Puchar Polski Laser (2023)

Ostatnia aktualizacja:


ILCA 4 M U16
M Załoga Klub Ur Punkty Otwarte Mistrzostwa LOK Regaty Otwarcia Sezonu Puchar NYSY Puchar Prezydenta Miasta Gdyni XXIV Regaty o Puchar Prezydenta Krakowa Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania XXIX MIĘDZYNARODOWE REGATY „PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR" OTWARTE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA w klasie OPTIMIST XI Regaty Kacper Sailor Otwarte Mistrzostwa Śląska w klasie ILCA Puchar TS Kuźnia Rybnik Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w klasie ILCA 4, ILCA 7, Słonka ENERGA NORD CUP Gdańsk 2023 Otwarte Mistrzostwa Małopolski i Krakowskiego OZŻ Puchar PZŻ (cz. 1) USTKA CHARLOTTA SAILING DAYS - PUCHAR PSKL Europa Cup Poland Puchar Pucka Puchar Polski Centralnej 2023 im. trenera Wiesława Kopra Energa Finał Pucharu Polski Klasy ILCA
1 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia 2008 419.87 - - - 1
(25.00)
- - - - - - 2
(49.22)
- 4*
(47.46)
- 1
(100.00)
5
(95.65)
- 1
(150.00)
2 Wojciech Wójcik TS Kuźnia Rybnik 2008 418.74 1
(25.00)
- 2*
(23.86)
- - - - - 2*
(47.22)
- 4*
(47.66)
- 1
(50.00)
- 7*
(82.86)
2
(98.91)
1
(100.00)
3
(144.83)
3 Michał Godlewski LOK Garland Gliwice 2008 396.75 - - - - 1
(25.00)
- - - - - 12*
(41.41)
- 3
(48.31)
- 5*
(88.57)
6
(94.57)
2
(96.97)
8
(131.90)
4 Filip Bil YKP Gdynia 2009 394.48 - - - 2
(22.92)
- - - - - - 5
(46.88)
- 5*
(46.61)
3
(97.59)
9*
(77.14)
16*
(83.70)
6
(84.85)
4
(142.24)
5 Krzysztof Szklarski AZS Uniwersytet Warszawski 2008 372.15 - - - - - - - - - - - - 12
(40.68)
6
(93.98)
- 3
(97.83)
- 5
(139.66)
6 Jan Psiuk TS Kuźnia Rybnik 2008 369.44 11*
(14.58)
- 5
(20.45)
- - - - - 7*
(33.33)
- 19*
(35.94)
- 8
(44.07)
24*
(72.29)
- 25
(73.91)
3
(93.94)
6
(137.07)
7 Paweł Łoboda MKŻ Arka Gdynia 2008 352.42 - - - 3
(20.83)
- - - - - - 30*
(27.34)
- 6
(45.76)
8
(91.57)
- 38
(59.78)
- 7
(134.48)
8 Tobiasz Zabiegałowski MKŻ Arka Gdynia 2008 345.48 - - - 7
(12.50)
- - - - - - 16*
(38.28)
- 11
(41.53)
4
(96.39)
- 23
(76.09)
- 13
(118.97)
9 Ignacy Pospieszny OŚ AZS Poznań 2009 337.66 - - - - - 2
(22.73)
- - - 4*
(44.00)
- - 7
(44.92)
21
(75.90)
14*
(62.86)
31
(67.39)
- 10
(126.72)
10 Michał Trzpis LOK Garland Gliwice 2008 324.46 25* - - - - - - 2
(22.92)
1
(50.00)
- 25*
(31.25)
- - 18
(79.52)
12
(68.57)
40*
(57.61)
34* 19
(103.45)
11 Szymon Łysik MKŻ Arka Gdynia 2008 322.59 - - - 4
(18.75)
- - - - - - 36*
(22.66)
- 25
(29.66)
27
(68.67)
19*
(48.57)
11
(89.13)
- 14
(116.38)
