22 - 29 lip 2017

Bic Techno European Championships

Lorient, France
Wyniki
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 Pkt
1 ISR ISR 930 Daniel Basik Tashtash 4 9* 1 1 1 1 2 6* 1 1 3 4 19.00
2 FRA FRA 2603 Gaspard Carfantan 1 3 5* 3 3 5 4 4 4 4 5 6* 36.00
3 ISR ISR 247 Yali Achitov 5 2 10 11* 2 7 1 3 32* 7 4 1 42.00
4 ITA ITA 9 Alessandro Giangrande 3 7 13* 7 8 16* 9 1 3 3 10 3 54.00
5 MEX MEX 201 Alex Rinaldelli 20* 1 16 17* 6 9 3 5 6 2 1 5 54.00
6 FRA FRA 366 Valentin Pelt 7 8 6 4 7 4 8 7 2 UFD* 2 25* 55.00
7 FRA FRA 4003 Sebastien Buquet 6 4 7 6 12 23* 7 8 8 19* 6 7 71.00
8 FRA FRA 1121 Jules Chantrel 9 14 2 5 10 2 11 13 31* 16* 8 10 84.00
9 GRE GRE 126 Ioannis Karvouniaris 19 5 8 24* 5 14 5 9 13 8 DSQ* 2 88.00
10 FRA FRA 62 Manoa Postec 11 20* 3 2 9 13 18* 15 11 10 9 9 92.00
11 NOR NOR 148 Nils-Henrik Lind 2 11 9 13 20 RDG 6 10 23* 12 RDG 26* 105.80
12 POL POL 661 Krzysztof Zarnowski 8 6 14 18 41* 8 26* 23 5 6 16 8 112.00
13 ISR ISR 327 Maayan Leeram 12 10 4 8 11 3 40* 25 36 52* 12 13 134.00
14 ISR ISR 392 Ido Pomerantz 17 15 RET* 9 15 6 22* 20 9 14 20 17 142.00
15 FRA FRA 198 Mathurin Grall 35* 19 19 15 36* 29 10 18 7 15 25 14 171.00
16 ESP ESP 399 Josep Estrany-Sagrera 46 18 36 47* 4 25 14 2 10 5 RET* 12 172.00
17 POL POL 195 Julek Wardaszko 10 31 23 16 33* 17 19 14 20 25 33* 33 208.00
18 GBR GBR 3197 Oscar Shaw 18 13 33* 32 14 30 20 33 41* 9 23 16 208.00
19 ITA ITA 2323 Alberto Soncini 15 DNC* 27 25 31 39* 17 16 19 17 22 38 227.00
20 ISR ISR 970 Tal Basik Tashtash 13 54* 12 14 13 11 45 43 15 24 58* 51 241.00
21 FRA FRA 744 Philippe Garcia 47* 24 38 52* 29 35 21 11 34 18 11 21 242.00
22 FRA FRA 975 Victor Delerue 27 21 31 35 19 28 13 21 50* UFD* 13 35 243.00
23 LAT LAT 535 Matiss Punte 36 32 29 20 32 49* 23 19 12 22 26 50* 251.00
24 POL POL 1 Dawid Sykuła 41 43* 21 23 25 20 34 36 17 13 36 58* 266.00
25 ESP ESP 206 Daniel Sanchez Bellido 37 12 17 10 34 15 59* 52* 42 11 41 48 267.00
26 FRA FRA 23 Matteo Rosique 48* 38 22 39 18 DSQ* 35 32 24 28 7 27 270.00
27 POL POL 512 Michal Lis 23 47 15 26 26 12 64* 39 18 54* 31 41 278.00
28 RUS RUS 20 Mihail Alexsandnov 14 16 DNE 30 37 47* 30 44* 28 21 15 15 287.00
29 BEL BEL 68 Jonathan Bultynck 16 23 DNE 22 28 44* 29 27 16 23 DSQ* 23 288.00
30 FRA FRA 862 Victor Le Goff RDG 35 32 28 40* 26 33 26 26 47* 24 31 292.70
31 FRA FRA 282 Malmejac Martin 34 26 18 36 21 40* RDG 30 40 32 54* 30 296.30
32 FRA FRA 1355 Clement Eynard 22 34 24 34 30 27 48* 24 30 46* 29 46 300.00
33 FRA FRA 960 Titouan Larue 31 37 30 33 24 38 37 29 44* 20 32 47* 311.00
34 TUR TUR 2103 Toprak Nardali BFD* 29 41 53 16 36 DSQ* 28 46 27 5 20 315.00
35 TUR TUR 17000 Miray Saki BFD* 33 28 46 23 10 28 53 DNC* 38 28 10 317.00
36 ITA ITA 111 Parolari Francesco 49 17 40 60* 58 61* 12 17 59 30 19 19 320.00
37 FRA FRA 273 Alexandre Jacquot 32 67* 25 31 27 18 32 46 14 UFD* 43 57 325.00
38 GBR GBR 400 Rafferty Read 69* 22 47 70* 59 46 15 12 21 53 30 29 334.00
39 LAT LAT 16 Jekabs Ceze 29 45 59 37 17 31 63* 63* 37 41 34 18 348.00
