26 sie - 2 wrz 2017

470 Junior World Championships

Enoshima, Fujisawa, Japan
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 M11 Pkt
1 FRA FRA 79 Hippolyte Machetti
Sidoine Dantès
Société des régates d'Antibes 10* 1 2 1 3 2 1 1 1 2 6 20.00
2 FRA FRA 76 Guillaume Pirouelle
Valentin Sipan
SNPH 1 7 1 3 1 5 8 2 3 RET* 2 33.00
3 JPN JPN 4601 Daichi Takayama
Naoya Kimura
Yamaha Sailing Team Rev`s
Nihon univ.
3 6 9* 2 2 1 2 5 2 1 10 34.00
4 ITA ITA 757 Giacomo Ferrari
Giulio Calabrò
Marina Militare 2 2 4 5* 5 4 4 4 5 5 18 53.00
5 USA USA 7 Wiley Rogers
Jack Parkin
TCYC
RYC
7 5 7 8 6 7 10* 6 7 3 4 60.00
6 JPN JPN 4562 Keiju Okada
Kotarou Matuo
14* 3 3 4 12 8 5 10 10 7 8 70.00
7 ISR ISR 15 Nitai Hasson
Tal Harari
ISA 12 11 6 11 14* 6 6 3 6 8 14 83.00
8 FRA FRA 95 Thomas Ponthieu
Quentin Paturle
SR Antibes 5 8 8 7 7 14 3 8 16* 6 20 86.00
9 ISR ISR 10 Maor Abu
Yoav Rooz
ISA 15* 15 11 12 4 13 7 9 11 9 12 103.00
10 AUS AUS 8 Chris Charlwood
Josh Dawson
Fremantle Sailing Club
The Royal Prince Alfred Yacht Club
9 16 5 6 8 21 BFD* 11 8 10 16 110.00
11 HUN HUN 1 Balázs Gyapjas
Zsombor Gyapjas
SVE 8 10 14* 14 10 3 13 13 12 12 5 100.00
12 SUI SUI 10 David Biedermann
Jann Schuepbach
BT La Neuveville
YC Thunersee
21 22 10 9 11 11 BFD* 12 4 4 1 105.00
13 SUI SUI 46 Kilian Wagen
Gregoire Siegwart
CNPully
CNMorges
20 13 13 10 13 15 BFD* 7 13 11 2 117.00
14 JPN JPN 4558 Takumi Hirano
Akira Takayanagi
Japan University of Economics 4 RET* 15 17 17 9 22 14 14 13 4 129.00
15 GBR GBR 840 Ben Hazeldine
Ryan Orr
FPSC
RLymYC
18 21* 12 13 9 19 9 16 20 14 3 133.00
16 JPN JPN 4583 Takumi Iwaki
Taiga Nakagawa
National Institure of fitness and Sports in KANOYA
FUKUI Amateur Sports Association
11 4 30* 18 20 24 16 17 9 15 8 142.00
17 JPN JPN 4353 Kazuaki Kusunose
Eiji Tamai
Meikai sailing tame 19 12 16 16 18 33* 12 15 18 18 9 153.00
18 JPN JPN 4586 Koushi Yano
Yuki Harada
Doshisha University Yacht Club 22 19 18 15 16 10 25* 18 15 16 13 162.00
19 JPN JPN 4340 Yukitsuna Murase
Tatsuma Kashimoto
17 18 17 21 15 28* 11 19 19 20 17 174.00
20 JPN JPN 4571 Ryutaro Sakakibara
Keigo Iwata
Chuo Sailing Team 27* 24 19 20 22 12 19 20 22 19 12 189.00
21 JPN JPN 4577 Shinnosuke Hachisuka
Benkei Kanou
29 25 20 24 21 17 23 RET* 17 21 6 203.00
22 JPN JPN 4594 Tsubasa Arioka
Masatoshi Ohno
Kwansei Gakuin University Yacht Club 13 9 25 22 RET* 18 17 RET 21 DNF 18 221.00
