6 - 13 sie 2017

Aarhus 2018 Test Event

Aarhus, Denmark
Wyniki
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 M10 Pkt
1 TUR TUR 890 Deniz Cinar
Ates Cinar
8* 2 3 6 3 4 2 2 3 12 37.00
2 USA USA 1 Stuart Mcnay
Dave Hughes
1 UFD* 1 7 1 8 7 13 1 8 47.00
3 FRA FRA 27 Kevin Peponnet
Jeremie Mion
2 4 UFD* 2 4 1 6 12 6 10 47.00
4 RUS RUS 5 Pavel Sozykin
Denis Gribanov
9 3 8 1 2 10 14* 11 5 6 55.00
5 AUT AUT 1 David Bargehr
Lukas Mähr
3 1 2 9 6 15 1 DSQ* 2 20 59.00
6 UKR UKR 9 Borys Shvets
Pavlo Matsuyev
14* 8 7 4 7 7 3 8 7 14 65.00
7 SWE SWE 350 Carl-Fredrik Fock
Marcus Dackhammar
4 6 4 10 10 3 12* 3 8 18 66.00
8 KOR KOR 122 Chang Ju Kim
Ji-Hoon Kim
11 10 13 3 14* 5 4 9 13 2 70.00
9 GER GER 11 Simon Diesch
Philipp Autenrieth
7 UFD* 5 8 15 2 13 5 11 4 70.00
10 GER GER 13 Malte Winkel
Matti Cipra
UFD* 12 10 5 5 6 11 4 12 16 81.00
11 ITA ITA 10 Matteo Capurro
Matteo Puppo
13* 5 6 11 13 11 9 6 9 0 70.00
12 USA USA 11 Lucas Calabrese
Ian Macdiarmid
12 9 9 14* 8 12 8 10 4 0 72.00
13 USA USA 7 Wiley Rogers
Jack Parkin
6 UFD* 12 12 9 9 10 7 10 0 75.00
14 SUI SUI 46 Kilian Wagen
Gregoire Siegwart
10 11 11 13 12 13 5 1 14* 0 76.00
15 AUT AUT 17 Nikolaus Kampelmühler
Thomas Czajka
5 7 UFD* DNC 11 14 DNC DNC DNC 0 101.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 M10 Pkt
1 SUI SUI 5 Linda Fahrni
Maja Siegenthaler
1 1 6 2 9* 2 1 6 2 16 37.00
2 POL POL 11 Agnieszka Skrzypulec
Irmina Mrózek Gliszczynska
2 4 2 4 5 8* 3 1 7 10 38.00
3 SLO SLO 64 Tina Mrak
Veronika Macarol
6 10* 3 9 3 4 2 8 6 4 45.00
4 GER GER 24 Nadine Boehm
Ann-Christin Goliaß
3 2 7 6 1 11* 6 2 3 18 48.00
5 AUS AUS 99 Carrie Smith
Jaime Ryan
5 9 5 3 6 1 10* 9 5 6 49.00
6 GER GER 26 Frederike Loewe
Anna Markfort
4 3 4 1 10 7 5 4 11* 12 50.00
7 ITA ITA 6 Elena Berta
Sveva Carraro
8* 7 8 8 4 3 4 3 1 14 52.00
8 FRA FRA 22 Cassandre Blandin
Aloise Retornaz
9 5 1 7 8 5 8 10* 8 2 53.00
9 ISR ISR 11 Noya Bar-Am
Nina Amir
7 8 10* 5 2 10 7 5 4 8 56.00
10 RUS RUS 97 Alisa Kirilyuk
Anzhelika Cherniakhovskaia
10 6 9 10 11* 6 9 7 9 20 86.00
11 UKR UKR 93 Anna Kyselova
Anastasiia Synhaievska
11 11 11 UFD* 7 9 12 11 10 0 82.00
12 IND IND 1 Ramya Saravanan
Aishwarya Chezhiyan
12 12 DNF* DNF 12 12 11 12 12 0 96.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 M13 M14 M15 Pkt
1 AUT AUT 29 Benjamin Bildstein
David Hussl
11 15 3 1 2 16 11 6 20* 1 6 6 3 1 2 84.00
2 AUS AUS 66 William Phillips
Sam Phillips
1 1 1 2 3 18 12 17 DPI* 12 5 5 1 2 7 87.00
3 AUS AUS 91 David Gilmour
Joel Turner
21* 4 13 5 5 7 9 15 1 6 19 7 5 6 1 103.00
4 USA USA 41 Christopher Rast
Trevor Burd
18* 12 12 8 9 8 8 3 13 4 4 3 7 8 6 105.00
