29er World Championships

29 lip - 5 sie 2017

Long Beach, USA

Wyniki regat
Bronze Fleet
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 BRA 1544 Lorenzo Bernd
Philipp Rump
98 2 3 1 1 8* 1 7* 2 108.00
2 CAN 2073 Mark Mccutcheon
Aidan Chiu
91 BFD* 16* 8 3 4 2 4 3 115.00
3 ISV 1266 Teddy Nicolosi
Nicolas Muller
95 5 1 5 12* 1 UFD* 5 7 119.00
4 CAN 2598 Ross Thompson
Ethen Kinsman
105 11 23* 35* 4 3 6 1 4 134.00
5 USA 1088 Ryan Janov
Grant Janov
101 8 12* 12 18* 6 10 2 1 140.00
6 USA 1052 Ryutaro Sochi /
Nathan Housberg
96 1 5 14* 6 13 7 UFD* 12 140.00
7 USA 1844 Sebastian Clark
Louis Bavay
102 7 2 25* 9 7 3 19* 13 143.00
8 USA 526 Blaire Mccarthy
Callista Hopkins
93 24* DNF* 3 11 9 11 23 5 155.00
9 CAN 2595 Ansel Koehn
Zach Spicer
106 13 20* 6 8 2 16 20* 6 157.00
10 BRA 1801 Rafaela Salles
Fernanda Blyth
94 10 17* 2 14 20* 17 11 10 158.00
11 CZE 2587 Veronika Zivna
Katerina Zivna
99 6 10 9 10 29* 9 17 21* 160.00
12 USA 2294 Libby Redmond
Chase Sabadash
100 22 11 4 5 10 26* 30* 9 161.00
13 CAN 2603 Sophie Heldman
Ashley Ferreira
116 3 15 10 2 12 5 22* 29* 163.00
14 HKG 2531 James Ferguson
Harrison Fullwood
92 19 DNF* 20* 16 11 14 9 16 177.00
15 GER 1257 Anne Huebner
Will Glasson
104 12 8 17 35* 21 13 10 25* 185.00
16 ISV 2560 Sarah Hardee
Lucy Klempen
111 14 14 7 22 25* 12 28* 8 188.00
17 USA 821 Connell Phillipps
Kaelin Stock
107 9 7 27* 23 24* 18 8 17 189.00
18 CAN 246 Marion Lafrance Berger
Solange Pacarar
119 DSQ* 9 19* 13 16 15 14 18 204.00
19 USA 1097 Anaclare Sole
Camille White
103 18 18 18 17 15 33* 24* 15 204.00
20 CAN 2597 Fraser Buck
Sam Briggs
112 BFD* 4 21 7 5 UFD* UFD 19 208.00
21 USA 1995 Lars Von Sydow
Aaron Tsuchitori
109 17 19 13 21 23 8 26* 32* 210.00
22 CAN [ 655 Myka Auger-Cyr
Julien Lafrance Berger
121 BFD* 22 15 15 14 4 UFD* 24 215.00
23 CAN 2004 Nelson Fretenburg
William Mendham
117 BFD* 13 29 19 17 21 3 DSQ* 219.00
24 USA 2691 Brooke Shachoy
Reed Shachoy
97 4 DNF* 11 DNF* 18 UFD 16 UFD 226.00
25 USA 216 Gwyneth Dunlevy
Nolan Van Dine
110 15 DNF* 31* 28 26 20 12 20 231.00
26 USA 1258 Hailey Thompson
Molly Noble
114 16 25* 28* 20 22 19 21 23 235.00
27 GBR 2345 Fergus Fox
Harry Fox
113 BFD* 6 24 26 27* 22 25 27 243.00
28 USA 1445 Henry Boeger
Simon Boeger
108 DNF* DNF* 16 34 19 DNF 6 26 249.00
29 USA 1438 Jack Taugher
Dylan Styron
115 25 DNF* 23 24 28 24 29* 11 250.00
30 USA 634 Mason Kaplan
Axel Stordahl
123 20 26 33* 27 37* 23 18 22 259.00
31 USA 2190 Charley Snyder
Roxanne Snyder
118 DNF* DNF* 26 33 30 28 13 14 262.00
32 USA 571 Kelsey Tostenson
Seamus Dougherty
128 27 21 34* 32 33* 27 15 28 278.00
33 USA 997 Pearl Lattanzi
Ariana Long
122 21 DNF* 22 30 32 30 31 34* 288.00
34 USA 2471 Christina Van Dyke
Isabelle Meegan
125 23 DNF* 32 29 34* 25 27 30 291.00
35 USA 1079 Emma Batcher
Marbella Marlo
124 DNF* DNF* 30 25 31 40 34 33 317.00
36 USA 679 William Sutton Iv
Pieter Versavel
127 28 24 36 36 36 32 DNC* DNC* 319.00
37 CAN 2690 Zoe Roosen
Aj Boucher
126 26 DNS* DNC* DNC DNC 29 33 31 325.00
38 USA 1048 Jaclyn Manrique
Patrick Szeto
129 DNF* DNF* 37 31 35 31 32 35 330.00
39 USA 301 Dan Brandt
Charlotte Versavel
120 DNF* DNF* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 360.00
Gold Fleet
Silver Fleet
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.