40 RUS RUS 8 Gleb Semileov 59* 50 26 43 53* 41 52 37 22 26 17 39 353.00
41 GRE GRE 899 Dimitrios Zagorianos 28 27 DNE 65* 51 63* 16 22 62 40 21 11 359.00
42 LAT LAT 39 Edijs Busmanis 39 39 45 21 22 48* 44 47* 38 39 38 40 365.00
43 ESP ESP 26 Xicu Ferrer Juan 30 44 DNE 12 47 19 49* 45 29 33 DNC* 28 368.00
44 POL POL 5 Kacper Gwozdz 24 65* 42 58 39 21 67* 59 39 29 RDG 32 387.00
45 FRA FRA 102 Mathieu Leroy 25 46 35 38 42 33 41 38 71* 37 56* 53 388.00
46 FRA FRA 706 Victor Gaubert 26 72* 20 27 35 22 70* 67 56 63 42 54 412.00
47 ITA ITA 132 Giusepe Romano 21 52 37 29 46 24 51 DNF* 48 50 55 DNC* 413.00
48 GBR GBR 319 Boris Shaw 54* 62* 34 45 44 32 42 34 47 45 50 42 415.00
49 FRA FRA 348 Kurran Desoutter Henry 44 40 53 48 54 56* 27 50 49 UFD* 18 37 420.00
50 FRA FRA 920 Hugo Lecullee 40 53 48 63* 52 54* 47 31 51 44 27 36 429.00
51 FRA FRA 428 Rudy Cambas 43 36 39 61* 38 50 61 48 54 35 45 64* 449.00
52 FRA FRA 8111 Gregoire Bouvier 20 28 DNC* 73* 55 57 31 40 57 36 44 52 454.00
53 POL POL 146 Aleksander Niziolek 33 66* 49 59 48 37 50 55 33 65* 61 43 468.00
54 ESP ESP 322 Miguel Sanchez-Cuenca 50 48 11 40 57 42 73* 56 52 62 52 68* 470.00
55 ITA ITA 267 Alessandro De Gregorio 57 57 43 71* 49 43 57 65 25 UFD* 47 44 487.00
56 ITA ITA 186 Michele Marchei 60 49 55 42 61 59 DSQ* 42 27 34 62 67* 491.00
57 FRA FRA 1710 Octave Carfantan 30* 56 46 49 43 58 39 61 68* 42 35 63 492.00
58 OMA OMA 5 Mohammad Nabil Al- Balushi 58 71* DNE 64* 63 60 46 51 53 31 40 24 507.00
59 FRA FRA 555 Alexis Boinet 42 55 44 55 60 55 72* 66* 43 64 46 49 513.00
60 GBR GBR 555 Louis Walker 55 25 DNC* 50 RET* RET 25 35 35 58 RET 69 514.00
61 POL POL 46 Daniel Ugniewski BFD* 30 56 54 50 52 24 41 RET* DNC UFD 66 535.00
62 FRA FRA 184 Leo Hunault 56 61 50 57 56 53 55 DNF* 61 55 37 65* 541.00
63 FRA FRA 440 Clement Picquet 53 74* DNE 41 45 51 62* 58 55 56 57 59 556.00
64 POL POL 460 Filip Dmochowski 65 42 DNC* 19 66 64 60 68 60 61 53 74* 558.00
65 ITA ITA 196 Battistoni Tommaso 68 58 58 66 70* 70 38 74* 65 51 48 55 577.00
66 FRA FRA 651 Marc Olivier Roulland 70* 41 54 67 67 66 43 54 67 60 UFD* 62 581.00
67 LAT LAT 293 Rolands Lovnieks 45 64 DNC* 74 62 69 53 57 64 43 51 77* 582.00
68 FRA FRA 439 Emile Roullet 66 70* 51 62 64 45 66 70* 70 48 63 60 595.00
69 ITA ITA 183 Emanuele Bonifacio 67 51 DNC* 69 69 72 56 62 73* 66 49 34 595.00
70 FRA FRA 33 Thomas Bourhis 64 68* 61 72* 65 65 58 49 66 57 59 56 600.00
71 POL POL 29 Milo Solomko 51 69* 52 56 68 67 65 71* 58 69 60 61 607.00
72 FRA FRA 373 Clement Destombes 62 63 DNE 44 RET* RET* 54 64 45 BFD 66 71 631.00
73 POL POL 82 Tomasz Skowronek BFD* 75 60 51 73 62 75 72 UFD* 59 5 45 642.00
74 AUS AUS 1139 Anthony Charlton 73 59 DNC* 79 72 71 69 60 69 49 RET* DNC 682.00
75 FRA FRA 293 Leandre Carlier Arquoit 71 76* 57 76* 74 75 68 69 72 67 64 70 687.00
76 FRA FRA 557 Mathieu Assorin 61 77 DNE 68 71 68 71 73 63 68 DNF* DNC* 701.00
77 GBR GBR 3278 Jaycob Green DNC* 60 DNC* 77 75 76 76 75 75 70 67 73 724.00
78 ESP ESP 654 Tomas Mossel Gonzalez 72 73 62 75 RET* 73 74 RET* RET RET RET 75 747.00
