Puchar Polski Laser (2022)

Ostatnia aktualizacja:


LAR K U21
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar WOZŻ Otwarte Mistrzostwa LOK Puchar Warszawy OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA PUCHAR NYSY Puchar TS KUŹNIA RYBNIK Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. I Puchar Polski Centralnej 2022 im. trenera Wiesława Kopra Puchar Pucka
1 Karolina Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA 2006 241.63 - 1
(25.00)
- - 1*
(25.00)
2
(48.48)
13*
(27.78)
5
(87.50)
7
(80.65)
2 Lilly May Niezabitowska JK Kotwica Tarnobrzeg 2004 235.07 - - - - - - 4
(44.44)
4
(90.63)
1
(100.00)
3 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 2004 232.44 - - - - - - 7
(38.89)
1
(100.00)
3
(93.55)
4 Dominika Raszka MKS „Dwójka” Warszawa 2004 230.48 - - 12
(15.83)
- - - 3
(46.30)
7
(81.25)
5
(87.10)
5 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce 2005 201.58 - - - - - - 10
(33.33)
6
(84.38)
6
(83.87)
6 Adelina Wietki MKS "Dwójka" Warszawa 2006 177.77 - - - - - - 16
(22.22)
8
(78.13)
8
(77.42)
7 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 2004 173.20 - - - - - - 6
(40.74)
3
(93.75)
20
(38.71)
8 Alicja Akulicz ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ 2006 166.73 - - - 3
(20.45)
- - 9
(35.19)
15
(56.25)
15
(54.84)
9 Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa 2007 154.18 - - - - - - 8
(37.04)
11
(68.75)
17
(48.39)
10 Julia Szotyńska KLUB UCZELNIANY AZS UW 2004 153.88 - - 6
(20.83)
- - - 23
(9.26)
13
(62.50)
13
(61.29)
11 Julia Wróblewska YKP Gdynia 2006 148.72 - - - - - - 11
(31.48)
12
(65.63)
16
(51.61)
12 Maria Suchocka MKŻ Arka Gdynia 2006 143.37 - - - - - - 14
(25.93)
14
(59.38)
14
(58.06)
13 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 2003 106.99 - - - - - - 19
(16.67)
- 4
(90.32)
14 Weronika Maciejczuk UKŻ 7 Białystok 2006 105.30 - - - - - 17
(25.76)
25*
(5.56)
22
(34.38)
18
(45.16)
15 Wiktoria Harnasz Ts Kuźnia Rybnik 2005 104.18 - - - - 7
(17.11)
10
(36.36)
- 24
(28.13)
25
(22.58)
16 Laura Banach Giżycka Grupa Regatowa 2004 102.94 - - - - - - 17
(20.37)
20
(40.63)
19
(41.94)
17 Natalia Burczyńska UKŻ "Wiking" Toruń 2005 98.98 - - - - - 27*
(10.61)
12
(29.63)
17
(50.00)
26
(19.35)
18 Maria Prus-Głowacka KS AZS AWFiS Gdańsk 2004 96.77 - - - - - - - - 2
(96.77)
19 Aleksandra Mac JK Kotwica Tarnobrzeg 2004 86.11 - - - - - - 22
(11.11)
9
(75.00)
-
20 Nawojka Ślusarska PKM LOK Poznań 2003 81.38 - - - 6
(13.64)
- - - - 11
(67.74)
21 Aleksandra Borucka ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 2006 77.20 - - - - - - 15
(24.07)
16
(53.13)
-
22 Janina Dmochowska MKŻ Arka Gdynia/WCSS 2006 74.19 - - - - - - - - 9
(74.19)
23 Natalia Krysta UKS WIKING Zarzecze 2004 73.37 - 11*
(7.14)
- - 12
(10.53)
22
(18.18)
- 28
(15.63)
23
(29.03)
24 Natalia Borusińska UKS Zalew Kielce 2002 71.88 - - - - - - - 10
(71.88)
-
25 Danuta Grudzień UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 2006 64.52 - - - - - - - - 12
(64.52)
26 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa 2007 61.79 - - - - - - 20
(14.81)
19
(43.75)
31
(3.23)
27 Aleksandra Długołęcka ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 2005 61.13 - - - 5
(15.91)
- - 21
(12.96)
- 22
(32.26)
28 Alicja Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 2006 60.85 - 10*
(8.93)
- - 10
(13.16)
- - 26
(21.88)
24
(25.81)
29 Natalia Chojnowska SSW MOS Iława 2007 53.33 - - - - - - - 18
(46.88)
30
(6.45)
30 Julia Rogalska Giżycka Grupa Regatowa 2002 42.59 - - - - - - 5
(42.59)
- -
31 Róża Stolarska MKS „Dwójka” Warszawa 2005 39.02 - - - - - 33
(1.52)
- 21
(37.50)
-
32 Aleksandra Zastawna YKP Gdynia 2006 37.90 - - - - - - - 25
(25.00)
28
(12.90)
33 Izabela Legutko Klub Sportowy Wiaterni 2004 36.08 - - - - 11
(11.84)
18
(24.24)
- - -
34 Oliwia Dróżyńska TKŻ Toruń 2004 35.48 - - - - - - - - 21
(35.48)
35 Anna Gierasimiuk UKŻ Michałowo 2005 35.42 - - 11
(16.67)
- - - - 27
(18.75)
-
36 Sarah Goetz OŚ AZS POZNAŃ 2005 33.52 - - - 11
(2.27)
- - - 23
(31.25)
-
37 Ida Kozło UKS Żeglarz Wrocław 2006 28.96 - - - - 15
(6.58)
- - 31
(6.25)
27
(16.13)
38 Michalina Pawelczyk MKS "Dwójka" Warszawa 2006 23.33 - - 3
(23.33)
- - - - - -
39 Agnieszka Binkiewicz Klub Żeglarski Horn Kraków 2004 19.06 - - - - - - 28 30
(9.38)
29
(9.68)
40 Kinga Brzóska MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 2002 18.52 - - - - - - 18
(18.52)
- -
41 Marta Zwara MKŻ Arka Gdynia 2007 12.50 - - - - - - - 29
(12.50)
-
42 Maria Majchrzycka ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ 2004 11.36 - - - 7
(11.36)
- - - - -
43 Evelina Jokubauskaitė VVBM 2004 10.00 13
(10.00)
- - - - - - - -
44 Aleksandra Ciwoniuk UKŻ Michałowo 2005 8.96 - - 24
(5.83)
- - - - 32
(3.13)
-
45 Natalia Malinowska JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2006 7.41 - - - 12 - - 24
(7.41)
- -
46 Anna Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk 2004 6.45 - - - - - - - - 30
(6.45)
47 Aleksandra Jędryka Stowarzyszenie Marina Poraj 2005 5.86 - - - - 18
(2.63)
- - - 31
(3.23)
48 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 2009 2.50 - - 28
(2.50)
- - - - - -
49 Anna Zwara Stowarzyszenie Port Mechelinki 2004 1.85 - - - - - - 27
(1.85)
- -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.