8 - 10 maj 2020

E-Puchar Polski Centralnej 2020 im. trenera Wiesława Kopra

Zegrze Południowe, Polska
Wyniki Podział na grupy
M Nazwa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 F11 F12 F13 F14 F15 Pkt
1 rudyfaja rudyfaja Filip Fajfer MKS "Dwójka" Warszawa 1 1 3* 1 3 1 3 1 1 1 3 2 4 8 3 33.00
2 Stempel Stempel Kamil Stęplowski KW Garland LOK Gliwice 5 DNF* 2 2 1 1 1 7 1 1 1 5 3 6 4 40.00
3 mleszko mleszko Mateusz Leszko RKS Lasery Zegrze 4 DNF* 2 2 5 3 2 4 3 6 2 11 5 2 2 53.00
4 Kapała Kapała Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 6 4 8 9* 6 3 4 1 1 1 6 3 10 4 5 62.00
5 Kobe rezo Kobe rezo Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 1 1 2 7* 4 3 2 1 4 6 9 14 12 15 1 75.00
6 Trellka203271 Trellka203271 Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia 2 DNF* 1 7 4 2 6 5 5 DNF 10 6 2 1 6 77.00
7 Mind Mind Kacper Radzikowski MKS "Dwójka" Warszawa 2 8 5 2 5 4 3 9* 3 3 8 7 13 9 11 83.00
8 Pol_1-Igor Pol_1-Igor Igor Mirowski AZS UW Warszawa 5 12 3 6 7 4 3 DNF* 3 4 11 4 6 7 9 84.00
9 łysy łysy Tymon Gajdziński MKŻ Arka Gdynia 8* 4 1 1 6 4 8 2 5 4 12 13 11 12 15 98.00
10 Olab205650 Olab205650 Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 10 6 6 1 10 DNF* 1 6 4 6 13 9 9 5 14 100.00
11 grzesiaczka grzesiaczka Agnieszka Grzesiak ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU DNF* DNF 1 5 1 2 5 3 4 2 16 1 DNF 13 7 101.00
12 POL 215528 POL 215528 Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława 7 11* 9 8 2 9 4 6 2 7 17 8 7 3 16 105.00
13 Maciek G Maciek G Maciej GIERMALA MKS "Dwójka" Warszawa 4 5 4 4 3 6 1 7* 6 5 DNF 12 14 11 13 110.00
14 POL207291 POL207291 Alicja Spruch MKS "Dwójka" Warszawa 7 8 7 9* 6 8 7 3 8 2 14 10 8 14 8 110.00
15 Windemer Windemer Alek Chojnowski MKS "Dwójka" Warszawa 8 6 8 8 7 7 8 10* 10 5 5 15 1 16 12 116.00
16 monika27 monika27 Monika Kłopotowska MKS "Dwójka" Warszawa 10* 8 4 8 7 8 9 3 8 10 4 DNF 15 10 10 125.00
17 SailingCore_AA SailingCore_AA Aleksander Arian Sailing Team Rzeszów 1 1 DNF* 3 3 1 2 4 2 4 DNF DNF DNF DNF DNF 129.00
18 POL 213075 POL 213075 Tymoteusz Walicki UKŻ 7 Białystok DNF* 3 4 4 2 5 DNF 4 2 2 7 DNF DNF DNF DNF 139.00
19 Wiktortoziomal Wiktortoziomal Wiktor Borkowski AZS Poznań 3 3 7 12 14* 6 4 6 6 3 15 16 16 DNF DNF 141.00
20 Kowal Kowal Przemysław Machowski MKS "Dwójka" Warszawa DNF* 3 3 6 2 9 7 5 7 8 9 DNF DNF DNF DNF 145.00
21 wersail99 wersail99 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 8 2 11 13* 13 10 6 2 11 11 5 1 1 6 7 94.00
22 GLN GLN Ostaniec Ciechanowski MKS "DWÓJKA" 9 7 10 11 9 5 5 7 DNF* 5 7 4 3 9 8 99.00
23 Skiwin Skiwin Artur Nowak RKS Lasery Zegrze 3 2 10 3 1 DNF* DNF DNF DNF DNF 2 2 2 2 1 108.00
24 POL197749 POL197749 Karolina Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA DNF* 5 6 11 DNF 5 6 5 7 8 3 5 DNF 4 3 110.00
25 r420 r420 RADOSŁAW PARZYCH KS "Baza" Mrągowo DNF* DNF DNF 3 8 2 5 8 9 7 1 6 DNF 3 2 116.00
26 Ada Wie Ada Wie Adelina Wietki MKS "Dwójka" Warszawa DNF* 7 9 6 DNF 11 DNF 9 5 9 6 DNF 6 5 9 144.00
27 MaxiS MaxiS Maksymilian Kruczyński ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU DNF* DNF 5 5 DNF DNF DNF DNF DNF 3 4 3 4 1 6 151.00
28 Amelka Amelka Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 6 12 7 DNF* 5 7 9 9 DNF 9 8 DNF DNF 8 11 155.00
29 janekkotwica janekkotwica Janusz Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 12 9 12 14 12 DNF* 9 2 7 DNF DNF DNF 5 7 5 158.00
