Active Regaty o Puchar Prezesa Fotowoltaika System Olecko

14 - 15 sie 2021

Olecko, Polska

Wyniki regat
Optimist
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL 2077 Lena Nesterowicz PMOS Pisz 2
(2.00)
1
(1.00)
2
(2.00)
3
(3.00)
2
(2.00)
3
(3.00)
7*
(7.00)
13.00
2 POL 1524 Michał Sójka UKS MOS Ełk 9*
(9.00)
2
(2.00)
6
(6.00)
1
(1.00)
8
(8.00)
4
(4.00)
4
(4.00)
25.00
3 POL 1645 Wiktoria Poskrobko UKŻ Michałowo 3
(3.00)
4
(4.00)
9*
(9.00)
7
(7.00)
9
(9.00)
2
(2.00)
2
(2.00)
27.00
4 POL 1363 Helena Fursewicz Giżycka Grupa Regatowa 1
(1.00)
3
(3.00)
7
(7.00)
5
(5.00)
15*
(15.00)
1
(1.00)
11
(11.00)
28.00
5 POL 1252 Wiktor Nowak UKŻ Grot OSiR Suwałki 18*
(18.00)
13
(13.00)
1
(1.00)
4
(4.00)
1
(1.00)
9
(9.00)
1
(1.00)
29.00
6 POL 1590 Jekaterina Bianki UKS MOS Ełk 11*
(11.00)
7
(7.00)
10
(10.00)
9
(9.00)
7
(7.00)
8
(8.00)
3
(3.00)
44.00
7 POL 1364 Franciszek Fuk Giżycka Grupa Regatowa 12
(12.00)
5
(5.00)
4
(4.00)
10
(10.00)
5
(5.00)
13
(13.00)
16*
(16.00)
49.00
8 POL 1599 Arkadiusz Szumowski PMOS Pisz 7
(7.00)
16
(16.00)
3
(3.00)
17*
(17.00)
11
(11.00)
5
(5.00)
10
(10.00)
52.00
9 POL 113 Natalia Ostaszewska UKŻ Michałowo 8
(8.00)
18*
(18.00)
13
(13.00)
2
(2.00)
12
(12.00)
6
(6.00)
12
(12.00)
53.00
10 POL 1258 Maja Niedźwiecka UKS MOS Ełk 13
(13.00)
8
(8.00)
5
(5.00)
6
(6.00)
13
(13.00)
10
(10.00)
14*
(14.00)
55.00
11 POL 1838 Dagmara Gobiec UKŻ Michałowo 6
(6.00)
9
(9.00)
17*
(17.00)
14
(14.00)
14
(14.00)
7
(7.00)
9
(9.00)
59.00
12 POL 1255 Kajetan Maksimowski UKS MOS Ełk 10
(10.00)
6
(6.00)
16
(16.00)
12
(12.00)
17*
(17.00)
11
(11.00)
5
(5.00)
60.00
13 POL 1597 Ireneusz Szumowski PMOS Pisz 5
(5.00)
12
(12.00)
14
(14.00)
11
(11.00)
6
(6.00)
16
(16.00)
21*
(21.00)
64.00
14 POL 1630 Franciszek Fiertek PMOS Pisz 14
(14.00)
11
(11.00)
8
(8.00)
20
(20.00)
3
(3.00)
21*
(21.00)
15
(15.00)
71.00
15 POL 1839 Miłosz Dworakowski UKŻ Michałowo 4
(4.00)
OCS*
(44.00)
12
(12.00)
8
(8.00)
24
(24.00)
17
(17.00)
6
(6.00)
71.00
16 POL 1251 Stanisław Nowak UKŻ Grot OSiR Suwałki 23
(23.00)
17
(17.00)
15
(15.00)
DNF*
(44.00)
4
(4.00)
14
(14.00)
8
(8.00)
81.00
17 POL 1591 Antoni Kordaszewski UKŻ Grot OSiR Suwałki 16
(16.00)
15
(15.00)
11
(11.00)
16
(16.00)
16
(16.00)
24*
(24.00)
19
(19.00)
93.00
18 POL 1273 Jakub Dąbrowski PMOS Pisz 15
(15.00)
10
(10.00)
21
(21.00)
24
(24.00)
18
(18.00)
12
(12.00)
27*
(27.00)
100.00
19 POL POL 1598 Fillip Nowak PMOS Pisz 20
(20.00)
19
(19.00)
20
(20.00)
13
(13.00)
10
(10.00)
20
(20.00)
23*
(23.00)
102.00
20 POL 1133 Zuzanna Ostaszewska UKŻ Michałowo 25*
(25.00)
22
(22.00)
22
(22.00)
19
(19.00)
20
(20.00)
15
(15.00)
13
(13.00)
111.00
21 POL 1840 Natasza Poskrobko UKŻ Michałowo 22
(22.00)
14
(14.00)
24
(24.00)
15
(15.00)
25*
(25.00)
23
(23.00)
17
(17.00)
115.00
22 POL 227 Mateusz Żelaźnicki Olecki Klub Wodny 21
(21.00)
23
(23.00)
23
(23.00)
18
(18.00)
19
(19.00)
25*
(25.00)
20
(20.00)
124.00
