Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Bursztynowa 10 Baltic Sail Gdańsk 2020
6 września 2020
Jantarowa 1, Gdańsk, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
Open
Szukaj
#
Nazwa
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
Goodspeed
Lukasz T
Lukasz Trzcinski
1978
Marina Urody - Gdynia
01.09.2020, 17:25
2
Blue Horizon
Jacek Chabowski
1970
SAILING FACTORY
01.09.2020, 20:10
3
Enzo Molinari
Andrzej Mróz
SAILING FACTORY
01.09.2020, 20:25
4
AD3 eXploder
Tymoteusz Bendyk
1990
UKS Navigo
01.09.2020, 21:22
5
POLLED 2
Anna Majewska
1977
SAILING FACTORY
02.09.2020, 09:43
6
Słoni
Zbigniew Rembiewski
1954
Jacht Klub St.Gdańskiej
03.09.2020, 21:41
7
Investa
Tomasz Zambrzycki
Paweł Matusiak
1970
1985
Yacht Club Rewa
04.09.2020, 12:40
8
420
Magdalena Skórnóg
Jan Gierzyński
2006
2004
Giżycka Grupa Regatowa
04.09.2020, 21:52
9
Stalla Maris
Jerzy Borkowski
05.09.2020, 09:39
10
TITANIC II
Mikołaj Merkler
Jakub Kamiński
2004
2003
Giżycka Grupa Regatowa
05.09.2020, 11:10
11
420
Dominika Grala
Joanna Fabisiak
2006
2003
Giżycka Grupa Regatowa
05.09.2020, 11:19
12
420 POL 56627
MARTA CHOMIK
Laura Banach
2005
2004
Giżycka Grupa Regatowa
05.09.2020, 11:46
13
Exploder
Jacek Noetzel
1968
UKS Navigo Sopot
05.09.2020, 14:44
14
Exploder AD3
Marcin Kamiński
1990
UKS Navigo Sopot
05.09.2020, 15:16
15
Pomona
Grzegorz FALKOWSKI
Iga LOSKA
1974
1981
05.09.2020, 18:17
16
Meluzyna
Michał Kaczorowski
05.09.2020, 18:18
17
KAPIBARA KIEWA
Jan Fuk
Paweł Kuszewski
2006
2004
Giżycka Grupa Regatowa
05.09.2020, 21:08
18
Dancing Queen
Jerzy Matuszak
Martyna Kucińska
Michał Krause
Paulina Bodziony
Robert Szymański
Sławek Dąbrowski
Agnieszka Zahorska
1951
---
06.09.2020, 05:15
19
Ad3
Piotr Baryzewski
1977
UKS Navigo Sopot
06.09.2020, 10:29
20
inż. Mamoń
inż. Mamoń
06.09.2020, 12:44
21
Odissei Blue
Odissei Blue
06.09.2020, 14:25
22
Perla Mare
Paweł Pik
Radosław Jarosiewicz
Yacht Club Gdańsk
06.09.2020, 17:37
23
Krysia
Kacper Olszewski
Mateusz G
Yacht Club Gdańsk
06.09.2020, 18:55
24
Gruz
Paweł Wałecki
OŚ AZS Poznań
06.09.2020, 18:57
25
Elessar
Marek Turkowski
Yacht Club Gdańsk
06.09.2020, 19:00
26
MCU Racing
Tomasz Micewicz
Yacht Club Gdańsk
06.09.2020, 19:01
27
POL 40
Patryk Sójkowski
Basia Sójkowska
06.09.2020, 19:11
28
Tinkara
Jerzy Łoboda
06.09.2020, 19:27
29
Topper
Tomasz Bartkowski
Yacht Club Gdańsk
06.09.2020, 19:36
30
LOBO
Sebastian Brawata
06.09.2020, 21:34
31
Ala
Alicja Zakrzewska
KŻ Gdańsk
07.09.2020, 16:12