79 OMA OMA 11 Ali Al-Sarhi BFD* RET* DNC 78 DNC 74 77 DNC 74 71 68 72 757.00
80 ESP ESP 655 Diego Ruiz Roca BFD* RET* DNC 80 DNC DNC DNC DNC RET RET RET 76 804.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 F7 F8 F9 F10 F11 F12 Pkt
1 FRA FRA 312 Fabien Pianazza 1 1 2* 2 2 1 1 1 1 2 1 3* 13.00
2 ISR ISR 926 Tomer Vardimon 2* 2 1 1 1 2 2 3 2 1 3 4* 18.00
3 ITA ITA 150 Nicolo Renna 4* 1 3 2 1 2 BFD* 2 3 4 4 2 24.00
4 FRA FRA 127 Yun Pouliquen 1 4* 1 1 4 1 3 4 4 10 5 19* 34.00
5 ISR ISR 215 Amit Gan 9* 3 6 7 2 7 4 19 8 24* 12 8 76.00
6 ISR ISR 295 Liam Segev 5 6 9 13* 3 5 19 6 20* 13 10 1 77.00
7 ISR ISR 293 Yahel Habot 4 3 12* 10 7 4 23* 17 11 3 9 18 86.00
8 GBR GBR 19 Finn Hawkins 15* 6 11 9 7 RDG 14 15 6 9 RDG 22* 97.60
9 POL POL 97 Jakub Sykuła 13 2 25 5 28* 17 5 12 41* 7 6 16 108.00
10 ITA ITA 7 Riccardo Onali 33* 15 16 7 5 20 15 5 22 55* 2 5 112.00
11 FRA FRA 1141 Mathis Ghio 17 12 13 20 24* 10 9 27* 5 14 7 6 113.00
12 FRA FRA 72 Antoine Bossard 6 5 21* 13 3 12 21 32* 19 8 20 10 117.00
13 ESP ESP 19 Aurelio Terry-Valle 16* 14 10 9 4 6 22 13 12 6 24 37* 120.00
14 ISR ISR 290 Eyal Zror 2 4 11 16* 9 16 26 18 10 33* 16 12 124.00
15 ISR ISR 925 Itay Benbenisti 10 11 3 28* 6 3 48* 9 13 19 37 14 125.00
16 ITA ITA 103 Nicolo Gatti 13 13 4 6 15 16* 18 29* 9 5 23 24 130.00
17 ITA ITA 138 Giorgio Stancampiano 5 11 5 19* 13 15 20 22 18 15 36* 27 151.00
18 FRA FRA 313 Jules Mollard--Tanguy 8 RDG 6 11 14* 8 29 20 17 23 30* 26 156.30
19 NED NED 115 Luc Schmitz 21 9 27 14 11 34* 7 10 43* 38 15 7 159.00
20 ITA ITA 8 Roman Sorrentino 31 5 17 3 8 37* 13 8 53* 44 19 11 159.00
21 FRA FRA 628 Louis Pignolet 7 7 BFD* 8 12 15 30 16 34 52* 14 17 160.00
22 GBR GBR 317 Ethan Moody 20 7 19 23* 22 8 12 11 21 51* 22 20 162.00
23 POL POL 66 Adam Zarnowski 11 16 BFD* 11 5 3 6 62* 29 28 45 13 167.00
24 ISR ISR 18 Ben Baron 23* 10 20 21 18 14 8 31* 31 20 13 15 170.00
25 ISR ISR 354 Yehonatan Eichner 7 20* 8 4 6 9 RDG 43* 40 18 11 40 171.00
26 ESP ESP 66 Guillem Segu Gira 23* 8 12 22 17 10 24 28 14 22 43* 33 190.00
27 THA THA 88 Kittisak Smitt 9 18 20* 15 18 18 27 26 7 47* 25 30 193.00
28 TUR TUR 9999 Batuhan Arslan 27* 21 14 6 24 22 25 34* 27 25 8 29 201.00
29 FRA FRA 1888 Nicolin Madier 6 10 2 12* 10 5 46 24 35 34 51* 39 211.00
30 POL POL 42 Michal Polak 8 32* 16 8 15 25 41 56* 15 46 18 42 234.00
31 GRE GRE 107 Charalampos Kogias 24 33 BFD* 12 9 21 28 55* 28 41 21 21 238.00
32 ITA ITA 4 Edoardo Tanas 3 12 7 10 13* 12 51 37 23 32 54* 52 239.00
33 ISR ISR 218 Roi Hillel 15 28* 4 5 8 9 47 53* 46 29 38 38 239.00
34 RUS RUS 7 Artem Akimov 26 17 15 3 31 33* 11 40* 37 36 29 34 239.00
35 THA THA 1 Bunyarit Sangngoen 17 25* 5 16 21 19 56* 30 26 26 28 53 241.00
36 ISR ISR 848 Nir Leshed 30 38* 8 4 10 11 43 39 39 11 61* 47 242.00
37 NED NED 9999 Floris Franken 32 14 31 23 38* 33 10 14 50 35 53* 9 251.00
38 ESP ESP 369 Gabriel Llado 30* 19 18 17 30 27 31 23 62* 17 49 23 254.00
39 NED NED 148 Joost Vink 20 13 BFD* 24 25 27 17 36 36 40* 27 31 256.00
