8 - 10 maj 2020

E-Puchar Polski Centralnej 2020 im. trenera Wiesława Kopra

Zegrze Południowe, Polska
Wyniki Podział na grupy
Nr Klasa Nazwa Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Virtual Boat rudyfaja rudyfaja Filip Fajfer MKS "Dwójka" Warszawa 30.04.2020, 23:00
2 Virtual Boat Lukasz210947 Lukasz210947 Łukasz Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 30.04.2020, 23:42
3 Virtual Boat r420 r420 RADOSŁAW PARZYCH KS "Baza" Mrągowo 01.05.2020, 20:37
4 Virtual Boat POL204311 POL204311 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 02.05.2020, 19:52
6 Virtual Boat POL207291 POL207291 Alicja Spruch MKS "Dwójka" Warszawa 02.05.2020, 21:48
7 Virtual Boat Kapała Kapała Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 02.05.2020, 22:10
8 Virtual Boat Kowal Kowal Przemysław Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 02.05.2020, 22:19
9 Virtual Boat sailingisajoke sailingisajoke Maria Prus-Głowacka AZS Poznań 03.05.2020, 17:47
10 Virtual Boat BorekPływaSzybciej BorekPływaSzybciej Antoni Borkowski AZS Poznań 03.05.2020, 17:52
12 Virtual Boat ola_166584 ola_166584 Aleksandra Borucka 03.05.2020, 17:52
13 Virtual Boat grzesiaczka grzesiaczka Agnieszka Grzesiak ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 03.05.2020, 18:05
14 Virtual Boat Julia205646 Julia205646 Julia205646 Tomaszewska AZS Poznań 03.05.2020, 18:23
15 Virtual Boat MaxiS MaxiS Maksymilian Kruczyński ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 03.05.2020, 20:17
16 Virtual Boat Olszew214767 Olszew214767 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 03.05.2020, 22:38
17 Virtual Boat Wiktortoziomal Wiktortoziomal Wiktor Borkowski AZS Poznań 04.05.2020, 10:27
18 Virtual Boat łysy łysy Tymon Gajdziński MKŻ Arka Gdynia 04.05.2020, 12:26
19 Virtual Boat 213292 213292 Adam Slodownik KS Spójnia Warszawa 04.05.2020, 14:50
20 Virtual Boat Trellka203271 Trellka203271 Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia 04.05.2020, 16:39
21 Virtual Boat Oleksiuk Oleksiuk Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 04.05.2020, 16:59
22 Virtual Boat KD214835 KD214835 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa 04.05.2020, 17:01
23 Virtual Boat nulaaa13 nulaaa13 Anna Gierasimiuk UKŻ Michałowo 04.05.2020, 17:39
24 Virtual Boat Domaaa Domaaa Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 04.05.2020, 22:39
25 Virtual Boat Żółw Benjamin Żółw Benjamin Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa 04.05.2020, 22:45
27 Virtual Boat Maciek G Maciek G Maciej GIERMALA MKS "Dwójka" Warszawa 04.05.2020, 23:00
28 Virtual Boat Kobe rezo Kobe rezo Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 04.05.2020, 23:01
29 Virtual Boat laser56 laser56 Urszula Niegowska 04.05.2020, 23:04
30 Virtual Boat Julson Julson Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 04.05.2020, 23:05
31 Virtual Boat Patryk_166302 Patryk_166302 Patryk Smółka AZS UW Warszawa 04.05.2020, 23:10
32 Virtual Boat Maro Maro Marek Sokołowski AZS UW Warszawa 04.05.2020, 23:19
34 Virtual Boat Pol_1-Igor Pol_1-Igor Igor Mirowski AZS UW Warszawa 04.05.2020, 23:32
36 Virtual Boat laser stefan laser stefan Michalina Pawelczyk MKS "Dwójka" Warszawa 05.05.2020, 08:25
37 Virtual Boat W1lk007 W1lk007 Rafał Wilk 05.05.2020, 08:47
38 Virtual Boat monika27 monika27 Monika Kłopotowska MKS "Dwójka" Warszawa 05.05.2020, 08:50
39 Virtual Boat Skiwin Skiwin Artur Nowak RKS Lasery Zegrze 05.05.2020, 09:22
40 Virtual Boat Kari213209 Kari213209 Karolina Gała K.S. Spojnia - Warszawa 05.05.2020, 10:11
41 Virtual Boat mleszko mleszko Mateusz Leszko RKS Lasery Zegrze 05.05.2020, 10:59
42 Virtual Boat SK211916 SK211916 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 05.05.2020, 11:13
44 Virtual Boat POL197749 POL197749 Karolina Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA 05.05.2020, 11:53
45 Virtual Boat Pacior Pacior Michał Paciorek KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 05.05.2020, 13:09
46 Virtual Boat patryvcja patryvcja Patrycja Wojciechowska MKS "Dwójka" Warszawa 05.05.2020, 17:47
47 Virtual Boat GLN GLN Ostaniec Ciechanowski MKS "DWÓJKA" 05.05.2020, 18:24
49 Virtual Boat Mind Mind Kacper Radzikowski MKS "Dwójka" Warszawa 05.05.2020, 19:38
51 Virtual Boat SailingCore_AA SailingCore_AA Aleksander Arian Sailing Team Rzeszów 05.05.2020, 20:51
52 Virtual Boat POL 213075 POL 213075 Tymoteusz Walicki UKŻ 7 Białystok 05.05.2020, 21:15
53 Virtual Boat wersail99 wersail99 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 05.05.2020, 21:33
54 Virtual Boat taran10 taran10 Tomasz Kłodaś Regatowy Klub Sportowy Lasery 05.05.2020, 21:36
55 Virtual Boat Amelka Amelka Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 05.05.2020, 21:42
56 Virtual Boat POL 215528 POL 215528 Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława 05.05.2020, 22:06
58 Virtual Boat Ada Wie Ada Wie Adelina Wietki MKS "Dwójka" Warszawa 05.05.2020, 22:47
59 Virtual Boat Pol213549 Miłoszek Pol213549 Miłoszek MIŁOSZ MICHALAK YKP Gdynia 05.05.2020, 22:50
60 Virtual Boat EST 206438 EST 206438 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 05.05.2020, 22:54
63 Virtual Boat Windemer Windemer Alek Chojnowski MKS "Dwójka" Warszawa 05.05.2020, 23:37
65 Virtual Boat Olab205650 Olab205650 Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 05.05.2020, 23:47
66 Virtual Boat janekkotwica janekkotwica Janusz Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 05.05.2020, 23:48
67 Virtual Boat Stempel Stempel Kamil Stęplowski KW Garland LOK Gliwice 07.05.2020, 23:37
68 Virtual Boat :3 :3 Ostoja Raciborska 08.05.2020, 00:20