12 Tomasz Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 2009 309.15 7*
(18.75)
- 9*
(15.91)
- - - 1
(25.00)
6*
(14.58)
9*
(27.78)
- 21*
(34.38)
- 13
(39.83)
17
(80.72)
- 21
(78.26)
11*
(69.70)
26
(85.34)
13 Borys Łabędzki UKS Sindbad 2008 305.11 - 2
(23.33)
- - - - - - - - - - 33
(22.88)
20
(77.11)
17*
(54.29)
- 9
(75.76)
18
(106.03)
14 Hubert Marek Matz Sailing Legia 2008 297.06 - - - - - - - - - - 10
(42.97)
- 16*
(37.29)
- 10
(74.29)
18
(81.52)
- 21
(98.28)
15 Franciszek Kumor Stowarzyszenie Marina Poraj 2008 295.09 5
(20.83)
- - - - - - 3*
(20.83)
- - 15
(39.06)
- 18*
(35.59)
16
(81.93)
- 58*
(38.04)
15
(57.58)
22
(95.69)
16 Kacper Wysocki UKS FIR Warszawa 2009 290.10 - 5
(18.33)
- - - - - - - - - - 20
(33.90)
47
(44.58)
- 27
(71.74)
21*
(39.39)
12
(121.55)
17 Piotr Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa 2008 285.36 - - - - - - - - - - 29
(28.13)
- - 45*
(46.99)
- 20
(79.35)
12
(66.67)
16
(111.21)
18 Mateusz Biały TKŻ Toruń 2009 281.97 - - - - - - - - 8
(30.56)
- - - 41*
(16.10)
23
(73.49)
- 34
(64.13)
13*
(63.64)
15
(113.79)
19 Piotr Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 2008 253.16 - 8
(13.33)
- - - - - - - - 8
(44.53)
- 28*
(27.12)
61*
(27.71)
- 44
(53.26)
17
(51.52)
24
(90.52)
20 Tymoteusz Breitkopf TS Kuźnia Rybnik 2009 247.08 16*
(9.38)
- 10*
(14.77)
- - - - 4
(18.75)
15*
(11.11)
- 37
(21.88)
- - 36
(57.83)
22
(40.00)
59*
(36.96)
25*
(27.27)
17
(108.62)
21 Karol Stachowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2009 241.49 - - - - - - - - - - 28
(28.91)
- 40*
(16.95)
30
(65.06)
- 12
(88.04)
- 36
(59.48)
22 Krzysztof Knasiecki PKM LOK Poznań 2009 219.27 - - - - - 9
(6.82)
- - - 12*
(28.00)
24
(32.03)
- - 32
(62.65)
- 37
(60.87)
- 37
(56.90)
23 Maksymilian Pluciński ŻMKS Poznań 2010 218.40 - - - - - - - - - 19*
(14.00)
55*
(7.81)
- 24
(30.51)
37
(56.63)
- 46
(51.09)
- 28
(80.17)
24 Ksawery Soćko KS AZS AWFiS Gdańsk 2009 213.23 - - - - - - - - - - 32*
(25.78)
- 27
(27.97)
39*
(54.22)
15
(60.00)
42
(55.43)
- 32
(69.83)
25 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława 2009 212.46 - - - 12
(2.08)
- - - - - - - - 10
(42.37)
5
(95.18)
- 26
(72.83)
- -
26 Jakub Podziewski UKŻ Siódemka Białystok 2009 211.93 - 3
(21.67)
- - - - - - - - 31*
(26.56)
- 19
(34.75)
57
(32.53)
- 56
(40.22)
24*
(30.30)
27
(82.76)
27 Piotr Grzesiek PKM LOK Poznań 2009 205.50 - - - - - 3
(20.45)
- - - 7
(38.00)
23*
(32.81)
- - 26
(69.88)
- 22
(77.17)
- -
28 Michał Musielak Nauticus YC Olsztyn 2009 204.80 - - - - - - - - - - - - 34
