Charlotta Sailing Days

16 - 18 sie 2019 Ustka, Polska

Wyniki regat

M
Klasa
Nazwa
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
R9
R10
Suma
Pkt
1
HC-16
POL 117434
Zuzanna Szadziul
Szymon Cierzan
UKS Navigo
2
1
1
1
6*
3
3
1
6
1
25.00
19.00
2
HC-16
POL 117429
Aleksandra Soczyńska
Filip Kokot
UKS NAVIGO Sopot
UKS"Navigo"Sopot
1
2
3
5
2
4
2
4
2
7*
32.00
25.00
3
HC-16
Hc16
POL 117231
Tomasz Mostowski
Marta Mostowska
Sail & Ski Klub Warszawa
PHCA
3
3
4
4
1
1
1
7*
5
4
33.00
26.00
4
HC-16
POL 117360
Jakub Wyroba
Jakub Kwiatkowski
PHCA
4
5
2
3
3
11*
4
2
8
9
51.00
40.00
5
HC-16
POL 95844
Paweł Pepliński
Natan Hetmańczyk
Stowarzyszenie Port Mechelinki
5
4
8
7
5
6
5
3
11*
2
56.00
45.00
6
HC-16
POL 115092
Mikołaj Zmitrowicz
Stanisław Wierczyński
UKS NAVIGO Sopot
UKS Navigo
12
DNF*
6
2
7
7
8
5
1
3
77.00
51.00
7
HC-16
POL 106554
Kacper Barszczyk
Iwo Czarnecki
UKS NAVIGO Sopot
9
7
5
6
10*
2
6
10
3
10
68.00
58.00
8
HC-16
POL 109068
Pola Szadziul
Alex Wysocki
UKS NAVIGO Sopot
10
8
10
8
4
10
11
8
16*
13
98.00
82.00
9
HC-16
Hobie Cat 16
POL 117413
Armen Jaworski
Mateusz Komenda
PHCA
15
9
9
10
8
8
7
14
4
18*
102.00
84.00
10
HC-16
POL 116056
Aleksandra Rosłoń
Lili Biró
Sindbad Sailing
17
11
19*
11
9
5
9
9
9
8
107.00
88.00
11
HC-16
hobie cat 16
POL 109078
Aleksander Daniszewski
Zuzanna Tomaszewska
UKS NAVIGO Sopot
7
13
7
15*
12
12
12
11
10
5
104.00
89.00
12
HC-16
POL 92545
Waldemar Boczkowski
Iga Ginda
ProSport
6
12
15
18*
14
9
16
6
7
6
109.00
91.00
13
HC-16
Hc 16
POL 100683
Natalia Majewska
Julia Rendaszka
Stowarzyszenie Port Mechelinki
13
10
14
12
16*
15
10
15
15
11
131.00
115.00
14
HC-16
POL 117211
Damian Wiercioch
Jana Wiercioch
ProSport
11
DSQ*
13
13
13
16
13
12
13
12
142.00
116.00
15
HC-16
Mściwoj
GER 114077
Benjamin Eisenschmidt
Julian Eisenschmidt
PHCA
16
6
11
14
17
13
14
19
17
21*
148.00
127.00
16
HC-16
Shinigami
POL 99591
Michał Jankowski
Tobiasz Ginda
ProSport
8
DSQ*
16
16
18
14
15
13
14
14
154.00
128.00
17
HC-16
MTeam
POL 98039
Mateusz Marszalec
Mieszko Marszalec
ProSport
18
18
17
17
11
21*
18
16
18
16
170.00
149.00
18
HC-16
POL 77777
Iga Saj
Wiktoria Zająkała
Stowarzyszenie Port Mechelinki
14
16
12
9
DNF*
DNS
DNS
DNS
19
17
191.00
165.00
19
HC-16
POL 109244
Filip Sikorski
Kacper Strzałka
CSW "Opty" Ustka
ProSport
19
17
DNF*
DNF
21
19
20
17
12
19
196.00
170.00
20
HC-16
Martini
POL 113248
Mikołaj Mordal
Maciej Mordal
ProSport
DSQ*
15
20
19
15
20
22
20
DNS
15
198.00
172.00
21
HC-16
POL 92278
Krzysztof Korecki
Paweł Kaoka
Wind Adrenaline
20
14
21
20
DNF*
18
19
21
20
23
202.00
176.00
22
HC-16
HC 16
POL 114781
Adam Rutkowski
Adam Rutkowski
PCHA
PHCA
DNS*
19
18
21
20
17
17
DSQ
22
20
206.00
180.00
23
HC-16
POL 100618
Igor Słoniowski
Eleonora Quinzi
ProSport
DNS*
DNF
DNS
DNF
19
22
21
18
21
22
227.00
201.00
24
HC-16
POL 29561
Jakub Bentkowski
Helena Rendaszka
Stowarzyszenie Port Mechelinki
DNS*
DNF
DNS
DNF
DNF
DNS
DNS
DNS
DNS
DNS
260.00
234.00
24
HC-16
POL 117432
Dominika Kęska
Stanisław Wierczyński
UKŻ "Wiking" Toruń
UKS"Navigo"Sopot
DNS*
DNF
DNS
DNF
DNF
DNS
DNS
DNS
DNS
DNS
260.00
234.00