5 SWE SWE 21 Fritiof Hedström
Otto Hamel
9 3 15 3 4 6 15 2 2 21 9 26* 9 5 9 112.00
6 FRA FRA 655 Erwan Fischer
Thibault Julien
10 DSQ* 5 6 1 12 6 4 RDG 14 BFD 14 4 3 4 123.40
7 SWE SWE 16 Carl P Sylvan
Marcus Anjemark
7 8 18 7 6 19 10 10 12 7 8 23* 6 4 5 127.00
8 CRO CRO 83 Sime Fantela
Mihovil Fantela
2 5 24 12 14 1 5 16 10 11 DSQ* 10 8 7 3 128.00
9 USA USA 28 Judge Ryan
Hans Henken
6 18 UFD* 9 12 11 14 1 9 10 15 16 2 9 8 140.00
10 GER GER 59 Justus Schmidt
Max Boehme
8 6 4 4 8 10 3 5 6 20* 16 17 DNC DNC DNC 120.00
11 RUS RUS 611 Ian Chekh
Ivan Zotov
22 9 8 10 DNF* 2 2 22 16 2 22 11 0 0 0 126.00
12 SWE SWE 121 Hannes Westberg
Albin Boman
4 14 DNF* DNC DNC 4 17 19 8 5 1 1 0 0 0 135.00
13 AUS AUS 101 Lachy Gilmour
Ryan Donaldson
13 7 20 RDG RDG 3 22 20 DNC* 8 13 8 0 0 0 147.20
14 RUS RUS 125 Konstantin Nosov
Aleksandr Gaidaenko
20 16 21 14 10 28* 23 13 11 3 17 2 0 0 0 150.00
15 FRA FRA 144 Kévin Fischer
Yann Jauvin
15 21 2 DNF* 7 UFD 18 12 17 13 11 9 0 0 0 156.00
16 BEL BEL 314 Levi Slap
Tom Pelsmaekers
5 DSQ* 6 18 DNF 20 7 14 7 UFD 24 4 0 0 0 167.00
17 DEN DEN 362 Joakim Salskov-Iversen
Markus Oliver Nielsen
3 2 9 DNF* DNF 26 4 18 21 15 25 28 0 0 0 182.00
18 SWE SWE 131 Jesper Stalheim
Simon Alm
19 17 DNF* 11 DNF 25 20 8 5 16 2 DSQ 0 0 0 185.00
19 DEN DEN 511 Michael Hansen
Mathias Lehm Sletten
12 28 11 16 11 21 24 DNS* 26 27 3 12 0 0 0 191.00
20 FIN FIN 203 Victor Silén
Christoffer Silén
23 23 14 DNF* 13 5 25 26 3 9 BFD 20 0 0 0 192.00
21 DEN DEN 711 Frederik Just Melson
Jakob Precht Jensen
17 19 23 15 DNF* 17 16 7 23 UFD 7 21 0 0 0 196.00
22 DEN DEN 979 Klaes Meier-Andersen
Carl Emil Baad Nielsen
25 DPI 16 13 15 15 21 UFD* 24 19 21 18 0 0 0 206.00
23 NOR NOR 888 Tomas Mathisen
Mads Mathisen
24 25 7 17 16 24 1 25 UFD* 18 BFD 19 0 0 0 207.00
24 SLO SLO 134 Peter Janezic
Sebastian Prinčič
16 11 19 DNF* DNC 14 19 23 19 22 18 22 0 0 0 214.00
25 THA THA 279 Don Whitcraft
Dylan Whitcraft
14 26 10 DNF* DNF 23 27 24 4 25 12 24 0 0 0 220.00
26 KOR KOR 207 Sungwok Kim
Hoyeob Yang
DSQ* 24 DNF DNF DNC 9 28 9 15 17 20 13 0 0 0 228.00
27 DEN DEN 132 Daniel Nyborg
Sebastian Olsen
DSQ* 10 22 19 DNC 27 26 11 22 26 10 27 0 0 0 231.00
28 AUT AUT 235 Marco Baumann
Jakob Flachberger
27 20 25 DNF* DNF 13 UFD 21 25 23 14 25 0 0 0 255.00
29 IND IND 780 Brijraj Verma
Pankaj Kumar
28 27 DNS* DNF DNF 22 13 27 18 24 23 15 0 0 0 259.00
30 IND IND 316 Ganapathy Kelapanda
Varun Thakkar
26 22 17 DNF* DNC DNS DNS DNS DNC DNC DNC DNS 0 0 0 313.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 M13 M14 M15 Pkt
1 DEN DEN 71 Jena Hansen