40 FRA FRA 3002 Guillaume Buquet 21 8 40 54* 23 42 16 7 51 62* 17 32 257.00
41 FRA FRA 680 Arthur Picquet 10 15 9 22* 21 4 45 42 48* 37 33 45 261.00
42 POL POL 636 Dominik Lewinski 19 23* 7 21 17 13 36 35 56* 21 50 43 262.00
43 SGP SGP 66 Alexander Lim 12 22* 22 19 11 19 32 45 47 30 26 54* 263.00
44 ITA ITA 93 Michele Ricci 34 27 23 32 14 UFD* 38 25 16 RDG 41* 28 267.00
45 FRA FRA 6464 Antoine Mongrand 25 40* 15 30 23 6 57 61* 32 12 34 35 269.00
46 GBR GBR 966 James Bulson 19 34* 19 33 22 14 59* 21 30 27 40 50 275.00
47 FRA FRA 376 Ewen Kermorgant 11 21 10 29* 12 18 50 41 38 39 47 59* 287.00
48 FRA FRA 310 Mathis Chauvet 12 9 27 38* 26 29 34 48 54* 45 32 41 303.00
49 FRA FRA 147 Loick Laffont 3 24 17 31* 20 13 53 57* 25 53 52 44 304.00
50 POL POL 511 Dawid Litwinek 18 39* 13 29 19 7 40 50 33 42 57* 56 307.00
51 GRE GRE 127 Nikolaos Silitzoglou 29 53 BFD* 18 19 11 52 38 24 16 BFD* 55 315.00
52 POL POL 45 Kamil Ugniewski 39* 16 32 15 16 39 33 60* 44 58 44 46 343.00
53 ISR ISR 920 Campanella Tidhar 18 30* 21 26 26 23 60* 46 49 31 48 57 345.00
54 FRA FRA 2205 Louis Pochet 22 29 18 14 27 UFD* 42 49 45 59 42 62* 347.00
55 FRA FRA 1050 Corentin Le Gall 16 38 BFD* 17 25 28 55* 54 42 50 35 48 353.00
56 LAT LAT 152 Emils Punte 29 26 35 28 32 39* 39 33 63* 61 31 49 363.00
57 FRA FRA 720 Theau Denigot 27 24 28 43 20 45* 37 52 60* 56 56 25 368.00
58 TUR TUR 215 Kuzey Oztas 28 48* 24 25 27 32 49 59* 59 49 39 51 383.00
59 GBR GBR 3127 Sam Williams 37 19 42* 24 31 37 44 47 55 54 59* 36 384.00
60 POL POL 72 Kamil Manowiecki 14 22 BFD* 20 30 20 BFD* 51 52 60 58 61 388.00
61 FRA FRA 689 Jean Lemaire 38 23 32 34 42* 23 54 44 57 43 60* 60 408.00
62 RUS RUS 97 Anton Tokarev 38* 27 29 18 29 31 58 58 61* 57 55 58 420.00
63 AUS AUS 2001 Alexander Halank 14 35* 28 25 16 24 DNC* DNC 58 RET DNC DNC 421.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 F7 F8 F9 F10 F11 F12 Pkt
1 USA USA 85 Manuel Nores 42* 18 38 27 28 41 1 2 5 1 1 DNC* 162.00
2 FRA FRA 430 Nedelec Matys 50* 32 39 42 29 26 7 3 12 28* 3 2 195.00
3 ITA ITA 139 Riccardo Milani 43 51* 14 26 47 36 11 7 2 40* 5 12 203.00
4 TUR TUR 2005 Bora Vural 37 37 29 41 RET* 31 3 10 9 4 15* 9 210.00
5 TUR TUR 8911 Kerim Giritlioglu 28 56* 24 31 38 35 8 29* 13 3 11 19 210.00
6 FRA FRA 941 Giannerini Thomas 22 49* 35 48 36 29 13 22 1 5 6 28* 217.00
7 ITA ITA 146 Alessandro Verona 35 43 26 50* 41 21 18 4 6 15 14 44* 223.00
8 TUR TUR 3012 Jeremy Berke Zalma 25 37 25 39 33 40* 6 14 3 UFD* 26 22 230.00
9 MEX MEX 193 Mariano Botello Beja 36 31 36 35 41* 38 24 27* 8 11 17 6 242.00
10 ISR ISR 950 Itay Shalit 46 44 BFD* 30 34 17 36 43* 7 16 7 20 257.00
11 NED NED 1306 Max Castelein 52 28 31 58* 36 38 5 RET* 33 9 20 7 259.00
12 ESP ESP 411 Fernando Samalea Berges 39 30 26 33 45* 34 32 18 22 22 4 36* 260.00
13 NED NED 300 Rick Van Santen 46 26 49* 40 44 41 30 8 RET* 13 12 3 263.00
14 ITA ITA 91 Francesco Genesio 41 34 33 41 51* 43 47* 12 17 6 22 16 265.00
15 FRA FRA 1712 Basile Martin 32 20 34 45 46* 36 DNC* 23 10 2 UFD 4 270.00
