Puchar Polski Laser (2023)

Ostatnia aktualizacja:


ILCA 7 U19
M Załoga Klub Ur Punkty Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w klasie ILCA 4, ILCA 7, Słonka ENERGA NORD CUP Gdańsk 2023 Puchar PZŻ (cz. 2) USTKA CHARLOTTA SAILING DAYS - PUCHAR PSKL Europa Cup Poland Puchar Pucka Puchar Polski Centralnej 2023 im. trenera Wiesława Kopra Mistrzostwa Polski cz. 2 (klas olimpijskich) Energa Finał Pucharu Polski Klasy ILCA
1 Filip Olszewski MKS Dwójka Warszawa 2006 508.71 - - 1
(50.00)
- 6
(83.87)
4
(90.91)
- 7
(133.93)
1
(150.00)
2 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 2005 456.91 - - 11
(30.00)
2
(95.00)
19*
(41.94)
5
(87.88)
- 16
(109.82)
3
(134.21)
3 Miłosz Michalak YKP Gdynia 2005 326.46 - - 15
(22.00)
- 1
(100.00)
8*
(78.79)
1
(100.00)
18
(104.46)
-
4 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 2005 295.19 - 12
(7.69)
24*
(4.00)
13*
(40.00)
26*
(19.35)
10
(72.73)
4
(80.00)
45
(32.14)
7
(102.63)
5 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 2006 280.45 - - - 8
(65.00)
17
(48.39)
- - 30
(72.32)
8
(94.74)
6 Filip Jarosiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 2006 226.96 - - - 4
(85.00)
- - - 4
(141.96)
-
7 Antoni Kiliszek MKS Dwójka Warszawa 2006 223.03 - - - - - - - 15
(112.50)
6
(110.53)
8 Marek Szczepankowski SEJK Pogoń Szczecin 2005 191.54 - 5
(34.62)
22*
(8.00)
7
(70.00)
20
(38.71)
- - 39
(48.21)
-
9 Maciej Cymerman KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2006 151.25 - - 16
(20.00)
- - - - 8
(131.25)
-
10 Tymoteusz Wysocki KS AZS AWFiS Gdańsk 2005 127.71 - - 5
(42.00)
- - - - 25
(85.71)
-
11 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 2006 117.86 - - - - - - - 13
(117.86)
-
12 Oskar Sawicki KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2006 99.64 - - 8
(36.00)
- - 13
(63.64)
- - -
13 Igor Mirowski AZS Uniwersytet Warszawski 2006 99.11 - - - - - - - 20
(99.11)
-
14 Gustaw Zalewski Nauticus YC Olsztyn 2007 93.75 - - - - - - - 22
(93.75)
-
15 Konstanty Skwało YKP Gdynia 2006 79.65 - - - - - - - 42
(40.18)
15
(39.47)
16 Jan Pacheco-Śledź KŻ Horn Kraków 2006 77.68 - - - - - - - 28
(77.68)
-
17 Maciej Dudek Nauticus YC Olsztyn 2008 69.64 - - - - - - - 31
(69.64)
-
18 Szymon Janiak MKŻ Arka Gdynia 2005 66.96 - - - - - - - 32
(66.96)
-
19 Jan Suchocki MKŻ Arka Gdynia 2007 58.08 - - - - - - - 53
(10.71)
14
(47.37)
20 Jan Kamieński JKW Poznań 2006 57.79 4
(36.36)
- - - - - - 49
(21.43)
-
21 Krzysztof Olejnik SEJK Pogoń Szczecin 2005 56.25 - - - - - - - 36
(56.25)
-
22 Jakub Rzeszotek MKS Dwójka Warszawa 2006 54.73 - - 25
(2.00)
- - 32
(6.06)
9
(46.67)
- -
23 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 2007 50.89 - - - - - - - 38
(50.89)
-
24 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań 2007 45.45 2
(45.45)
- - - - - - - -
25 Maksymilian Kruczyński OŚ AZS Poznań 2006 40.91 3
(40.91)
- - - - - - - -
26 Szymon Kroczek Nauticus YC Olsztyn 2007 34.82 - - - - - - - 44
(34.82)
-
27 Kamil Szlachetka LOK Garland Gliwice 2006 29.46 - - - - - - - 46
(29.46)
-
28 Kajetan Linow KŻ Mewa Poznań 2007 23.54 8
(18.18)
- - - - - - 55
(5.36)
-
29 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 2007 18.75 - - - - - - - 50
(18.75)
-
30 Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia 2005 16.07 - - - - - - - 51
(16.07)
-
31 Iwo Reński YKP Gdynia 2005 16.00 - - 18
(16.00)
- - - - - -
32 Antoni Labuda KS Spójnia Warszawa 2006 15.79 - - - - - - - - 18
(15.79)
33 Adam Cwojdziński ŻMKS Poznań 2006 13.64 9
(13.64)
- - - - - - - -
34 Kacper Dybiec SEJK Pogoń Szczecin 2005 13.33 - - - - - - 14
(13.33)
- -
35 Franciszek Kasiorek KŻ Spinaker 2007 4.55 11
(4.55)
- - - - - - - -
36 Dominik Masłoń Stowarzyszenie Marina Poraj 2005 3.03 - - - - - 33
(3.03)
- - -
37 Jakub Gasienica-Wawrytko KŻ Horn Kraków 2007 2.68 - - - - - - - 56
(2.68)
-
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2024 Upwind24. All rights reserved.