Active Regaty o Puchar Prezesa Fotowoltaika System Olecko

14 - 15 sie 2021

Olecko, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Optimist
# Nr Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 3 Lena Nesterowicz 2009 PMOS Pisz
Nie
04.08.2021, 17:28
2 3 Arkadiusz Szumowski 2011 PMOS Pisz
Nie
04.08.2021, 17:28
3 3 Franciszek Fiertek 2010 PMOS Pisz
Nie
04.08.2021, 17:28
4 3 Jakub Dąbrowski 2010 PMOS Pisz
Nie
04.08.2021, 17:28
5 3 Fillip Nowak 2009 PMOS Pisz
Nie
04.08.2021, 17:28
6 3 Ireneusz Szumowski 2009 PMOS Pisz
Nie
04.08.2021, 17:28
7 4 Kajetan Maksimowski 2012 UKS MOS Ełk
Nie
04.08.2021, 20:45
8 4 Michał Sójka 2010 UKS MOS Ełk
Nie
04.08.2021, 20:45
9 4 Jekaterina Bianki 2009 UKS MOS Ełk
Nie
04.08.2021, 20:45
10 4 Maja Niedźwiecka 2009 UKS MOS Ełk
Nie
04.08.2021, 20:45
11 5 Antoni Kordaszewski 2010 UKŻ Grot OSiR Suwałki
Nie
09.08.2021, 19:18
12 5 Wiktor Nowak 2008 UKŻ Grot OSiR Suwałki
Nie
09.08.2021, 19:18
13 5 Stanisław Nowak 2010 UKŻ Grot OSiR Suwałki
Nie
09.08.2021, 19:18
14 6 Franciszek Fuk 2011 Giżycka Grupa Regatowa
Nie
11.08.2021, 13:54
15 7 Łukasz Sakowicz 2012 UKŻ Michałowo
Nie
11.08.2021, 20:03
16 7 Natalia Ostaszewska 2011 UKŻ Michałowo
Nie
11.08.2021, 20:03
17 7 Zuzanna Ostaszewska 2011 UKŻ Michałowo
Nie
11.08.2021, 20:03
18 7 Lidia Trochimczyk 2013 UKŻ Michałowo
Nie
11.08.2021, 20:03
19 7 Natasza Poskrobko 2012 UKŻ Michałowo
Nie
11.08.2021, 20:03
20 7 Dagmara Gobiec 2010 UKŻ Michałowo
Nie
11.08.2021, 20:03
21 7 Miłosz Dworakowski 2011 UKŻ Michałowo
Nie
11.08.2021, 20:03
22 7 Wiktoria Poskrobko 2012 UKŻ Michałowo
Nie
11.08.2021, 20:03
23 8 Zofia Kupiec 2012 Giżycka Grupa Regatowa
Nie
12.08.2021, 19:49
24 8 Julia Skawińska 2011 Giżycka Grupa Regatowa
Nie
12.08.2021, 19:49
25 8 Jacek Grygianiec 2013 Giżycka Grupa Regatowa
Nie
12.08.2021, 19:49
26 8 Wojciech Sawicki 2011 Giżycka Grupa Regatowa
Nie
12.08.2021, 19:49
27 8 Maria Szlachta 2012 Giżycka Grupa Regatowa
Nie
12.08.2021, 19:49
28 8 Laura Kondracka 2012 Giżycka Grupa Regatowa
Nie
12.08.2021, 19:49
29 8 Helena Fursewicz 2012 Giżycka Grupa Regatowa
Nie
12.08.2021, 19:49
30 8 Maja Kostrzewa 2014 Giżycka Grupa Regatowa
Nie
12.08.2021, 19:49
31 9 Bartosz Wasilewski 2010 UKS Akademia Augustów
Nie
12.08.2021, 23:07
32 9 Bartosz Bujnowski 2008 UKS Akademia Augustów
Nie
12.08.2021, 23:07
33 9 Szymon Jaroszuk 2010 UKS Akademia Augustów
Nie
12.08.2021, 23:07
34 9 Damian Wasilewski 2008 UKS Akademia Augustów
Nie
12.08.2021, 23:07
35 9 Wiktoria Fiutowska 2014 UKS Akademia Augustów
Nie
12.08.2021, 23:07
36 9 Ewa Fiutowska 2007 UKS Akademia Augustów
Nie
12.08.2021, 23:07
37 10 Martyna Lenkiewicz 2012 Olecki Klub Wodny
Tak
13.08.2021, 17:17
38 11 Alan Żelaźnicki 2009 Olecki Klub Wodny
Tak
13.08.2021, 17:18
39 12 Mateusz Żelaźnicki 2007 Olecki Klub Wodny
Tak
13.08.2021, 17:20
40 13 Michał Kot 2009 Olecki Klub Wodny
Tak
13.08.2021, 17:21
41 14 Mikołaj Kot 2011 Olecki Klub Wodny
Tak
13.08.2021, 17:22
42 15 Aleksander Lenkiewicz 2014 Olecki Klub Wodny
Tak
13.08.2021, 17:23
43 16 Katarzyna Wiszniewska 2011 Olecki Klub Wodny
Tak
13.08.2021, 17:24
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.