Katja Salskov-Iversen
1 1 8 1 11 1 3 1 DPI* 1 2 2 1 3 1 37.00
2 NOR NOR 20 Ragna Agerup
Maia Agerup
5 5 1 10* 3 6 10 7 9 6 5 4 7 4 3 75.00
3 USA USA 313 Stephanie Roble
Margaret Shea
10 10 6 2 4 7 6 4 7 14* 1 10 4 5 6 82.00
4 AUS AUS 41 Tess Lloyd
Eliza Solly
9 3 3 3 5 10 8 5 3 10 12* 8 9 6 2 84.00
5 DEN DEN 49 Anne-Julie Schütt
Iben Nielsby Christensen
6 12* 9 4 9 4 9 6 6 4 6 9 5 8 5 90.00
6 AUS AUS 131 Amelia Stabback
Ella Clark
14* 4 11 9 6 8 7 8 10 5 9 1 3 9 8 98.00
7 FIN FIN 120 Noora Ruskola
Mikaela Wulff
8 6 5 11 10 11 16* 2 16 2 8 6 10 2 4 101.00
8 DEN DEN 914 Katrine Krogh
Line Just Emsvang
3 8 17* 15 7 3 12 15 5 7 4 3 6 7 9 104.00
9 SWE SWE 9 Vilma Bobeck
Malin Tengström
2 2 2 12 DNF* DNC 15 13 1 9 3 15 2 1 10 109.00
10 AUS AUS 14 Haylee Outteridge
Nina Curtis
11 16* 10 5 2 9 5 14 12 3 14 12 8 10 7 122.00
11 AUT AUT 61 Tanja Frank
Lorena Abicht
13 7 13 14 12 2 11 10 17* 8 10 11 0 0 0 111.00
12 AUS AUS 93 Caitlin Elks
Hayley Clark
12 9 4 17 DNF* DNC 4 12 13 11 13 5 0 0 0 122.00
13 GER GER 55 Victoria Jurczok
Anika Lorenz
7 13 7 8 1 DNC* 1 UFD 8 DNC DNC DNC 0 0 0 133.00
14 EST EST 372 Kätlin Tammiste
Anna Maria Sepp
17* 17 12 13 8 5 14 11 15 13 11 14 0 0 0 133.00
15 DEN DEN 370 Andrea Schmidt
Johanne Schmidt
16 15 14 6 DNF* DNC 17 3 2 15 15 16 0 0 0 141.00
16 USA USA 548 Kate Shaner
Caroline Atwood
18 18 16 16 DNF* DNC 13 17 11 12 7 7 0 0 0 157.00
17 GER GER 810 Jule Goerge
Lotta Goerge
DNC* 11 DSQ 7 13 DNC 2 9 14 DNC DNC DNC 0 0 0 166.00
18 AUT AUT 100 Angelika Kohlendorfer
Lisa Farthofer
15 DNF* 15 DNF DNF DNC 18 16 18 16 16 13 0 0 0 193.00
19 SWE SWE 381 Julia Gross
Hanna Klinga
4 14 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 0 0 0 216.00
20 DEN DEN 11 Ida Marie Baad Nielsen
Marie Thusgaard Olsen
DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 0 0 0 242.00
20 IND IND 604 Ekta Yadav
Shaila Charls Shaila
DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 0 0 0 242.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 M11 Pkt
1 NED NED 89 Nicholas Heiner 12 14* 2 1 1 4 2 5 11 2 18 58.00
2 HUN HUN 40 Zsombor Berecz 2 13 4 4 8 6 1 4 RET* 5 20 67.00
3 FIN FIN 218 Tapio Nirkko 13 4 5 10 4 9 9 3 7 RET* 4 68.00
4 POL POL 17 Piotr Kula 6 15 3 14 22* 3 11 2 2 4 10 70.00
5 SWE SWE 33 Max Salminen 4 6 7 17* 12 12 3 14 1 7 6 72.00
6 CAN CAN 18 Tom Ramshaw 7 16* 8 3 2 10 15 7 9 3 16 80.00
7 ITA ITA 117 Alessio Spadoni 15 3 11 5 5 20* 5 9 13 17 8 91.00
8 CRO CRO 69 Milan Vujasinovic 10 2 15 6 9 8 8 11 5 21* DPI 92.00
9 NOR NOR 1 Anders Pedersen 19 20 14 2 3 16 10 6 6 24* 2 98.00
10 AUS AUS 41 Jake Lilley 1 8 6 9 15 5 24* 21 19 6 12 102.00
