8 - 10 lip 2016

Energa Sailing Cup (Charzykowy)

Charzykowy, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 F7 F8 F9 Pkt
1 POL POL 1799 Kamil Manowiecki MKŻ Arka Gdynia 8 2 4 2 2 8 4 22* 1 31.00
2 POL POL 1828 Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice 9 11 10 4 1 4 1 7 12* 47.00
3 POL POL 2442 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 2 20 UFD* 2 10 11 7 2 4 58.00
4 POL POL 1865 Sławomir Kapałka MKŻ Arka Gdynia 15 1 1 7 10 6 3 51* 17 60.00
5 POL POL 1801 Gustaw Miciński MKŻ Arka Gdynia 5 8 UFD* 11 6 2 23 6 9 70.00
6 POL POL 1658 Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk 30 51* 3 10 16 3 2 8 2 74.00
7 POL POL 1944 Gabriela Czapska KS ENERGETYK Jaworzno 3 1 6 3 11 10 44* 19 25 78.00
8 POL POL 1943 Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn 15 6 4 25* 3 25 12 14 3 82.00
9 POL POL 1868 Maksymilian Cymerman UKS FIR Warszawa 7 19 13 8 3 13 8 11 34* 82.00
10 POL POL 1891 Jakub Gołębiowski MOS SSW Iława 12 31 5 10 2 6 14 41* 7 87.00
11 POL POL 1867 Pola Dzik MKŻ Arka Gdynia 13 9 7 6 11 12 10 46* 26 94.00
12 POL POL 2206 Zofia Korsak MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 20 25 23 5 7 7 13 1 39* 101.00
13 POL POL 1674 Szczepan Damasiewicz AZS Poznań 10 23 2 18 4 10 39 9 UFD* 115.00
14 POL POL 170 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 6 46 6 48* 6 23 15 4 10 116.00
15 POL POL 1728 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice 30* 26 15 1 8 7 5 29 29 120.00
16 POL POL 2052 Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia 32 3 1 12 13 21 UFD* 25 18 125.50
17 POL POL 1788 Przemysław Machowski MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 1 36 19 3 21 1 25 53* 20 126.00
18 POL POL 963 Gustaw Ostojewski KS ENERGETYK Jaworzno 3 23 11 20 16 4 21 31 35* 129.00
19 POL POL 2030 Jan Turczynowicz KS ENERGETYK Jaworzno 8 18 12 44* 18 24 18 20 14 132.00
20 POL POL 1663 Anna Januszewska MKŻ Arka Gdynia 19 18 8 13 19 22 33 5 46* 137.00
21 POL POL 1991 Klara Sobczak MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 6 15 42 12 4 31 19 52* 11 140.00
22 POL POL 1949 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 18 4 22 9 5 9 50* 47 28 142.00
23 POL POL 2906 Maciej Karsznia KS ENERGETYK Jaworzno 5 21 31 15 9 15 42* 17 30 143.00
24 POL POL 1672 Gracjan Grzech MKŻ Arka Gdynia 1 24 8 34 20 36 6 15 UFD* 144.00
25 POL POL 1881 Filip Miłoszewski UKS FIR Warszawa 9 28 UFD* 1 22 5 26 18 37 146.00
26 POL POL 1661 Jan Gierzyński KS ENERGETYK Jaworzno 25 2 22 34* 5 16 22 34 22 148.00
27 ESP ESP 2300 Antonio Lopez Nauticus Yacht Club Olsztyn 36 5 2 13 49 8 29 10 UFD* 152.00
28 POL POL 2051 Iwo Filipowicz MKŻ Arka Gdynia 16 9 7 40 19 12 34 16 45* 153.00
29 POL POL 1527 Hanna Jarząbek KS ENERGETYK Jaworzno 32 12 11 14 12 37 9 26 40* 153.50
30 ESP ESP 1988 Adriana Castro Nauticus Yacht Club Olsztyn 29 15 16 16 34 30 43* 12 6 158.00
31 POL POL 1302 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 17 47* 29 33 20 25 11 21 5 161.00
32 POL POL 1848 Bartosz Miziewicz Regatowy Klub Sportowy Lasery 19 36 16 9 15 17 20 38* 33 165.00
33 POL POL 2000 Ignacy Oźminkowski KS ENERGETYK Jaworzno 2 UFD* 47 28 17 1 16 30 27 168.00
34 POL POL 1585 Agnieszka Pawłowska LKS CHARZYKOWY 39* 35 20 21 31 3 38 3 21 172.00