(22.03)
41
(51.81)
- 32
(66.30)
- 34
(64.66)
29 Wiktor Raszka MKS Dwójka Warszawa 2009 200.90 - - - - - - - - - - - - 29
(26.27)
12
(86.75)
16*
(57.14)
15*
(84.78)
5
(87.88)
-
30 Jan Rohde SSW MOS Iława 2008 200.00 - - - - - - - - - - - - - 1
(100.00)
- 1
(100.00)
- -
31 Aleksander Kolman Nauticus YC Olsztyn 2008 198.86 - - - - - - - - - - 9
(43.75)
- 23*
(31.36)
13
(85.54)
- 29
(69.57)
- -
32 Tomasz Wojtkowiak KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2008 198.65 - - - - - - - - - - 34
(24.22)
- 61* 15
(83.13)
23*
(37.14)
9
(91.30)
- -
33 Paweł Włodarczyk AZS Uniwersytet Warszawski 2008 197.84 - - - - - - - - - - - - 17
(36.44)
28*
(67.47)
- 17
(82.61)
8
(78.79)
-
34 Jan Konkol YKP Gdynia 2008 191.32 - - - 5
(16.67)
- - - - - - - - 14
(38.98)
- - 10
(90.22)
19
(45.45)
-
35 Maksymilian Kleszcz UKS Żeglarz Wrocław 2008 189.53 3
(22.92)
- - - - - - - - - 39
(20.31)
- - 14
(84.34)
- 36
(61.96)
- -
36 Wiktor Chmielewski JKW Poznań 2008 185.93 - - - - - 7
(11.36)
- - - 11
(30.00)
48*
(13.28)
- 46*
(11.86)
48
(43.37)
- 57
(39.13)
- 35
(62.07)
37 Igor Kanik UKS Nad Jeziorkiem 2009 184.85 - - - - - - - - - - - - - 38
(55.42)
26
(28.57)
- - 20
(100.86)
38 Piotr Słomka TS Kuźnia Rybnik 2009 179.73 9*
(16.67)
- 7
(18.18)
- - - - - - - - - 60 51
(39.76)
25*
(31.43)
- 16
(54.55)
33
(67.24)
39 Antoni Wyroba KN Lider Kraków 2011 168.72 - - - - 5
(17.86)
- - - - - 20*
(35.16)
3
(42.31)
32*
(23.73)
54
(36.14)
- - - 31
(72.41)
40 Mikołaj Madejak AZS Uniwersytet Warszawski 2008 168.18 - - - - - - - - - - - - - 22
(74.70)
- 7
(93.48)
- -
41 Alessandro Di Bugno KŻ Nysa 2010 165.58 15
(10.42)
- 14*
(10.23)
- - - 13*
(3.57)
- - - - - 47
(11.02)
69*
(18.07)
- 47
(50.00)
20
(42.42)
39
(51.72)
42 Leon Jankowski TKŻ Toruń 2009 160.17 - - - - - - - - 12
(19.44)
- - - - 58
(31.33)
- 78
(16.30)
34* 23
(93.10)
43 Juliusz Bartczak AZS Uniwersytet Warszawski 2008 158.49 - 6
(16.67)
- - - - - - - - - - 26
(28.81)
29
(66.27)
- 50
(46.74)
31*
(9.09)
-
44 Stanisław Nadolski SSW MOS Iława 2009 154.34 - - - 11
(4.17)
- - - - - - - - 22
(32.20)
33
(61.45)
- 41
(56.52)
- -
45 Wiktor Gajda Stowarzyszenie Marina Poraj 2008 153.07 19*
(6.25)
- 15*
(9.09)
- - - - 7
(12.50)
16*
(8.33)
- 46*
(14.84)
- 35
(21.19)
55
(34.94)
- 51
(45.65)
23*
(33.33)
44
(38.79)
46 Wojciech Bortkiewicz CHKŻ Chojnice 2010 151.73 - - - - - - - - - - 42*
(17.97)
- 15
(38.14)
- 20
(45.71)
71
(23.91)
- 42
(43.97)
47 Stanisław Kasprzak PKM LOK Poznań 2009 150.33 - - - - - 6
(13.64)
- - - 5
(42.00)
17*
(37.50)
- - 46