11 CRO CRO 52 Nenad Bugarin 8 17 21* 8 6 13 13 13 4 16 0 98.00
12 RUS RUS 6 Arkadiy Kistanov 9 1 1 15 28 1 21 16 RET* 20 0 112.00
13 CRO CRO 1 Josip Olujic 5 7 10 11 14 2 19 20 RET* 25 0 113.00
14 FIN FIN 8 Oskari Muhonen 22 9 22 28* 17 17 7 8 18 10 0 130.00
15 EST EST 2 Deniss Karpak 21 27* 13 19 11 7 18 15 20 8 0 132.00
16 GER GER 25 Max Kohlhoff 0 22 9 18 19 19 4 19 15 23* 0 140.00
17 CZE CZE 5 Ondrej Teply 20 21 27 16 10 15 BFD* 10 10 11 0 140.00
18 TUR TUR 21 Alican Kaynar 3 10 23 29 23 21 RET* 12 22 1 0 144.00
19 BRA BRA 109 Jorge Zarif 24 12 17 21 7 14 BFD* 24 21 9 0 149.00
20 DEN DEN 24 Andre Hojen Cristiansen 11 19 19 20 26* 18 14 17 23 15 0 156.00
21 USA USA 91 Luke Muller 23 18 16 12 27 28* 16 22 14 12 0 160.00
22 ITA ITA 123 Filippo Baldassari 18 5 24 22 24 27 RET* 25 3 14 0 162.00
23 ARG ARG 48 Facundo Olezza 0 28 18 7 13 25 RET* 18 17 19 0 162.00
24 SWE SWE 11 Johannes Pettersson 27* 25 12 23 18 11 17 23 24 18 0 171.00
25 FIN FIN 225 Mikael Hyryläinen 28 11 28 26 20 30* 6 1 25 27 0 172.00
26 ITA ITA 66 Enrico Voltolini 26 23 20 13 16 26 12 RET* 8 DNE 0 175.00
27 UKR UKR 5 Andriy Gusenko 17 29 26 25 30* 22 20 27 16 28 0 210.00
28 AUS AUS 32 Jock Calvert 29 24 25 30 29 24 BFD* 26 12 22 0 221.00
29 POL POL 8 Lukasz Lesinski 30* 30 30 27 25 23 22 28 26 13 0 224.00
30 AUS AUS 1 Lewis Brake 25 26 29* 24 21 29 23 29 27 26 0 230.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 M10 Pkt
1 AUS AUS 199015 Matthew Wearn 2 3 3 3 33* 6 7 13 9 10 56.00
2 AUS AUS 199012 Tom Burton 3 2 8 1 26 4 3 12 54* 6 65.00
3 NZL NZL 210481 Sam Meech 19 BFD* 14 4 4 9 1 1 16 8 76.00
4 NZL NZL 211585 Thomas Saunders 6 4 20 2 10 1 14 5 23* 16 78.00
5 CYP CYP 212431 Pavlos Kontides 24* 13 13 10 2 7 2 21 11 2 81.00
6 GER GER 209801 Philipp Buhl 5 10 2 17 23* 15 20 7 2 18 96.00
7 CRO CRO 211882 Tonci Stipanovic 11 8 17 19 1 3 RET* 18 4 20 101.00
8 BEL BEL 202020 Wannes Van Laer 7 9 5 26 35* 20 8 8 10 12 105.00
9 PER PER 206115 Stefano Peschiera 10 28* 9 14 18 14 12 3 15 14 109.00
10 CRO CRO 207268 14 14 29 11 3 10 13 14 32* 4 112.00
11 CAN CAN 208522 Robert Davis 40* 12 4 6 15 21 11 22 18 0 109.00
12 GBR GBR 210139 Michael Beckett 21 6 16 13 49* 11 5 19 25 0 116.00
13 AUS AUS 211561 Jeremy O'connell 39* 5 25 30 37 2 9 6 3 0 117.00
14 FIN FIN 206760 Kaarle Tapper 26 18 1 5 46* 45 4 4 30 0 133.00
15 USA USA 182345 Charlie Buckingham 16 7 6 16 38 12 BFD* 11 31 0 137.00
16 ITA ITA 188953 Giovanni Coccoluto 12 23 10 61* 6 22 26 17 24 0 140.00
17 KOR KOR 206912 Jeemin Ha 8 15 26 9 20 8 38 26 52* 0 150.00
18 ARG ARG 211983 Juan Pablo Bisio 17 30 42* 7 14 23 17 38 13 0 159.00
