5 - 6 paź 2019

Dzierżno Cup

Rzeczyce, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 197749 Karolina Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA 3* 3 1 2 3 2 11.00
2 POL POL 215171 Adelina Wietki YKP Kraków 4 8* 7 1 2 3 17.00
3 POL POL 203009 Aleksander Szczygielski KW LOK "Garland" Gliwice UFD* 1 2 5 1 11 20.00
4 POL POL 197815 Piotr Hofman KW LOK "Garland" Gliwice 2 6* 6 3 4 5 20.00
5 POL POL 195386 Antoni Kasprzyk KN Lider Kraków 1 4 DSQ* 11 6 4 26.00
6 POL POL 180338 Bartłomiej Heksel KN Lider Kraków 12 2 3 RET* 15 1 33.00
7 POL POL 210287 Michał Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 6 5 5 6 14 16* 36.00
8 POL POL 811312 Maciej Maciejczyk UKS Pogoria 5 9 13* 7 5 12 38.00
9 POL POL 1192769 Alicja Bujas KN Lider Kraków 7 10* 9 10 9 8 43.00
10 POL POL 206282 Nina Łypaczewska KW LOK "Garland" Gliwice UFD* 7 12 4 7 15 45.00
11 POL POL 164430 Oliwier Rubinkowski KW LOK "Garland" Gliwice 11 15 4 9 17* 14 53.00
12 POL POL 209914 Dominik Masłoń SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 16 18* 8 13 13 10 60.00
13 POL POL 129986 Alicja Sobota SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 9 20* 16 8 10 18 61.00
14 POL POL 205651 Igor Fałowski YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 8 17 15 15 19* 7 62.00
15 POL POL 214736 Szymon Pytlowany UKS Silesia Opty Chełm Śląski 10 16 14 12 12 19* 64.00
16 POL POL 171258 Marcel Skubański KLUB ŻEGLARSKI NYSA UFD* 11 DSQ 16 8 6 65.00
17 POL POL 180714 Dominik Szymaszek UKS Pogoria 14 12 10 20 16 21* 72.00
18 POL POL 192832 Aleksandra Szczepańska KN Lider Kraków DNF* DNF 11 18 11 9 73.00
19 POL POL 20110 Igor Tomczyk TS "Kuźnia" Rybnik 15 13 UFD* 14 20 13 75.00
20 POL POL 201740 Julia Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik UFD* 19 17 17 22 17 92.00
21 POL POL 208421 Mateusz Śledzik KW LOK "Garland" Gliwice 13 14 UFD* 19 23 DNF 93.00
22 POL POL BN Jakub Oblonk TS "Kuźnia" Rybnik 17 21 18 22* 18 20 94.00
23 POL POL 150260 Zosia Jachymska TS "Kuźnia" Rybnik 18 22* 19 21 21 22 101.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 195782 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik 2* 1 1 1 1 1 5.00
2 POL POL 166705 Marcin Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 8* 5 3 2 2 2 14.00
3 POL POL 195867 Karol Głąbik KW LOK "Garland" Gliwice 1 3 2 5 4 UFD* 15.00
4 POL POL 9 Szymon Pasiut YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 7* 2 5 7 3 5 22.00
5 POL POL 192682 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 5 7* 6 3 5 3 22.00
6 POL POL 211312 Michał Szymaszek UKS Pogoria 3 6* 4 6 6 4 23.00
7 POL POL 190829 Tomasz Procek KW LOK "Garland" Gliwice 4 4 7 4 8 UFD* 27.00
8 POL POL 177820 Grzegorz Malitowski KW LOK "Garland" Gliwice 9* 8 9 8 7 7 39.00
9 POL POL 211258 Damian Sobota SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 6 9 8 10* 9 8 40.00
10 POL POL 172347 Michał Bednarczyk UKS Pogoria 10* 10 10 9 10 6 45.00
11 POL POL 210571 Bernard Krajewski MKŻ Arka Gdynia DNF* 11 11 11 11 9 53.00
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 6 wyścigach