Active Regaty o Puchar Prezesa Fotowoltaika System Olecko

14 - 15 sie 2021 Olecko, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Nr
Załoga
Ur
Klub
Opłacono
1
3
POL 2077
Lena Nesterowicz
2009
UKŻ PMOS PISZ
Nie
2
3
POL 1599
Arkadiusz Szumowski
2011
UKŻ PMOS PISZ
Nie
3
3
POL 1630
Franciszek Fiertek
2010
UKŻ PMOS PISZ
Nie
4
3
POL 1273
Jakub Dąbrowski
2010
UKŻ PMOS PISZ
Nie
5
3
POL POL 1598
Fillip Nowak
2009
UKŻ PMOS PISZ
Nie
6
3
POL 1597
Ireneusz Szumowski
2009
UKŻ PMOS PISZ
Nie
7
4
POL 1255
Kajetan Maksimowski
2012
UKS MOS EŁK
Nie
8
4
POL 1524
Michał Sójka
2010
UKS MOS EŁK
Nie
9
4
POL 1590
Jekaterina Bianki
2009
UKS MOS EŁK
Nie
10
4
POL 1258
Maja Niedźwiecka
2009
UKS MOS EŁK
Nie
11
5
POL 1591
Antoni Kordaszewski
2010
UKŻ GROT Suwałki
Nie
12
5
POL 1252
Wiktor Nowak
2008
UKŻ GROT Suwałki
Nie
13
5
POL 1251
Stanisław Nowak
2010
UKŻ GROT Suwałki
Nie
14
6
POL 1364
Franciszek Fuk
2011
Giżycka Grupa Regatowa
Nie
15
7
POL 1837
Łukasz Sakowicz
2012
UKŻ Michałowo
Nie
16
7
POL 113
Natalia Ostaszewska
2011
UKŻ Michałowo
Nie
17
7
POL 1133
Zuzanna Ostaszewska
2011
UKŻ Michałowo
Nie
18
7
POL 1836
Lidia Trochimczyk
2013
UKŻ Michałowo
Nie
19
7
POL 1840
Natasza Poskrobko
2012
UKŻ Michałowo
Nie
20
7
POL 1838
Dagmara Gobiec
2010
UKŻ Michałowo
Nie
21
7
POL 1839
Miłosz Dworakowski
2011
UKŻ Michałowo
Nie
22
7
POL 1645
Wiktoria Poskrobko
2012
UKŻ Michałowo
Nie
23
8
POL 966
Zofia Kupiec
2012
Giżycka Grupa Regatowa
Nie
24
8
POL 1041
Julia Skawińska
2011
Giżycka Grupa Regatowa
Nie
25
8
POL 1447
Jacek Grygianiec
2013
Giżycka Grupa Regatowa
Nie
26
8
POL I
Wojciech Sawicki
2011
Giżycka Grupa Regatowa
Nie
27
8
POL V
Maria Szlachta
2012
Giżycka Grupa Regatowa
Nie
28
8
POL VI
Laura Kondracka
2012
Giżycka Grupa Regatowa
Nie
29
8
POL 1363
Helena Fursewicz
2012
Giżycka Grupa Regatowa
Nie
30
8
POL VII
Maja Kostrzewa
2014
Giżycka Grupa Regatowa
Nie
31
9
POL 30
Bartosz Wasilewski
2010
UKS Akademia Augustów
Nie
32
9
POL 29
Bartosz Bujnowski
2008
UKS Akademia Augustów
Nie
33
9
POL 1122
Szymon Jaroszuk
2010
UKS Akademia Augustów
Nie
34
9
POL 25
Damian Wasilewski
2008
UKS Akademia Augustów
Nie
35
9
POL 27
Wiktoria Fiutowska
2014
UKS Akademia Augustów
Nie
36
9
POL 221
Ewa Fiutowska
2007
UKS Akademia Augustów
Nie
37
10
POL 1757
Martyna Lenkiewicz
2012
Olecki Klub Wodny
Tak
38
11
POL 931
Alan Żelaźnicki
2009
Olecki Klub Wodny
Tak
39
12
POL 227
Mateusz Żelaźnicki
2007
Olecki Klub Wodny
Tak
40
13
POL 7
Michał Kot
2009
Olecki Klub Wodny
Tak
41
14
POL 60
Mikołaj Kot
2011
Olecki Klub Wodny
Tak
42
15
POL 58
Aleksander Lenkiewicz
2014
Olecki Klub Wodny
Tak
43
16
POL 56
Katarzyna Wiszniewska
2011
Olecki Klub Wodny
Tak