Żeglarski Puchar Miasta Poznania (2021)

Ostatnia aktualizacja:

M
Załoga
Klub
Ur
Punkty
REGATY WARTE POZNANIA
OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA
Puchar Starosty Poznańskiego
REGATY PAMIĘCI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ILCA7, ILCA4, 29ER, EUROPA
XVIII MEMORIAŁ MARIANA JANKOWSKIEGO
1
Damian Sieczkowski
ŻLKS Poznań
1974
120.20
2 (11.2)
1 (11.2)
1 (21)
2 (23.8)
1 (39)
1 (25.2)
2
Agnieszka Kiełczewska
JKW Poznań
1970
115.80
1 (12.6)
-
3 (18.2)
1 (25.2)
3 (36)
2 (23.8)
3
Joanna Małyszka
Klub Żeglarski MEWA
1997
81.90
-
2 (9.8)
2 (19.6)
4 (21)
6 (31.5)
-
4
Gabriela Zawal
ŻMKS-Poznań
2002
57.90
-
3 (8.4)
-
-
8 (28.5)
4 (21)
5
Rafał Szubert
ŻMKS Poznań
2002
56.90
-
-
-
3 (22.4)
4 (34.5)
-
6
ANNA WITCZAK
ŻLKS Poznań
2004
56.00
4 (8.4)
-
7 (12.6)
7 (16.8)
-
6 (18.2)
7
OSKAR OTTO
ŻLKS Poznań
2007
54.50
8 (2.8)
6 (4.2)
10 (8.4)
11 (11.2)
14 (19.5)
11 (11.2)
8
Antoni Krzyżaniak
ŻMKS-Poznań
2003
46.20
5 (7)
5 (5.6)
4 (16.8)
-
-
7 (16.8)
9
LAURA TOMIKOWSKA
ŻLKS Poznań
2004
40.60
7 (4.2)
-
-
-
13 (21)
8 (15.4)
10
MARTYNA MARIAK
ŻLKS Poznań
2005
38.60
6 (5.6)
-
-
10 (12.6)
19 (12)
13 (8.4)
11
Łukasz Włoch
KŻ Mewa Poznań
1995
37.50
-
-
-
-
2 (37.5)
-
12
Jan Pachla
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
2005
36.70
-
-
8 (11.2)
-
10 (25.5)
-
13
Teresa Zawal
ŻMKS-Poznań
2004
36.40
3 (9.8)
4 (7)
-
-
-
5 (19.6)
14
Joanna Kiełczewska
JKW Poznań
2003
33.60
-
-
6 (14)
5 (19.6)
-
-
15
Bartosz Miziewicz
ŻLKS Kiekrz Poznań
2002
33.00
-
-
-
-
5 (33)
-
16
Filip Pańczyszyn
WKŻ Wolsztyn
2007
32.40
-
-
-
13 (8.4)
11 (24)
-
17
Alicja Siputa
WKŻ Wolsztyn
2005
32.20
-
-
-
6 (18.2)
-
9 (14)
18
Wiktoria Bazyli
WKŻ Wolsztyn
2007
32.00
-
-
-
9 (14)
15 (18)
-
19
Gerard Polaczyk
KŻ "Mewa" Poznań
2003
30.00
-
-
-
-
7 (30)
-
20
Bartosz Leżała
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
2006
28.90
-
-
5 (15.4)
-
18 (13.5)
-
21
Marek Motała
KKŻ Kościan
2006
27.70
-
-
9 (9.8)
-
16 (16.5)
18 (1.4)
22
Jacek Woźny
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
2001
27.00
-
-
-
-
9 (27)
-
23
Barbara Bartkowiak
OŚ AZS POZNAŃ
2008
22.80
9 (1.4)
7 (2.8)
-
14 (7)
23 (6)
15 (5.6)
24
Kacper Kaczmarek
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
1991
22.50
-
-
-
-
12 (22.5)
-
25
Leon Dura
WKŻ Wolsztyn
2004
22.40
-
-
-
-
-
3 (22.4)
26
Adam Langner
UKŻ ŚRODA
2005
22.00
-
-
11 (7)
-
17 (15)
-
27
Jakub Bendowski
WKŻ Wolsztyn
2009
21.70
-
-
-
16 (4.2)
20 (10.5)
14 (7)
28
Agnieszka Jankowiak
ŻMKS Poznań
2005
15.40
-
-
-
8 (15.4)
-
-
29
Paweł Glumiński
KKŻ Kościan
2006
14.50
-
-
13 (4.2)
-
22 (7.5)
17 (2.8)
30
Jan Kisielewicz
WKŻ Wolsztyn
2006
12.60
-
-
-
-
-
10 (12.6)
31
Magdalena Laskowska
ŻLKS Poznań
2007
11.30
-
-
-
12 (9.8)
26 (1.5)
-
32
Fiałkowski Mateusz
K.Ż. „MEWA”
2021
10.40
-
-
-
18 (1.4)
21 (9)
-
33
Nicolas Głowacki
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
2006
9.80
-
-
-
-
-
12 (9.8)
34
Julia Rawecka
Akademia Żeglarstwa w Środzie Wielkopolskiej
2009
7.30
-
-
14 (2.8)
-
24 (4.5)
-
35
Jakub Micewski
ŻLKS Poznań
2005
5.60
-
-
-
15 (5.6)
-
-
36
Vincent Wojtkowiak
Kotwica Rogoźno
5.60
-
-
12 (5.6)
-
-
-
37
Zosia Jaśniewicz
WKŻ Wolsztyn
2007
4.20
-
-
-
-
-
16 (4.2)
38
Illia Sytiuk
KŻ "Mewa" Poznań
2006
4.20
-
8 (1.4)
-
17 (2.8)
-
-
39
Gabriela Dziamska
KKŻ Kościan
2009
3.00
-
-
-
-
25 (3)
-
40
Arkadiusz Wieczorek
Kotwica Rogoźno
1.40
-
-
15 (1.4)
-
-
-