Energa Mistrzostwa Polski w Sprincie w klasie 420

21 - 22 sie 2022

Giżycko, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
420
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 57081 Jeremi Szczukowski
Dominika Ołowiak
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
31.07.2022, 15:58
2 POL 56008 Karolina Gała
Leon Przybyszewski
MKS Dwójka Warszawa 31.07.2022, 21:03
3 POL 56858 Adam Turczynowicz
Marcel Kurjańczyk
Giżycka Grupa Regatowa 03.08.2022, 12:15
4 POL 56627 Dominika Grala
Gabriela Fajdasz
Giżycka Grupa Regatowa 03.08.2022, 12:17
5 POL 56913 Filip Marjański
Igor Grzelak
KS AZS AWFiS Gdańsk
CHKŻ Chojnice
04.08.2022, 11:46
6 POL 55650 Alicja Kurpiewska
Hania Gębicka
MKS Dwójka Warszawa 05.08.2022, 20:22
7 POL 55955 Weronika Marszalik
Adrian Manista
Nauticus YC Olsztyn 09.08.2022, 20:32
8 POL 56856 Pola Schmidt
Tymon Kosobucki
YKP Gdynia 10.08.2022, 22:28
9 POL 55567 Mikołaj BUJALSKI
Lidia ŁUKASIK
Nauticus YC Olsztyn 11.08.2022, 11:14
10 POL 55651 Jeremi Dąbrowski
Mikołaj Bazyli
KSW Baltic Dziwnów 11.08.2022, 16:23
11 POL 56369 Jan Zamojski
Kacper Wojczulanis
YKP Gdynia
KS BAZA Mrągowo
12.08.2022, 15:45
12 POL 57314 Lila Sochaj
Olga Wietek
KS AZS AWFiS Gdańsk
YKP Gdynia
12.08.2022, 19:52
13 POL 56859 Jakub Matwiejczyk
Bartosz Osowski
YKP Gdynia 14.08.2022, 21:09
14 POL 56525 Patrycja Kurpiewska
Marianna Gębicka
MKS Dwójka Warszawa
Golden Boats Academy Warszawa
15.08.2022, 11:31
15 POL 57082 Filip Nosol
Krzysztof Ołowiak
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
15.08.2022, 16:09
16 POL 57066 Ewa LEWANDOWSKA
Julia ŻMUDZIŃSKA
KS AZS AWFiS Gdańsk
MKŻ Żnin
15.08.2022, 17:02
17 POL 56676 Joanna Cymerman
Małgorzata Górnisiewicz
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 15.08.2022, 20:12
18 POL 56530 Pola Kostuch
Sara Browarczyk
SEJK Pogoń Szczecin 16.08.2022, 06:52
19 POL 54956 Mateusz Buło
Aleksander Warno
KS BAZA Mrągowo 16.08.2022, 11:07
20 POL 56827 Michał Jaroszek
Filip Lenart
KSW Baltic Dziwnów 16.08.2022, 14:15
21 POL 56370 Jakub Częczek
Jakub Wąsikowski
KS BAZA Mrągowo 16.08.2022, 16:47
22 POL 56528 Dominika Fajdasz
Hanna Gloeh
Giżycka Grupa Regatowa 16.08.2022, 18:06
23 POL 55325 Marta Piotrowska
Klara Piotrowska
MKS Dwójka Warszawa 16.08.2022, 21:14
24 POL 55661 Antoni Kuźmiński
Antoni Muszyński
KS BAZA Mrągowo 16.08.2022, 22:25
25 POL 55956 Aleksander Hlebowicz
Amelia Kwiatkowska
Nauticus YC Olsztyn 17.08.2022, 15:18
26 POL 56831 Nina Janowicz
Michał Jankowski
KS AZS AWFiS Gdańsk 17.08.2022, 21:50
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.