Puchar Polski Laser (2022)

Ostatnia aktualizacja:


ILCA 7 U21
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar Miasta Gdyni Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w klasie ILCA 4, ILCA 7, Europa Lotos Nord Cup Gdańsk 2022 Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. I Puchar PSKL Puchar Pucka ILCA Europa Cup Poland Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 2004 483.65 2
(23.96)
- - 8
(39.06)
6
(89.36)
8
(78.79)
12*
(65.63)
9
(128.57)
5
(123.91)
2 Maksymilian Burdziej KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2003 461.14 - - - 10
(35.94)
3
(95.74)
12*
(66.67)
9
(75.00)
18
(104.46)
1
(150.00)
3 Miłosz Michalak YKP Gdynia 2005 434.57 3
(22.92)
2
(45.00)
- 17*
(25.00)
22*
(55.32)
11
(69.70)
14
(59.38)
17
(107.14)
4
(130.43)
4 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 2005 414.67 - 1
(50.00)
- 7*
(40.63)
- 6
(84.85)
7
(81.25)
34
(61.61)
3
(136.96)
5 Bartosz Andrzejak Nauticus YC Olsztyn 2004 413.69 - - - 9
(37.50)
- 7
(81.82)
13
(62.50)
24
(88.39)
2
(143.48)
6 Maxime Thommen YKP Gdynia 2004 372.61 - - - 3
(46.88)
- 4
(90.91)
5
(87.50)
2
(147.32)
-
7 Filip Miloszewski SEJK Pogoń Szczecin 2003 359.36 9
(16.67)
- - 19
(21.88)
7
(87.23)
2
(96.97)
- 6
(136.61)
-
8 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 2003 327.53 - - 8
(34.09)
22*
(17.19)
- 17
(51.52)
23
(31.25)
10
(125.89)
11
(84.78)
9 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 2004 292.57 - - 11*
(27.27)
13
(31.25)
13
(74.47)
13
(63.64)
- 11
(123.21)
-
10 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 2003 289.29 - - - 1
(50.00)
- 1
(100.00)
- 5
(139.29)
-
11 Konstanty Sawicki Giżycka Grupa Regatowa 2002 286.32 - - - 11
(34.38)
8
(85.11)
9
(75.76)
- 23
(91.07)
-
12 Mikołaj Silny SEJK Pogoń Szczecin 2002 282.33 - - - 5
(43.75)
- 3
(93.94)
- 3
(144.64)
-
13 Oskar Sawicki KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2006 271.41 - 3
(40.00)
- - - - - 12
(120.54)
7
(110.87)
14 Igor Barcikowski Nauticus YC Olsztyn 2004 242.94 14
(11.46)
- - 15
(28.13)
16
(68.09)
15
(57.58)
17*
(50.00)
28
(77.68)
-
15 Tymoteusz Walicki UKŻ Siódemka Białystok 2003 238.65 - - 18
(11.36)
26*
(10.94)
20
(59.57)
22
(36.36)
- 25
(85.71)
17
(45.65)
16 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 2005 231.29 8
(17.71)
- 19*
(9.09)
14
(29.69)
35
(27.66)
25*
(27.27)
24
(28.13)
53
(10.71)
6
(117.39)
17 Marek Szczepankowski SEJK Pogoń Szczecin 2005 226.38 4
(21.88)
- - - 11
(78.72)
- - 49
(21.43)
8
(104.35)
18 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa 2005 181.07 12
(13.54)
- 12
(25.00)
- 15
(70.21)
- - 30
(72.32)
-
19 Igor Haufa ŻLKS Poznań 2003 177.70 - 6
(25.00)
13*
(22.73)
23*
(15.63)
14
(72.34)
- - 27
(80.36)
-
20 Maciej Reck JKW Poznań 2004 176.62 7
(18.75)
4
(35.00)
14*
(20.45)
21*
(18.75)
19
(61.70)
20
(42.42)
- 50
(18.75)
-
21 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 2004 170.29 - - 7
(36.36)
16*
(26.56)
- - 21
(37.50)
21
(96.43)
-
22 Jakub Rzeszotek MKS Dwójka Warszawa 2006 166.86 - - - - 31
