Żeglarski Puchar Miasta Poznania OPP (2021)

Ostatnia aktualizacja:


OPP M U16
M Załoga Klub Ur Punkty REGATY WARTE POZNANIA OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA Puchar Starosty Poznańskiego REGATY PAMIĘCI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO OPTIMIST
1 Ignacy Pospieszny OŚ AZS Poznań 2009 239.40 1
(25.00)
- 9
(46.00)
14
(70.00)
1
(98.40)
2 Jan Kamieński JKW Poznań 2006 230.60 - - 1
(54.00)
1
(83.00)
5
(93.60)
3 Maksymilian Koschel JKW Poznań 2007 222.60 - - 2
(53.00)
2
(82.00)
10
(87.60)
4 Adam Szymankiewicz ŻMKS Poznań 2011 207.20 - 1
(31.00)
- 5
(79.00)
2
(97.20)
5 Maksymilian Flaczyński ŻMKS Poznań 2010 203.00 - 16
(16.00)
10
(45.00)
20
(64.00)
18
(78.00)
6 MARCEL HAUFA ŻLKS Poznań 2009 201.40 3
(23.00)
- 7
(48.00)
28
(56.00)
21
(74.40)
7 Jan Nycz JKW Poznań 2011 183.20 - - 11
(44.00)
12
(72.00)
27
(67.20)
8 Maksymilian Malinowski JKW Poznań 2009 181.20 - - 17
(38.00)
26
(58.00)
12
(85.20)
9 Adam Chojnicki JKW Poznań 2009 172.00 - - - 8
(76.00)
3
(96.00)
10 Stanisław Kasprzak PKM LOK Poznań 2009 169.20 - 5
(27.00)
14
(41.00)
38
(46.00)
37
(55.20)
11 Maksymilian Pluciński ŻMKS Poznań 2010 155.80 - 15
(17.00)
- 22
(62.00)
19
(76.80)
12 Jan Makowski JKW Poznań 2007 154.60 - - - 11
(73.00)
15
(81.60)
13 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 2009 153.80 - - - 19
(65.00)
9
(88.80)
14 SZYMON BACH ŻLKS Poznań 2011 153.40 6
(20.00)
- 31
(24.00)
37
(47.00)
31
(62.40)
15 Maciej Urbaniak JKW Poznań 2009 142.20 - - - 21
(63.00)
17
(79.20)
16 Piotr Grzesiek PKM LOK Poznań 2009 136.80 - 7
(25.00)
8
(47.00)
- 29
(64.80)
17 Maksymilian Czarnecki OŚ AZS Poznań 2009 136.60 - - - 23
(61.00)
20
(75.60)
18 Szymon Rowecki ŻMKS Poznań 2011 136.40 - 19
(13.00)
- 29
(55.00)
26
(68.40)
19 Paweł Wiliński OŚ AZS Poznań 2010 132.00 5
(21.00)
- - 27
(57.00)
38
(54.00)
20 Adam Jakubowski PKM LOK Poznań 2008 130.60 - 18
(14.00)
- 31
(53.00)
30
(63.60)
21 Stanisław Olszanowski OŚ AZS Poznań 2012 127.20 2
(24.00)
- - 42
(42.00)
32
(61.20)
22 Maksymilian Olejniczak JKW Poznań 2009 126.60 - - 28
(27.00)
36
(48.00)
40
(51.60)
23 JEREMIASZ KONIECZNY ŻLKS Poznań 2007 123.00 - - 6
(49.00)
10
(74.00)
-
24 Mateusz Kuchowicz PKM LOK Poznań 2009 122.40 - 2
(30.00)
- - 6
(92.40)
25 WIKTOR DZILNE ŻLKS Poznań 2010 119.60 7
(19.00)
- 38
(17.00)
46
(38.00)
45
(45.60)
26 Jędrzej Anioła JKW Poznań 2007 118.80 - - - 18
(66.00)
39
(52.80)
27 Krzysztof Knasiecki PKM LOK Poznań 2009 108.00 - 9
(23.00)
- 47
(37.00)
43
(48.00)
28 Mateusz Kayser PKM LOK Poznań 2009 107.60 - 14
(18.00)
49
(6.00)
40
(44.00)
50
(39.60)
29 Kamil Marczak PKM LOK Poznań 2007 104.20 - - 23
(32.00)
49
(35.00)
52
(37.20)
30 Antoni Banach ŻMKS Poznań 2012 100.00 - - 20
(35.00)
55
(29.00)
53
(36.00)
31 Mikołaj Gościniak UKŻ Trawers 2008 99.20 - - 5
(50.00)
- 42
(49.20)
32 Filip Mazur KŻ Mewa Poznań 2010 96.40 - 12
(20.00)
29
(26.00)
- 41
(50.40)
33 Jakub Kuraś JKW Poznań 2007 94.80 - - - - 4
(94.80)
34 Witold Prus-Głowacki OŚ AZS Poznań 2011 90.80 - 28