19 ITA ITA 211979 Francesco Marrai 20 1 7 47 43 28 BFD* 2 14 0 162.00
20 ESP ESP 197295 Joaquín Blanco 15 19 38* 15 19 24 24 20 26 0 162.00
21 IRL IRL 210254 Finn Lynch 33 37 18 23 11 47* 6 30 8 0 166.00
22 HUN HUN 209452 Jonatan Vadnai 32 17 30 8 31 33 18 35* 5 0 174.00
23 ITA ITA 210210 Marco Benini 4 32 27 22 7 36* 35 24 29 0 180.00
24 NOR NOR 201111 Hermann Tomasgaard 28 22 11 50 9 19 BFD* 10 33 0 182.00
25 POL POL 210788 Filip Ciszkiewicz 23 45* 19 42 27 27 27 16 7 0 188.00
26 RUS RUS 213011 Sergey Komissarov 41 29 15 33 44 13 BFD* 15 1 0 191.00
27 HUN HUN 212044 Benjamin Vadnai 1 21 34 43 16 16 37 29 59* 0 197.00
28 SUI SUI 210211 Eliot Merceron 13 26 46 12 36 26 BFD* 33 12 0 204.00
29 ESA ESA 180192 Enrique Jose Arathoon Pacas 9 16 35 29 42 18 43* 23 39 0 211.00
30 GUA GUA 211981 Juan Ignacio Maegli Aguero 29 11 22 21 DNC* DNS 10 31 45 0 232.00
31 MNE MNE 211269 Igor Les 25 25 50* 24 40 30 45 25 28 0 242.00
32 ARG ARG 210795 Francisco Guaragna Rigonat 30 36 32 44 25 53* 19 39 19 0 244.00
33 GER GER 212765 Theodor Bauer 38 41 43* 27 39 5 28 36 34 0 248.00
34 POR POR 212114 Rui Silveira 22 31 28 18 24 25 RET* 48 53 0 249.00
35 MNE MNE 208707 Milivoj Dukic 50 20 21 0 0* 0 25 47 35 0 252.00
36 CAN CAN 208069 Fillah Karim 35 34 24 48* 21 29 31 43 41 0 258.00
37 BEL BEL 207173 William De Smet 42 BFD* 33 36 13 BFD 36 9 27 0 259.00
38 JPN JPN 208000 Kazumasa Segawa 31 50 23 53 54* 42 23 37 6 0 265.00
39 URU URU 204446 Ignacio Rodriguez 52* 33 51 46 12 31 34 51 17 0 275.00
40 POR POR 202211 Eduardo Marques 53 24 12 20 55 RET* DNC 32 20 0 279.00
41 BEL BEL 210471 Sam Vandormael 27 27 49 25 DSQ* 37 46 28 43 0 282.00
42 JPN JPN 208222 Ao Higuchi 48 49 62* 54 32 44 16 27 21 0 291.00
43 UKR UKR 211271 Georgii Paches 36 35 36 38 47 35 47 55* 22 0 296.00
44 SWE SWE 195041 Albin Gipperth 43 48 31 39 58* 41 21 34 47 0 304.00
45 ARG ARG 211571 Agustin Vidal Incatasciato 34 40 52* 34 48 38 22 50 49 0 315.00
46 TUR TUR 172556 Mustafa Çakir 37 38 37 57* 34 43 44 49 38 0 320.00
47 ESP ESP 209164 Carlos Rosello 18 44 41 52 59* 34 41 54 37 0 321.00
48 CZE CZE 211236 Jakub Halouzka 56 51 47 51 8 BFD* 30 45 40 0 328.00
49 USA USA 199796 Malcolm Lamphere 47 43 0 0 0 0 15 53* 44 0 332.00
50 SWE SWE 204304 Wilhelm Kark 55 53 39 40 17 56* 42 46 42 0 334.00
51 ECU ECU 188778 Matias Dyck 49 54 54 31 30 RET* 40 44 51 0 353.00
52 POL POL 211314 Jakub Rodziewicz 44 42 59 28 56 39 BFD* 42 46 0 356.00
53 USA USA 180521 Marek Zaleski 46 52 48 45 52 32 33 56* 48 0 356.00
54 IND IND 203055 Upamanyu Dutta 45 55 53 55 45 46 48 60* 36 0 383.00
