Aarhus 2018 Test Event

6 - 13 sie 2017

Aarhus, Denmark

Wyniki regat
470 Men
470 Women
49er
49erFX
Finn
Laser
Laser Radial
RS:X Men
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 M10 Pkt
1 FRA 1 Louis Giard 9 25* 3 1 5 1 12 7 1 4 43.00
2 POL 182 Pawel Tarnowski 2 1 5 10* 1 2 1 9 6 16 43.00
3 NED 9 Kiran Badloe 6 3 16* 6 2 5 2 1 14 8 47.00
4 POL 82 Piotr Myszka 3 5 7 7 21* 3 6 6 2 12 51.00
5 ESP 7 Ivan Pastor Lafuente 4 7 8 8 3 8 28* 16 10 6 70.00
6 FRA 3 Thomas Goyard 1 6 19* 2 6 4 17 4 11 0 71.00
7 ISR 24 Yoav Omer 7 4 RDG 5 18 6 21* 13 7 14 84.10
8 ITA 88 Mattia Camboni 17 36 1 41* 13 12 5 2 3 2 91.00
9 SUI 36 Mateo Sanz Lanz 5 8 4 32 26 34* 3 5 8 10 101.00
10 KOR 141 Wonwoo Cho 11 13 13 3 9 13 30* 12 16 20 110.00
11 FRA 77 Pierre Le Coq 15 2 12 16 4 BFD* 19 11 18 0 97.00
12 POL 28 Radoslaw Furmanski 10 14 10 19 UFD* RDG 16 3 12 0 100.40
13 DEN 158 Sebastian Fleischer 26 30* 9 4 11 23 7 21 9 0 110.00
14 ESP 29 Sergi Escandell Marí 13 17 2 28* 24 26 4 26 4 0 116.00
15 ITA 60 Daniele Benedetti 8 11 23* 11 19 10 18 19 20 0 116.00
16 ESP 260 Angel Granda-Roque 28 18 6 42 20 DNF* 8 28 5 0 155.00
17 NED 55 Luuc Adrianus Van Opzeeland 14 19 39 20 8 7 14 40* 34 0 155.00
18 NED 29 Sam Wennekes 37* 9 28 34 16 21 13 10 29 0 160.00
19 FRA Jérôme Pasquette 12 12 17 29 29 20 15 34* 26 0 160.00
20 FRA 7 Adrien Mestre 25 38* 14 25 32 15 9 24 21 0 165.00
21 ISR 8 Ofek Elimeleh 42* 16 15 26 27 31 27 14 13 0 169.00
22 ARU 11 Mack Van Den Eerenbeemt 23 10 34 9 7 BFD* 38 18 43 0 182.00
23 GBR 60 Sam Sills 21 21 22 13 38 9 42* 31 27 0 182.00
24 GBR 360 Andy Brown 31 35 29 21 15 30 10 37* 19 0 190.00
25 ESP 3 Joan Cardona Bocarando 33 29 24 14 28 19 24 35* 22 0 193.00
26 NOR 7 Sebastian Wang-Hansen 22 20 20 12 UFD* 29 39 22 35 0 199.00
27 USA 11 Pedro Pascual 32 28 25 40* 36 32 11 8 31 0 203.00
28 LTU 1 Juozas Bernotas 20 33 31 27 34 11 41* 23 24 0 203.00
29 RUS 7 Aleksandr Askerov 44* 41 26 37 14 17 25 27 17 0 204.00
30 ISR 60 Tom Reuveny 38 23 18 18 33 16 43* 33 25 0 204.00
31 NED 18 Matthijs Van 't Hoff 36 22 30 31 12 BFD* 23 17 36 0 207.00
32 CZE 130 Karel Lavicky 29 26 36 15 17 25 34 25 38* 0 207.00
33 NED 25 Sil Hoekstra 34 40* 33 23 22 24 20 30 28 0 214.00
34 NZL 1 Antonio Cozzolino 19 34 27 39* 25 27 22 32 30 0 216.00
35 ESP 4 Tomas Vieito 16 15 37 43* 37 28 31 38 15 0 217.00
36 BLR 714 Mikita Tsirkun 30 31 32 24 31 18 33* 29 32 0 227.00
37 TUR 399 Onur Cavit Biriz 35 27 41 30 23 BFD* 36 15 23 0 230.00
38 UKR 13 Oleksandr Tugaryev 24 24 35 33 30 35 26 39 41* 0 246.00
39 CAN 29 Gabriel Verrier Paquette 18 43 43 22 10 BFD* 29 43 39 0 247.00
40 POL 30 Maciej Kluszczyński 40* 32 21 36 35 37 32 20 37 0 250.00
41 MEX 11 Ignacio Berenguer 27 37 40 35 41* 22 37 41 33 0 272.00
42 BRA 127 Gabriel Bastos Pereira 41 44 38 17 40 14 35 44 45* 0 273.00
43 POR 5 Miguel Candeias Martinho 43 42 46* 38 39 33 45 42 42 0 324.00
44 IND 1 Dayne Coelho DNF* 45 42 44 42 36 40 36 40 0 325.00
45 EST 16 Rainer Kasekivi 39 39 44 45 43 38 44 46* 44 0 336.00
46 DEN 32 Christian Jespersen 45 46 0 DNC* DNC DNC 46 45 DNF 0 369.00
RS:X Women
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.