Bursztynowa 10 Baltic Sail Gdańsk 2020

6 wrz 2020

Jantarowa 1, Gdańsk, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Open
# Nazwa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Goodspeed Lukasz T
Lukasz Trzcinski
1978 Marina Urody - Gdynia 01.09.2020, 17:25
2 Blue Horizon Jacek Chabowski 1970 SAILING FACTORY 01.09.2020, 20:10
3 Enzo Molinari Andrzej Mróz SAILING FACTORY 01.09.2020, 20:25
4 AD3 eXploder Tymoteusz Bendyk 1990 UKS Navigo 01.09.2020, 21:22
5 POLLED 2 Anna Majewska 1977 SAILING FACTORY 02.09.2020, 09:43
6 Słoni Zbigniew Rembiewski 1954 Jacht Klub St.Gdańskiej 03.09.2020, 21:41
7 Investa Tomasz Zambrzycki
Paweł Matusiak
1970
1985
Yacht Club Rewa 04.09.2020, 12:40
8 420 Magdalena Skórnóg
Jan Gierzyński
2006
2004
Giżycka Grupa Regatowa 04.09.2020, 21:52
9 Stalla Maris Jerzy Borkowski 05.09.2020, 09:39
10 TITANIC II Mikołaj Merkler
Jakub Kamiński
2004
2003
Giżycka Grupa Regatowa 05.09.2020, 11:10
11 420 Dominika Grala
Joanna Fabisiak
2006
2003
Giżycka Grupa Regatowa 05.09.2020, 11:19
12 420 POL 56627 MARTA CHOMIK
Laura Banach
2005
2004
Giżycka Grupa Regatowa 05.09.2020, 11:46
13 Exploder Jacek Noetzel 1968 UKS Navigo Sopot 05.09.2020, 14:44
14 Exploder AD3 Marcin Kamiński 1990 UKS Navigo Sopot 05.09.2020, 15:16
15 Pomona Grzegorz FALKOWSKI
Iga LOSKA
1974
1981
05.09.2020, 18:17
16 Meluzyna Michał Kaczorowski 05.09.2020, 18:18
17 KAPIBARA KIEWA Jan Fuk
Paweł Kuszewski
2006
2004
Giżycka Grupa Regatowa 05.09.2020, 21:08
18 Dancing Queen Jerzy Matuszak
Martyna Kucińska
Michał Krause
Paulina Bodziony
Robert Szymański
Sławek Dąbrowski
Agnieszka Zahorska
1951 --- 06.09.2020, 05:15
19 Ad3 Piotr Baryzewski 1977 UKS Navigo Sopot 06.09.2020, 10:29
20 inż. Mamoń inż. Mamoń 06.09.2020, 12:44
21 Odissei Blue Odissei Blue 06.09.2020, 14:25
22 Perla Mare Paweł Pik
Radosław Jarosiewicz
Yacht Club Gdańsk 06.09.2020, 17:37
23 Krysia Kacper Olszewski
Mateusz G
Yacht Club Gdańsk 06.09.2020, 18:55
24 Gruz Paweł Wałecki OŚ AZS Poznań 06.09.2020, 18:57
25 Elessar Marek Turkowski Yacht Club Gdańsk 06.09.2020, 19:00
26 MCU Racing Tomasz Micewicz Yacht Club Gdańsk 06.09.2020, 19:01
27 POL 40 Patryk Sójkowski
Basia Sójkowska
06.09.2020, 19:11
28 Tinkara Jerzy Łoboda 06.09.2020, 19:27
29 Topper Tomasz Bartkowski Yacht Club Gdańsk 06.09.2020, 19:36
30 LOBO Sebastian Brawata 06.09.2020, 21:34
31 Ala Alicja Zakrzewska KŻ Gdańsk 07.09.2020, 16:12
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.