(45.78)
- 48
(48.91)
- -
48 Konrad Marlewski TKŻ Toruń 2008 150.07 - - - - - - - - - - - - 38
(18.64)
53*
(37.35)
- 39
(58.70)
10
(72.73)
-
49 Jakub Kuźmiński YKP Gdynia 2009 136.63 - - - 9
(8.33)
- - - - - - - - 49
(9.32)
52
(38.55)
- 19
(80.43)
- -
50 Wojciech Sikorski AZS Uniwersytet Warszawski 2008 134.06 - - - - - - - - - - - - - 44
(48.19)
- 14
(85.87)
- -
51 Radosław Dudkiewicz CHKŻ Chojnice 2009 127.70 - - - - - - - - - - 45*
(15.63)
- 36
(20.34)
40
(53.01)
36* 43
(54.35)
- -
52 Paweł Rusak UKŻ Siódemka Białystok 2011 120.87 - 10
(10.00)
- - - - - - - - 47
(14.06)
- 52*
(6.78)
70*
(16.87)
- 52
(44.57)
27
(21.21)
47
(31.03)
53 Kacper Michalski KŻ Nysa 2008 118.90 12*
(13.54)
- 6
(19.32)
- - - - - - - - - 31
(24.58)
- - 24
(75.00)
- -
54 Tomasz Rysz AZS Uniwersytet Warszawski 2010 111.75 - - - - - - - - - - - - - 50
(40.96)
- 80*
(14.13)
26
(24.24)
41
(46.55)
55 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków 2008 111.55 - - - - 4
(19.64)
- - - - - 33*
(25.00)
4
(38.46)
- - - 70
(25.00)
- 48
(28.45)
56 Alexander Nowak UKS Sindbad 2009 111.21 - - - - - - - - - - - - - 42
(50.60)
- 83*
(10.87)
14
(60.61)
-
57 Antoni Malicki YKP Gdynia 2009 107.44 - - - - - - - - - - 52
(10.16)
- - 59
(30.12)
30*
(17.14)
55
(41.30)
- 49
(25.86)
58 Hubert Frączkowski SEJK Pogoń Szczecin 2009 104.47 - - - - - - - - - - 27
(29.69)
- 48*
(10.17)
49
(42.17)
- 63
(32.61)
- -
59 Maksymilian Flaczyński ŻMKS Poznań 2010 101.00 - - - - - - - - - 13
(26.00)
- - - - - - - 30
(75.00)
60 Antoni Kramer JKW Poznań 2009 95.19 - - - - - 4
(18.18)
- - - - 38
(21.09)
- - 43
(49.40)
- 87
(6.52)
- -
61 Oliwier Morawiak UKS Zalew Kielce 2008 90.48 - - - - - - - - - - - - 45
(12.71)
- 24
(34.29)
53
(43.48)
- -
62 Kacper Stęplowski LOK Garland Gliwice 2009 90.17 - - - - - - - - - - - - - 66
(21.69)
- 30
(68.48)
- -
63 Mateusz Kajanek LOK Garland Gliwice 2008 74.94 17*
(8.33)
- - - - - - 5
(16.67)
- - - - - 60
(28.92)
- 66
(29.35)
28*
(18.18)
-
64 Wojciech Święcicki JKW Poznań 2009 73.69 - - - - - 10
(4.55)
- - - 16
(20.00)
- - - - - - - 40
(49.14)
65 Jakub Nowicki KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2010 70.61 - - - - - - - - - - - - 37
(19.49)
56
(33.73)
- 77
(17.39)
- -
66 Filip Latos KS AZS AWFiS Gdańsk 2010 70.54 - - - - - - - - - - 60
(3.91)
- 59*
(0.85)
72
(14.46)
34*
(5.71)
45
(52.17)
- -
67 Ryszard Grochowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2008 70.51 - - - - - - - - - - 43
(17.19)
- 43*
(14.41)
65
(22.89)
- 65
(30.43)
- -