55 BLR BLR 171937 Pavel Babych 51 39 55 37 57 40 BFD* 41 UFD 0 383.00
56 SWE SWE 207831 Marcus Magnusson 54 47 45 60* 53 55 39 40 50 0 383.00
57 URU URU 209924 Santiago Diz DNC* 46 57 49 41 54 29 52 57 0 385.00
58 MKD MKD 200700 Nikola Churkoski 58 56 58 59* 5 52 50 58 55 0 392.00
59 VEN VEN 191939 Lage Andres 61* 57 60 58 28 50 32 59 56 0 400.00
60 DEN DEN 211867 Kenneth Frederiksen 57 58 56 56 22 51 49 57 DNC* 0 406.00
61 LAT LAT 204707 Ricards Toms Zvilna 60 59 61 62* 29 49 51 61 58 0 428.00
62 DEN DEN 212514 Patrick Döpping 59 DNC* 44 32 DNC DNS DNC DNC DNC 0 450.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 M10 Pkt
1 SWE SWE 208353 Josefin Olsson 3 8 8 1 DNC* 5 1 5 1 4 36.00
2 USA USA 184454 Erika Reineke 5 6 10 5 13* 2 2 1 3 6 40.00
3 BLR BLR 203772 Tatiana Drozdovskaya 7 12* 6 6 6 4 8 4 2 14 57.00
4 GBR GBR 206251 Alison Young 13 14* 3 2 11 8 6 9 4 10 66.00
5 USA USA 211503 Haddon Hughes 21* 9 1 11 14 6 4 6 11 8 70.00
6 AUS AUS 194950 Ashley Stoddart 17* 2 5 10 7 13 11 10 12 2 72.00
7 NOR NOR 207833 Line Flem Høst 10 5 4 16* 4 11 5 7 14 18 78.00
8 POL POL 211108 Agata Barwinska 2 4 12 14 12 17* 7 3 13 16 83.00
9 TUR TUR 210379 Ecem Güzel 11 7 15 13 8 1 12 8 16* 12 87.00
10 NED NED 210407 Marit Bouwmeester 1 1 2 4 5 3 DNC* DNC DNC DNC 96.00
11 NZL NZL 212258 Susannah Pyatt 12 18 19* 7 9 9 9 2 10 0 76.00
12 AUS AUS 211550 Elyse Ainsworth 16 11 20* 9 2 18 3 13 17 0 89.00
13 NED NED 211391 Maxime Jonker 6 3 7 3 3 10 DNC* DNC DNC 0 90.00
14 AUS AUS 208546 Mara Stransky 8 17 13 12 10 UFD* 14 11 20 0 105.00
15 CRO CRO 208709 Sandra Lulić 14 10 11 15 15 UFD* 13 20 21 0 119.00
16 DEN DEN 207195 Anna Munch 19 13 17 17 21* 0 17 14 6 0 120.00
17 JPN JPN 199066 Manami Doi 4 15 9 8 1 UFD* DNC DNC DNC 0 124.00
18 GUA GUA 190816 Isabella Maegli Agüero 15 22 18 22 17 7 18 BFD* 5 0 124.00
19 DEN DEN 210467 Laura Kragh Frederiksen 20 16 22* 18 16 12 15 12 15 0 124.00
20 AUS AUS 211549 Marlena Berzins 9 19 16 20 DNC* DNC 16 19 9 0 137.00
21 CZE CZE 208363 Martina Bezdekova 23 25* 24 19 18 14 21 15 7 0 141.00
22 CRO CRO 210748 Andela De Micheli Vitturi 25* 21 21 21 20 22 20 18 8 0 151.00
23 IND IND 195372 Nethra Kumanan 18 24* 14 23 19 20 22 21 18 0 155.00
24 TTO TTO 075070 Kelly-Ann Arrindell 22 23 25* 25 22 21 10 17 19 0 159.00
25 NOR NOR 210846 Eline Flotoft Elnan 24 20 23 24 23 15 19 16 RET* 0 164.00
26 ISL ISL 197660 Hulda Hannesdóttir 26 UFD* 26 26 24 19 23 22 22 0 188.00
27 FIJ FIJ 212556 Naiomi Waqalevu DNC* DNC DNC 27 DNC DNC 24 23 23 0 213.00
28 FIN FIN 203033 Monika Mikkola DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 0 232.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 M10 Pkt