16 ESP ESP 202 Jorge Hernandez 44 47* 34 34 40 28 15 RDG 14 21 23 27* 271.30
17 RUS RUS 1 Mikhalev Pavel 40 45* 22 36 43 22 RDG * 20 23 9 32 271.90
18 USA USA 175 Thomas Staubli 42 42 53 54* 43 42 2 19 35* 18 2 10 273.00
19 FRA FRA 1305 Max Pochet 24 45 23 43 * 26 38 28 4 42 UFD* 14 287.00
20 FRA FRA 556 Pierre Fourny 45 36 46 49 44 50* 17 17 30 43* 8 1 293.00
21 NED NED 750 Matthijs Van Wijngaarden 26 43 30 44* 39 24 16 16 31 46 31 47* 302.00
22 HUN HUN 9 Balint Morvai 31 47* 37 RDG RDG 30 43 46* 16 14 29 31 304.30
23 FRA FRA 100 Tom Guez 35 36 41 35 53* 53 19 9 38 37 10 42* 313.00
24 ESP ESP 85 Victor Ruiz Roca 44 53* 38 51 39 44 25 25 34* 17 27 5 315.00
25 ARG ARG 425 Sebastian Nores 47 55* DNE 47 51 52 9 6 * 10 19 11 316.00
26 NED NED 149 Emiel Vermeulen UFD* 31 BFD 27 48 51 22 39* 11 20 18 26 318.00
27 FRA FRA 349 Marius Dumont 56* 55 41 37 37 35 23 15 DSQ* 7 28 43 321.00
28 GBR GBR 3145 Lachlan Ross DNC* 17 54 37 52 45 4 1 41 UFD* 55 15 321.00
29 GBR GBR 426 James Faley 45 48 BFD* 46 32 32 29 38* 25 24 21 21 323.00
30 POL POL 64 Alexander Biene 53* 42 33 40 49 30 35* 35 21 34 16 24 324.00
31 FRA FRA 1002 Mael Guibert 40 35 48 39 55* 28 20 26 12 DNC* 29 331.50
32 OMA OMA 3 Ali Al-Omrani 34 39 BFD* 45 35 46 41 42* 15 25 35 23 338.00
33 GBR GBR 262 Max Beaman 48 41 51* 48 34 43 21 37 40 45* 13 17 342.00
34 OMA OMA 8 Abdullah Al-Sarhi 33 54 BFD* 59 48 40 26 5 23 32 34* 25 345.00
35 FRA FRA 2612 Pierre-Alexandre Hovelacque 36 41 43 50 49 DNC* 34 RDG 18 35* 25 33 357.00
36 ITA ITA 23 Pietro Angelo Chincarini 51 29 30 53 RET* RET 40 21 43* 29 32 8 357.00
37 FRA FRA 7171 Tanguy Demoron 43 51* 40 38 37 48 45* 24 19 39 40 35 363.00
38 ESP ESP 366 Albert Serra Moreno UFD* 40 DNC DNC 42 47 37 13 28 8 30 40* 373.00
39 POR POR 23 Andre Pereira 56 46 42 RET* 56 58 12 30 54* 19 46 13 378.00
40 FRA FRA 372 Matteo Pelloquin 48 50 BFD* 46 50 54 14 26 39* 36 24 34 382.00
41 ESP ESP 9 Guillermo Sanchez Bellido 55* 33 50 47 47 49 10 11 47 47 56 DNC* 397.00
42 OMA OMA 9 Omar Al-Qartoubi 52 54 BFD* 44 54 48 27 47* 24 31 36 37 407.00
43 NED NED 283 Mac Koeleman 51 44 52 56* 46 44 39* 32 36 38 33 39 415.00
44 FRA FRA 738 Emilien De Bank 47 46 39 36 54* 50 42 52 29 26 48 53* 415.00
45 OMA OMA 10 Usama Al- Breiki 62* 58 44 56 52 56 50* 33 45 27 42 18 431.00
46 GBR GBR 780 Sam Saunders 55* 49 43 42 40 53 57 RET* 27 41 41 51 444.00
47 FRA FRA 730 Sebastien Dhervilly 50 58 45 61* 56 51 52* 45 32 44 43 41 465.00
48 NOR NOR 161 Arvid Elias Guddal Einan 60* 56 46 55 58 56 20 34 51 52* 45 48 469.00
49 ESP ESP 303 Rafael Belloch DNC* DNC BFD 49 53 47 53* 48 37 33 38 46 479.00
50 LAT LAT 24 Kristaps Dzirnieks UFD* 57 58 53 59 57 33 36 57* 30 47 49 479.00
51 RUS RUS 432 Lev Konyshev 57 60* 57 55 55 57 44 44 46 48* 37 30 482.00
52 POL POL 520 Antoni Antoniewski 49 57 37 61* 57 52 49 41 48 54* 49 50 489.00
53 GBR GBR 189 Tom Skoulding 49 52 55 52 RET* RET DNC* DNC 42 50 44 38 510.00
54 FRA FRA 741 Titouan Halluitte 54 59* DNE 52 50 49 56 57* 44 49 39 54 511.00
