Żeglarski Puchar Miasta Poznania (2021)

Ostatnia aktualizacja:


Europa
M Załoga Klub Ur Punkty REGATY WARTE POZNANIA OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA Puchar Starosty Poznańskiego REGATY PAMIĘCI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ILCA7, ILCA4, 29ER, EUROPA XVIII MEMORIAŁ MARIANA JANKOWSKIEGO
1 Damian Sieczkowski ŻLKS Poznań 1974 120.20 2
(11.20)
1*
(11.20)
1
(21.00)
2
(23.80)
1
(39.00)
1
(25.20)
2 Agnieszka Kiełczewska JKW Poznań 1970 115.80 1
(12.60)
- 3
(18.20)
1
(25.20)
3
(36.00)
2
(23.80)
3 Joanna Małyszka Klub Żeglarski MEWA 1997 81.90 - 2
(9.80)
2
(19.60)
4
(21.00)
6
(31.50)
-
4 Gabriela Zawal ŻMKS-Poznań 2002 57.90 - 3
(8.40)
- - 8
(28.50)
4
(21.00)
5 Rafał Szubert ŻMKS Poznań 2002 56.90 - - - 3
(22.40)
4
(34.50)
-
6 ANNA WITCZAK ŻLKS Poznań 2004 56.00 4
(8.40)
- 7
(12.60)
7
(16.80)
- 6
(18.20)
7 OSKAR OTTO ŻLKS Poznań 2007 54.50 8*
(2.80)
6
(4.20)
10
(8.40)
11
(11.20)
14
(19.50)
11
(11.20)
8 Antoni Krzyżaniak ŻMKS-Poznań 2003 46.20 5
(7.00)
5
(5.60)
4
(16.80)
- - 7
(16.80)
9 LAURA TOMIKOWSKA ŻLKS Poznań 2004 40.60 7
(4.20)
- - - 13
(21.00)
8
(15.40)
10 MARTYNA MARIAK ŻLKS Poznań 2005 38.60 6
(5.60)
- - 10
(12.60)
19
(12.00)
13
(8.40)
11 Łukasz Włoch KŻ Mewa Poznań 1995 37.50 - - - - 2
(37.50)
-
12 Jan Pachla UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 2005 36.70 - - 8
(11.20)
- 10
(25.50)
-
13 Teresa Zawal ŻMKS-Poznań 2004 36.40 3
(9.80)
4
(7.00)
- - - 5
(19.60)
14 Joanna Kiełczewska JKW Poznań 2003 33.60 - - 6
(14.00)
5
(19.60)
- -
15 Bartosz Miziewicz ŻLKS Kiekrz Poznań 2002 33.00 - - - - 5
(33.00)
-
16 Filip Pańczyszyn WKŻ Wolsztyn 2007 32.40 - - - 13
(8.40)
11
(24.00)
-
17 Alicja Siputa WKŻ Wolsztyn 2005 32.20 - - - 6
(18.20)
- 9
(14.00)
18 Wiktoria Bazyli WKŻ Wolsztyn 2007 32.00 - - - 9
(14.00)
15
(18.00)
-
19 Gerard Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 2003 30.00 - - - - 7
(30.00)
-
20 Bartosz Leżała UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 2006 28.90 - - 5
(15.40)
- 18
(13.50)
-
21 Marek Motała KKŻ Kościan 2006 27.70 - - 9
(9.80)
- 16
(16.50)
18
(1.40)
22 Jacek Woźny UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 2001 27.00 - - - - 9
(27.00)
-
23 Barbara Bartkowiak OŚ AZS POZNAŃ 2008 22.80 9
(1.40)
7
(2.80)
- 14
(7.00)
23
(6.00)
15
(5.60)
24 Kacper Kaczmarek ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 1991 22.50 - - - - 12
(22.50)
-
25 Leon Dura WKŻ Wolsztyn 2004 22.40 - - - - - 3
(22.40)
26 Adam Langner UKŻ ŚRODA 2005 22.00 - - 11
(7.00)
- 17
(15.00)
-
27 Jakub Bendowski WKŻ Wolsztyn 2009 21.70 - - - 16
(4.20)
20
(10.50)
14
(7.00)
28 Agnieszka Jankowiak ŻMKS Poznań 2005 15.40 - - - 8
(15.40)
- -
29 Paweł Glumiński KKŻ Kościan 2006 14.50 - - 13
(4.20)
- 22
(7.50)
17
(2.80)
30 Jan Kisielewicz WKŻ Wolsztyn 2006 12.60 - - - - - 10
(12.60)
31 Magdalena Laskowska ŻLKS Poznań 2007 11.30 - - - 12
(9.80)
26
(1.50)
-
32 Fiałkowski Mateusz K.Ż. „MEWA” 2021 10.40 - - - 18
(1.40)
21
(9.00)
-
33 Nicolas Głowacki WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2006 9.80 - - - - - 12
(9.80)
34 Julia Rawecka Akademia Żeglarstwa Środa Wielkopolska 2009 7.30 - - 14
(2.80)
- 24
(4.50)
-
35 Jakub Micewski ŻLKS Poznań 2005 5.60 - - - 15
(5.60)
- -
36 Vincent Wojtkowiak Kotwica Rogoźno 5.60 - - 12
(5.60)
- - -
37 Zosia Jaśniewicz WKŻ Wolsztyn 2007 4.20 - - - - - 16
(4.20)
38 Illia Sytiuk KŻ "Mewa" Poznań 2006 4.20 - 8
(1.40)
- 17
(2.80)
- -
39 Gabriela Dziamska KKŻ Kościan 2009 3.00 - - - - 25
(3.00)
-
40 Arkadiusz Wieczorek Kotwica Rogoźno 1.40 - - 15
(1.40)
- - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.