23 JPN JPN 4469 Gota Takamiya
Sora Kubota
Keio University SCP 28 23 29 DNF* 20 20 21 DNF 17 7 230.00
24 HKG HKG 32 Sui Lun Tse
Ka Ho Kingston Sze
HKSF 26 23 24 25 23 22 14 RET* UFD DNF 11 246.00
25 JPN JPN 4528 Kohei Yanauchi
Hirosato Deguchi
Keio University 36 20 22 19 19 23 27 DNC* DNC DNC 10 254.00
26 JPN JPN 4598 Akihito Yoshimura
Eisho Egashira
Keio University 16 33 26 27 24 27 18 DNC* DNC DNC 14 263.00
27 JPN JPN 4595 Rimpei Komura
Kanta Yamada
Fukuoka University Yacht Club 6 27 RET* 33 27 16 21 RET DNF RET DNC 276.00
28 JPN JPN 4489 Hiroto Takahashi
Kenshi Komatsu
Kyoto University Yacht Club 28 17 27 26 25 25 26 DNC* DNC DNC RET 281.00
29 JPN JPN 4407 Harunosuke Tetaka
Tomoya Noda
Japan University of Economics 34 DSQ* 21 23 DNF 29 28 DNF 23 DNF 15 290.00
30 JPN JPN 4597 Kensuke Kawaharada
Soma Nagao
Kyushu University 30 14 28 DNF* 28 30 30 DNC DNF RET 16 293.00
31 JPN JPN 4497 Junya Fujii
Junya Okahata
Konan University 31 30 29 31 26 38 24 DNC* DNF DNF 19 306.00
32 JPN JPN 4643 Yoshihiro Inoue
Kazuhiro Sawada
Ritsumeikan University 32 29 32 30 DNF* 32 15 DNC DNF RET DNC 316.00
33 JPN JPN 4589 Ryusei Fujino
Shota Ueno
Doshisha University Yacht Club 33 26 31 28 30 26 35 DNC* RET DNC DNC 316.00
34 JPN JPN 4273 Kouki Chiba
Keigo Matuno
Meikai University 23 34 34 32 29 31 33 DNC* DNC DNC DNF 323.00
35 JPN JPN 4479 Itsuki Onishi
Genki Jogan
Osaka University Yacht Club 37 31 33 DNF* 31 37 29 DNC DNC RET RET 344.00
36 JPN JPN 3632 Kosuke Muramatsu
Soichiro Tatsuno
Konan University 24 36 35 DNF* DNF 35 31 DNC DNF DNS DNF 346.00
37 JPN JPN 3832 Taro Kawahara
Tatsuya Yamada
Osaka Prefecture University Yacht Club 38 32 DNF* DNF RET 34 32 DNC DNC DNC DNC 360.00
38 JPN JPN 4500 Keito Takigawa
Shinnosuke Mitsumori
Kwansei Gakuin University Yacht Club 35 35 DNF* RET DNF 36 34 DNC DNF DNF RET 364.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 M11 Pkt
1 ESP ESP 18 Silvia Mas Depares
Paula Barcelo Martin
CN s'Arenal 2 6* 3 2 4 3 2 5 2 5 12 40.00
2 AUS AUS 5 Nia Jerwood
Monique De Vries
Fremantle Sailing Club 22* 7 5 1 7 11 3 2 1 2 6 45.00
3 ITA ITA 33 Ilaria Paternoster
Bianca Caruso
Yacht Club Italiano 6 2 2 4 2 7* 6 7 6 RDG 10 49.70
4 ITA ITA 74 Benedetta Di Salle
Alessandra Dubbini
Yacht Club Italiano 12 3 1 5 1 DSQ* BFD 1 3 1 4 57.00
5 TUR TUR 99 Beste Kaynakci