68 Marcel Masiewicz Nauticus YC Olsztyn 2008 69.32 - - - - - - - - - - 49
(12.50)
- - 63
(25.30)
- 64
(31.52)
- -
69 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 2009 68.74 - - - - 6
(16.07)
- - - - - 22*
(33.59)
2
(46.15)
- - - 87
(6.52)
- -
70 Jerzy Toliński KN Lider Kraków 2009 68.05 - - - - 9
(10.71)
- - - - - 50
(11.72)
- 50*
(8.47)
75
(10.84)
- 61
(34.78)
32*
(6.06)
-
71 Franciszek Przyszlak KS AZS AWFiS Gdańsk 2009 66.44 - - - - - - - - - - 63
(1.56)
- - 71
(15.66)
- 62
(33.70)
- 53
(15.52)
72 Mateusz Walczak Nauticus YC Olsztyn 2009 63.86 - - - - - - - - - - - - - 31
(63.86)
- - - -
73 Karol Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa 2008 63.19 - - - - - - - - - - 58
(5.47)
- - 64
(24.10)
- - - 46
(33.62)
74 Mikołaj Głowa KŻ Horn Kraków 2010 62.81 - - - - 3
(21.43)
- - - - - - - - - - - - 43
(41.38)
75 Adam Bartkowski KN Lider Kraków 2010 60.50 - - - - 12
(5.36)
- - - - - 41*
(18.75)
9
(19.23)
- - - 79
(15.22)
- 51
(20.69)
76 Szymon Ostaszewski KŻ Horn Kraków 2009 51.25 - - - - - - - - - - - 10
(15.38)
- - - 60
(35.87)
- -
77 Franciszek Miłosz YKP Gdynia 2009 44.31 - - - - - - - - - - - - 39
(17.80)
62
(26.51)
- - - -
78 Antoni Żabinski Nauticus YC Olsztyn 2010 43.22 - - - - - - - - - - 54
(8.59)
- - 83
(1.20)
- 67
(28.26)
- 57
(5.17)
79 Maksymilian Luto Nauticus YC Olsztyn 2008 43.22 - - - - - - - - - - - - 9
(43.22)
- - - - -
80 Stanisław Osiński KST Elektryk Grudziądz 2009 41.26 - - - - - - - - - - - - 51
(7.63)
80*
(4.82)
- 76
(18.48)
29
(15.15)
-
81 Michał Wrzoł UKŻ Moris Pszczyna 2010 38.54 18*
(7.29)
- - - 15* - 8
(12.50)
8*
(10.42)
17
(5.56)
- - - - 67
(20.48)
- - - -
82 Olgierd Staszkiewicz UKŻ Siódemka Białystok 2009 35.31 - 13
(5.00)
- - - - - - - - 61*
(3.13)
- 55
(4.24)
81
(3.61)
- 91*
(2.17)
30
(12.12)
55
(10.34)
83 Mikołaj Stachura UKS Zalew Kielce 2008 31.17 - - - - - - - - - - - - 54
(5.08)
- - 69
(26.09)
- -
84 Piotr Jankowski PKM LOK Poznań 2011 30.22 - - - - - - - - - 26* 51
(10.94)
- - 68
(19.28)
- - - -
85 Aleksander Olszowski Stowarzyszenie Marina Poraj 2009 28.50 - - - - - - 11
(7.14)
- - - - - - 77
(8.43)
- - - 54
(12.93)
86 Sebastian Rzepa YC PTTK Beskid Nowy Sącz 2009 25.61 - - - - - - - - 18
(2.78)
- - - - - - 72
(22.83)
- -
87 Marian Kozdryk KS AZS AWFiS Gdańsk 2010 25.20 - - - - - - - - - - - - 58
(1.69)
- 35
(2.86)
74
(20.65)
- -
88 Jarema Kaźmierski UKŻ Pirat Bolesławiec 2008 24.99 - - - - - - - - - - 53*
(9.38)
- 44
(13.56)
- 32
(11.43)
- - -
89 Xawery Czechowski KŻ Spinaker 2009 24.00 - - - - - - - - - 14
(24.00)