30 Maro Maro Marek Sokołowski AZS UW Warszawa 4 2 6 DNF* DNF 8 7 8 DNF DNF DNF DNF DNF 11 4 176.00
31 laser56 laser56 Urszula Niegowska 9 11 8 DNF* 11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF 12 10 227.00
32 Julson Julson Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 11 10 9 DNF* 10 10 10 10 8 10 DNF DNF DNF 10 - 164.00
33 Żółw Benjamin Żółw Benjamin Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa 7 9 DNF 5 8 7 DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF - 203.00
34 taran10 taran10 Tomasz Kłodaś Regatowy Klub Sportowy Lasery 6 DNF* DNF 10 DNF DNF 8 8 6 DNF DNF DNF DNF DNF - 206.00
35 BorekPływaSzybciej BorekPływaSzybciej Antoni Borkowski AZS Poznań 2 5 5 7 DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF - 207.00
36 Julia205646 Julia205646 Julia205646 Tomaszewska AZS Poznań DNF* 7 DNF 4 4 6 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF - 208.00
37 patryvcja patryvcja Patrycja Wojciechowska MKS "Dwójka" Warszawa 13 10 DNF* 10 11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF - 232.00
38 Lukasz210947 Lukasz210947 Łukasz Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 3 6 DNF DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF - 236.00
39 ola_166584 ola_166584 Aleksandra Borucka 5 4 DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF - 237.00
40 Domaaa Domaaa Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF DNF 9 9 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF - 245.00
41 laser stefan laser stefan Michalina Pawelczyk MKS "Dwójka" Warszawa 11 13 13 DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF - 245.00
42 KD214835 KD214835 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF - - - - - 179.00
42 sailingisajoke sailingisajoke Maria Prus-Głowacka AZS Poznań DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF - - - - - 179.00
42 nulaaa13 nulaaa13 Anna Gierasimiuk UKŻ Michałowo DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF - - - - - 179.00
45 Pol213549 Miłoszek Pol213549 Miłoszek MIŁOSZ MICHALAK YKP Gdynia DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF - - - - - 180.00
45 Olszew214767 Olszew214767 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF - - - - - 180.00
45 Patryk_166302 Patryk_166302 Patryk Smółka AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF - - - - - 180.00
45 EST 206438 EST 206438 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF - - - - - 180.00
45 213292 213292 Adam Slodownik KS Spójnia Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF - - - - - 180.00
45 W1lk007 W1lk007 Rafał Wilk DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF - - - - - 180.00
45 Pacior Pacior Michał Paciorek KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF - - - - - 180.00
45 SK211916 SK211916 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF - - - - - 180.00
45 Oleksiuk Oleksiuk Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF - - - - - 180.00
45 Kari213209 Kari213209 Karolina Gała K.S. Spojnia - Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF - - - - - 180.00
45 POL204311 POL204311 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF - - - - - 180.00
56 :3 :3 Ostoja Raciborska DNF DNF DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF - - - - - 181.00
Virtual Boat Wyniki nieoficjalne po 15 wyścigach