23 POL 1122 Szymon Jaroszuk UKS Akademia Augustów 19
(19.00)
25
(25.00)
19
(19.00)
21
(21.00)
21
(21.00)
19
(19.00)
29*
(29.00)
124.00
24 POL 221 Ewa Fiutowska UKS Akademia Augustów 26*
(26.00)
24
(24.00)
18
(18.00)
22
(22.00)
23
(23.00)
22
(22.00)
18
(18.00)
127.00
25 POL 931 Alan Żelaźnicki Olecki Klub Wodny 24
(24.00)
21
(21.00)
28*
(28.00)
23
(23.00)
22
(22.00)
18
(18.00)
22
(22.00)
130.00
26 POL 1837 Łukasz Sakowicz UKŻ Michałowo 17
(17.00)
20
(20.00)
25
(25.00)
25
(25.00)
26
(26.00)
DNF*
(44.00)
24
(24.00)
137.00
27 POL 29 Bartosz Bujnowski UKS Akademia Augustów DNF*
(44.00)
27
(27.00)
27
(27.00)
DNF
(44.00)
27
(27.00)
DNF
(44.00)
26
(26.00)
195.00
28 POL 30 Bartosz Wasilewski UKS Akademia Augustów DNF*
(44.00)
29
(29.00)
30
(30.00)
DNF
(44.00)
28
(28.00)
DNF
(44.00)
25
(25.00)
200.00
29 POL 25 Damian Wasilewski UKS Akademia Augustów DNF*
(44.00)
30
(30.00)
29
(29.00)
27
(27.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
28
(28.00)
202.00
30 POL 1836 Lidia Trochimczyk UKŻ Michałowo DNF*
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
26
(26.00)
DNF
(44.00)
26
(26.00)
30
(30.00)
214.00
31 POL 966 Zofia Kupiec Giżycka Grupa Regatowa DNF*
(44.00)
26
(26.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
246.00
31 POL VII Maja Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa DNF*
(44.00)
DNF
(44.00)
26
(26.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
246.00
33 POL 27 Wiktoria Fiutowska UKS Akademia Augustów DNF*
(44.00)
28
(28.00)
DNC
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNC
(44.00)
248.00
34 POL V Maria Szlachta Giżycka Grupa Regatowa DNF*
(44.00)
DNF
(44.00)
31
(31.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
251.00
35 POL 1041 Julia Skawińska Giżycka Grupa Regatowa DNF*
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
264.00
35 POL 1447 Jacek Grygianiec Giżycka Grupa Regatowa DNF*
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNC
(44.00)
264.00
35 POL I Wojciech Sawicki Giżycka Grupa Regatowa DNF*
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNC
(44.00)
264.00
35 POL VI Laura Kondracka Giżycka Grupa Regatowa DNF*
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
264.00
35 POL 1757 Martyna Lenkiewicz Olecki Klub Wodny DNF*
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
264.00
35 POL 7 Michał Kot Olecki Klub Wodny DNF*
(44.00)
DNF
(44.00)
DNC
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
264.00
35 POL 60 Mikołaj Kot Olecki Klub Wodny DNF*
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNC
(44.00)
264.00
35 POL 58 Aleksander Lenkiewicz Olecki Klub Wodny DNC*
(44.00)
DNC
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNC
(44.00)
264.00
35 POL 56 Katarzyna Wiszniewska Olecki Klub Wodny DNF*
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
DNF
(44.00)
264.00
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.