16 - 18 sie 2019

Charlotta Sailing Days

Ustka, Polska
Wyniki
M Klasa Nazwa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Suma Pkt
1 505 Legia Warszawa POL POL 9118 Jakub Pawluk
Marcin Józefowski
Legia Warszawa
Spójnia Warszawa
1 1 1 1 2 1 1 7 2 DNS* 38.00 17.00
2 505 POL POL 9170 Karol Milewski
Jan Siekierzyński
YK Stal 4 2 2 6* 3 4 3 1 1 1 27.00 21.00
3 505 POL POL 9119 Mateusz Jura
Bartosz Chroł
AZS SGH Warszawa 5 4 5 2 1 2 2 3 9* 4 37.00 28.00
4 505 POL POL 9020 Tomek Brzozowski
Pawel Choroba
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 3 DNF* 4 3 11 6 10 2 8 2 70.00 49.00
5 505 POL POL 8875 Dariusz Konopczak
Piotr Kosobucki
Dobra Marina Szczecin
Dobra Marina Szczecin
7 9 DSQ* 7 4 5 4 13 5 7 82.00 61.00
6 505 White Wood Sailing Team POL POL 9132 Przemek Zagórski
Michał Olko
Yacht Klub Stal Gdynia 9 11 3 5 5 10 6 5 OCS* 9 84.00 63.00
7 505 POL POL 8736 Adam Kuczyński
Andrzej Borowiak
ŻMKS-Poznań 6 3 6 8 10 12* 7 8 7 8 75.00 63.00
8 505 JDC POL POL 8909 Jan Domanski
Roman Główka
JDC 2 8 9 4 7 DNF* DNS 11 6 5 94.00 73.00
9 505 POL POL 8812 Sławek Plichta
Paweł Prus
Yacht Klub Stal Gdynia 13 15 DNF* 14 8 DNF 5 4 4 3 108.00 87.00
10 505 POL POL 8802 Dominik Ostrowski
Agnieszka Marach
SWOS Warszawa 10 14 12 13 17* 8 12 6 10 12 114.00 97.00
11 505 POL POL 8665 Marcin Panek
Wojciech Denderski
Polskie Stowarzyszenie Klasy 505 15* 13 10 11 9 9 9 14 11 11 112.00 97.00
12 505 Avalanche POL POL 8145 Paweł Kluczyński
Dominik Krawiec
AZS Poznań 12 12 13 17 6 7 13 OCS* 13 10 124.00 103.00
13 505 POL POL 8483 Mariusz Michalski
Piotr Duma
Yacht Klub Stal Gdynia
Polskie Stowarzyszenie Klasy 505
8 6 8 10 13 14 15* 15 14 15 118.00 103.00
14 505 MIPRO POL POL 8769 Seweryn Wysokiński
Michał Ruciński
CSW "Opty" Ustka 11 DNF* DNF DNF 12 3 8 9 3 16 125.00 104.00
15 505 POL POL 8493 Mieczysław Szwed
Mateusz Grużewski
Centrum Żeglarskie Szczecin 14 7 OCS* 9 14 15 16 12 15 13 136.00 115.00
16 505 POL POL 8212 Anna Jabłońska
Andrzej Zdrojek
PRYWATNY 16 10 11 12 15 11 14 16 16 17* 138.00 121.00
17 505 ITO Solutions POL POL 8906 Anna Zabłocka
Tomasz Palikowski
CŻ szczecin
Yacht Klub Stal Gdynia
17 DNF* DNF DNF 16 13 11 10 12 6 148.00 127.00
18 505 Antonina POL POL 8416 Michał Strusiński
Stefan Romaniak
19 5 7 15 DNF* DNF DNS DNS DNS DNS 172.00 151.00
19 505 POL POL 8770 Jakub Gąsiorowski
Karolina Gąsiorowska