1 FRA FRA 1 Louis Giard 9 25* 3 1 5 1 12 7 1 4 43.00
2 POL POL 182 Pawel Tarnowski 2 1 5 10* 1 2 1 9 6 16 43.00
3 NED NED 9 Kiran Badloe 6 3 16* 6 2 5 2 1 14 8 47.00
4 POL POL 82 Piotr Myszka 3 5 7 7 21* 3 6 6 2 12 51.00
5 ESP ESP 7 Ivan Pastor Lafuente 4 7 8 8 3 8 28* 16 10 6 70.00
6 FRA FRA 3 Thomas Goyard 1 6 19* 2 6 4 17 4 11 0 71.00
7 ISR ISR 24 Yoav Omer 7 4 RDG 5 18 6 21* 13 7 14 84.10
8 ITA ITA 88 Mattia Camboni 17 36 1 41* 13 12 5 2 3 2 91.00
9 SUI SUI 36 Mateo Sanz Lanz 5 8 4 32 26 34* 3 5 8 10 101.00
10 KOR KOR 141 Wonwoo Cho 11 13 13 3 9 13 30* 12 16 20 110.00
11 FRA FRA 77 Pierre Le Coq 15 2 12 16 4 BFD* 19 11 18 0 97.00
12 POL POL 28 Radoslaw Furmanski 10 14 10 19 UFD* RDG 16 3 12 0 100.40
13 DEN DEN 158 Sebastian Fleischer 26 30* 9 4 11 23 7 21 9 0 110.00
14 ESP ESP 29 Sergi Escandell Marí 13 17 2 28* 24 26 4 26 4 0 116.00
15 ITA ITA 60 Daniele Benedetti 8 11 23* 11 19 10 18 19 20 0 116.00
16 ESP ESP 260 Angel Granda-Roque 28 18 6 42 20 DNF* 8 28 5 0 155.00
17 NED NED 55 Luuc Adrianus Van Opzeeland 14 19 39 20 8 7 14 40* 34 0 155.00
18 NED NED 29 Sam Wennekes 37* 9 28 34 16 21 13 10 29 0 160.00
19 FRA FRA - Jérôme Pasquette 12 12 17 29 29 20 15 34* 26 0 160.00
20 FRA FRA 7 Adrien Mestre 25 38* 14 25 32 15 9 24 21 0 165.00
21 ISR ISR 8 Ofek Elimeleh 42* 16 15 26 27 31 27 14 13 0 169.00
22 ARU ARU 11 Mack Van Den Eerenbeemt 23 10 34 9 7 BFD* 38 18 43 0 182.00
23 GBR GBR 60 Sam Sills 21 21 22 13 38 9 42* 31 27 0 182.00
24 GBR GBR 360 Andy Brown 31 35 29 21 15 30 10 37* 19 0 190.00
25 ESP ESP 3 Joan Cardona Bocarando 33 29 24 14 28 19 24 35* 22 0 193.00
26 NOR NOR 7 Sebastian Wang-Hansen 22 20 20 12 UFD* 29 39 22 35 0 199.00
27 USA USA 11 Pedro Pascual 32 28 25 40* 36 32 11 8 31 0 203.00
28 LTU LTU 1 Juozas Bernotas 20 33 31 27 34 11 41* 23 24 0 203.00
29 RUS RUS 7 Aleksandr Askerov 44* 41 26 37 14 17 25 27 17 0 204.00
30 ISR ISR 60 Tom Reuveny 38 23 18 18 33 16 43* 33 25 0 204.00
31 NED NED 18 Matthijs Van 't Hoff 36 22 30 31 12 BFD* 23 17 36 0 207.00
32 CZE CZE 130 Karel Lavicky 29 26 36 15 17 25 34 25 38* 0 207.00
33 NED NED 25 Sil Hoekstra 34 40* 33 23 22 24 20 30 28 0 214.00
34 NZL NZL 1 Antonio Cozzolino 19 34 27 39* 25 27 22 32 30 0 216.00
35 ESP ESP 4 Tomas Vieito 16 15 37 43* 37 28 31 38 15 0 217.00
36 BLR BLR 714 Mikita Tsirkun 30 31 32 24 31 18 33* 29 32 0 227.00
37 TUR TUR 399 Onur Cavit Biriz 35 27 41 30 23 BFD* 36 15 23 0 230.00
38 UKR UKR 13 Oleksandr Tugaryev 24 24 35 33 30 35 26 39 41* 0 246.00
39 CAN CAN 29 Gabriel Verrier Paquette 18 43 43 22 10 BFD* 29 43 39 0 247.00
