Chalkos Omega Cup

5 - 6 wrz 2020

Lubiatów, Poland

Lista otrzymanych zgłoszeń
Omega Sport
# Klasa Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Omega Sport BORA Racing Daniel Sokolowski
Mieszko Mórawski
Piotr Inglot
1980 YKP Warszawa 24.08.2020, 22:05
2 Omega Sport Ontex Paweł Kalota
Jacek Kamiński
Jakub Wróblewski
1992 YKP Warszawa 25.08.2020, 08:01
3 Omega Sport Tachion Krzysztof Turza
Hubert Radzimowski
Marcin Nowak
1979 25.08.2020, 11:25
4 Omega Sport SLESIN.PL JACEK OLEJNICZAK
PIOTR PARUSZKIEWICZ
KACPER Gębicki
1973 UKS DELFIN ŚLESIN- 26.08.2020, 14:32
5 Omega Sport Instal Pro Krzysztof Łodyga
Jacek Dydyń
Maciej Wilewski
1981
1972
MKS Marina Niesulice 26.08.2020, 21:26
6 Omega Sport Adam Baranowski
Anna Zacharewicz
Dominik Zacharewicz
1957
1981
1979
Loyalty Point Racing Team 30.08.2020, 18:06
7 Omega Sport Vector Sails Kamil Ortyl
Marek Gozłowski
Robert Zawadowicz
1973 Vector Sails 31.08.2020, 09:22
8 Omega Sport PG Racing III Marcin Styborski
Jan Krasodomski
Paweł Leksycki
1981
1999
1998
PG Racing Politechnika Gdańska 31.08.2020, 10:10
9 Omega Sport Biały Szkwał Jerzy Nadolny
Witold Urbański
Dawid Brzozowski
Jacht Klub Chalkos 31.08.2020, 11:27
10 Omega Sport Andrzej Manczak
Justyna Mańczak
Jan Kotowski
1979 Klub Żeglarski VI-KING Człuchów 31.08.2020, 11:36
11 Omega Sport CINQUANTA Arkadiusz Wierzbicki
PIOTR CZAPLIŃSKI
FILIP MAKOWSKI
1969
1969
1976
MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY MARINA 31.08.2020, 13:02
12 Omega Sport Fuzel Mateusz Szczepaniak
Szymon Sikorski
Hubert Zaborowski
1991 Energetyk Konin 31.08.2020, 15:08
13 Omega Sport Jakub Pankiewicz
Andrzej Osuch
Paweł Mika
Porta Sailing Team 31.08.2020, 16:35
14 Omega Sport Proconet Katarzyna Szwankowska
Jerzy Cytawa
Grzegorz Cytawa
01.09.2020, 01:12
15 Omega Sport Kacper Wysocki
Stanisław Wawak
Tomasz Piernicki
1998
1996
1996
PG Racing Politechnika Gdańska 01.09.2020, 19:17
16 Omega Sport Pronaw Michał Ruciński
Krystyna Kiczko
Bartosz Sadowski
Pronaw AKM Gdańsk 01.09.2020, 22:28
17 Omega Sport Maciej Gałązka 04.09.2020, 19:33
Omega Standard
# Klasa Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Omega Standard LIRA Przemysław Witkowski
Hubert Selmoser
Łukasz Talikadze
1980
1992
1994
LIRA KKŻ Kościan 24.08.2020, 21:55
2 Omega Standard Adventure Krzysztof Orwaldi
Yu Pei
Jan Anasiewicz
1997
1995
1998
K.S. Spojnia - Warszawa 25.08.2020, 11:33
3 Omega Standard Romuald Knasiecki
Sebastian Knasiecki
Matryna Knasiecka
1952
1972
2002
MT.T.SW MIĘDZYCHÓD 25.08.2020, 18:50
4 Omega Standard Monster Waldemar Biały
Wojciech Kubas
Kamila Kubas
1984
1976
Monster Sailing Team
Monster Sailing Team
26.08.2020, 12:50
5 Omega Standard NEMO Andrzej Szynkiewicz
Tomasz Szynkiewicz
Mariusz Ozóg
1957 K.Ż. SZTORM Barlinek
K.Ż. SZTORM Barlinek
26.08.2020, 17:26
6 Omega Standard PUCYFIK Michal Gajda
Mariusz Kołakowski
Bartosz Mach
1972 YC Rewa 27.08.2020, 21:10
7 Omega Standard Dywizjon Tomasz Staśkiewicz
Arkadiusz Kozimiński
Mateusz Pacześny
1973
1973
2001
K.Ż. Petrochemia 27.08.2020, 22:26
8 Omega Standard Nereida Grzegorz Mrówka
Bartosz Haryjan
Martyna Krzyżak
2001
2005
2006
Międzychodzkie Towarzystwo Turystyki i Sportów Wodnych 29.08.2020, 11:28
9 Omega Standard Bitnair Nowa Sól Grzegorz Bitner
Jarosław Bitner
Daniel Suchobieski
30.08.2020, 20:44
10 Omega Standard Pociecha Tomasz Kowalski
Przemysław Jakubczyk
Maciej Wilanowski
1973
1989
1982
31.08.2020, 09:21
11 Omega Standard Dariusz Żurawski
Artur Pacześny
Andrzej Jaworski
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 31.08.2020, 10:46
12 Omega Standard AMA Krzysztof Grajewski
Maciej Wiśniak
Waldemar Stec
1977
1971
1970
31.08.2020, 12:49
13 Omega Standard WENUS Krzysztof Ruliński
Adrian Ruliński
Łukasz Halicki
1975
1997
LKŻ Sława 31.08.2020, 14:29
14 Omega Standard Wodna Pasja Radosław Stachurski
Joanna Pestyk
Magdalena Siulińska
1977
1980
1979
KSW Fregata - Pogoria 1 31.08.2020, 18:16
15 Omega Standard 182 Karol Nawrot
Eugeniusz Nawrot
Marcin Wocial
1992
1962
--- 31.08.2020, 22:27
16 Omega Standard Zuzia Zbigniew Długaszewski
Bartosz Skrzypczak
Paweł Hoszowski
1960
1995
LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI IM. MARIUSZA ZARU 31.08.2020, 23:40
17 Omega Standard Stefan Kalinowski
Paweł Matuszak
Nikodem Gołębiewski
1951
1988
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW
Klub Żeglarski VI-KING Człuchów
01.09.2020, 11:44
18 Omega Standard Mirosław Misiaszek
Maciej Misiaszek
Łukasz Ołtarzewski
1957
1980
01.09.2020, 17:23
19 Omega Standard Aleksander Michalski
Robert Żak
Alicja Bielachowicz
1996
1997
1997
PG Racing Politechnika Gdańska 04.09.2020, 09:51
20 Omega Standard Mars Maciej Dygas
Bartosz Dygas
Hubert Straszewski
Jacht Klub Chalkos 05.09.2020, 18:21
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.