Arche Cukrownia Cup

14 - 15 maj 2022

Żnin, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Omega Sport
# Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 Daniel Sokolowski
Mieszko Mórawski
Piotr Inglot
1980 YKP Warszawa
Tak
Tak
03.05.2022, 23:23
2 Jerzy Nadolny
Marek Wołoszyn
Michał Włodarczyk
Tak
Tak
04.05.2022, 08:09
3 Krzysztof Turza
Hubert Radzimowski
Marcin Nowak
1979
Tak
Tak
04.05.2022, 11:37
4 Bożena Skut
Anna Dobrzańska
Żaklina Wardęga
1982 Jacht Klub Wrocław
Tak
Tak
04.05.2022, 13:39
5 Piotr Sikorski
Beniamin Piksa
Ela Malarz
1983
1983
2000
Tak
Tak
05.05.2022, 08:19
6 Aleksandra Jędryczka
Kajetan Januszewski
Zuzanna Tarnawska
1999
1999
2002
PG Racing
Tak
Tak
05.05.2022, 12:45
7 Patryk Kosmalski
Karolina Żurek
Tomasz Lewandowski
2002 PG Racing
Tak
Tak
05.05.2022, 14:51
8 Kacper Wysocki
Jan Stremlau
Natalia Jabłońska
PG Racing
Tak
Tak
07.05.2022, 12:24
9 Paweł Tarnowski
Damian Woroch
Sławomir Trzpis
1978 MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
08.05.2022, 21:00
10 Katarzyna Szwankowska
Jerzy Cytawa
Grzegorz Cytawa
Tak
Tak
08.05.2022, 23:00
11 Kamil Ortyl
Robert Zawadowicz
Bartłomiej Banasik
Vector Sails
Tak
Tak
09.05.2022, 08:59
12 Andrzej Mańczak
Justyna Mańczak
Michał Kobylański
KS Viking Człuchów
Tak
Tak
09.05.2022, 11:28
13 Fabian Mackiewicz
Jacek Dydyń
Maciej Wilewski
1972
1981
1972
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
09.05.2022, 16:22
14 Maciej Gałązka
Remigiusz Horodyski
Marek Borkowski
1977
1977
1977
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
09.05.2022, 16:30
15 Michał Ruciński
Krystyna Kiczko
Bartosz Sadowski
1982 77 Racing Club Gdańsk
Tak
Tak
09.05.2022, 19:46
16 Jakub Pankiewicz
Andrzej Osuch
Monika Daniłowska
Porta Sailing Team
Tak
Tak
09.05.2022, 22:03
17 Marcin Piotrowski
Maciej Gancewski
Michał Świtała
1980
1979
1980
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
09.05.2022, 23:01
Omega Standard
# Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 Kuba Jurczak
Jakub Dolecki
Grzegorz Jurczak
2003
2005
1977
Iława Sailing
SSW MOS Iława
Tak
Tak
04.05.2022, 08:25
2 Waldemar Biały
Wojciech Kubas
Bartosz Skrzypczak
1984
1976
1995
GETSIX Sailing Team
Tak
Tak
04.05.2022, 10:50
3 Krzysztof Łazarski
Bartosz Hajdukiewicz
Lidia Kowal
1977 Robert's Port Hotel Mikołajki
Tak
Tak
04.05.2022, 13:53
4 Zbigniew Zarzeczny
Anna Gawlak-Skomra
Łukasz Skomra
1983
Tak
Tak
04.05.2022, 15:22
5 Karol Nawrot
Szymon Danielczyk
Eugeniusz Nawrot
Tak
Tak
04.05.2022, 15:51
6 Przemysław Witkowski
Hubert Slemoser
Łukasz Talikadze
1980 Kościański Klub Żeglarski
Tak
Tak
06.05.2022, 21:29
7 Grzegorz Musielak
Kamil Musielak
Michał Musielak
Jacht Klub Portowiec
Tak
Tak
08.05.2022, 15:27
8 Mateusz Szczepaniak
Maciej Hetke
Tomasz Grzybowski
KŻ Energetyk Konin
Tak
Tak
08.05.2022, 20:52
9 Grzegorz Bitner
Jarosław Bitner
Daniel Suchobieski
Tak
Tak
09.05.2022, 21:37
10 Mariusz Kaźmierczak
Marcin Pawłowski
Martyna Wilbrandt - Gotowicz
1964
1986
1982
MKŻ Żnin
Tak
Tak
09.05.2022, 21:47
11 Jacek Smuszkiewicz
Andrzej Synowiec
Marcin Piątek
1968 Z wiatrem i pod wiatr
Tak
Tak
09.05.2022, 22:00
12 Igor Tarasiuk
Hanna Dzik
Rafał Kuszka
Porta Sailing Team
Tak
Tak
09.05.2022, 22:12
13 Krzysztof Grajewski
Aleksander Pikuła
Grzegorz Ginter
1977
1999
1985
Tak
Tak
09.05.2022, 22:28
14 Piotr Bachman
Adrian Lewandowski
Krzysztof Lewandowski
1989 KŻ Petrochemia
Tak
Tak
09.05.2022, 23:27
15 Michał Oberski
Magdalena Tomalik
Szymon Poręba
1992 Fundacja Żeglarska DAR ŚLĄSKA
Tak
Tak
10.05.2022, 11:42
16 Marcin Markiewicz
Agata Tołłoczko
Michał Salamon
Tak
Tak
10.05.2022, 11:53
17 Sebastian Krauze
Tomasz Kempiński
Norbert Garbacz
1988
1988
1978
Tak
Tak
12.05.2022, 12:40
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.