35 POL POL 1459 Oliwier Urbański AZS Poznań 14 4 32 27 8 16 41* 33 38 172.00
36 POL POL 1296 Mikołaj Merkler KS "Baza" Mrągowo 14 11 24 14 7 43 49* 13 48 174.00
37 POL POL 1745 Marcel Misiaszek UKS FIR Warszawa 12 5 3 31 35 2 45 48* 47 180.00
38 POL POL 1118 Wiktor Robaczewski MOS SSW Iława 17 51* 21 25 14 32 24 39 8 180.00
39 POL POL 1373 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 11 6 21 45 30 29 46* 23 16 181.00
40 POL POL 1759 Jakub Ławicki OPTI CWM Gdynia 23 10 39 8 9 21 47* 37 42 189.00
41 POL POL 1807 Weronika Jaroszek OPTI CWM Gdynia 21 24 17 23 17 34 30 35* 23 189.00
42 POL POL 1587 Maciej Panas MKŻ Arka Gdynia 7 7 51* 39 24 33 40 27 13 190.00
43 POL POL 1576 Antoni Sopata AZS Poznań 27 43 13 6 26 17 35 24 UFD* 191.00
44 POL POL 1924 Filip Szmit MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko DNF* 14 5 7 29 14 48 43 36 196.00
45 POL POL 1852 Mateusz Szweda KS ENERGETYK Jaworzno 22 30 9 5 37 19 31 44 UFD* 197.00
46 POL POL 1861 Aleksandra Soczyńska MKŻ Arka Gdynia 42 14 23 27 12 30 17 45* 32 197.00
47 POL POL 1940 Kacper Worek MKŻ Arka Gdynia 16 20 29 35 1 40 27 42* 31 199.00
48 POL POL 2207 Maciej Reck AZS Poznań 18 48* 30 31 29 18 37 28 15 206.00
49 POL POL 1888 Dominik Ignaczewski KS ENERGETYK Jaworzno 28 25 26 32 21 24 36* 32 24 212.00
50 POL POL 2035 Zuzanna Tarnawska OPTI CWM Gdynia 47 7 10 30 22 26 32 54* 43 217.00
51 POL POL 1915 Filip Fajfer KŻ "Horn" Kraków 36 32 14 40 26 11 UFD* 40 19 218.00
52 POL POL 1780 Antoni Sapijaszko KS ENERGETYK Jaworzno 4 33 50* 4 24 38 28 50 41 222.00
53 POL POL 1676 Gerard Polaczyk KŻ "Horn" Kraków 41 21 27 29 25 9 52* 36 44 232.00
54 POL POL 1747 Juliusz Hebel KS "Baza" Mrągowo 28 17 38 18 18 28 53* 49 49 245.00
55 POL POL 1941 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 13 13 20 24 30 46 51 55* 50 247.00
56 POL POL 188 Joanna Cymerman UKS FIR Warszawa 4 41 25 22 43* 35 2 4 133.00
57 POL POL 1332 Jacek Muszyński KS ENERGETYK Jaworzno 38 34 9 21 UFD* 28 9 1 140.00
58 POL POL 1029 Fabian Chodak UKŻ "Wiking" Toruń 25 3 35 26 39 42* 4 20 152.00
59 POL POL 1623 Marcin Popłonyk AZS Poznań 27 22 31 11 47* 46 6 18 161.00
60 POL POL 777 Adrianna Skrzecz UKS FIR Warszawa 35 39 42* 22 39 14 8 8 165.00
61 POL POL 1721 Antoni Siwek KS ENERGETYK Jaworzno 11 19 36 38 UFD* 40 19 3 166.00
62 POL POL 1655 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 37 10 45* 41 27 39 12 2 168.50
63 POL POL 1551 Maciej Iliński MKŻ Arka Gdynia 52* 12 41 20 31 47 1 17 169.00
64 POL POL 1660 Zuzanna Figel OPTI CWM Gdynia 31 29 26 19 23 33 UFD* 10 171.00
65 POL POL 1903 Tomasz Bendlewski AZS Poznań 51* 28 27 36 15 44 3 21 174.00
66 POL POL 2033 Julia Schmidt OPTI CWM Gdynia 29 16 24 UFD* 34 36 11 28 178.00
67 POL POL 1528 Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 44 49* 15 44 36 15 15 15 184.00
68 POL POL 1817 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 47 31 40 26 UFD* 5 16 23 188.00
69 ESP ESP 1936 Ines Alcaaąiz Nauticus Yacht Club Olsztyn 48 16 14 19 49* 42 37 12 188.00
70 POL POL 2032 Alan Kocięda OPTI CWM Gdynia 26 37 30 15 38 26 UFD* 16 188.00
71 POL POL 1427 Marysia Prus-Głowacka AZS Poznań 24 44* 18 36 28 39 5 40 190.00
72 POL POL 1849 Kacper Jaskuła Regatowy Klub Sportowy Lasery 40 17 40 46* 14 18 30 33 192.00
