5 - 6 wrz 2020

Chalkos Omega Cup

Lubiatów, Poland
Wyniki
# Klasa Nazwa Nr Załoga Ur Klub
1 Omega Sport BORA Racing POL POL 110 Daniel Sokolowski
Mieszko Mórawski
Piotr Inglot
1980 YKP Warszawa
2 Omega Sport Ontex POL POL 1924 Paweł Kalota
Jacek Kamiński
Jakub Wróblewski
1992 YKP Warszawa
3 Omega Sport Tachion POL POL 16 Krzysztof Turza
Hubert Radzimowski
Marcin Nowak
1979
4 Omega Sport SLESIN.PL POL POL 135 JACEK OLEJNICZAK
PIOTR PARUSZKIEWICZ
KACPER Gębicki
1973 UKS DELFIN ŚLESIN-
5 Omega Sport Instal Pro POL POL 338 Krzysztof Łodyga
Jacek Dydyń
Maciej Wilewski
1981
1972
MKS Marina Niesulice
6 Omega Sport POL POL 272 Adam Baranowski
Anna Zacharewicz
Dominik Zacharewicz
1957
1981
1979
Loyalty Point Racing Team
7 Omega Sport Vector Sails POL POL 452 Kamil Ortyl
Marek Gozłowski
Robert Zawadowicz
1973 Vector Sails
8 Omega Sport PG Racing III POL POL 377 Marcin Styborski
Jan Krasodomski
Paweł Leksycki
1981
1999
1998
PG Racing Politechnika Gdańska
9 Omega Sport Biały Szkwał POL POL 35 Jerzy Nadolny
Witold Urbański
Dawid Brzozowski
Jacht Klub Chalkos
10 Omega Sport POL POL 220 Andrzej Manczak
Justyna Mańczak
Jan Kotowski
1979 Klub Żeglarski VI-KING Człuchów
11 Omega Sport CINQUANTA POL POL 441 Arkadiusz Wierzbicki
PIOTR CZAPLIŃSKI
FILIP MAKOWSKI
1969
1969
1976
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY MARINA
12 Omega Sport Fuzel POL POL 337 Mateusz Szczepaniak
Szymon Sikorski
Hubert Zaborowski
1991 Energetyk Konin
13 Omega Sport POL POL 334 Jakub Pankiewicz
Andrzej Osuch
Paweł Mika
Porta Sailing Team
14 Omega Sport Proconet POL POL 300 Katarzyna Szwankowska
Jerzy Cytawa
Grzegorz Cytawa
15 Omega Sport POL POL 277 Kacper Wysocki
Stanisław Wawak
Tomasz Piernicki
1998
1996
1996
PG Racing Politechnika Gdańska
16 Omega Sport Pronaw POL POL 254 Michał Ruciński
Krystyna Kiczko
Bartosz Sadowski
Pronaw AKM Gdańsk
17 Omega Sport POL POL 273 Maciej Gałązka
# Klasa Nazwa Nr Załoga Ur Klub
1 Omega Standard LIRA POL POL 1 Przemysław Witkowski
Hubert Selmoser
Łukasz Talikadze
1980
1992
1994
LIRA KKŻ Kościan
2 Omega Standard Adventure POL POL 302 Krzysztof Orwaldi
Yu Pei
Jan Anasiewicz
1997
1995
1998
K.S. Spojnia - Warszawa
3 Omega Standard POL POL 13 Romuald Knasiecki
Sebastian Knasiecki
Matryna Knasiecka
1952
1972
2002
MT.T.SW MIĘDZYCHÓD
4 Omega Standard Monster POL POL 174 Waldemar Biały
Wojciech Kubas
Kamila Kubas
1984
1976
Monster Sailing Team
Monster Sailing Team
5 Omega Standard NEMO POL POL 50 Andrzej Szynkiewicz
Tomasz Szynkiewicz
Mariusz Ozóg
1957 K.Ż. SZTORM Barlinek
K.Ż. SZTORM Barlinek
6 Omega Standard PUCYFIK POL POL 175 Michal Gajda
Mariusz Kołakowski
Bartosz Mach
1972 YC Rewa
7 Omega Standard Dywizjon POL POL 303 Tomasz Staśkiewicz
Arkadiusz Kozimiński
Mateusz Pacześny
1973
1973
2001
K.Ż. Petrochemia
8 Omega Standard Nereida POL POL 224 Grzegorz Mrówka
Bartosz Haryjan
Martyna Krzyżak
2001
2005
2006
Międzychodzkie Towarzystwo Turystyki i Sportów Wodnych
9 Omega Standard Bitnair Nowa Sól POL POL 104 Grzegorz Bitner
Jarosław Bitner
Daniel Suchobieski
10 Omega Standard Pociecha POL POL 166 Tomasz Kowalski
Przemysław Jakubczyk
Maciej Wilanowski
1973
1989
1982
11 Omega Standard POL POL 268 Dariusz Żurawski
Artur Pacześny
Andrzej Jaworski
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
12 Omega Standard AMA POL POL 333 Krzysztof Grajewski
Maciej Wiśniak
Waldemar Stec
1977
1971
1970
13 Omega Standard WENUS POL POL FZ0027 Krzysztof Ruliński
Adrian Ruliński
Łukasz Halicki
1975
1997
LKŻ Sława
14 Omega Standard Wodna Pasja POL POL 149 Radosław Stachurski
Joanna Pestyk
Magdalena Siulińska
1977
1980
1979
KSW Fregata - Pogoria 1
15 Omega Standard 182 POL POL 182 Karol Nawrot
Eugeniusz Nawrot
Marcin Wocial
1992
1962
---
16 Omega Standard Zuzia POL POL 502 Zbigniew Długaszewski
Bartosz Skrzypczak
Paweł Hoszowski
1960
1995
LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI IM. MARIUSZA ZARU
17 Omega Standard POL POL 380 Stefan Kalinowski
Paweł Matuszak
Nikodem Gołębiewski
1951
1988
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW
Klub Żeglarski VI-KING Człuchów
18 Omega Standard POL POL 454 Mirosław Misiaszek
Maciej Misiaszek
Łukasz Ołtarzewski
1957
1980
19 Omega Standard POL POL 240 Aleksander Michalski
Robert Żak
Alicja Bielachowicz
1996
1997
1997
PG Racing Politechnika Gdańska
20 Omega Standard Mars POL POL 10 Maciej Dygas
Bartosz Dygas
Hubert Straszewski
Jacht Klub Chalkos