40 POL POL 30 Maciej Kluszczyński 40* 32 21 36 35 37 32 20 37 0 250.00
41 MEX MEX 11 Ignacio Berenguer 27 37 40 35 41* 22 37 41 33 0 272.00
42 BRA BRA 127 Gabriel Bastos Pereira 41 44 38 17 40 14 35 44 45* 0 273.00
43 POR POR 5 Miguel Candeias Martinho 43 42 46* 38 39 33 45 42 42 0 324.00
44 IND IND 1 Dayne Coelho DNF* 45 42 44 42 36 40 36 40 0 325.00
45 EST EST 16 Rainer Kasekivi 39 39 44 45 43 38 44 46* 44 0 336.00
46 DEN DEN 32 Christian Jespersen 45 46 0 DNC* DNC DNC 46 45 DNF 0 369.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 M10 Pkt
1 NED NED 3 Lilian De Geus 3 1 2 3 2 5* 2 1 1 4 19.00
2 ITA ITA 157 Marta Maggetti 2 4 1 10* 6 8 7 4 8 12 52.00
3 ITA ITA 46 Flavia Tartaglini 11 5 13* 2 5 3 10 2 13 2 53.00
4 BRA BRA 2 Patricia Freitas 5 16* 3 4 4 11 1 7 10 8 53.00
5 RUS RUS 1 Stefania Elfutina 1 2 12 6 11 6 19* 3 9 6 56.00
6 FIN FIN 1 Tuuli Petäjä-Sirén 12* 12 7 12 3 9 5 8 3 10 69.00
7 NOR NOR 23 Maria Mollestad 8 10 4 5 13 12 6 17* 4 14 76.00
8 ESP ESP 1 Blanca Manchon 4 6 8 15 7 10 4 11 18* 16 81.00
9 POL POL 7 Maja Dziarnowska 18 11 5 1 1 2 21* 19 11 20 88.00
10 FRA FRA 18 Lucie Belbeoch 6 9 18* 8 12 7 3 14 16 18 93.00
11 EST EST 215 Ingrid Puusta 10 3 6 9 8 14 9 16 17* 0 75.00
12 POL POL 104 Kamila Smektala 9 13 22* 11 15 13 8 15 6 0 90.00
13 ITA ITA 82 Veronica Fanciulli 7 8 10 16 14 19 22* 18 2 0 94.00
14 POL POL 09 Agnieszka Bilska 21 17 9 7 UFD* 1 16 20 5 0 96.00
15 FRA FRA 12 Jeanne Dantes UFD* 7 17 UFD 9 4 12 10 14 0 99.00
16 FRA FRA 24 Bérénice Mege 14 14 14 13 10 17* 14 13 15 0 107.00
17 FRA FRA 800 Delphine Jariel 15 15 15 14 17 16 17 9 20* 0 118.00
18 TUR TUR 191 Dilara Uralp 19 23* 23 17 16 18 18 6 12 0 129.00
19 POL POL 303 Karolina Lipińska 20 22 11 UFD* 18 15 15 21 7 0 129.00
20 SWE SWE 6 Fanny Baumann 16 19 19 18 22* 21 13 5 19 0 130.00
21 JPN JPN 72 Megumi Komine 17 18 20 20 19 22 11 12 23* 0 139.00
22 GER GER 782 Stefanie Schwarz 23* 20 16 21 23 23 20 22 21 0 166.00
23 LAT LAT 151 Ketija Birzule 24* 24 21 19 20 20 23 24 22 0 173.00
24 CRO CRO 991 Palma Cargo 22 21 24 UFD* 21 UFD 24 23 24 0 185.00
25 NED NED 33 Sara Wennekes 13 DNF* DNF DNC DNC DNC DNC DNC DNC 0 195.00
470 Men Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
470 Women Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
49er Wyniki oficjalne po 15 wyścigach
49erFX Wyniki oficjalne po 15 wyścigach
Finn Wyniki oficjalne po 11 wyścigach
Laser Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
RS:X Men Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
RS:X Women Wyniki oficjalne po 10 wyścigach