5 - 6 wrz 2020

Chalkos Omega Cup

Lubiatów, Poland
Wyniki
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 Omega Sport POL POL 452 Kamil Ortyl
Marek Gozłowski
Robert Zawadowicz
Vector Sails 1 2 6 7* 3 1 13.00
2 Omega Sport POL POL 377 Marcin Styborski
Jan Krasodomski
Paweł Leksycki
PG Racing Politechnika Gdańska 7* 6 5 1 1 3 16.00
3 Omega Sport POL POL 110 Daniel Sokolowski
Mieszko Mórawski
Piotr Inglot
YKP Warszawa 4 1 1 6 10* 4 16.00
4 Omega Sport POL POL 254 Michał Ruciński
Krystyna Kiczko
Bartosz Sadowski
Pronaw AKM Gdańsk 2 3 4 2 7* 5 16.00
5 Omega Sport POL POL 277 Kacper Wysocki
Stanisław Wawak
Tomasz Piernicki
PG Racing Politechnika Gdańska 9 12* 2 8 2 2 23.00
6 Omega Sport POL POL 272 Adam Baranowski
Anna Zacharewicz
Dominik Zacharewicz
Loyalty Point Racing Team 5 8 14* 4 5 8 30.00
7 Omega Sport POL POL 35 Jerzy Nadolny
Witold Urbański
Dawid Brzozowski
Jacht Klub Chalkos 6 5 11* 3 11 10 35.00
8 Omega Sport POL POL 300 Katarzyna Szwankowska
Jerzy Cytawa
Grzegorz Cytawa
3 9 8 11* 8 7 35.00
9 Omega Sport POL POL 16 Krzysztof Turza
Hubert Radzimowski
Marcin Nowak
8 4 7 12 4 13* 35.00
10 Omega Sport POL POL 1924 Paweł Kalota
Jacek Kamiński
Jakub Wróblewski
YKP Warszawa 10 7 12* 10 6 6 39.00
11 Omega Sport POL POL 338 Krzysztof Łodyga
Jacek Dydyń
Maciej Wilewski
MKS Marina Niesulice 11 10 10 5 13* 11 47.00
12 Omega Sport POL POL 273 Maciej Gałązka 12 13 3 15* 15 9 52.00
13 Omega Sport POL POL 334 Jakub Pankiewicz
Andrzej Osuch
Paweł Mika
Porta Sailing Team 14 16* 9 14 9 12 58.00
14 Omega Sport POL POL 441 Arkadiusz Wierzbicki
PIOTR CZAPLIŃSKI
FILIP MAKOWSKI
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY MARINA 15* 11 13 9 14 14 61.00
15 Omega Sport POL POL 337 Mateusz Szczepaniak
Szymon Sikorski
Hubert Zaborowski
Energetyk Konin 13 14 15* 13 12 15 67.00
16 Omega Sport POL POL 220 Andrzej Manczak
Justyna Mańczak
Jan Kotowski
Klub Żeglarski VI-KING Człuchów 16 15 17 DNF* 16 17 81.00
17 Omega Sport POL POL 135 JACEK OLEJNICZAK
PIOTR PARUSZKIEWICZ
KACPER Gębicki
UKS DELFIN ŚLESIN- 17* 17 16 16 17 16 82.00
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 Omega Standard POL POL 240 Aleksander Michalski
Robert Żak
Alicja Bielachowicz
PG Racing Politechnika Gdańska 2 DSQ* 2 3 1 2 10.00
2 Omega Standard POL POL 454 Mirosław Misiaszek
Maciej Misiaszek
Łukasz Ołtarzewski
1 1 6* 4 4 1 11.00
3 Omega Standard POL POL 149 Radosław Stachurski
Joanna Pestyk
Magdalena Siulińska
KSW Fregata - Pogoria 1 4 11* 3 1 2 9 19.00
4 Omega Standard POL POL 174 Waldemar Biały
Wojciech Kubas
Kamila Kubas
Monster Sailing Team
Monster Sailing Team
7* 5 1 5 7 7 25.00
5 Omega Standard POL POL 104 Grzegorz Bitner
Jarosław Bitner
Daniel Suchobieski
DSQ* 6 5 2 6 8 27.00
6 Omega Standard POL POL 175 Michal Gajda
Mariusz Kołakowski
Bartosz Mach
YC Rewa DSQ* 2 13 7 3 3 28.00
7 Omega Standard POL POL 1 Przemysław Witkowski
Hubert Selmoser
Łukasz Talikadze
LIRA KKŻ Kościan 3 8 15* 8 8 5 32.00
8 Omega Standard POL POL 302 Krzysztof Orwaldi
Yu Pei
Jan Anasiewicz
K.S. Spojnia - Warszawa 9 4 14 19* 9 4 40.00
9 Omega Standard POL POL 333 Krzysztof Grajewski
Maciej Wiśniak
Waldemar Stec
10 7 8 6 12 13* 43.00
10 Omega Standard POL POL 182 Karol Nawrot
Eugeniusz Nawrot
Marcin Wocial
--- 8 16* 10 15 5 6 44.00
11 Omega Standard POL POL 268 Dariusz Żurawski
Artur Pacześny
Andrzej Jaworski
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 5 3 DSQ* 9 11 DNF 49.00
12 Omega Standard POL POL 166 Tomasz Kowalski
Przemysław Jakubczyk
Maciej Wilanowski
DSQ* 13 11 10 13 10 57.00
13 Omega Standard POL POL 502 Zbigniew Długaszewski
Bartosz Skrzypczak
Paweł Hoszowski
LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI IM. MARIUSZA ZARU 13 14 7 16* 15 11 60.00
14 Omega Standard POL POL 13 Romuald Knasiecki
Sebastian Knasiecki
Matryna Knasiecka
MT.T.SW MIĘDZYCHÓD 6 9 4 DNS* DNS DNS 61.00
15 Omega Standard POL POL 303 Tomasz Staśkiewicz
Arkadiusz Kozimiński
Mateusz Pacześny
K.Ż. Petrochemia 11 17* 9 14 16 14 64.00
16 Omega Standard POL POL 380 Stefan Kalinowski
Paweł Matuszak
Nikodem Gołębiewski
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW
Klub Żeglarski VI-KING Człuchów
14 12 12 11 17* 15 64.00
17 Omega Standard POL POL 50 Andrzej Szynkiewicz
Tomasz Szynkiewicz
Mariusz Ozóg
K.Ż. SZTORM Barlinek
K.Ż. SZTORM Barlinek
12 DNF* DNC 12 10 12 67.00
18 Omega Standard POL POL 224 Grzegorz Mrówka
Bartosz Haryjan
Martyna Krzyżak
Międzychodzkie Towarzystwo Turystyki i Sportów Wodnych 15 10 16 13 14 17* 68.00
19 Omega Standard POL POL FZ0027 Krzysztof Ruliński
Adrian Ruliński
Łukasz Halicki
LKŻ Sława 17 15 17 17 18* 16 82.00
20 Omega Standard POL POL 10 Maciej Dygas
Bartosz Dygas
Hubert Straszewski
Jacht Klub Chalkos 16 18 18 18 19* 18 88.00
Omega Sport Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Omega Standard Wyniki oficjalne po 6 wyścigach