Energa Puchar Niegocina

19 - 20 sie 2022

Giżycko, Polska

Wyniki regat
420
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt U17K U17M U19K U19M
1 POL 57066 Ewa LEWANDOWSKA
Julia ŻMUDZIŃSKA
KS AZS AWFiS Gdańsk
MKŻ Żnin
1 2 5* 5 1 4 2 15.00 - - 1 -
2 POL 57081 Jeremi Szczukowski
Dominika Ołowiak
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
2 3 4 1 5 11* 1 16.00 - - - 1
3 POL 56369 Jan Zamojski
Kacper Wojczulanis
YKP Gdynia
KS BAZA Mrągowo
14* 1 1 4 2 7 10 25.00 - 1 - 2
4 POL 56858 Adam Turczynowicz
Marcel Kurjańczyk
Giżycka Grupa Regatowa 3 5 3 2 7* 6 6 25.00 - - - 3
5 POL 56856 Pola Schmidt
Tymon Kosobucki
YKP Gdynia 20* 7 2 7 4 1 14 35.00 - - - 4
6 POL 56676 Joanna Cymerman
Małgorzata Górnisiewicz
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 6 UFD* 16 8 3 3 3 39.00 - - 2 -
7 POL 55955 Weronika Marszalik
Adrian Manista
Nauticus YC Olsztyn 5 9 10 13* 6 8 5 43.00 - - - 5
8 POL 57082 Filip Nosol
Krzysztof Ołowiak
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
4 10 6 9 17* 2 13 44.00 - 2 - 6
9 POL 56627 Dominika Grala
Gabriela Fajdasz
Giżycka Grupa Regatowa 10 UFD* 9 3 9 9 4 44.00 1 - 3 -
10 POL 55651 Jeremi Dąbrowski
Mikołaj Bazyli
KSW Baltic Dziwnów 8 6 11 6 10 5 19* 46.00 - - - 7
11 POL 56831 Nina Janowicz
Michał Jankowski
KS AZS AWFiS Gdańsk 7 11 7 11 12* 10 11 57.00 - - - 8
12 POL 54956 Mateusz Buło
Aleksander Warno
KS BAZA Mrągowo 12 14 8 10 13 UFD* 8 65.00 - - - 9
13 POL 55956 Aleksander Hlebowicz
Amelia Kwiatkowska
Nauticus YC Olsztyn 9 4 14 14 16 17* 9 66.00 - - - 10
14 POL 56827 Michał Jaroszek
Filip Lenart
KSW Baltic Dziwnów 15 8 13 23* 18 14 15 83.00 - - - 11
15 POL 56528 Dominika Fajdasz
Hanna Gloeh
Giżycka Grupa Regatowa 16 17* 15 16 11 13 12 83.00 - - 4 -
16 POL 56370 Jakub Częczek
Jakub Wąsikowski
KS BAZA Mrągowo 17 13 18* 12 8 18 16 84.00 - 3 - 12
17 POL 55661 Antoni Kuźmiński
Antoni Muszyński
KS BAZA Mrągowo 11 12 23* 19 20 22 7 91.00 - 4 - 13
18 POL 56530 Pola Kostuch
Sara Browarczyk
SEJK Pogoń Szczecin 13 16 12 22* 19 19 17 96.00 2 - 5 -
19 POL 56913 Filip Marjański
Igor Grzelak
KS AZS AWFiS Gdańsk
OKŻ Olsztyn
21* 15 20 20 14 15 21 105.00 - 5 - 14
20 POL 56829 Wojciech Jankowski
Magdalena Ostrowska
KS AZS AWFiS Gdańsk 19 20 21 17 15 16 22* 108.00 - - - 15
21 POL 55952 Mikołaj Czałbowski
Mateusz Kozłowski
Nauticus YC Olsztyn 23 18 17 15 24* 21 24 118.00 - 6 - 16
22 POL 55325 Marta Piotrowska
Klara Piotrowska
MKS Dwójka Warszawa 22* 21 19 18 21 20 20 119.00 3 - 6 -
23 POL 56624 Miłosz Wyszyński
Michał Ciechanowicz
Giżycka Grupa Regatowa 18 19 22 21 23* 23 23 126.00 - 7 - 17
24 POL 55567 Mikołaj BUJALSKI
Lidia ŁUKASIK
Nauticus YC Olsztyn DNC* DNC DNC DNC 22 12 18 130.00 - - - 18
25 POL 12 Michał Banasiewicz
Jan Żyła
KS AZS AWFiS Gdańsk 24 22 24 24 25* 24 25 143.00 - 8 - 19
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.