Żeglarski Puchar Miasta Poznania OPP (2021)

Ostatnia aktualizacja:


OPP
M Załoga Klub Ur Punkty REGATY WARTE POZNANIA OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA Puchar Starosty Poznańskiego REGATY PAMIĘCI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO OPTIMIST
1 Ignacy Pospieszny OŚ AZS Poznań 2009 239.40 1
(25.00)
- 9
(46.00)
14
(70.00)
1
(98.40)
2 Nela Kasprzyk PKM LOK Poznań 2008 231.00 - 4
(28.00)
4
(51.00)
16
(68.00)
13
(84.00)
3 Jan Kamieński JKW Poznań 2006 230.60 - - 1
(54.00)
1
(83.00)
5
(93.60)
4 Laura Urbańska JKW Poznań 2009 223.20 - - 3
(52.00)
4
(80.00)
7
(91.20)
5 Maksymilian Koschel JKW Poznań 2007 222.60 - - 2
(53.00)
2
(82.00)
10
(87.60)
6 Adam Szymankiewicz ŻMKS Poznań 2011 207.20 - 1
(31.00)
- 5
(79.00)
2
(97.20)
7 Maksymilian Flaczyński ŻMKS Poznań 2010 203.00 - 16
(16.00)
10
(45.00)
20
(64.00)
18
(78.00)
8 MARCEL HAUFA ŻLKS Poznań 2009 201.40 3
(23.00)
- 7
(48.00)
28
(56.00)
21
(74.40)
9 Maria Nycz JKW Poznań 2009 200.80 - - 12
(43.00)
9
(75.00)
14
(82.80)
10 Jan Nycz JKW Poznań 2011 183.20 - - 11
(44.00)
12
(72.00)
27
(67.20)
11 Maksymilian Malinowski JKW Poznań 2009 181.20 - - 17
(38.00)
26
(58.00)
12
(85.20)
12 Adam Chojnicki JKW Poznań 2009 172.00 - - - 8
(76.00)
3
(96.00)
13 Stanisław Kasprzak PKM LOK Poznań 2009 169.20 - 5
(27.00)
14
(41.00)
38
(46.00)
37
(55.20)
14 Hanna Chojnicka JKW Poznań 2010 167.00 - - - 7
(77.00)
8
(90.00)
15 Ada Wilińska OŚ AZS Poznań 2008 164.60 - 6
(26.00)
- 15
(69.00)
25
(69.60)
16 łucja Borkowska OŚ AZS Poznań 2010 161.40 - - - 3
(81.00)
16
(80.40)
17 Marysia Olejniczak JKW Poznań 2009 158.00 - - 13
(42.00)
34
(50.00)
28
(66.00)
18 Anna Niklaus ŻMKS Poznań 2011 158.00 - - 16
(39.00)
25
(59.00)
33
(60.00)
19 Maksymilian Pluciński ŻMKS Poznań 2010 155.80 - 15
(17.00)
- 22
(62.00)
19
(76.80)
20 Jan Makowski JKW Poznań 2007 154.60 - - - 11
(73.00)
15
(81.60)
21 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 2009 153.80 - - - 19
(65.00)
9
(88.80)
22 Klaudia Lipińska JKW Poznań 2010 153.40 - - - 17
(67.00)
11
(86.40)
23 SZYMON BACH ŻLKS Poznań 2011 153.40 6
(20.00)
- 31
(24.00)
37
(47.00)
31
(62.40)
24 Marta Gajdzińska OŚ AZS Poznań 2010 151.20 - - - 6
(78.00)
22
(73.20)
25 Maciej Urbaniak JKW Poznań 2009 142.20 - - - 21
(63.00)
17
(79.20)
26 Piotr Grzesiek PKM LOK Poznań 2009 136.80 - 7
(25.00)
8
(47.00)
- 29
(64.80)
27 Maksymilian Czarnecki OŚ AZS Poznań 2009 136.60 - - - 23
(61.00)
20
(75.60)
28 Szymon Rowecki ŻMKS Poznań 2011 136.40 - 19
(13.00)
- 29
(55.00)
26
(68.40)
29 Paweł Wiliński OŚ AZS Poznań 2010 132.00 5
(21.00)
- - 27
(57.00)
38
(54.00)
30 Adam Jakubowski PKM LOK Poznań 2008 130.60 - 18
(14.00)
- 31
(53.00)
30
(63.60)
31 Stanisław Olszanowski OŚ AZS Poznań 2012 127.20 2
(24.00)
- - 42
(42.00)
32
(61.20)
32 Maksymilian Olejniczak JKW Poznań 2009 126.60 - - 28
(27.00)
36
(48.00)
40
(51.60)
33 Jagoda Sawicka JKW Poznań 2010 125.80 - - 24
(31.00)
24
(60.00)
54
(34.80)
34 JEREMIASZ KONIECZNY ŻLKS Poznań 2007 123.00 - - 6
(49.00)