73 POL POL 1657 Dawid Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk 42* 38 37 23 41 13 23 19 194.00
74 POL POL 1825 Sara Florczyńska MKŻ Arka Gdynia 33 52 18 53* 44 19 14 14 194.00
75 POL POL 1266 Kuba Kutarba KS ENERGETYK Jaworzno 37 27 35 24 37 45* 35 5 200.50
76 POL POL 1714 Maja Niemira MKŻ Arka Gdynia 44 8 43 17 45 52* 21 26 204.00
77 POL POL 90 Marcel Montrymowicz RKS "Lasery" Zegrze 35 13 17 39 32 43 25 44* 204.00
78 POL POL 1855 Bogusz Tłok MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 20 44* 34 28 27 38 26 38 211.00
79 POL POL 1230 Pola Wawrzyniak AZS Poznań 43* 26 32 37 41 31 40 7 214.00
80 POL POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań 45 34 33 17 51 22 UFD* 13 215.00
81 POL POL 1378 Marcel Skaza KS ENERGETYK Jaworzno 51* 42 28 38 13 51 28 24 224.00
82 POL POL 1863 Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 39 29 45 47* 25 32 22 35 227.00
83 POL POL 1448 Alicja Spruch MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 37 30 46 16 33 51* 18 48 228.00
84 POL POL 1165 Jakub Chodak UKŻ "Wiking" Toruń 26 49 52* 42 44 27 33 11 232.00
85 POL POL 1556 Maciej Popłonyk AZS Poznań 49* 41 25 30 42 49 13 32 232.00
86 POL POL 1260 Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice 52 53* 28 29 50 34 10 31 234.00
87 POL POL 1999 Sebastian Ignaczewski KS ENERGETYK Jaworzno 45 35 36 47* 42 37 31 9 235.00
88 POL POL 1664 Antoni Pasich UKS FIR Warszawa 10 48* 47 48 23 41 20 47 236.00
89 POL POL 1594 Filip Kapała OPTI CWM Gdynia 46 40 12 UFD* 32 23 29 UFD 237.00
90 POL POL 1497 Antoni Borkowski KS AZS AWFiS Gdańsk 50 52* 34 46 35 20 7 46 238.00
91 POL POL 1916 Ida Stachura KŻ "Horn" Kraków 22 43 33 42 33 27 38 45* 238.00
92 POL POL 1089 Maksymilian Kalupa AZS Poznań 48 22 46 52* 28 20 32 49 245.00
93 POL POL 1930 Barbara Mindak LKS CHARZYKOWY 32 27 38 37 45 47 UFD* 22 248.00
94 POL POL 969 Alicja Samolińska MOS SSW Iława 31 45* 43 35 40 45 24 34 252.00
95 POL POL 1921 Marcel Wolętek Nauticus Yacht Club Olsztyn 40 42 41 51 53* 41 17 25 257.00
96 POL POL 1935 Jakub Mroczek Regatowy Klub Sportowy Lasery 21 50 44 50 38 49 UFD* 6 258.00
97 POL POL 1653 Paulina Rakowska OPTI CWM Gdynia 24 33 44 32 47 48* 42 36 258.00
98 POL POL 1270 Krystyna Kiersnowska UKŻ "Wiking" Toruń 34 53* 49 43 36 29 36 43 270.00
99 POL POL 1832 Gilbert Guszcza UKŻ "Wiking" Toruń 46 45 UFD* 51 43 35 27 27 274.00
100 POL POL 2634 Dominik Popielarz MKŻ Arka Gdynia 50 50 37 33 40 52* 39 39 288.00
101 POL POL 1428 Stefan Marciniak AZS Poznań 34 46 48 41 48 53 UFD* 30 300.00
102 POL POL 1574 Dawid Goetz AZS Poznań 53* 32 48 50 52 48 34 37 301.00
103 POL POL 1041 Aleksander Hlebowicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 41 37 39 43 46 DNF* UFD 42 303.00
104 ESP ESP 1935 Carlos Romero Nauticus Yacht Club Olsztyn DNF* 40 19 49 46 50 UFD 50 309.00
105 POL POL 1438 Bartłomiej Nowak AZS Poznań 43 47 53* 45 50 44 41 41 311.00
106 POL POL 1818 Pawel Grochu Gerlachowski MKŻ Arka Gdynia 49 38 UFD* 49 48 50 UFD 29 318.00
107 POL POL 1625 Bartosz Kowalski KS ENERGETYK Jaworzno 23 39 49 DNF* DNF DNF DNF DNF 333.00
108 ESP ESP 1984 Jose Luis Lopez Nauticus Yacht Club Olsztyn 54* 54 50 54 54 53 43 51 359.00
109 POL POL 1831 Eliza Milewska UKŻ "Wiking" Toruń DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF 390.00
Optimist A Wyniki oficjalne po 9 wyścigach