(36.17)
21
(39.39)
- - 10
(91.30)
23 Mateusz Balicki CHKŻ Chojnice 2004 165.80 13
(12.50)
- 15
(18.18)
24*
(14.06)
26
(46.81)
19
(45.45)
26*
(21.88)
41
(42.86)
-
24 Stefan Marciniak OŚ AZS Poznań 2003 148.57 21
(4.17)
10*
(5.00)
5
(40.91)
- 25
(48.94)
16
(54.55)
- - -
25 Marcin Pietrzak MKS Dwójka Warszawa 2004 144.90 17
(8.33)
- - - 28
(42.55)
18
(48.48)
- 40
(45.54)
-
26 Filip Olszewski MKS Dwójka Warszawa 2006 141.96 - - - - - - - 4
(141.96)
-
27 Karol Eriksson MKŻ Arka Gdynia 2004 118.94 - - - - - 28
(18.18)
28
(15.63)
52
(13.39)
13
(71.74)
28 Oskar Ponto KS AZS AWFiS Gdańsk 2004 117.86 - - - - - - - 13
(117.86)
-
29 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 2006 115.18 - - - - - - - 14
(115.18)
-
30 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 2004 112.50 - - - - - - - 15
(112.50)
-
31 Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia 2005 100.38 - - - - - - - 39
(48.21)
16
(52.17)
32 Michał Gonciarz UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 2004 100.04 - - - - - - - 44
(34.82)
14
(65.22)
33 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 2004 99.11 - - - - - - - 20
(99.11)
-
34 Szymon Gąsiorowski YKP Gdynia 2005 90.16 11
(14.58)
- - - 30
(38.30)
27
(21.21)
- 51
(16.07)
-
35 Franek Kotlarek KS Spójnia Warszawa 2005 89.50 - - 17*
(13.64)
20
(20.31)
18
(63.83)
- - 55
(5.36)
-
36 Antoni Borkowski OŚ AZS Poznań 2003 83.04 - - - - - - - 26
(83.04)
-
37 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa 2003 80.89 - - - 18
(23.44)
21
(57.45)
- - - -
38 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 2004 78.26 - - - - - - - - 12
(78.26)
39 Tomasz Bendlewski ŻLKS Poznań 2004 75.00 - - - - - - - 29
(75.00)
-
40 Jakub Ławicki MKŻ Arka Gdynia 2002 72.73 - - - - - 10
(72.73)
- - -
41 Maciej Iliński KS AZS AWFiS Gdańsk 2004 66.96 - - - - - - - 32
(66.96)
-
42 Jeremi Ślusarski PKM LOK Poznań 2006 50.89 - - - - - - - 38
(50.89)
-
43 Dominik Śliwiński MKŻ Arka Gdynia 2003 43.66 - - - - - 33
(3.03)
20
(40.63)
- -
44 Dominik Masłoń Stowarzyszenie Marina Poraj 2005 34.13 - - - - - - - 54
(8.04)
20
(26.09)
45 Jan Gierzyński YKP Gdynia 2004 32.14 - - - - - - - 45
(32.14)
-
46 Iwo Gogołkiewicz KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2006 27.21 23
(2.08)
- - 29
(6.25)
45
(6.38)
- 29
(12.50)
- -
47 Piotr Vogel JKW Poznań 2005 19.59 - - 20
(6.82)
- 42
(12.77)
- - - -
48 Michał Paciorek KS Spójnia Warszawa 2004 15.91 - - 16
(15.91)
27*
(9.38)
- - - - -
49 Emil Rutkowski TKŻ Toruń 2006 13.04 - - - - - - - - 22
(13.04)
50 Paweł Sikora PKM LOK Poznań 2004 10.00 - 9
(10.00)
- - - - - - -
51 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 2004 7.81 - - - 28
(7.81)
- - - - -
52 Bartosz Dąbrowski UKŻ Siódemka Białystok 2004 4.69 - - - 30
(4.69)
- - - - -
53 Mikołaj Warot JKW Poznań 2005 4.55 - - 21
(4.55)
31*
(3.13)
- - - - -
54 Gabriel Małecki KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2004 3.13 22
(3.13)
- - - - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.