10
(74.00)
-
35 Mateusz Kuchowicz PKM LOK Poznań 2009 122.40 - 2
(30.00)
- - 6
(92.40)
36 WIKTOR DZILNE ŻLKS Poznań 2010 119.60 7
(19.00)
- 38
(17.00)
46
(38.00)
45
(45.60)
37 Jędrzej Anioła JKW Poznań 2007 118.80 - - - 18
(66.00)
39
(52.80)
38 LENA TOMIKOWSKA ŻLKS Poznań 2009 111.40 4
(22.00)
- 22
(33.00)
- 36
(56.40)
39 Krzysztof Knasiecki PKM LOK Poznań 2009 108.00 - 9
(23.00)
- 47
(37.00)
43
(48.00)
40 Mateusz Kayser PKM LOK Poznań 2009 107.60 - 14
(18.00)
49
(6.00)
40
(44.00)
50
(39.60)
41 Maja Andrzejewska PKM LOK Poznań 2007 104.20 - 20
(12.00)
36
(19.00)
54
(30.00)
47
(43.20)
42 Kamil Marczak PKM LOK Poznań 2007 104.20 - - 23
(32.00)
49
(35.00)
52
(37.20)
43 Emilia Siekierczak OŚ AZS Poznań 2008 101.00 - 3
(29.00)
- - 23
(72.00)
44 Kalina Czajkowska ŻMKS Poznań 2010 100.80 - 21
(11.00)
- 53
(31.00)
34
(58.80)
45 Antoni Banach ŻMKS Poznań 2012 100.00 - - 20
(35.00)
55
(29.00)
53
(36.00)
46 Lena Kasperczyk PKM LOK Poznań 2011 100.00 - 11
(21.00)
21
(34.00)
39
(45.00)
-
47 Mikołaj Gościniak UKŻ Trawers 2008 99.20 - - 5
(50.00)
- 42
(49.20)
48 Filip Mazur KŻ Mewa Poznań 2010 96.40 - 12
(20.00)
29
(26.00)
- 41
(50.40)
49 Jakub Kuraś JKW Poznań 2007 94.80 - - - - 4
(94.80)
50 Witold Prus-Głowacki OŚ AZS Poznań 2011 90.80 - 28
(4.00)
- 44
(40.00)
44
(46.80)
51 Wiktor Kalinowski JKW Poznań 2011 90.60 - - - 51
(33.00)
35
(57.60)
52 Antoni Poniecki PKM LOK Poznań 2008 90.40 - 10
(22.00)
- 48
(36.00)
56
(32.40)
53 Paweł Kuchowicz PKM LOK Poznań 2011 86.00 - 17
(15.00)
- 13
(71.00)
-
54 MAŁGORZATA JERZMANOWSKA ŻLKS Poznań 2009 81.20 14
(12.00)
- 27
(28.00)
62
(22.00)
67
(19.20)
55 Alicja Tychmanowicz OŚ AZS Poznań 2012 81.00 21
(5.00)
- - 50
(34.00)
48
(42.00)
56 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 2007 80.00 - - 18
(37.00)
41
(43.00)
-
57 Sophie Bax PKM LOK Poznań 2008 79.00 - - 30
(25.00)
30
(54.00)
-
58 Martyna Stachowiak KŻ Mewa Poznań 2008 78.40 13
(13.00)
- 34
(21.00)
- 46
(44.40)
59 Mikołaj Rawecki Akademia Żeglarstwa Środa Wielkopolska 2010 78.40 - - 15
(40.00)
- 51
(38.40)
60 Wiktor Chmieleski JKW Poznań 2008 76.20 - - - 33
(51.00)
62
(25.20)
61 Aleksandra Stefaniak PKM LOK Poznań 2010 74.80 - - 41
(14.00)
52
(32.00)
59
(28.80)
62 Zosia Nowak PKM LOK Poznań 2009 74.00 - 26
(6.00)
26
(29.00)
45
(39.00)
-
63 Filip Modzelewski OŚ AZS Poznań 2009 70.80 - - - - 24
(70.80)
64 Maja Czajkowska JKW Poznań 2010 69.80 - - 42
(13.00)
68
(16.00)
49
(40.80)
65 Stanisław Trojanek ŻMKS Poznań 2011 68.60 - - 39
(16.00)
59
(25.00)
60
(27.60)
66 Natalia Grotkiewicz OŚ AZS Poznań 2012 66.40 18
(8.00)
24
(8.00)
- 60
(24.00)
61
(26.40)
67 Maksym Osiński ŻLKS Poznań 2008 59.20 - - - 56
(28.00)
57
(31.20)
68 Nina Krawczyk KŻ Mewa Poznań 2012 59.00 9
(17.00)
- 32
(23.00)
65
(19.00)
-
69 Mikołaj Kościelak PKM LOK Poznań 2008 52.00 - - - 32
(52.00)
-
70 Pola Zelich ŻMKS Poznań 2011 52.00 - - 44
(11.00)
43
(41.00)
-
71 Ignacy Kościelak PKM LOK Poznań 2008 49.00 - - - 35
(49.00)
-
72 WIKTOR KUBIAK ŻLKS Poznań 2008 47.60 10
