5 - 6 paź 2019

Dzierżno Cup

Rzeczyce, Polska
Wyniki
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 206282 Nina Łypaczewska KW LOK "Garland" Gliwice 16.09.2019, 22:31
2 POL POL 208421 Mateusz Śledzik KW LOK "Garland" Gliwice 19.09.2019, 15:46
3 POL POL 129986 Alicja Sobota SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 29.09.2019, 18:04
4 POL POL 811312 Maciej Maciejczyk UKS Pogoria 30.09.2019, 11:57
5 POL POL 209914 Dominik Masłoń SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 30.09.2019, 20:47
6 POL POL 180714 Dominik Szymaszek UKS Pogoria 30.09.2019, 21:36
7 POL POL 215171 Adelina Wietki YKP Kraków 30.09.2019, 21:44
8 POL POL 164430 Oliwier Rubinkowski KW LOK "Garland" Gliwice 01.10.2019, 14:46
9 POL POL 214736 Szymon Pytlowany UKS Silesia Opty Chełm Śląski 01.10.2019, 20:16
10 POL POL 150260 Zosia Jachymska TS "Kuźnia" Rybnik 01.10.2019, 20:23
11 POL POL 197815 Piotr Hofman KW LOK "Garland" Gliwice 01.10.2019, 20:34
12 POL POL 203009 Aleksander Szczygielski KW LOK "Garland" Gliwice 01.10.2019, 23:57
13 POL POL 205651 Igor Fałowski YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 02.10.2019, 08:01
14 POL POL 201740 Julia Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 02.10.2019, 15:17
15 POL POL 171258 Marcel Skubański KLUB ŻEGLARSKI NYSA 02.10.2019, 16:00
16 POL POL 197749 Karolina Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA 02.10.2019, 16:05
17 POL POL 195386 Antoni Kasprzyk KN Lider Kraków 02.10.2019, 17:30
18 POL POL 1192769 Alicja Bujas KN Lider Kraków 02.10.2019, 17:30
19 POL POL 192832 Aleksandra Szczepańska KN Lider Kraków 02.10.2019, 17:30
20 POL POL 180338 Bartłomiej Heksel KN Lider Kraków 02.10.2019, 17:30
21 POL POL 20110 Igor Tomczyk TS "Kuźnia" Rybnik 02.10.2019, 20:27
22 POL POL 210287 Michał Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 02.10.2019, 23:23
23 POL POL BN Jakub Oblonk TS "Kuźnia" Rybnik 05.10.2019, 09:00
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 195867 Karol Głąbik KW LOK "Garland" Gliwice 16.09.2019, 18:02
2 POL POL 166705 Marcin Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 18.09.2019, 19:36
3 POL POL 190829 Tomasz Procek KW LOK "Garland" Gliwice 29.09.2019, 12:01
4 POL POL 211258 Damian Sobota SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 29.09.2019, 18:06
5 POL POL 211312 Michał Szymaszek UKS Pogoria 30.09.2019, 12:01
6 POL POL 172347 Michał Bednarczyk UKS Pogoria 30.09.2019, 12:02
7 POL POL 177820 Grzegorz Malitowski KW LOK "Garland" Gliwice 01.10.2019, 22:12
8 POL POL 9 Szymon Pasiut YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 02.10.2019, 08:01
9 POL POL 192682 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 02.10.2019, 21:18
10 POL POL 195782 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik 03.10.2019, 17:43
11 POL POL 210571 Bernard Krajewski MKŻ Arka Gdynia 05.10.2019, 08:42