6 wrz 2020

Bursztynowa 10 Baltic Sail Gdańsk 2020

Jantarowa 1, Gdańsk, Polska
Wyniki
# Nazwa Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Goodspeed POL POL 14000 Lukasz T
Lukasz Trzcinski
1978 Marina Urody - Gdynia 01.09.2020, 17:25
2 Blue Horizon POL POL 10664 Jacek Chabowski 1970 SAILING FACTORY 01.09.2020, 20:10
3 Enzo Molinari POL POL 5278 Andrzej Mróz SAILING FACTORY 01.09.2020, 20:25
4 AD3 eXploder POL POL 15 Tymoteusz Bendyk 1990 UKS Navigo 01.09.2020, 21:22
5 POLLED 2 POL POL 12262 Anna Majewska 1977 SAILING FACTORY 02.09.2020, 09:43
6 Słoni POL POL 17302 Zbigniew Rembiewski 1954 Jacht Klub St.Gdańskiej 03.09.2020, 21:41
7 Investa POL POL 61 Tomasz Zambrzycki
Paweł Matusiak
1970
1985
Yacht Club Rewa 04.09.2020, 12:40
8 420 POL POL 56623 Magdalena Skórnóg
Jan Gierzyński
2006
2004
Giżycka Grupa Regatowa 04.09.2020, 21:52
9 Stalla Maris POL POL DE 925 Jerzy Borkowski 05.09.2020, 09:39
10 TITANIC II POL POL 56625 Mikołaj Merkler
Jakub Kamiński
2004
2003
Giżycka Grupa Regatowa 05.09.2020, 11:10
11 420 POL POL 56624 Dominika Grala
Joanna Fabisiak
2006
2003
Giżycka Grupa Regatowa 05.09.2020, 11:19
12 420 POL 56627 POL POL 56627 MARTA CHOMIK
Laura Banach
2005
2004
Giżycka Grupa Regatowa 05.09.2020, 11:46
13 Exploder POL POL 1 Jacek Noetzel 1968 UKS NAVIGO Sopot 05.09.2020, 14:44
14 Exploder AD3 POL POL 7 Marcin Kamiński 1990 UKS NAVIGO Sopot 05.09.2020, 15:16
15 Pomona SWE SWE SWE722 Grzegorz FALKOWSKI
Iga LOSKA
1974
1981
05.09.2020, 18:17
16 Meluzyna POL POL POL11064 Michał Kaczorowski 05.09.2020, 18:18
17 KAPIBARA KIEWA POL POL 56628 Jan Fuk
Paweł Kuszewski
2006
2004
Giżycka Grupa Regatowa 05.09.2020, 21:08
18 Dancing Queen POL POL POL 15067 Jerzy Matuszak
Martyna Kucińska
Michał Krause
Paulina Bodziony
Robert Szymański
Sławek Dąbrowski
Agnieszka Zahorska
1951 --- 06.09.2020, 05:15
19 Ad3 POL POL 151 Piotr Baryzewski 1977 UKS NAVIGO Sopot 06.09.2020, 10:29
20 inż. Mamoń POL POL V 42 inż. Mamoń 06.09.2020, 12:44
21 Odissei Blue FRA FRA 000 Odissei Blue 06.09.2020, 14:25
22 Perla Mare POL POL 63 Paweł Pik
Radosław Jarosiewicz
Yacht Club Gdańsk 06.09.2020, 17:37
23 Krysia POL POL 48 Kacper Olszewski
Mateusz G
Yacht Club Gdańsk 06.09.2020, 18:55
24 Gruz AUS AUS 4063 Paweł Wałecki AZS Poznań 06.09.2020, 18:57
25 Elessar POL POL 12142 Marek Turkowski Yacht Club Gdańsk 06.09.2020, 19:00
26 MCU Racing POL POL 185 Tomasz Micewicz Yacht Club Gdańsk 06.09.2020, 19:01
27 POL 40 POL POL 40 Patryk Sójkowski
Basia Sójkowska
06.09.2020, 19:11
28 Tinkara POL POL 9855 Jerzy Łoboda 06.09.2020, 19:27
29 Topper POL POL - Tomasz Bartkowski Yacht Club Gdańsk 06.09.2020, 19:36
30 LOBO POL POL 123 Sebastian Brawata 06.09.2020, 21:34
31 Ala POL POL 420 Alicja Zakrzewska GKŻ Gdańsk 07.09.2020, 16:12