Żeglarski Puchar Miasta Poznania (2022)

Ostatnia aktualizacja:


OPP
M Załoga Klub Ur Punkty Regaty Warte Poznania Żeglarski Puchar Miasta Poznania OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA Puchar Starosty Poznańskiego Regaty Pamięci PUCHAR SOLARSPOT- Regaty Komandora PKM LOK Wiosenny Puchar JKW Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w klasie OPTIMIST
1 Paweł Kuchowicz PKM LOK Poznań 2011 260.60 6
(57.00)
- - 12*
(30.00)
7
(68.00)
12
(48.00)
31*
(31.00)
1
(87.60)
2 MARCEL HAUFA ŻLKS Poznań 2009 258.60 12
(51.00)
1*
(17.00)
- 4*
(38.00)
2
(73.00)
1
(59.00)
12*
(50.00)
11
(75.60)
3 Łucja Borkowska OŚ AZS Poznań 2010 257.60 7
(56.00)
- 30*
(26.00)
- 1
(74.00)
2
(58.00)
18*
(44.00)
16
(69.60)
4 Nela Kasprzyk PKM LOK Poznań 2008 256.40 - - 15*
(41.00)
- 18
(57.00)
3
(57.00)
6
(56.00)
2
(86.40)
5 Ignacy Pospieszny OŚ AZS Poznań 2009 250.60 3
(60.00)
- 3*
(53.00)
- 20
(55.00)
29*
(31.00)
8
(54.00)
6
(81.60)
6 Mateusz Kuchowicz PKM LOK Poznań 2009 248.20 4
(59.00)
- - - 13
(62.00)
6
(54.00)
- 13
(73.20)
7 Adam Szymankiewicz ŻMKS Poznań 2011 248.00 2
(61.00)
- 11*
(45.00)
- 52*
(23.00)
4
(56.00)
3
(59.00)
14
(72.00)
8 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 2009 235.40 - - 6
(50.00)
- 15
(60.00)
- 11
(51.00)
12
(74.40)
9 Maksymilian Flaczyński ŻMKS Poznań 2010 233.80 8
(55.00)
- 18*
(38.00)
9*
(33.00)
19
(56.00)
11*
(49.00)
10
(52.00)
15
(70.80)
10 Maks Czarnecki OŚ AZS Poznań 2009 233.40 18
(45.00)
- 12*
(44.00)
- 6
(69.00)
9
(51.00)
25*
(37.00)
17
(68.40)
11 Stanisław Olszanowski OŚ AZS Poznań 2012 232.00 - - - - 3
(72.00)
5
(55.00)
35
(27.00)
9
(78.00)
12 Kalina Czajkowska OŚ AZS Poznań 2010 231.20 15
(48.00)
- - - 24
(51.00)
7
(53.00)
23*
(39.00)
8
(79.20)
13 Maciej Urbaniak OŚ AZS Poznań 2009 230.00 - - 22*
(34.00)
- 16
(59.00)
8
(52.00)
27
(35.00)
4
(84.00)
14 Lena Kasperczyk PKM LOK Poznań 2011 226.80 13
(50.00)
- - - 14
(61.00)
21
(39.00)
- 10
(76.80)
15 Adam Chojnicki JKW Poznań 2009 226.40 - - 8
(48.00)
1
(41.00)
- - 5
(57.00)
7
(80.40)
16 Ignacy Kościelak PKM LOK Poznań 2008 225.60 10
(53.00)
- 20*
(36.00)
- 8
(67.00)
18
(42.00)
21*
(41.00)
21
(63.60)
17 MAKSYMILIAN MALINOWSKI JKW Poznań 2009 223.00 1
(62.00)
- 28*
(28.00)
14*
(28.00)
21
(54.00)
19
(41.00)
29*
(33.00)
19
(66.00)
18 Klaudia Lipińska JKW Poznań 2010 218.60 5
(58.00)
- 13*
(43.00)
3*
(39.00)
27
(48.00)
17*
(43.00)
7
(55.00)
26
(57.60)
19 Antoni Banach ŻMKS Poznań 2012 206.00 45*
(18.00)
- 25
(31.00)
17*
(25.00)
4
(71.00)
10
(50.00)
34*
(28.00)
29
(54.00)
20 Anna Niklaus ŻMKS Poznań 2011 205.40 11
(52.00)
- 33*
(23.00)
- 25
(50.00)
13
(47.00)
17*
(45.00)
27
(56.40)
21 Szymon Rowecki ŻMKS Poznań 2011 203.80 17
(46.00)
- 23*
(33.00)
2*
(40.00)
17
(58.00)
14*
(46.00)
15
(47.00)
30
(52.80)