55 ESP ESP 91 Octavio Ramon Ruiz 58 52 59* 57 59 55 31 40 RET* RET 51 56 523.00
56 RUS RUS 27 Stepan Berezhnoi 54 62* 45 57 58 46 58* 55 50 55 52 57 529.00
57 GBR GBR 562 Jack Jones 53 60* 56 60 55 54 46 53 52 UFD* 57 55 541.00
58 USA USA 519 Michael Cramer 41 50 36 32 DNC* DNC DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 543.00
59 ESP ESP 88 Pol Sauer Cardells 57 61 44 59 RET* RET 55 56* 55 53 54 52 554.00
60 CZE CZE 41 Jonas Horacek 61 61 60 * 60 58 54 54 58 51 58 DNC* 575.00
61 USA USA 420 Gabriel Valdes UFD* 59 DNE 60 57 DNC DNC* DNC 53 DNC 50 5 585.00
62 ESP ESP 82 Tomas Sanmarino Petit 59 62 BFD* 62 RET RET 51 51 56 UFD* 53 DNC 586.00
63 FRA FRA 709 Titouan Grannec RET* RET 47 58 RET RET DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 617.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 Pkt
1 ISR ISR 235 Daniela Peleg 3 4 1 5* 1 1 3 4 13* 3 3 2 25.00
2 FRA FRA 438 Mathilde Garandeau 7* 3 10* 4 3 5 4 1 1 1 4 1 27.00
3 ISR ISR 396 Sharon Kantor 2 7* 2 1 6 2 7 5 4 8* 2 3 34.00
4 FRA FRA 712 Manon Pianazza 5 1 UFD* 7 8* 6 1 3 8 2 1 5 39.00
5 ISR ISR 910 Ella Benbenisti 4 5 3 3 5 9 2 2 5 18* 9 14* 47.00
6 RUS RUS 13 Yana Reznikova 1 2 UFD* 2 7 3 10 9 3 22* 7 7 51.00
7 ISR ISR 250 Gal Peretz 8 12* 8 9 2 4 6 6 2 4 10* 6 55.00
8 FRA FRA 2388 Jade Bruche 6 8 UFD* 6 4 7 8 7 10 5 19* 8 69.00
9 ITA ITA 85 Lavinia De Felici 13* 10 12 12 13 8 13 8 6 10 15* 12 104.00
10 POL POL 320 Karina Filip 14 6 16* 15 11 16* 9 16 11 14 5 4 105.00
11 ITA ITA 110 Claudia Parolari 15 21* 15 16 20* 12 5 11 7 6 8 16 111.00
12 ITA ITA 47 Matilde Fassio 9 9 4 10 9 13 22* 14 22 7 14 26* 111.00
13 RUS RUS 77 Juliia Kavalerchik 10 13 14 14 10 11 19* 17 9 15 23* 15 128.00
14 BLR BLR 765 Jenia Sokolovskaja 11 25* 13 18 12 10 11 12 21* 19 16 9 131.00
15 FRA FRA 369 Clara Chabannes 12 11 6 8 16 17 21 23* 25* 9 12 19 131.00
16 NOR NOR 332 Mina Mobekk 21* 15 17 21* 19 19 12 10 18 11 11 10 142.00
17 BLR BLR 713 Jana Lomats 16 17 7 19 15 18 20 22* 32* 13 6 11 142.00
18 ITA ITA 25 Sofia Renna 17 20 5 11 18 14 23 27* 17 16 26 27* 167.00
19 FRA FRA 606 Clemence Cochard 24 18 31* 33* 24 21 14 19 16 12 17 24 189.00
20 FRA FRA 1777 Marion Couturier 19 23 11 20 14 15 16 24 30* 29 DNC* 21 192.00
21 FRA FRA 479 Lea Chapeau 22 28* 23 25 22 27* 15 13 12 25 21 17 195.00
22 NOR NOR 126 Oda Sverre 33* 14 22 38* 30 20 17 21 14 32 13 13 196.00
23 FRA FRA 468 Zoe Chapeau 32* 19 24 27 27 28* 18 20 19 26 18 18 216.00
24 FRA FRA 718 Orlane Calmon DNF* 16 19 26 25 25 24 18 31 20 24 32* 228.00
25 ITA ITA 2006 Anita Soncini 18 27 9 17 32* 30 31 25 23 27 DNC* 23 230.00
26 ITA ITA 208 Cristina Nodari DNF* 29 27 34* 17 24 27 28 26 17 25 22 242.00
27 FRA FRA 1198 Emma Gautier 30* 30 UFD* 28 23 22 25 26 24 21 22 25 246.00
28 FRA FRA 877 Pauline Weckel 25 24 29 22 28 31* 26 30* 28 23 27 20 252.00
29 RUS RUS 3 Sofia Miller 23 26 32* 24 26 23 32 31 20 28 20 DNC* 253.00
30 ITA ITA 551 Caterina Biagiolini 28 33* 25 23 31* 26 30 29 15 24 28 30 258.00
31 ITA ITA 36 Sara Galati 20 34 18 13 35 29 DNF* DNC* 29 33 29 28 268.00