(16.00)
- 45
(10.00)
- 65
(21.60)
73 Gustaw Wojcieszak OŚ AZS Poznań 2011 45.60 - - - 72
(12.00)
55
(33.60)
74 Wojtek Bartkowiak OŚ AZS Poznań 2010 44.60 12
(14.00)
22
(10.00)
- 79
(5.00)
70
(15.60)
75 Henryk Lima-Klapczyński PKM LOK Poznań 2009 44.00 - 8
(24.00)
- 64
(20.00)
-
76 Antoni Kramer JKW Poznań 2009 44.00 - - 25
(30.00)
70
(14.00)
-
77 Ida Siekierczak OŚ AZS Poznań 2013 39.00 22
(4.00)
27
(5.00)
- - 58
(30.00)
78 Mikołaj Osuch Akademia Żeglarstwa Środa Wielkopolska 2009 39.00 - - 40
(15.00)
- 63
(24.00)
79 Iwo Kabała OŚ AZS Poznań 2012 39.00 8
(18.00)
- - 63
(21.00)
-
80 Julian Jankowiak Kościański Klub Żeglarski 2012 36.00 - - 19
(36.00)
- -
81 Oskar Pluciński ŻMKS Poznań 2013 35.80 - - - 71
(13.00)
64
(22.80)
82 Martyna Latusek JKW Poznań 2009 35.00 - - 37
(18.00)
67
(17.00)
-
83 Filip Poterski OŚ AZS Poznań 2009 33.00 16
(10.00)
30
(2.00)
- 75
(9.00)
73
(12.00)
84 Matylda Szafranek OŚ AZS Poznań 2012 33.00 20
(6.00)
- - 57
(27.00)
-
85 Jan Wajda JKW Poznań 2013 31.00 - - 46
(9.00)
80
(4.00)
68
(18.00)
86 Lena Stronka ŻMKS Poznań 2012 30.00 - - 43
(12.00)
66
(18.00)
-
87 Mateusz Grotkiewicz OŚ AZS Poznań 2010 28.20 - - - 69
(15.00)
72
(13.20)
88 Barbara łukomska PKM LOK Poznań 2011 26.00 - - - 58
(26.00)
-
89 Bruno Widerak PKM LOK Poznań 2008 23.00 - - - 61
(23.00)
-
90 Lila Klewenhagen OŚ AZS Poznań 2012 22.40 25
(1.00)
31
(1.00)
- - 66
(20.40)
91 FRANCISZEK Marszewski Kościański Klub Żeglarski 2011 22.40 - - 47
(8.00)
- 71
(14.40)
92 Adam Wycinka OŚ AZS Poznań 2012 22.00 17
(9.00)
- - 77
(7.00)
78
(6.00)
93 Aleksandra Zachciał PKM LOK Poznań 2009 22.00 - - 33
(22.00)
- -
94 PATRYK RATAJ ŻLKS Poznań 2009 21.80 11
(15.00)
- - 82
(2.00)
79
(4.80)
95 Mikołaj Łabanowicz ŻMKS Poznań 2012 20.60 - - 54
(1.00)
74
(10.00)
75
(9.60)
96 MAGDALENA LASKOWSKA ŻLKS Poznań 2007 20.00 - - 35
(20.00)
- -
97 ANTEK KUBIAK ŻLKS Poznań 2011 19.60 15
(11.00)
- 50
(5.00)
- 80
(3.60)
98 Zosia Kuczyńska PKM LOK Poznań 2009 19.00 - 13
(19.00)
- - -
99 MATEUSZ WŁODARCZAK ŻLKS Poznań 2008 17.80 19
(7.00)
- - - 74
(10.80)
100 Basia Gmurek UKŻ Trawers 2011 16.80 - - - - 69
(16.80)
101 Andrzej Sytiuk KŻ Mewa Poznań 2009 14.00 - 29
(3.00)
- 73
(11.00)
-
102 Adam Wojcieszak OŚ AZS Poznań 2013 10.20 23
(3.00)
- - 78
(6.00)
82
(1.20)
103 Krystian Linow KŻ Mewa Poznań 2011 9.00 24
(2.00)
- 48
(7.00)
- -
104 Mia Wüster ŻMKS Poznań 2010 9.00 - 23
(9.00)
- - -
105 Franciszek Nowak Kościański Klub Żeglarski 2012 8.40 - - - - 76
(8.40)
106 Szymon Tarajkowicz OŚ AZS Poznań 2013 8.20 - - - 83
(1.00)
77
(7.20)
107 Maja Kmetko ŻLKS Poznań 2009 8.00 - - - 76
(8.00)
-
108 Igor Tarajkowicz OŚ AZS Poznań 2011 7.00 - 25
(7.00)
- - -
109 Wojciech Antkowiak ŻMKS Poznań 2013 6.40 - - 51
(4.00)
- 81
(2.40)
110 Lena Roszak OŚ AZS Poznań 2009 3.00 - - - 81
(3.00)
-
111 GABRIELA DZIAMSKA Kościański Klub Żeglarski 2009 3.00 - - 52
(3.00)
- -
112 Aleks Garstecki ŻMKS Poznań 2010 2.00 - - 53
(2.00)
- -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.