Aarhus 2018 Test Event

6 - 13 sie 2017

Aarhus, Denmark

Wyniki regat
470 Men
470 Women
49er
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 M13 M14 M15 Pkt
1 AUT 29 Benjamin Bildstein
David Hussl
11 15 3 1 2 16 11 6 20* 1 6 6 3 1 2 84.00
2 AUS 66 William Phillips
Sam Phillips
1 1 1 2 3 18 12 17 DPI* 12 5 5 1 2 7 87.00
3 AUS 91 David Gilmour
Joel Turner
21* 4 13 5 5 7 9 15 1 6 19 7 5 6 1 103.00
4 USA 41 Christopher Rast
Trevor Burd
18* 12 12 8 9 8 8 3 13 4 4 3 7 8 6 105.00
5 SWE 21 Fritiof Hedström
Otto Hamel
9 3 15 3 4 6 15 2 2 21 9 26* 9 5 9 112.00
6 FRA 655 Erwan Fischer
Thibault Julien
10 DSQ* 5 6 1 12 6 4 RDG 14 BFD 14 4 3 4 123.40
7 SWE 16 Carl P Sylvan
Marcus Anjemark
7 8 18 7 6 19 10 10 12 7 8 23* 6 4 5 127.00
8 CRO 83 Sime Fantela
Mihovil Fantela
2 5 24 12 14 1 5 16 10 11 DSQ* 10 8 7 3 128.00
9 USA 28 Judge Ryan
Hans Henken
6 18 UFD* 9 12 11 14 1 9 10 15 16 2 9 8 140.00
10 GER 59 Justus Schmidt
Max Boehme
8 6 4 4 8 10 3 5 6 20* 16 17 DNC DNC DNC 120.00
11 RUS 611 Ian Chekh
Ivan Zotov
22 9 8 10 DNF* 2 2 22 16 2 22 11 0 0 0 126.00
12 SWE 121 Hannes Westberg
Albin Boman
4 14 DNF* DNC DNC 4 17 19 8 5 1 1 0 0 0 135.00
13 AUS 101 Lachy Gilmour
Ryan Donaldson
13 7 20 RDG RDG 3 22 20 DNC* 8 13 8 0 0 0 147.20
14 RUS 125 Konstantin Nosov
Aleksandr Gaidaenko
20 16 21 14 10 28* 23 13 11 3 17 2 0 0 0 150.00
15 FRA 144 Kévin Fischer
Yann Jauvin
15 21 2 DNF* 7 UFD 18 12 17 13 11 9 0 0 0 156.00
16 BEL 314 Levi Slap
Tom Pelsmaekers
5 DSQ* 6 18 DNF 20 7 14 7 UFD 24 4 0 0 0 167.00
17 DEN 362 Joakim Salskov-Iversen
Markus Oliver Nielsen
3 2 9 DNF* DNF 26 4 18 21 15 25 28 0 0 0 182.00
18 SWE 131 Jesper Stalheim
Simon Alm
19 17 DNF* 11 DNF 25 20 8 5 16 2 DSQ 0 0 0 185.00
19 DEN 511 Michael Hansen
Mathias Lehm Sletten
12 28 11 16 11 21 24 DNS* 26 27 3 12 0 0 0 191.00
20 FIN 203 Victor Silén
Christoffer Silén
23 23 14 DNF* 13 5 25 26 3 9 BFD 20 0 0 0 192.00
21 DEN 711 Frederik Just Melson
Jakob Precht Jensen
17 19 23 15 DNF* 17 16 7 23 UFD 7 21 0 0 0 196.00
22 DEN 979 Klaes Meier-Andersen
Carl Emil Baad Nielsen
25 DPI 16 13 15 15 21 UFD* 24 19 21 18 0 0 0 206.00
23 NOR 888 Tomas Mathisen
Mads Mathisen
24 25 7 17 16 24 1 25 UFD* 18 BFD 19 0 0 0 207.00
24 SLO 134 Peter Janezic
Sebastian Prinčič
16 11 19 DNF* DNC 14 19 23 19 22 18 22 0 0 0 214.00
25 THA 279 Don Whitcraft
Dylan Whitcraft
14 26 10 DNF* DNF 23 27 24 4 25 12 24 0 0 0 220.00
26 KOR 207 Sungwok Kim
Hoyeob Yang
DSQ* 24 DNF DNF DNC 9 28 9 15 17 20 13 0 0 0 228.00
27 DEN 132 Daniel Nyborg
Sebastian Olsen
DSQ* 10 22 19 DNC 27 26 11 22 26 10 27 0 0 0 231.00
28 AUT 235 Marco Baumann
Jakob Flachberger
27 20 25 DNF* DNF 13 UFD 21 25 23 14 25 0 0 0 255.00
29 IND 780 Brijraj Verma
Pankaj Kumar
28 27 DNS* DNF DNF 22 13 27 18 24 23 15 0 0 0 259.00
30 IND 316 Ganapathy Kelapanda
Varun Thakkar
26 22 17 DNF* DNC DNS DNS DNS DNC DNC DNC DNS 0 0 0 313.00
49erFX
Finn
Laser
Laser Radial
RS:X Men
RS:X Women
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.