Simay Aslan
Turkish Sailing Federation 4 5 6 7 9 5 8 8 DSQ* 4 16 72.00
6 FRA FRA 14 Jennifer Poret
Camille Hautefaye
SNPH
CNAVOILES
16* 1 4 6 5 14 9 3 14 3 14 73.00
7 FRA FRA 7 Marina Lefort
Lara Granier
SR Antibes 1 9 14 10 12 1 7 15* 7 11 2 74.00
8 NZL NZL 75 Courtney Reynolds-Smith
Brianna Reynolds-Smith
Murrays Bay Sailing Club 24* 8 11 9 6 13 10 11 5 7 8 88.00
9 SWE SWE 34 Olivia Bergström
Lovisa Karlsson
GKSS 15* 13 8 3 3 9 15 6 12 6 18 93.00
10 ISR ISR 11 Noya Bar-Am
Nina Amir
Hapoel Tel-Aviv
Haifa Sailing
3 15 13 8 10 10 4 4 8 RET* 20 95.00
11 JPN JPN 4585 Mano Udagawa
Yurie Seki
Yamaha Sailing Team Rev's 13 10 9 11 11 8 1 9 13 9 DNF* 94.00
12 JPN JPN 4465 Misaki Tanaka
Ayano Kudo
WASEDA university
Nihon University
21* 14 12 13 16 6 5 10 15 12 7 110.00
13 JPN JPN 4524 Yuki Hayashi
Chika Nishidai
10 4 10 12 8 DSQ* BFD 13 DNF 8 2 119.00
14 JPN JPN 4640 Yukimi Nakayama
Fuyuka Morita
Nihon univ
housei univ
9 19 15 15 19 4 11 14 11 DNF* 3 120.00
15 POL POL 80 Antonina Marciniak
Julia Oleksiuk
KS "Baza" Mrągowo
WCSS
8 12 18 14 15 2 12 DNF* 10 DNF 6 123.00
16 AUS AUS 3 Sophie Mcintosh
Orla Mulholland-Patterson
Gosford Sailing Club
SOPYC & FSC
7 17 16 16 17 21 14 DNC* 4 16 5 133.00
17 FRA FRA 21 Paola Amar
Marine Riou
SR Antibes
EVT
5 11 17 18 14 16 BFD* DNC 9 14 4 134.00
18 AUS AUS 56 Dana Tavener
Katherine Shannon
MHYC
RSYS
17 22 7 17 13 15 13 DNC* DNC DNC 1 157.00
19 JPN JPN 4501 Kaho Akamine
Nagisa Mawatari
Hosei University 20* 20 20 20 18 12 18 12 16 15 DNF 167.00
20 JPN JPN 4480 Natsumi Yata
Tsugumi Noda
Japan University of Economics
Fukuoka Daiichi High School
11 16 21 DNF* 21 18 17 RET DNF 13 8 177.00
21 JPN JPN 4437 Mari Yamashita
Arisa Honda
Kwansei Gakuin University Yacht Club 18 18 22 21 DNF* 17 16 DNC 17 RET 11 192.00
22 AUS AUS 17 Carissa Bridge
Natalie Bridge
Royal Queensland Yacht Squadron 23 23 19 19 20 23 20 DNC* DNC RET 10 209.00
23 JPN JPN 4587 Miharu Noguchi
Tomoko Okamoto
Doshisha University Yacht Club 14 24 DNF* RET RET 20 19 DNC DNC DNC 9 216.00
24 USA USA 1789 Sarah De Silva
Julia Fuller
SCP 21 DNF* DNF RET 22 22 DNC DNC DNC DNC 231.00
25 JPN JPN 4529 Shiori Koizumi
Saki Ikebuchi
Kwansei Gakuin Yacht Club
Kwansei Gakuin University Yacht Club
25 25 RET* DNC DNC 19 21 DNC DNC DNC DNC 236.00
470 - Men Wyniki oficjalne po 11 wyścigach
470 - Women Wyniki oficjalne po 11 wyścigach