Dziewiąte Rekreacyjne Regaty Żeglarskie im. kpt. Tomka Adamczyka

4 wrz 2022

Swarzędz, Poland

Wyniki regat
Omega Standard
M Nazwa Nr Załoga Klub F1 Pkt
1 Panta Rhei POL 102 Aleksandra Muga-Bartkowiak
Tomasz Bartkowiak
Justyna Wichtowska
1 1.00
2 Topazteam POL 1 Piotr Osuch
Michał Rawecki
Izabella Rawecka
KKŻ Kościan 2 2.00
3 ŁANIE I BYKI ;) POL 102 Arkadiusz Pohl
Robert Cieciorowski
Justyna Skrzypczak
Andrzej Skrzypczak
Magdalena Wieczorek
3 3.00
4 Young Spirit POL 102 Leszek Wesołowski
Ewa Wesołowska
Joanna Gucka
Klub żeglarski Aptekarz 4 4.00
5 Windsurferzy PKM LOK POL 102 Piotr Błoch
Romka Błoch
Beniu Błoch
Stasiu Błoch
PKM LOK Poznań 5 5.00
6 Sulewscy Team POL 102 Adam Sulewski
Agnieszka Sztylak
Jan Sulewski
6 6.00
7 Bike Cafe Team POL 102 Bolesław Muszyński
Marta Muszyńska
Kosma Muszyński
Emil Muszyński
Jacek Muszyński
7 7.00
8 Białe Orły POL 102 Jan Angres
Joanna Majowska-Angres
Michał Angres
Hanna Angres
8 8.00
9 Słony karmel POL 102 Patryk Różański
Jeremi Kruk
Nikita Kisielewski
Małgorzata Strzyżewska
Matylda Wesołowska
Franciszek Olender
AŻ w Środzie Wielkopolskiej 9 9.00
10 Poszukiwacze Przygód POL 102 Łukasz Wiśniewski
Michał Wawrzyniak
Jan Łukasz Wiśniewski
Marta Wawrzyniak
Krzysztof Bajerlein
Filip Bajerlein
10 10.00
11 Piraci z Gruszczyna POL 102 Przemysław PIECHOWIAK
Nataniel Zelent
Eliasz Zelent
Juliusz Zelent
Maciej Zelent
Dominika Radłowska-Zelent
11 11.00
12 maniuśki POL 77 Filip Mańczak
Bartosz Mańczak
Antoni Mańczak
Dominika Sowińska
Jakub Mańczak
Agnieszka Mańczak
12 12.00
13 PetardaRefsejzingTeam POL 102 Krzysztof Zieliński
Mariusz Zieliński
13 13.00
14 Szoszor POL 102 Anna Szoszorek
Jędrzej Szoszorek
Franek Szoszorek
Tomasz Szoszorek
14 14.00
15 Dziewczyny z Albatrosa POL 102 Andrzej Jaworski
Agnieszka Korcz-Sypniewska
Agnieszka Jaworska
15 15.00
16 ArMi POL 9 Michał Krzyzaniak
Artur YODA
16 16.00
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.