22 Mikołaj Kościelak PKM LOK Poznań 2008 199.80 - - 16
(40.00)
- 10
(65.00)
24
(36.00)
- 25
(58.80)
23 Jagoda Sawicka JKW Poznań 2010 198.80 - - 34
(22.00)
- 29
(46.00)
- 14
(48.00)
5
(82.80)
24 Hanna Chojnicka JKW Poznań 2010 198.20 - - 4
(52.00)
- - - 1
(61.00)
3
(85.20)
25 Ada Wilińska OŚ AZS Poznań 2008 197.00 9
(54.00)
2*
(16.00)
14
(42.00)
- 23
(52.00)
- 13
(49.00)
-
26 Filip Mazur KŻ Mewa Poznań 2010 189.40 20
(43.00)
- - 11*
(31.00)
35
(40.00)
16
(44.00)
56*
(6.00)
22
(62.40)
27 Jan Nycz JKW Poznań 2011 189.00 14
(49.00)
- 17
(39.00)
6*
(36.00)
12
(63.00)
- 24
(38.00)
-
28 Marta Gajdzińska OŚ AZS Poznań 2010 184.00 - - 2
(54.00)
- 5
(70.00)
- 2
(60.00)
-
29 Maksymilian Pluciński ŻMKS Poznań 2010 179.80 16
(47.00)
- 10
(46.00)
- - - 22
(40.00)
35
(46.80)
30 Adam Jakubowski PKM LOK Poznań 2009 178.00 - - 19
(37.00)
- 11
(64.00)
26
(34.00)
19
(43.00)
-
31 Maria Nycz JKW Poznań 2009 175.00 - - 5
(51.00)
- 9
(66.00)
- 4
(58.00)
-
32 Lila Klewenhagen OŚ AZS Poznań 2012 161.80 27
(36.00)
- - - 59
(16.00)
15
(45.00)
55*
(7.00)
20
(64.80)
33 Lena Roszak OŚ AZS Poznań 2009 158.20 19
(44.00)
- - - 28
(47.00)
- - 18
(67.20)
34 LENA TOMIKOWSKA ŻLKS Poznań 2009 157.00 21
(42.00)
3*
(15.00)
- 5
(37.00)
31
(44.00)
- 28
(34.00)
-
35 Matylda Szafranek OŚ AZS Poznań 2012 148.00 25
(38.00)
- - - - 32
(28.00)
40
(22.00)
24
(60.00)
36 Barbara Łukomska PKM LOK Poznań 2011 147.20 32
(31.00)
- - 8
(34.00)
- 33
(27.00)
- 28
(55.20)
37 Wiktor Kalinowski JKW Poznań 2011 146.20 - - 36*
(20.00)
18*
(24.00)
30
(45.00)
34
(26.00)
36
(26.00)
33
(49.20)
38 Stanisław Trojanek ŻMKS Poznań 2011 141.60 39
(24.00)
- 37
(19.00)
- 22
(53.00)
- - 36
(45.60)
39 Aleksandra Stefaniak PKM LOK Poznań 2010 134.00 31
(32.00)
- - 15
(27.00)
32
(43.00)
28
(32.00)
44*
(18.00)
-
40 Filip Modzelewski OŚ AZS Poznań 2009 133.00 22
(41.00)
- 32
(24.00)
- 37
(38.00)
- 32
(30.00)
-
41 Mikołaj Radomski ŻMKS Poznań 2011 131.20 - 9
(9.00)
47*
(9.00)
- 44
(31.00)
30
(30.00)
- 23
(61.20)
42 Alicja Tychmanowicz OŚ AZS Poznań 2012 127.60 - - - - 34
(41.00)
25
(35.00)
- 31
(51.60)
43 Mateusz Albrecht PKM LOK Poznań 2010 127.00 - - 38*
(18.00)
19
(23.00)
40
(35.00)
39
(21.00)
- 34
(48.00)
44 Kamil Marczak PKM LOK Poznań 2007 126.00 49*
(14.00)
- 21
(35.00)
- 46
(29.00)
22
(38.00)
- 54
(24.00)
45 Stanisław Kasprzak PKM LOK Poznań 2009 123.00 23
(40.00)
- 9
(47.00)
- - - 26
(36.00)
-
46 Jan Wajda JKW Poznań 2013 121.40 41
(22.00)
- 27
(29.00)
- 49
(26.00)
- 45*
(17.00)
37
(44.40)
47 Paweł Wiliński OŚ AZS Poznań 2010 120.00 36
(27.00)
6
(12.00)
- - 26
(49.00)
- 30
(32.00)
-
48 Stanisław Urbańczyk UKŻ Środa Wielkopolska 2008 119.80 30
(33.00)
4
(14.00)
- 10
(32.00)
- - - 40
(40.80)
49 SZYMON BACH ŻLKS Poznań 2011 118.00 48*
(15.00)
10*
(8.00)
- 7
(35.00)
36
(39.00)