Yacht Klub Stal Gdynia 18 16 14 16 18 DNF* DNS DNS 17 14 176.00 155.00
20 505 POL POL 8751 WOJCIECH KASPRZYK
MACIEJ KASPRZYK
Centrum Żeglarskie Szczecin DNS* DNF DNF DNF 19 16 17 17 OCS 18 192.00 171.00
M Klasa Nazwa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Suma Pkt
1 Flying Dutchman POL POL 1 Jacek Tyszkiewicz
Bartłomiej Wysocki
YKP Warszawa
UKS FIR Warszawa
2 1 1 1 1 3* 3 1 2 2 17.00 14.00
2 Flying Dutchman POL POL 19 Paweł Żebrowski
Maciej Żebrowski
AKŻ'90 Wałcz 1 2 DNS* DNS 2 1 1 2 1 1 23.00 17.00
3 Flying Dutchman HUN HUN 13 Rafał Seroczyński
Kuba Stańczyk
WTW Warszawa 3 3 2 2 4 2 2 3 DNC* DNC 33.00 27.00
4 Flying Dutchman POL POL 3 Maciej Marcinkiewicz
Marzena Marcinkiewicz
WKZ Wolsztyn 4 4 3 DNS* 5 5 4 4 3 3 41.00 35.00
5 Flying Dutchman SOLAREZ POL POL 388 Tomasz Derwinis
Jan Łukasiewicz
MKS "Dwójka" Warszawa 5 DNS* DNS DNS 3 4 DNS DNS DNC DNC 54.00 48.00
M Klasa Nazwa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Suma Pkt
1 HC-14 Jurand POL POL 63236 Krzysztof Baryła PHCA 1 1 1 1 2 3* 1 1 2 3 16.00 13.00
2 HC-14 POL POL 63321 Bartosz Sajdak żmks orlę szczecinek 2 2 5* 3 1 1 3 2 1 2 22.00 17.00
3 HC-14 HC-14 POL POL 63145 Piotr Lisiecki żmks orlę szczecinek 3 5* 2 4 4 5 2 3 4 1 33.00 28.00
4 HC-14 catamaran POL POL 63349 Paweł Janusz żmks orlę szczecinek 4 3 3 2 3 2 4 5* 3 4 33.00 28.00
5 HC-14 Hobie cat 14 POL POL 62090 Paweł Kacprzak PHCA DSQ* 4 4 5 5 4 5 4 5 DNF 48.00 42.00
M Klasa Nazwa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Suma Pkt
1 HC-16 POL POL 117434 Zuzanna Szadziul
Szymon Cierzan
UKS Navigo 2 1 1 1 6* 3 3 1 6 1 25.00 19.00
2 HC-16 POL POL 117429 Aleksandra Soczyńska
Filip Kokot
UKS NAVIGO Sopot
UKS"Navigo"Sopot
1 2 3 5 2 4 2 4 2 7* 32.00 25.00
3 HC-16 Hc16 POL POL 117231 Tomasz Mostowski
Marta Mostowska
Sail & Ski Klub Warszawa
PHCA
3 3 4 4 1 1 1 7* 5 4 33.00 26.00
4 HC-16 POL POL 117360 Jakub Wyroba
Jakub Kwiatkowski
PHCA 4 5 2 3 3 11* 4 2 8 9 51.00 40.00
5 HC-16 POL POL 95844 Paweł Pepliński
Natan Hetmańczyk
Stowarzyszenie Port Mechelinki 5 4 8 7 5 6 5 3 11* 2 56.00 45.00
6 HC-16 POL POL 115092 Mikołaj Zmitrowicz
Stanisław Wierczyński
UKS NAVIGO Sopot
UKS Navigo
12 DNF* 6 2 7 7 8 5 1 3 77.00 51.00
7 HC-16 POL POL 106554 Kacper Barszczyk
Iwo Czarnecki
UKS NAVIGO Sopot 9 7 5 6 10* 2 6 10 3 10 68.00 58.00
8 HC-16 POL POL 109068 Pola Szadziul
