Active Regaty Oleckiego Klubu Wodnego - 2022

13 - 14 sie 2022

Olecko, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
OPP B
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Arkadiusz Szumowski 2011 PMOS Pisz 09.07.2022, 17:26
2 Franciszek Fiertek 2010 PMOS Pisz 09.07.2022, 17:26
3 Zofia Sobolewska 2012 PMOS Pisz 09.07.2022, 17:26
4 Antonina Lesinska 2012 PMOS Pisz 09.07.2022, 17:26
5 Aleksandra Nowak 2012 PMOS Pisz 09.07.2022, 17:26
6 Dagmara Gobiec 2010 UKŻ Michałowo 20.07.2022, 19:51
7 Patrycja Zarzecka 2011 UKŻ Michałowo 20.07.2022, 19:51
8 Wiktoria Poskrobko 2012 UKŻ Michałowo 20.07.2022, 19:51
9 Natasza Poskrobko 2012 UKŻ Michałowo 20.07.2022, 19:51
10 Łukasz Sakowicz 2012 UKŻ Michałowo 20.07.2022, 19:51
11 Zuzanna Ostaszewska 2011 UKŻ Michałowo 20.07.2022, 19:51
12 Natalia Ostaszewska 2011 UKŻ Michałowo 20.07.2022, 19:51
13 Arkadiusz Murawski 2012 UKŻ Siódemka Białystok 23.07.2022, 23:28
14 Aleksander Płoński 2014 UKŻ Siódemka Białystok 23.07.2022, 23:28
15 Antonina Podziewska 2014 UKŻ Siódemka Białystok 23.07.2022, 23:28
16 Magdalena Urzędowska 2014 UKŻ Siódemka Białystok 23.07.2022, 23:28
17 Franciszek Płoński 2012 UKŻ Siódemka Białystok 26.07.2022, 23:12
18 Kornelia Urzędowska 2010 UKŻ Siódemka Białystok 26.07.2022, 23:12
19 Michał Sójka 2010 UKS MOS Ełk 06.08.2022, 22:36
20 Kajetan Maksimowski 2012 UKS MOS Ełk 06.08.2022, 22:36
21 Aleksandra Łuczak 2014 UKŻ Siódemka Białystok 08.08.2022, 11:22
22 Dominik Łuczak 2011 UKŻ Siódemka Białystok 09.08.2022, 15:36
23 Krzysztof Szkudlarek 2010 Giżycka Grupa Regatowa 09.08.2022, 20:55
24 Zofia Kupiec 2012 Giżycka Grupa Regatowa 09.08.2022, 20:55
25 Franciszek Kowal 2009 Giżycka Grupa Regatowa 09.08.2022, 20:55
26 Szymon Skura 2010 Giżycka Grupa Regatowa 09.08.2022, 20:55
27 Maria Szlachta 2011 Giżycka Grupa Regatowa 09.08.2022, 20:55
28 Julia Skawińska 2011 Giżycka Grupa Regatowa 09.08.2022, 20:55
29 Jacek Grygianiec 2013 Giżycka Grupa Regatowa 09.08.2022, 20:55
30 Helena Fursewicz 2012 Giżycka Grupa Regatowa 09.08.2022, 20:55
31 Antoni Kordaszewski 2010 UKŻ Grot OSiR Suwałki 09.08.2022, 21:37
32 Stanisław Nowak 2010 UKŻ Grot OSiR Suwałki 09.08.2022, 21:37
33 Jakub Rejterada 2012 UKŻ Grot OSiR Suwałki 09.08.2022, 21:37
34 Maria Felska 2012 Nauticus YC Olsztyn 11.08.2022, 11:55
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.