Puchar Polski Laser (2022)

Ostatnia aktualizacja:


ILCA 7 U19
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar Miasta Gdyni Lotos Nord Cup Gdańsk 2022 Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. I Puchar PSKL ILCA Europa Cup Poland Puchar Pucka Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich
1 Maxime Thommen YKP Gdynia 2004 372.61 - - 3
(46.88)
- 5
(87.50)
4
(90.91)
2
(147.32)
2 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 2004 359.74 2
(23.96)
- 8
(39.06)
6
(89.36)
12*
(65.63)
8
(78.79)
9
(128.57)
3 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 2004 292.57 - 11*
(27.27)
13
(31.25)
13
(74.47)
- 13
(63.64)
11
(123.21)
4 Miłosz Michalak YKP Gdynia 2005 284.14 3
(22.92)
- 17
(25.00)
22*
(55.32)
14
(59.38)
11
(69.70)
17
(107.14)
5 Bartosz Andrzejak Nauticus YC Olsztyn 2004 270.21 - - 9
(37.50)
- 13
(62.50)
7
(81.82)
24
(88.39)
6 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 2005 268.34 - - 7
(40.63)
- 7
(81.25)
6
(84.85)
34
(61.61)
7 Igor Barcikowski Nauticus YC Olsztyn 2004 242.94 14
(11.46)
- 15
(28.13)
16
(68.09)
17*
(50.00)
15
(57.58)
28
(77.68)
8 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa 2005 181.07 12
(13.54)
12
(25.00)
- 15
(70.21)
- - 30
(72.32)
9 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 2004 170.29 - 7
(36.36)
16*
(26.56)
- 21
(37.50)
- 21
(96.43)
10 Mateusz Balicki CHKŻ Chojnice 2004 165.80 13
(12.50)
15
(18.18)
24*
(14.06)
26
(46.81)
26*
(21.88)
19
(45.45)
41
(42.86)
11 Maciej Reck JKW Poznań 2004 162.07 7
(18.75)
14
(20.45)
21*
(18.75)
19
(61.70)
- 20
(42.42)
50
(18.75)
12 Marcin Pietrzak MKS Dwójka Warszawa 2004 144.90 17
(8.33)
- - 28
(42.55)
- 18
(48.48)
40
(45.54)
13 Filip Olszewski MKS Dwójka Warszawa 2006 141.96 - - - - - - 4
(141.96)
14 Marek Szczepankowski SEJK Pogoń Szczecin 2005 122.03 4
(21.88)
- - 11
(78.72)
- - 49
(21.43)
15 Oskar Sawicki KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2006 120.54 - - - - - - 12
(120.54)
16 Oskar Ponto KS AZS AWFiS Gdańsk 2004 117.86 - - - - - - 13
(117.86)
17 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 2006 115.18 - - - - - - 14
(115.18)
18 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 2005 113.90 8
(17.71)
19*
(9.09)
14
(29.69)
35
(27.66)
24
(28.13)
25*
(27.27)
53
(10.71)
19 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 2004 112.50 - - - - - - 15
(112.50)
20 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 2004 99.11 - - - - - - 20
(99.11)
21 Szymon Gąsiorowski YKP Gdynia 2005 90.16 11
(14.58)
- - 30
(38.30)
- 27
(21.21)
51
(16.07)
22 Franek Kotlarek KS Spójnia Warszawa 2005 89.50 - 17*
(13.64)
20
(20.31)
18
(63.83)
- - 55
(5.36)
23 Jakub Rzeszotek MKS Dwójka Warszawa 2006 75.56 - - - 31
(36.17)
- 21
(39.39)
-
24 Tomasz Bendlewski ŻLKS Poznań 2004 75.00 - - - - - - 29
(75.00)
25 Maciej Iliński KS AZS AWFiS Gdańsk 2004 66.96 - - - - - - 32
(66.96)
26 Jeremi Ślusarski PKM LOK Poznań 2006 50.89 - - - - - - 38
(50.89)
27 Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia 2005 48.21 - - - - - - 39
(48.21)
28 Karol Eriksson MKŻ Arka Gdynia 2004 47.20 - - - - 28
(15.63)
28
(18.18)
52
(13.39)
29 Michał Gonciarz UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 2004 34.82 - - - - - - 44
(34.82)
30 Jan Gierzyński YKP Gdynia 2004 32.14 - - - - - - 45
(32.14)
31 Iwo Gogołkiewicz KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2006 27.21 23
(2.08)
- 29
(6.25)
45
(6.38)
29
(12.50)
- -
32 Piotr Vogel JKW Poznań 2005 19.59 - 20
(6.82)
- 42
(12.77)
- - -
33 Michał Paciorek KS Spójnia Warszawa 2004 15.91 - 16
(15.91)
27*
(9.38)
- - - -
34 Dominik Masłoń Stowarzyszenie Marina Poraj 2005 8.04 - - - - - - 54
(8.04)
35 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 2004 7.81 - - 28
(7.81)
- - - -
36 Bartosz Dąbrowski UKŻ Siódemka Białystok 2004 4.69 - - 30
(4.69)
- - - -
37 Mikołaj Warot JKW Poznań 2005 4.55 - 21
(4.55)
31*
(3.13)
- - - -
38 Gabriel Małecki KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2004 3.13 22
(3.13)
- - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.