(4.00)
- 44
(40.00)
44
(46.80)
35 Wiktor Kalinowski JKW Poznań 2011 90.60 - - - 51
(33.00)
35
(57.60)
36 Antoni Poniecki PKM LOK Poznań 2008 90.40 - 10
(22.00)
- 48
(36.00)
56
(32.40)
37 Paweł Kuchowicz PKM LOK Poznań 2011 86.00 - 17
(15.00)
- 13
(71.00)
-
38 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 2007 80.00 - - 18
(37.00)
41
(43.00)
-
39 Mikołaj Rawecki Akademia Żeglarstwa Środa Wielkopolska 2010 78.40 - - 15
(40.00)
- 51
(38.40)
40 Wiktor Chmieleski JKW Poznań 2008 76.20 - - - 33
(51.00)
62
(25.20)
41 Filip Modzelewski OŚ AZS Poznań 2009 70.80 - - - - 24
(70.80)
42 Stanisław Trojanek ŻMKS Poznań 2011 68.60 - - 39
(16.00)
59
(25.00)
60
(27.60)
43 Maksym Osiński ŻLKS Poznań 2008 59.20 - - - 56
(28.00)
57
(31.20)
44 Mikołaj Kościelak PKM LOK Poznań 2008 52.00 - - - 32
(52.00)
-
45 Ignacy Kościelak PKM LOK Poznań 2008 49.00 - - - 35
(49.00)
-
46 WIKTOR KUBIAK ŻLKS Poznań 2008 47.60 10
(16.00)
- 45
(10.00)
- 65
(21.60)
47 Gustaw Wojcieszak OŚ AZS Poznań 2011 45.60 - - - 72
(12.00)
55
(33.60)
48 Wojtek Bartkowiak OŚ AZS Poznań 2010 44.60 12
(14.00)
22
(10.00)
- 79
(5.00)
70
(15.60)
49 Henryk Lima-Klapczyński PKM LOK Poznań 2009 44.00 - 8
(24.00)
- 64
(20.00)
-
50 Antoni Kramer JKW Poznań 2009 44.00 - - 25
(30.00)
70
(14.00)
-
51 Mikołaj Osuch Akademia Żeglarstwa Środa Wielkopolska 2009 39.00 - - 40
(15.00)
- 63
(24.00)
52 Iwo Kabała OŚ AZS Poznań 2012 39.00 8
(18.00)
- - 63
(21.00)
-
53 Julian Jankowiak Kościański Klub Żeglarski 2012 36.00 - - 19
(36.00)
- -
54 Oskar Pluciński ŻMKS Poznań 2013 35.80 - - - 71
(13.00)
64
(22.80)
55 Filip Poterski OŚ AZS Poznań 2009 33.00 16
(10.00)
30
(2.00)
- 75
(9.00)
73
(12.00)
56 Jan Wajda JKW Poznań 2013 31.00 - - 46
(9.00)
80
(4.00)
68
(18.00)
57 Mateusz Grotkiewicz OŚ AZS Poznań 2010 28.20 - - - 69
(15.00)
72
(13.20)
58 Bruno Widerak PKM LOK Poznań 2008 23.00 - - - 61
(23.00)
-
59 FRANCISZEK Marszewski Kościański Klub Żeglarski 2011 22.40 - - 47
(8.00)
- 71
(14.40)
60 Adam Wycinka OŚ AZS Poznań 2012 22.00 17
(9.00)
- - 77
(7.00)
78
(6.00)
61 PATRYK RATAJ ŻLKS Poznań 2009 21.80 11
(15.00)
- - 82
(2.00)
79
(4.80)
62 Mikołaj Łabanowicz ŻMKS Poznań 2012 20.60 - - 54
(1.00)
74
(10.00)
75
(9.60)
63 ANTEK KUBIAK ŻLKS Poznań 2011 19.60 15
(11.00)
- 50
(5.00)
- 80
(3.60)
64 MATEUSZ WŁODARCZAK ŻLKS Poznań 2008 17.80 19
(7.00)
- - - 74
(10.80)
65 Andrzej Sytiuk KŻ Mewa Poznań 2009 14.00 - 29
(3.00)
- 73
(11.00)
-
66 Adam Wojcieszak OŚ AZS Poznań 2013 10.20 23
(3.00)
- - 78
(6.00)
82
(1.20)
67 Krystian Linow KŻ Mewa Poznań 2011 9.00 24
(2.00)
- 48
(7.00)
- -
68 Franciszek Nowak Kościański Klub Żeglarski 2012 8.40 - - - - 76
(8.40)
69 Szymon Tarajkowicz OŚ AZS Poznań 2013 8.20 - - - 83
(1.00)
77
(7.20)
70 Igor Tarajkowicz OŚ AZS Poznań 2011 7.00 - 25
(7.00)
- - -
71 Wojciech Antkowiak ŻMKS Poznań 2013 6.40 - - 51
(4.00)
- 81
(2.40)
72 Aleks Garstecki ŻMKS Poznań 2010 2.00 - - 53
(2.00)
- -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.