Alex Wysocki
UKS NAVIGO Sopot 10 8 10 8 4 10 11 8 16* 13 98.00 82.00
9 HC-16 Hobie Cat 16 POL POL 117413 Armen Jaworski
Mateusz Komenda
PHCA 15 9 9 10 8 8 7 14 4 18* 102.00 84.00
10 HC-16 POL POL 116056 Aleksandra Rosłoń
Lili Biró
Sindbad Sailing 17 11 19* 11 9 5 9 9 9 8 107.00 88.00
11 HC-16 hobie cat 16 POL POL 109078 Aleksander Daniszewski
Zuzanna Tomaszewska
UKS NAVIGO Sopot 7 13 7 15* 12 12 12 11 10 5 104.00 89.00
12 HC-16 POL POL 92545 Waldemar Boczkowski
Iga Ginda
ProSport 6 12 15 18* 14 9 16 6 7 6 109.00 91.00
13 HC-16 Hc 16 POL POL 100683 Natalia Majewska
Julia Rendaszka
Stowarzyszenie Port Mechelinki 13 10 14 12 16* 15 10 15 15 11 131.00 115.00
14 HC-16 POL POL 117211 Damian Wiercioch
Jana Wiercioch
ProSport 11 DSQ* 13 13 13 16 13 12 13 12 142.00 116.00
15 HC-16 Mściwoj GER GER 114077 Benjamin Eisenschmidt
Julian Eisenschmidt
PHCA 16 6 11 14 17 13 14 19 17 21* 148.00 127.00
16 HC-16 Shinigami POL POL 99591 Michał Jankowski
Tobiasz Ginda
ProSport 8 DSQ* 16 16 18 14 15 13 14 14 154.00 128.00
17 HC-16 MTeam POL POL 98039 Mateusz Marszalec
Mieszko Marszalec
ProSport 18 18 17 17 11 21* 18 16 18 16 170.00 149.00
18 HC-16 POL POL 77777 Iga Saj
Wiktoria Zająkała
Stowarzyszenie Port Mechelinki 14 16 12 9 DNF* DNS DNS DNS 19 17 191.00 165.00
19 HC-16 POL POL 109244 Filip Sikorski
Kacper Strzałka
CSW "Opty" Ustka
ProSport
19 17 DNF* DNF 21 19 20 17 12 19 196.00 170.00
20 HC-16 Martini POL POL 113248 Mikołaj Mordal
Maciej Mordal
ProSport DSQ* 15 20 19 15 20 22 20 DNS 15 198.00 172.00
21 HC-16 POL POL 92278 Krzysztof Korecki
Paweł Kaoka
Wind Adrenaline 20 14 21 20 DNF* 18 19 21 20 23 202.00 176.00
22 HC-16 HC 16 POL POL 114781 Adam Rutkowski
Adam Rutkowski
PCHA
PHCA
DNS* 19 18 21 20 17 17 DSQ 22 20 206.00 180.00
23 HC-16 POL POL 100618 Igor Słoniowski
Eleonora Quinzi
ProSport DNS* DNF DNS DNF 19 22 21 18 21 22 227.00 201.00
24 HC-16 POL POL 29561 Jakub Bentkowski
Helena Rendaszka
Stowarzyszenie Port Mechelinki DNS* DNF DNS DNF DNF DNS DNS DNS DNS DNS 260.00 234.00
24 HC-16 POL POL 117432 Dominika Kęska
Stanisław Wierczyński
UKŻ "Wiking" Toruń
UKS"Navigo"Sopot
DNS* DNF DNS DNF DNF DNS DNS DNS DNS DNS 260.00 234.00
505 Wyniki nieoficjalne po 10 wyścigach
Flying Dutchman Wyniki nieoficjalne po 10 wyścigach
HC-14 Wyniki nieoficjalne po 10 wyścigach
HC-16 Wyniki nieoficjalne po 10 wyścigach