Znajdź regaty

Wykorzystaj formularz poniżej aby znaleźć interesujące cię regaty.

Termin Nazwa regat Miejsce Klasy Status
26 - 28 wrz 2019 Finał Pucharu Polski Klasy Laser Giżycko, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Radial Masters, Laser Standard, Laser Standard Masters Otwarte zgłoszenia
27 - 29 wrz 2019 I Otwarte Mistrzostwa Polski klasy J/70 Sopot, Polska J/70 Otwarte zgłoszenia
28 - 29 wrz 2019 Regaty Zakończenia Sezonu - Wolsztyn Wolsztyn, Polska Flying Dutchman Otwarte zgłoszenia
28 - 29 wrz 2019 Regaty na Finał Sezonu Pucharu Polski Klasy 505 Szczecin, Poland 505 Otwarte zgłoszenia
5 - 6 paź 2019 Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Wilków Morskich, Poznań, Polska Laser 4.7, Laser Standard Otwarte zgłoszenia
5 - 6 paź 2019 Dzierżno Cup Rzeczyce, Polska Laser 4.7, Laser Radial Otwarte zgłoszenia
5 - 6 paź 2019 Puchar Mazowsza Nieporęt, Polska Finn, Laser Radial, Laser Standard Otwarte zgłoszenia
5 - 6 paź 2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Nieporęt, Polska OPP B Otwarte zgłoszenia
Termin Nazwa regat Miejsce Klasy
21 wrz 2019 40. Regaty urodzinowe Stogi 20, Gdańsk, Polska Eliminacje OPTIMIST, Eliminacje Open
14 - 15 wrz 2019 XXII MEMORIAŁ OTTONA WEILANDA - Mistrzostwa Pomorza Charzykowy, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard
7 - 8 wrz 2019 X Puchar UKS Żeglarz Osobowicka 70A, Wrocław, Polska Laser 4.7, Laser Radial
7 - 8 wrz 2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Giżycko, Polska OPP B
6 - 8 wrz 2019 Otwarte Mistrzostwa Polski Klasy 505 Dziwnów, Polska 505
5 - 8 wrz 2019 Mistrzostwa Polski cz. II Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska 470, 49er, 49erFX, Finn, Laser Radial, Laser Standard, Nacra17
29 sie - 1 wrz 2019 Eberspächer Puchar Mazur Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist Grupy B Giżycko, Polska OPP B
29 - 31 sie 2019 Mistrzostwa Polski cz. I Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska 29er, 420, Europa, HC-16, Laser Radial, Nacra15, OK-Dinghy, RS:X
17 - 18 sie 2019 Regaty o Puchar Burmistrza Olecka Olecko, Polska Omega, Optimist, T1
16 - 18 sie 2019 Charlotta Sailing Days Ustka, Polska 505, Flying Dutchman, HC-14, HC-16
16 - 18 sie 2019 Memoriał Juliusza Sieradzkiego Puck, Polska Omega
10 - 11 sie 2019 Puchar Prezesa AZS Nad Jeziorem 103, Poznań, Polska Laser 4.7, Laser Radial
9 - 11 sie 2019 Puchar Jeziora Niegocin Giżycko, Polska MP w Sprincie 420, Puchar Polski 420
22 - 24 lip 2019 Puchar Miasta Gdyni Gdynia, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard
20 - 21 lip 2019 VIII Mistrzostwa Podkarpacia Tarnobrzeg, Polska Laser 4.7
10 - 11 lip 2019 Mistrzostwa Polski w Sprincie Puck, Polska Cadet
6 - 9 lip 2019 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Puck, Polska Cadet
28 cze - 7 lip 2019 Lotos Nord Cup Gdańsk Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska 420, 505, B8 Race (KWR), B8 Race (OPEN), B8 Race (ORC Double Handed), B8 Race (ORC), Delphia 24 OD, Europa, Finn, Flying Dutchman + 17
22 - 23 cze 2019 VII Ogólnopolskie Regaty o Puchar Yacht Clubu Zefir Drakkar Poraj, myszkowski, Polska Laser 4.7, Laser Radial
22 - 23 cze 2019 XIX Puchar Żubra Zalew Siemianówka, Polska Laser 4.7, Laser Radial, OPP A, OPP B