37
(23.00)
41
(21.00)
-
50 WIKTOR DZILNE ŻLKS Poznań 2010 115.60 57*
(6.00)
7*
(11.00)
- 20
(22.00)
39
(36.00)
36
(24.00)
47*
(15.00)
46
(33.60)
51 Oskar Pluciński ŻMKS Poznań 2013 115.00 24
(39.00)
- 39
(17.00)
- 58
(17.00)
45*
(15.00)
- 39
(42.00)
52 Nina Krawczyk KŻ Mewa Poznań 2012 111.60 34
(29.00)
- 29
(27.00)
26
(16.00)
63*
(12.00)
50*
(10.00)
49*
(13.00)
41
(39.60)
53 Maksymilian Koschel JKW Poznań 2007 108.00 - - 1
(55.00)
- - - 9
(53.00)
-
54 Stanisław Błoch PKM LOK Poznań 2013 105.80 43
(20.00)
- - 32*
(10.00)
47
(28.00)
31
(29.00)
59*
(3.00)
50
(28.80)
55 Witold Prus-Głowacki OŚ AZS Poznań 2011 101.00 42
(21.00)
- - 13
(29.00)
- 38
(22.00)
33
(29.00)
66*
(9.60)
56 Aleksandra Kazana OŚ AZS Poznań 2012 98.20 - 15*
(3.00)
46
(10.00)
- 50
(25.00)
40
(20.00)
- 38
(43.20)
57 Antoni Poniecki PKM LOK Poznań 2008 97.00 35
(28.00)
- - - 41
(34.00)
35
(25.00)
52
(10.00)
-
58 Jan Makowski JKW Poznań 2007 95.00 - - 7
(49.00)
- - - 16
(46.00)
-
59 Maja Dębicka PKM LOK Poznań 2010 92.00 60
(3.00)
- - 23
(19.00)
38
(37.00)
27
(33.00)
- -
60 Iwo Kabała OŚ AZS Poznań 2012 89.40 38
(25.00)
- - 25
(17.00)
42
(33.00)
53*
(7.00)
53*
(9.00)
62
(14.40)
61 Henryk Klapczyński-Lima PKM LOK Poznań 2009 89.00 29
(34.00)
- 26
(30.00)
- - - 37
(25.00)
-
62 Piotr Jankowski PKM LOK Poznań 2011 85.60 - - 31
(25.00)
37*
(5.00)
61
(14.00)
41
(19.00)
- 51
(27.60)
63 Franciszek Kaczmarek KŻ Mewa Poznań 2013 84.40 47
(16.00)
- 55*
(1.00)
28
(14.00)
53
(22.00)
- 61*
(1.00)
47
(32.40)
64 PATRYK RATAJ ŻLKS Poznań 2009 82.20 37
(26.00)
- - - 48
(27.00)
- 46
(16.00)
63
(13.20)
65 Mikołaj Łabanowicz ŻMKS Poznań 2012 81.00 50
(13.00)
- 43*
(13.00)
31*
(11.00)
51
(24.00)
46
(14.00)
- 49
(30.00)
66 Mikołaj Rawecki Akademia Żeglarstwa Środa Wielkopolska 2010 78.80 40
(23.00)
- - 21
(21.00)
- - - 45
(34.80)
67 Adam Gruźlewski PKM LOK Poznań 2014 78.00 - - - 27
(15.00)
43
(32.00)
47
(13.00)
- 59
(18.00)
68 Adam Wycinka OŚ AZS Poznań 2012 78.00 44
(19.00)
- 40
(16.00)
- 55
(20.00)
- 39
(23.00)
68*
(7.20)
69 Adam Albrecht PKM LOK Poznań 2012 75.20 - - - 30
(12.00)
57
(18.00)
52
(8.00)
- 43
(37.20)
70 MAŁGORZATA JERZMANOWSKA ŻLKS Poznań 2009 72.20 53*
(10.00)
8*
(10.00)
- 24
(18.00)
67*
(8.00)
42
(18.00)
51
(11.00)
53
(25.20)
71 Anastasiia Semenchenko KŻ Mewa Poznań 2010 72.00 - - 24
(32.00)
- - 20
(40.00)
- -
72 Gabriela Wiśniewska OŚ AZS Poznań 2012 68.80 - 16*
(2.00)
44
(12.00)
- 45
(30.00)
44
(16.00)
- 65
(10.80)
73 Tytus Sautycz JKW Poznań 2010 68.00 55
(8.00)
- 45
(11.00)
29
(13.00)
- - 54*
(8.00)
44
(36.00)
74 Stanisław Wojciński Akademia Żeglarstwa Środa Wielkopolska 2010 61.20 33
(30.00)
- - - - - - 48
(31.20)
75 Lena Stronka ŻMKS Poznań 2012 60.40 - - - 33
(9.00)
62
(13.00)
- - 42
(38.40)
76 Martyna Latusek JKW Poznań 2009 58.00 - 13
