Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
E-Puchar Polski Centralnej 2020 im. trenera Wiesława Kopra
8 - 10 maja 2020
Zegrze Południowe, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
Virtual Boat
Szukaj
#
Nr
Klasa
Nazwa
Załoga
Klub
Data zgłoszenia
1
1
Virtual Boat
rudyfaja
Filip Fajfer
MKS Dwójka Warszawa
30.04.2020, 23:00
2
2
Virtual Boat
Lukasz210947
Łukasz Machowski
MKS Dwójka Warszawa
30.04.2020, 23:42
3
3
Virtual Boat
r420
RADOSŁAW PARZYCH
KS BAZA Mrągowo
01.05.2020, 20:37
4
4
Virtual Boat
POL204311
Jakub Kluk
Giżycka Grupa Regatowa
02.05.2020, 19:52
5
6
Virtual Boat
POL207291
Alicja Spruch
MKS Dwójka Warszawa
02.05.2020, 21:48
6
7
Virtual Boat
Kapała
Filip Kapała
MKŻ Arka Gdynia
02.05.2020, 22:10
7
8
Virtual Boat
Kowal
Przemysław Machowski
MKS Dwójka Warszawa
02.05.2020, 22:19
8
9
Virtual Boat
sailingisajoke
Maria Prus-Głowacka
OŚ AZS Poznań
03.05.2020, 17:47
9
10
Virtual Boat
BorekPływaSzybciej
Antoni Borkowski
OŚ AZS Poznań
03.05.2020, 17:52
10
12
Virtual Boat
ola_166584
Aleksandra Borucka
03.05.2020, 17:52
11
13
Virtual Boat
grzesiaczka
Agnieszka Grzesiak
OŚ AZS Poznań
03.05.2020, 18:05
12
14
Virtual Boat
Julia205646
Julia205646 Tomaszewska
OŚ AZS Poznań
03.05.2020, 18:23
13
15
Virtual Boat
MaxiS
Maksymilian Kruczyński
OŚ AZS Poznań
03.05.2020, 20:17
14
16
Virtual Boat
Olszew214767
Filip Olszewski
KS Spójnia Warszawa
03.05.2020, 22:38
15
17
Virtual Boat
Wiktortoziomal
Wiktor Borkowski
OŚ AZS Poznań
04.05.2020, 10:27
16
18
Virtual Boat
łysy
Tymon Gajdziński
MKŻ Arka Gdynia
04.05.2020, 12:26
17
19
Virtual Boat
213292
Adam Slodownik
KS Spójnia Warszawa
04.05.2020, 14:50
18
20
Virtual Boat
Trellka203271
Paweł Trella
MKŻ Arka Gdynia
04.05.2020, 16:39
19
21
Virtual Boat
Oleksiuk
Szymon Oleksiuk
KS Spójnia Warszawa
04.05.2020, 16:59
20
22
Virtual Boat
KD214835
Kacper Dybiec
KS Spójnia Warszawa
04.05.2020, 17:01
21
23
Virtual Boat
nulaaa13
Anna Gierasimiuk
UKŻ Michałowo
04.05.2020, 17:39
22
24
Virtual Boat
Domaaa
Dominika Raszka
MKS Dwójka Warszawa
04.05.2020, 22:39
23
25
Virtual Boat
Żółw Benjamin
Filip Rajchert
MKS Dwójka Warszawa
04.05.2020, 22:45
24
27
Virtual Boat
Maciek G
Maciej GIERMALA
MKS Dwójka Warszawa
04.05.2020, 23:00
25
28
Virtual Boat
Kobe rezo
Konrad Berezowski
RKS Lasery Zegrze
04.05.2020, 23:01
26
29
Virtual Boat
laser56
Urszula Niegowska
04.05.2020, 23:04
27
30
Virtual Boat
Julson
Julia Szymczak
MKS Dwójka Warszawa
