Bic Techno European Championships

22 - 29 lip 2017

Lorient, France

Wyniki regat
Boys - Junior
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 Pkt
1 ISR 930 Daniel Basik Tashtash 4 9* 1 1 1 1 2 6* 1 1 3 4 19.00
2 FRA 2603 Gaspard Carfantan 1 3 5* 3 3 5 4 4 4 4 5 6* 36.00
3 ISR 247 Yali Achitov 5 2 10 11* 2 7 1 3 32* 7 4 1 42.00
4 ITA 9 Alessandro Giangrande 3 7 13* 7 8 16* 9 1 3 3 10 3 54.00
5 MEX 201 Alex Rinaldelli 20* 1 16 17* 6 9 3 5 6 2 1 5 54.00
6 FRA 366 Valentin Pelt 7 8 6 4 7 4 8 7 2 UFD* 2 25* 55.00
7 FRA 4003 Sebastien Buquet 6 4 7 6 12 23* 7 8 8 19* 6 7 71.00
8 FRA 1121 Jules Chantrel 9 14 2 5 10 2 11 13 31* 16* 8 10 84.00
9 GRE 126 Ioannis Karvouniaris 19 5 8 24* 5 14 5 9 13 8 DSQ* 2 88.00
10 FRA 62 Manoa Postec 11 20* 3 2 9 13 18* 15 11 10 9 9 92.00
11 NOR 148 Nils-Henrik Lind 2 11 9 13 20 RDG 6 10 23* 12 RDG 26* 105.80
12 POL 661 Krzysztof Zarnowski 8 6 14 18 41* 8 26* 23 5 6 16 8 112.00
13 ISR 327 Maayan Leeram 12 10 4 8 11 3 40* 25 36 52* 12 13 134.00
14 ISR 392 Ido Pomerantz 17 15 RET* 9 15 6 22* 20 9 14 20 17 142.00
15 FRA 198 Mathurin Grall 35* 19 19 15 36* 29 10 18 7 15 25 14 171.00
16 ESP 399 Josep Estrany-Sagrera 46 18 36 47* 4 25 14 2 10 5 RET* 12 172.00
17 POL 195 Julek Wardaszko 10 31 23 16 33* 17 19 14 20 25 33* 33 208.00
18 GBR 3197 Oscar Shaw 18 13 33* 32 14 30 20 33 41* 9 23 16 208.00
19 ITA 2323 Alberto Soncini 15 DNC* 27 25 31 39* 17 16 19 17 22 38 227.00
20 ISR 970 Tal Basik Tashtash 13 54* 12 14 13 11 45 43 15 24 58* 51 241.00
21 FRA 744 Philippe Garcia 47* 24 38 52* 29 35 21 11 34 18 11 21 242.00
22 FRA 975 Victor Delerue 27 21 31 35 19 28 13 21 50* UFD* 13 35 243.00
23 LAT 535 Matiss Punte 36 32 29 20 32 49* 23 19 12 22 26 50* 251.00
24 POL 1 Dawid Sykuła 41 43* 21 23 25 20 34 36 17 13 36 58* 266.00
25 ESP 206 Daniel Sanchez Bellido 37 12 17 10 34 15 59* 52* 42 11 41 48 267.00
26 FRA 23 Matteo Rosique 48* 38 22 39 18 DSQ* 35 32 24 28 7 27 270.00
27 POL 512 Michal Lis 23 47 15 26 26 12 64* 39 18 54* 31 41 278.00
28 RUS 20 Mihail Alexsandnov 14 16 DNE 30 37 47* 30 44* 28 21 15 15 287.00
29 BEL 68 Jonathan Bultynck 16 23 DNE 22 28 44* 29 27 16 23 DSQ* 23 288.00
30 FRA 862 Victor Le Goff RDG 35 32 28 40* 26 33 26 26 47* 24 31 292.70
31 FRA 282 Malmejac Martin 34 26 18 36 21 40* RDG 30 40 32 54* 30 296.30
32 FRA 1355 Clement Eynard 22 34 24 34 30 27 48* 24 30 46* 29 46 300.00
33 FRA 960 Titouan Larue 31 37 30 33 24 38 37 29 44* 20 32 47* 311.00
34 TUR 2103 Toprak Nardali BFD* 29 41 53 16 36 DSQ* 28 46 27 5 20 315.00
35 TUR 17000 Miray Saki BFD* 33 28 46 23 10 28 53 DNC* 38 28 10 317.00
36 ITA 111 Parolari Francesco 49 17 40 60* 58 61* 12 17 59 30 19 19 320.00
37 FRA 273 Alexandre Jacquot 32 67* 25 31 27 18 32 46 14 UFD* 43 57 325.00
38 GBR 400 Rafferty Read 69* 22 47 70* 59 46 15 12 21 53 30 29 334.00
39 LAT 16 Jekabs Ceze 29 45 59 37 17 31 63* 63* 37 41 34 18 348.00
40 RUS 8 Gleb Semileov 59* 50 26 43 53* 41 52 37 22 26 17 39 353.00
41 GRE 899 Dimitrios Zagorianos 28 27 DNE 65* 51 63* 16 22 62 40 21 11 359.00