32 GBR GBR 323 Catrin Williams 29 22 34 37* 21 36* 28 15 35 30 30 31 275.00
33 HUN HUN 487 Anna Morvai 31 32 21 30 36* 34 33 33 27 35* 31 33 305.00
34 POL POL 89 Amelia Zalewska 27 35* 28 31 34* 32 34 34 34 31 32 34 317.00
35 ITA ITA 443 Francesca Tanas DNF* 31 30 32 29 33 29 32 36 34 RET* DNF 328.00
36 GBR GBR 3208 Millie Searle 26 36 20 RDG RET* RET* DNC RET RDG RDG RDG DNC 342.40
37 ESP ESP 38 Naiara Fernandez De Bobadilla Ramos DNC* 37 33 29 33 35 DNC* DNC 33 DNC DNC 29 355.00
38 POL POL 400 Martyna Terman DNC* DNC* 35 40 37 37 35 35 RET 36 DNF DNC 381.00
39 ESP ESP 321 Zoe Fernandez De Bobadilla Ramos DNC* DNC* 26 36 RET RET 36 DNC DNC DNC DNC RET 392.00
40 ESP ESP 96 Natalia Blanquer--Brotons RET* RET* DNC 35 RET RET DNF DNC RET RET DNC RET 413.00
41 GBR GBR 722 Ellie Wilcox DNC* RET* DNC DNC DNC DNC DNF RET 37 DNC RET DNF 415.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 Pkt
1 ISR ISR 441 Linoy Geva 14* 1 8 1 5 6 1 6 6 2 3 21* 39.00
2 FRA FRA 14 Faustine Manhes 15* 9 14* 6 2 5 9 2 2 3 1 2 41.00
3 ISR ISR 234 Maya Ashkenazi 2 2 3 2 6 DSQ* 5 10 8 17* 2 3 43.00
4 FRA FRA 946 Heloise Macquaert 5 10 BFD* 5 15* 7 2 14 1 1 RDG 1 52.00
5 FRA FRA 80 Elisa Jariel 8 13 2 12 1 1 24* 8 7 19* 7 6 65.00
6 FRA FRA 26 Enora Tanne 13 26* 1 3 4 2 16 23* 5 13 16 8 81.00
7 TUR TUR 1202 Eda Yavuz 1 7 13 7 22 31* 6 1 46* 5 5 18 85.00
8 FRA FRA 153 Kylie Belloeuvre 4 3 15 20 3 11 35* 19 3 22* 4 RDG 94.60
9 FRA FRA 831 Lili Monnet 10 15 4 13 10 4 10 16* 14 7 8 33* 95.00
10 NOR NOR 39 Helle Oppedal 3 6 7 32* 16 24 15 28* 19 6 13 5 114.00
11 FRA FRA 68 Capucine Marsaudon RET* 16 5 9 23 19 21 34* 11 11 10 7 132.00
12 FRA FRA 1312 Lola Sorin BFD* 28* 10 14 18 10 4 17 16 18 19 12 138.00
13 ISR ISR 8 Naama Greenberg 6 18 6 16 8 3 19 24 UFD* 15 33* 25 140.00
14 ISR ISR 230 Maya Humash 12 RDG* BFD* 15 14 16 12 9 RDG 8 22 15 142.00
15 ITA ITA 163 Aurora De Felici 20 19 BFD* 18 7 14 14 11 15 24* 20 11 149.00
16 ISR ISR 5 Yael Zelinger BFD* 11 12 29* 13 21 17 4 13 26 24 13 154.00
17 GBR GBR 988 Izzy Adcock 27 4 BFD* 17 27 34* 11 5 4 12 32 16 155.00
18 LAT LAT 169 Annija Punte 7 5 23 19 37* 12 13 20 20 20 17 40* 156.00
19 ITA ITA 55 Marta Monge 9 17 BFD* 4 17 28 DSQ* 12 23 16 14 32 172.00
20 LAT LAT 127 Elizabete Mengele 42* 8 32* 24 30 RDG 26 22 10 9 15 10 181.20
21 POL POL 230 Maja Kuchta 30 12 26 37* 11 20 7 25 35* 29 23 4 187.00
22 RUS RUS 85 Dana Kosyak 18 36 BFD* 8 9 9 34 39* 25 4 12 35 190.00
23 BLR BLR 784 Julia Matveenko 22 39 BFD* 10 20 22 28 32 9 41* 9 9 200.00
24 ISR ISR 231 Shira Bantay 19 34 11 28 12 13 RET* 35 17 35 11 36* 215.00
25 MEX MEX 198 Joanna Diego 23 30 BFD* 23 25 8 18 15 21 27 31* 28 218.00
26 GBR GBR 3059 Jude Nicol 26 21 44 40 21 51* 3 3 48* 25 27 17 227.00
27 GBR GBR 3030 Mollie Densley Robins RDG RDG 21 26 29 44 UFD* 7 45* 14 25 14 233.50
28 FRA FRA 617 Anaiźs Polycarpe 24 42* 19 39 19 32 8 21 40* 38 18 22 240.00
29 POL POL 297 Agata Zych 46* 14 27 30 39 25 29 18 22 10 26 46* 240.00
30 GBR GBR 29 Emily-Jane Eldred 17 35* 20 11 33 18 23 33 32 28 35 48* 250.00