(5.00)
35
(21.00)
22
(20.00)
- - 50
(12.00)
-
77 Gustaw Wojcieszak OŚ AZS Poznań 2011 56.00 - - - - - 23
(37.00)
43
(19.00)
-
78 Agata Trojanek ŻMKS Poznań 2013 55.60 51
(12.00)
- 53
(3.00)
- 56
(19.00)
- - 56
(21.60)
79 Antonina Goszczyńska ŻMKS Poznań 2013 54.00 - 11
(7.00)
51
(5.00)
- 33
(42.00)
- - -
80 Ida Siekierczak OŚ AZS Poznań 2013 51.00 26
(37.00)
- - - - - 48
(14.00)
-
81 Xawery Czechowski Klub Żeglarski Spinaker 2009 50.40 - - - - - - - 32
(50.40)
82 Antonina Prymas UKŻ Środa Wielkopolska 2009 48.00 28
(35.00)
5
(13.00)
- - - - - -
83 Oliwier Żyła JKW Poznań 2013 45.60 54
(9.00)
- 41
(15.00)
36
(6.00)
- - 60*
(2.00)
61
(15.60)
84 Sofia Pushkareva PKM LOK Poznań 2011 44.80 - - - - 64
(11.00)
43
(17.00)
- 60
(16.80)
85 Marysia Olejniczak OŚ AZS Poznań 2009 42.00 - - - - - - 20
(42.00)
-
86 Wojciech Antkowiak ŻMKS Poznań 2013 38.20 56
(7.00)
- 50
(6.00)
- 69
(6.00)
- - 58
(19.20)
87 Martyna Trawczyńska PKM LOK Poznań 2008 35.40 59
(4.00)
- 52*
(4.00)
- 70
(5.00)
54
(6.00)
58*
(4.00)
57
(20.40)
88 Jacek Rybczyński JKW Poznań 2011 32.80 - - - 39
(3.00)
68
(7.00)
- - 55
(22.80)
89 Grzegorz Andruszko ŻMKS Poznań 2014 32.00 - - - - 66
(9.00)
49
(11.00)
- 64
(12.00)
90 Szymon Tarajkowicz OŚ AZS Poznań 2013 31.00 46
(17.00)
12
(6.00)
48
(8.00)
- - - - -
91 Paulina Sokołowska UKŻ Środa Wielkopolska 2012 30.40 - - - 38
(4.00)
- - - 52
(26.40)
92 Wiktor Pytel PKM LOK Poznań 2008 29.00 - - - 35
(7.00)
54
(21.00)
59
(1.00)
- -
93 Adam Wojcieszak OŚ AZS Poznań 2013 26.00 - - 42
(14.00)
- - 48
(12.00)
- -
94 Basia Gmurek Ostrowska Akademia Sportu 2011 26.00 - - - 16
(26.00)
- - - -
95 Zofia Kaczmarek KŻ Mewa Poznań 2013 25.80 62*
(1.00)
- 54*
(2.00)
34
(8.00)
65
(10.00)
57
(3.00)
- 70
(4.80)
96 Mateusz Kayser PKM LOK Poznań 2009 24.00 - - - - - - 38
(24.00)
-
97 Maksymilian Olejniczak OŚ AZS Poznań 2009 20.00 - - - - - - 42
(20.00)
-
98 Wojtek Bartkowiak OŚ AZS Poznań 2010 16.00 - 14
(4.00)
49
(7.00)
- - - 57
(5.00)
-
99 Jakub Nowosad ŻMKS Poznań 2013 15.00 - - - - - 51
(9.00)
- 69
(6.00)
100 Maja Czajkowska JKW Poznań 2010 15.00 - - - - 60
(15.00)
- - -
101 MATEUSZ WŁODARCZAK ŻLKS Poznań 2008 14.00 58
(5.00)
- - - 71
(4.00)
55
(5.00)
- -
102 Leo Kabała OŚ AZS Poznań 2014 13.40 - - - - 72
(3.00)
58
(2.00)
- 67
(8.40)
103 Franciszek Marszewski Kościański Klub Żeglarski 2011 11.00 52
(11.00)
- - - - - - -
104 ZOFIA JERZMANOWSKA ŻLKS Poznań 2012 10.60 - 17
(1.00)
- 40
(2.00)
74*
(1.00)
56
(4.00)
- 71
(3.60)
105 Mia Sołtys PKM LOK Poznań 2013 4.40 - - - - 73
(2.00)
- - 72
(2.40)
106 Hanna Proksa Akademia Żeglarstwa Środa Wielkopolska 2013 2.20 - - - 41
(1.00)
- - - 73
(1.20)
107 Leon Napierała Kościański Klub Żeglarski 2010 2.00 61
(2.00)
- - - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.