42 LAT 39 Edijs Busmanis 39 39 45 21 22 48* 44 47* 38 39 38 40 365.00
43 ESP 26 Xicu Ferrer Juan 30 44 DNE 12 47 19 49* 45 29 33 DNC* 28 368.00
44 POL 5 Kacper Gwozdz 24 65* 42 58 39 21 67* 59 39 29 RDG 32 387.00
45 FRA 102 Mathieu Leroy 25 46 35 38 42 33 41 38 71* 37 56* 53 388.00
46 FRA 706 Victor Gaubert 26 72* 20 27 35 22 70* 67 56 63 42 54 412.00
47 ITA 132 Giusepe Romano 21 52 37 29 46 24 51 DNF* 48 50 55 DNC* 413.00
48 GBR 319 Boris Shaw 54* 62* 34 45 44 32 42 34 47 45 50 42 415.00
49 FRA 348 Kurran Desoutter Henry 44 40 53 48 54 56* 27 50 49 UFD* 18 37 420.00
50 FRA 920 Hugo Lecullee 40 53 48 63* 52 54* 47 31 51 44 27 36 429.00
51 FRA 428 Rudy Cambas 43 36 39 61* 38 50 61 48 54 35 45 64* 449.00
52 FRA 8111 Gregoire Bouvier 20 28 DNC* 73* 55 57 31 40 57 36 44 52 454.00
53 POL 146 Aleksander Niziolek 33 66* 49 59 48 37 50 55 33 65* 61 43 468.00
54 ESP 322 Miguel Sanchez-Cuenca 50 48 11 40 57 42 73* 56 52 62 52 68* 470.00
55 ITA 267 Alessandro De Gregorio 57 57 43 71* 49 43 57 65 25 UFD* 47 44 487.00
56 ITA 186 Michele Marchei 60 49 55 42 61 59 DSQ* 42 27 34 62 67* 491.00
57 FRA 1710 Octave Carfantan 30* 56 46 49 43 58 39 61 68* 42 35 63 492.00
58 OMA 5 Mohammad Nabil Al- Balushi 58 71* DNE 64* 63 60 46 51 53 31 40 24 507.00
59 FRA 555 Alexis Boinet 42 55 44 55 60 55 72* 66* 43 64 46 49 513.00
60 GBR 555 Louis Walker 55 25 DNC* 50 RET* RET 25 35 35 58 RET 69 514.00
61 POL 46 Daniel Ugniewski BFD* 30 56 54 50 52 24 41 RET* DNC UFD 66 535.00
62 FRA 184 Leo Hunault 56 61 50 57 56 53 55 DNF* 61 55 37 65* 541.00
63 FRA 440 Clement Picquet 53 74* DNE 41 45 51 62* 58 55 56 57 59 556.00
64 POL 460 Filip Dmochowski 65 42 DNC* 19 66 64 60 68 60 61 53 74* 558.00
65 ITA 196 Battistoni Tommaso 68 58 58 66 70* 70 38 74* 65 51 48 55 577.00
66 FRA 651 Marc Olivier Roulland 70* 41 54 67 67 66 43 54 67 60 UFD* 62 581.00
67 LAT 293 Rolands Lovnieks 45 64 DNC* 74 62 69 53 57 64 43 51 77* 582.00
68 FRA 439 Emile Roullet 66 70* 51 62 64 45 66 70* 70 48 63 60 595.00
69 ITA 183 Emanuele Bonifacio 67 51 DNC* 69 69 72 56 62 73* 66 49 34 595.00
70 FRA 33 Thomas Bourhis 64 68* 61 72* 65 65 58 49 66 57 59 56 600.00
71 POL 29 Milo Solomko 51 69* 52 56 68 67 65 71* 58 69 60 61 607.00
72 FRA 373 Clement Destombes 62 63 DNE 44 RET* RET* 54 64 45 BFD 66 71 631.00
73 POL 82 Tomasz Skowronek BFD* 75 60 51 73 62 75 72 UFD* 59 5 45 642.00
74 AUS 1139 Anthony Charlton 73 59 DNC* 79 72 71 69 60 69 49 RET* DNC 682.00
75 FRA 293 Leandre Carlier Arquoit 71 76* 57 76* 74 75 68 69 72 67 64 70 687.00
76 FRA 557 Mathieu Assorin 61 77 DNE 68 71 68 71 73 63 68 DNF* DNC* 701.00
77 GBR 3278 Jaycob Green DNC* 60 DNC* 77 75 76 76 75 75 70 67 73 724.00
78 ESP 654 Tomas Mossel Gonzalez 72 73 62 75 RET* 73 74 RET* RET RET RET 75 747.00
79 OMA 11 Ali Al-Sarhi BFD* RET* DNC 78 DNC 74 77 DNC 74 71 68 72 757.00
80 ESP 655 Diego Ruiz Roca BFD* RET* DNC 80 DNC DNC DNC DNC RET RET RET 76 804.00
Boys - Youth [Gold Fleet]
Boys - Youth [Silver Fleet]
Girls - Junior
Girls - Youth
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.