Energa Puchar Niegocina

19 - 20 sie 2022

Giżycko, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
420
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 57081 Jeremi Szczukowski
Dominika Ołowiak
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
31.07.2022, 15:58
2 POL 56858 Adam Turczynowicz
Marcel Kurjańczyk
Giżycka Grupa Regatowa 01.08.2022, 14:42
3 POL 56627 Dominika Grala
Gabriela Fajdasz
Giżycka Grupa Regatowa 03.08.2022, 12:15
4 POL 56913 Filip Marjański
Igor Grzelak
KS AZS AWFiS Gdańsk
OKŻ Olsztyn
04.08.2022, 11:42
5 POL 56528 Dominika Fajdasz
Hanna Gloeh
Giżycka Grupa Regatowa 09.08.2022, 11:29
6 POL 55955 Weronika Marszalik
Adrian Manista
Nauticus YC Olsztyn 09.08.2022, 20:29
7 POL 55952 Mikołaj Czałbowski
Mateusz Kozłowski
Nauticus YC Olsztyn 10.08.2022, 15:01
8 POL 56856 Pola Schmidt
Tymon Kosobucki
YKP Gdynia 10.08.2022, 22:22
9 POL 55567 Mikołaj BUJALSKI
Lidia ŁUKASIK
Nauticus YC Olsztyn 11.08.2022, 11:21
10 POL 55651 Jeremi Dąbrowski
Mikołaj Bazyli
KSW Baltic Dziwnów 11.08.2022, 16:21
11 POL 57082 Filip Nosol
Krzysztof Ołowiak
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
15.08.2022, 16:01
12 POL 57066 Ewa LEWANDOWSKA
Julia ŻMUDZIŃSKA
KS AZS AWFiS Gdańsk
MKŻ Żnin
15.08.2022, 16:52
13 POL 56676 Joanna Cymerman
Małgorzata Górnisiewicz
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 15.08.2022, 20:06
14 POL 56624 Miłosz Wyszyński
Michał Ciechanowicz
Giżycka Grupa Regatowa 15.08.2022, 21:25
15 POL 56530 Pola Kostuch
Sara Browarczyk
SEJK Pogoń Szczecin 16.08.2022, 06:46
16 POL 56369 Jan Zamojski
Kacper Wojczulanis
YKP Gdynia
KS BAZA Mrągowo
16.08.2022, 08:53
17 POL 54956 Mateusz Buło
Aleksander Warno
KS BAZA Mrągowo 16.08.2022, 11:05
18 POL 56827 Michał Jaroszek
Filip Lenart
KSW Baltic Dziwnów 16.08.2022, 14:07
19 POL 56370 Jakub Częczek
Jakub Wąsikowski
KS BAZA Mrągowo 16.08.2022, 16:39
20 POL 12 Michał Banasiewicz
Jan Żyła
KS AZS AWFiS Gdańsk 16.08.2022, 18:44
21 POL 55325 Marta Piotrowska
Klara Piotrowska
MKS Dwójka Warszawa 16.08.2022, 21:07
22 POL 55661 Antoni Kuźmiński
Antoni Muszyński
KS BAZA Mrągowo 16.08.2022, 22:15
23 POL 55956 Aleksander Hlebowicz
Amelia Kwiatkowska
Nauticus YC Olsztyn 17.08.2022, 10:00
24 POL 56831 Nina Janowicz
Michał Jankowski
KS AZS AWFiS Gdańsk 17.08.2022, 21:24
25 POL 56829 Wojciech Jankowski
Magdalena Ostrowska
KS AZS AWFiS Gdańsk 17.08.2022, 21:38
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.