31 NOR NOR 60 Sofia Maao 25 RDG 25 38* 49* 26 27 36 27 21 28 19 261.00
32 FRA FRA 93 Marylou Le Menn 37 25 30 44* 24 35 20 26 12 23 39* 30 262.00
33 RUS RUS 95 Anastasiia Shehedrina 11 24 BFD* 21 34 17 31 41* 30 31 38 26 263.00
34 FRA FRA 559 Lou Vivenot BFD* 32 39 57* 35 46 22 27 26 36 21 20 304.00
35 SGP SGP 37 Katerina Teo 39 50* 16 46 43 23 46 40 29 52* 29 29 340.00
36 GBR GBR 991 Zoe Bassett 41* 54* 24 41 36 39 38 38 39 33 30 24 342.00
37 NOR NOR 144 Mathilde Elise Lind 31 23 37 RDG 45 49* 25 37 50* 46 34 38 346.30
38 GBR GBR 667 Jennie Roberts 44 47 22 27 47 43 39 30 24 32 52* 55* 355.00
39 FRA FRA 3111 Ilona Chollet 47 22 33 36 32 53* 43 31 43 39 42 58* 368.00
40 SVK SVK 11 Karoliťna Berankova 34 56* BFD* 22 48 29 41 45 33 45 37 42 376.00
41 FRA FRA 576 Lison Lesueur 21 58* 9 50 40 15 UFD* 55 42 56 47 41 376.00
42 TUR TUR 807 Ayse Zeynep BFD* 41 BFD* 33 53 38 32 13 31 47 51 37 376.00
43 ITA ITA 51 Marta Bonetti 36 29 BFD* 31 44 30 42 42 34 50* 48 43 379.00
44 ITA ITA 96 Carola Enrico 32 20 34 54* 54* 50 30 48 53 49 49 23 388.00
45 MEX MEX 184 Jennifer Martinez 16 * BFD* 34 28 41 44 44 44 40 53 45 389.00
46 FRA FRA 627 Marie Gaubert 45 44 31 35 41 33 36 52* 36 48 44 * 393.00
47 ITA ITA 173 Ardizzone Allegra 33 55* 36 42 52 45 49 49 28 30 40 53* 404.00
48 RUS RUS 42 Anya Vesnovskaya 38 46 BFD* 43 26 40 45 43 47* 34 46 47 408.00
49 ESP ESP 345 Andrea Torres Fullana 35 45 BFD* 58* 31 36 33 50 38 42 50 50 410.00
50 GBR GBR 76 Zara Horton 43 49 17 52 51 47 DNC* DNC* 37 37 41 56 430.00
51 ITA ITA 188 Anna Biagiolini 40 38 38 47 55 58* 37 29 57 57 58* 34 432.00
52 POL POL 140 Ania Szczech BFD* 40 BFD* 49 38 42 48 47 52 44 54 39 453.00
53 ITA ITA 204 Veronica Leoni BFD* 37 BFD* 53 50 54 40 51 41 43 43 51 463.00
54 POR POR 67 Laura Pontes RET* 52 29 48 46 48 53 46 49 54* 45 49 465.00
55 GBR GBR 378 Charlotte Morrison 48 33 41 59* 57* 56 47 53 55 51 56 31 471.00
56 SVK SVK 49 Lenka Berankova BFD* 53 BFD* 56 42 37 51 54 51 55 36 52 487.00
57 FRA FRA 73 Flavie Allard 28 48 18 25 RET* RET* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 515.00
58 ARG ARG 400 Alexia Garcia Guevara 50 DNC* 35 55 59 57 50 57 54 53 55 DNC* 525.00
59 RUS RUS 245 Veronika Troshkina 49 51 40 62* 58 52 52 56 58 58 59* 54 528.00
60 FRA FRA 173 Lena Benslimane 51 DNC* 28 51 56 55 DNC* 59 56 59 57 DNC 538.00
61 GBR GBR 348 Lucy Howell 53 57 46 60 61* 60 54 58 61* 60 61 57 566.00
62 HUN HUN 203 Laura Baranyai 54 RDG 43 64 DNC* DNC* DNC DNC 60 61 62 RET 595.70
63 FRA FRA 2200 Alissa Vautrin 52 DNC* 45 61 60 59 DNC* DNF 62 RET RET DNC 603.00
64 ESP ESP 92 Clara Alonso Sentandreu RET* RET* 42 RET RET RET RET RET 59 DNF 60 RET 623.00
65 GBR GBR 207 Lucy Evans 55 DNC* BFD* 63 RET RET RET RET 63 DNC 63 DNC 640.00
Boys - Junior Wyniki oficjalne po 12 wyścigach
Boys - Youth [Gold Fleet] Wyniki oficjalne po 12 wyścigach
Boys - Youth [Silver Fleet] Wyniki oficjalne po 12 wyścigach
Girls - Junior Wyniki oficjalne po 12 wyścigach
Girls - Youth Wyniki oficjalne po 12 wyścigach