8 - 10 maj 2020

E-Puchar Polski Centralnej 2020 im. trenera Wiesława Kopra

Zegrze Południowe, Polska
Wyniki Podział na grupy
Grupa Nr Załoga Klub
Złota rudyfaja Filip Fajfer MKS "Dwójka" Warszawa
Złota Stempel Kamil Stęplowski KW Garland LOK Gliwice
Złota SailingCore_AA Aleksander Arian Sailing Team Rzeszów
Złota Kobe rezo Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze
Złota mleszko Mateusz Leszko RKS Lasery Zegrze
Złota Kapała Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia
Złota łysy Tymon Gajdziński MKŻ Arka Gdynia
Złota Mind Kacper Radzikowski MKS "Dwójka" Warszawa
Złota Maciek G Maciej GIERMALA MKS "Dwójka" Warszawa
Złota grzesiaczka Agnieszka Grzesiak ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Złota POL 213075 Tymoteusz Walicki UKŻ 7 Białystok
Złota Pol_1-Igor Igor Mirowski AZS UW Warszawa
Złota Olab205650 Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
Złota Kowal Przemysław Machowski MKS "Dwójka" Warszawa
Złota Wiktortoziomal Wiktor Borkowski AZS Poznań
Złota Trellka203271 Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia
Złota POL 215528 Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława
Złota POL207291 Alicja Spruch MKS "Dwójka" Warszawa
Złota monika27 Monika Kłopotowska MKS "Dwójka" Warszawa
Złota Windemer Alek Chojnowski MKS "Dwójka" Warszawa
Srebrna GLN Ostaniec Ciechanowski MKS "DWÓJKA"
Srebrna POL197749 Karolina Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Srebrna wersail99 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz
Srebrna r420 RADOSŁAW PARZYCH KS "Baza" Mrągowo
Srebrna Amelka Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa
Srebrna Julson Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa
Srebrna Maro Marek Sokołowski AZS UW Warszawa
Srebrna Ada Wie Adelina Wietki MKS "Dwójka" Warszawa
Srebrna janekkotwica Janusz Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
Srebrna Skiwin Artur Nowak RKS Lasery Zegrze
Srebrna Żółw Benjamin Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa
Srebrna taran10 Tomasz Kłodaś Regatowy Klub Sportowy Lasery
Srebrna BorekPływaSzybciej Antoni Borkowski AZS Poznań
Srebrna Julia205646 Julia205646 Tomaszewska AZS Poznań
Srebrna MaxiS Maksymilian Kruczyński ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Srebrna laser56 Urszula Niegowska
Srebrna patryvcja Patrycja Wojciechowska MKS "Dwójka" Warszawa
Srebrna Lukasz210947 Łukasz Machowski MKS "Dwójka" Warszawa
Srebrna ola_166584 Aleksandra Borucka
Srebrna Domaaa Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa
Srebrna laser stefan Michalina Pawelczyk MKS "Dwójka" Warszawa
Czerwona nulaaa13 Anna Gierasimiuk UKŻ Michałowo
Czerwona sailingisajoke Maria Prus-Głowacka AZS Poznań
Czerwona KD214835 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa
Czerwona Pol213549 Miłoszek MIŁOSZ MICHALAK YKP Gdynia
Czerwona Olszew214767 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa
Czerwona Patryk_166302 Patryk Smółka AZS UW Warszawa
Czerwona EST 206438 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk
Czerwona 213292 Adam Slodownik KS Spójnia Warszawa
Czerwona W1lk007 Rafał Wilk
Czerwona Pacior Michał Paciorek KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
Czerwona SK211916 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa
Czerwona Oleksiuk Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa
Czerwona Kari213209 Karolina Gała K.S. Spojnia - Warszawa
Czerwona POL204311 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa
Czerwona :3 Ostoja Raciborska