- - - - - - - -
90 Jakub Wójs KN Lider Kraków 2008 23.69 - - - - 13
(3.57)
- - - - - 62
(2.34)
- - 82
(2.41)
- 86
(7.61)
- 56
(7.76)
91 Adam Nowaczyk UKŻ Trawers 2010 23.28 - - - - - - - - - - - - - - - - - 50
(23.28)
92 Kacper Michalski KŻ Nysa 2008 22.22 - - - - - - - - 11
(22.22)
- - - - - - - - -
93 Miłosz Orszulak YC PTTK Beskid Nowy Sącz 2008 19.57 - - - - - - - - - - - - - - - 75
(19.57)
- -
94 Franciszek Dudek KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2010 19.19 - - - - - - - - - - - - 56
(3.39)
79
(6.02)
- 84
(9.78)
- -
95 Maks Czarnecki OŚ AZS Poznań 2009 18.00 - - - - - - - - - 17
(18.00)
- - - - - - - -
96 Paweł Ryba-Filipowski JKW Poznań 2008 17.84 - - - - - 11
(2.27)
- - - - 59*
(4.69)
- 53
(5.93)
76
(9.64)
- - - -
97 Tymon Przyjemczak UKŻ Wiking Toruń 2008 13.04 - - - - - - - - - - - - - - - 81
(13.04)
- -
98 Filip Słomka-Polonis KŻ Horn Kraków 2011 12.50 - - - - 8
(12.50)
- - - - - - - - - - - - -
99 Szymon Woźniak KŻ Spinaker 2008 12.00 - - - - - - - - - 20
(12.00)
- - - - - - - -
100 Krzysztof Krauze MKŻ Arka Gdynia 2008 11.96 - - - - - - - - - - - - - - - 82
(11.96)
- -
101 Marek Pawełczak Stowarzyszenie Marina Poraj 2008 8.71 23
(2.08)
- 22*
(1.14)
- - - - 12*
(2.08)
- - 64
(0.78)
- - - - 90
(3.26)
- 58
(2.59)
102 Gustaw Olejniczak KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2009 8.70 - - - - - - - - - - - - - - - 85
(8.70)
- -
103 Oskar Furgalski JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 2009 8.33 - - - - - - - 9
(8.33)
- - - - - - - - - -
104 Filip Sroczyński UKS Sindbad 2008 8.33 - 11
(8.33)
- - - - - - - - - - - - - - - -
105 Aleksander Ossowski KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2008 7.23 - - - - - - - - - - - - - 78
(7.23)
- - - -
106 Mikołaj Łabanowicz ŻMKS Poznań 2012 6.00 - - - - - - - - - 23
(6.00)
- - - - - - - -
107 Tobiasz Tyc UKŻ Moris Pszczyna 2010 4.17 - - - - - - 14*
(1.79)
11
(4.17)
- - - - - - - - - -
108 Piotr Marcin Bińkowski KŻ Spinaker 2008 4.00 - - - - - - - - - 24
(4.00)
- - - - - - - -
109 Krzysztof Możejko KN Lider Kraków 2009 3.85 - - - - - - - - - - - 13
(3.85)
- - - - - -
110 Sebastian Piszczek KS Energetyk Jaworzno 2008 3.41 - - 20
(3.41)
- - - - - - - - - - - - - - -
111 MIESZKO KROPLEWSKI KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2009 1.20 - - - - - - - - - - - - - 83
(1.20)
- 93 - -
112 Julian Bogacz UKS Żeglarz Wrocław 2009 0.00 25 - - - - - - - - - - - - - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2024 Upwind24. All rights reserved.