Żeglarski Puchar Miasta Poznania OPP (2021)

Ostatnia aktualizacja:

M
Załoga
Klub
Ur
Punkty
REGATY WARTE POZNANIA
OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA
Puchar Starosty Poznańskiego
REGATY PAMIĘCI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO OPTIMIST
1
Nela Kasprzyk
PKM LOK Poznań
2008
231.00
-
4 (28)
4 (51)
16 (68)
13 (84)
2
Laura Urbańska
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2009
223.20
-
-
3 (52)
4 (80)
7 (91.2)
3
Maria Nycz
JKW Poznań
2009
200.80
-
-
12 (43)
9 (75)
14 (82.8)
4
Hanna Chojnicka
JKW Poznań
2010
167.00
-
-
-
7 (77)
8 (90)
5
Ada Wilińska
OŚ AZS POZNAŃ
2008
164.60
-
6 (26)
-
15 (69)
25 (69.6)
6
łucja Borkowska
AZS Poznań
2010
161.40
-
-
-
3 (81)
16 (80.4)
7
Marysia Olejniczak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2009
158.00
-
-
13 (42)
34 (50)
28 (66)
8
Anna Niklaus
ŻMKS Poznań
2011
158.00
-
-
16 (39)
25 (59)
33 (60)
9
Klaudia Lipińska
JKW Poznań
2010
153.40
-
-
-
17 (67)
11 (86.4)
10
Marta Gajdzińska
AZS Poznań
2010
151.20
-
-
-
6 (78)
22 (73.2)
11
Jagoda Sawicka
JKW Poznań
2010
125.80
-
-
24 (31)
24 (60)
54 (34.8)
12
LENA TOMIKOWSKA
ŻLKS Poznań
2009
111.40
4 (22)
-
22 (33)
-
36 (56.4)
13
Maja Andrzejewska
PKM LOK Poznań
2007
104.20
-
20 (12)
36 (19)
54 (30)
47 (43.2)
14
Emilia Siekierczak
OŚ AZS POZNAŃ
2008
101.00
-
3 (29)
-
-
23 (72)
15
Kalina Czajkowska
ŻMKS Poznań
2010
100.80
-
21 (11)
-
53 (31)
34 (58.8)
16
Lena Kasperczyk
PKM LOK Poznań
2011
100.00
-
11 (21)
21 (34)
39 (45)
-
17
MAŁGORZATA JERZMANOWSKA
ŻLKS Poznań
2009
81.20
14 (12)
-
27 (28)
62 (22)
67 (19.2)
18
Alicja Tychmanowicz
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2012
81.00
21 (5)
-
-
50 (34)
48 (42)
19
Sophie Bax
PKM LOK Poznań
2008
79.00
-
-
30 (25)
30 (54)
-
20
Martyna Stachowiak
KŻ "Mewa" Poznań
2008
78.40
13 (13)
-
34 (21)
-
46 (44.4)
21
Aleksandra Stefaniak
PKM LOK Poznań
2010
74.80
-
-
41 (14)
52 (32)
59 (28.8)
22
Zosia Nowak
PKM LOK Poznań
2009
74.00
-
26 (6)
26 (29)
45 (39)
-
23
Maja Czajkowska
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2010
69.80
-
-
42 (13)
68 (16)
49 (40.8)
24
Natalia Grotkiewicz
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2012
66.40
18 (8)
24 (8)
-
60 (24)
61 (26.4)
25
Nina Krawczyk
KŻ "Mewa" Poznań
2012
59.00
9 (17)
-
32 (23)
65 (19)
-
26
Pola Zelich
ŻMKS Poznań
2011
52.00
-
-
44 (11)
43 (41)
-
27
Ida Siekierczak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2013
39.00
22 (4)
27 (5)
-
-
58 (30)
28
Martyna Latusek
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2009
35.00
-
-
37 (18)
67 (17)
-
29
Matylda Szafranek
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2012
33.00
20 (6)
-
-
57 (27)
-
30
Lena Stronka
ŻMKS Poznań
2012
30.00
-
-
43 (12)
66 (18)
-
31
Barbara łukomska
PKM LOK Poznań
2011
26.00
-
-
-
58 (26)
-
32
Lila Klewenhagen
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2012
22.40
25 (1)
31 (1)
-
-
66 (20.4)
33
Aleksandra Zachciał
PKM LOK Poznań
2009
22.00
-
-
33 (22)
-
-
34
MAGDALENA LASKOWSKA
ŻLKS Poznań
2007
20.00
-
-
35 (20)
-
-
35
Zosia Kuczyńska
PKM LOK Poznań
2009
19.00
-
13 (19)
-
-
-
36
Basia Gmurek
UKŻ Trawers Ostrów Wielkopolski
2011
16.80
-
-
-
-
69 (16.8)
37
Mia Wüster
ŻMKS Poznań
2010
9.00
-
23 (9)
-
-
-
38
Maja Kmetko
ŻLKS Poznań
2009
8.00
-
-
-
76 (8)
-
39
Lena Roszak
AZS Poznań
2009
3.00
-
-
-
81 (3)
-
40
GABRIELA DZIAMSKA
KKŻ Kościan
2009
3.00
-
-
52 (3)
-
-