04.05.2020, 23:05
28
31
Virtual Boat
Patryk_166302
Patryk Smółka
AZS Uniwersytet Warszawski
04.05.2020, 23:10
29
32
Virtual Boat
Maro
Marek Sokołowski
AZS Uniwersytet Warszawski
04.05.2020, 23:19
30
34
Virtual Boat
Pol_1-Igor
Igor Mirowski
AZS Uniwersytet Warszawski
04.05.2020, 23:32
31
36
Virtual Boat
laser stefan
Michalina Pawelczyk
MKS Dwójka Warszawa
05.05.2020, 08:25
32
37
Virtual Boat
W1lk007
Rafał Wilk
05.05.2020, 08:47
33
38
Virtual Boat
monika27
Monika Kłopotowska
MKS Dwójka Warszawa
05.05.2020, 08:50
34
39
Virtual Boat
Skiwin
Artur Nowak
RKS Lasery Zegrze
05.05.2020, 09:22
35
40
Virtual Boat
Kari213209
Karolina Gała
KS Spójnia Warszawa
05.05.2020, 10:11
36
41
Virtual Boat
mleszko
Mateusz Leszko
RKS Lasery Zegrze
05.05.2020, 10:59
37
42
Virtual Boat
SK211916
Stanisław Konarzewski
Giżycka Grupa Regatowa
05.05.2020, 11:13
38
44
Virtual Boat
POL197749
Karolina Jałoszyńska
KŻ Nysa
05.05.2020, 11:53
39
45
Virtual Boat
Pacior
Michał Paciorek
KS Spójnia Warszawa
05.05.2020, 13:09
40
46
Virtual Boat
patryvcja
Patrycja Wojciechowska
MKS Dwójka Warszawa
05.05.2020, 17:47
41
47
Virtual Boat
GLN
Ostaniec Ciechanowski
MKS Dwójka Warszawa
05.05.2020, 18:24
42
49
Virtual Boat
Mind
Kacper Radzikowski
MKS Dwójka Warszawa
05.05.2020, 19:38
43
51
Virtual Boat
SailingCore_AA
Aleksander Arian
Sailing Team Rzeszów
05.05.2020, 20:51
44
52
Virtual Boat
POL 213075
Tymoteusz Walicki
UKŻ Siódemka Białystok
05.05.2020, 21:15
45
53
Virtual Boat
wersail99
Weronika Folmer
KST Elektryk Grudziądz
05.05.2020, 21:33
46
54
Virtual Boat
taran10
Tomasz Kłodaś
RKS Lasery Zegrze
05.05.2020, 21:36
47
55
Virtual Boat
Amelka
Amelia Buska
MKS Dwójka Warszawa
05.05.2020, 21:42
48
56
Virtual Boat
POL 215528
Wiktor Robaczewski
SSW MOS Iława
05.05.2020, 22:06
49
58
Virtual Boat
Ada Wie
Adelina Wietki
MKS Dwójka Warszawa
05.05.2020, 22:47
50
59
Virtual Boat
Pol213549 Miłoszek
MIŁOSZ MICHALAK
YKP Gdynia
05.05.2020, 22:50
51
60
Virtual Boat
EST 206438
Dominik Śliwiński
KS AZS AWFiS Gdańsk
05.05.2020, 22:54
52
63
Virtual Boat
Windemer
Alek Chojnowski
MKS Dwójka Warszawa
05.05.2020, 23:37
53
65
Virtual Boat
Olab205650
Aleksandra Bobula
JK Kotwica Tarnobrzeg
05.05.2020, 23:47
54
66
Virtual Boat
janekkotwica
Janusz Bobula
JK Kotwica Tarnobrzeg
05.05.2020, 23:48
55
67
Virtual Boat
Stempel
Kamil Stęplowski
LOK Garland Gliwice
07.05.2020, 23:37
56
68
Virtual Boat
:3
Ostoja Raciborska
08.05.2020, 00:20