Puchar Polski Laser (2022)

Ostatnia aktualizacja:


ILCA 6 M U19
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar Miasta Gdyni XXII Puchar Żubra X Regaty Kacper Sailor Otwarte Mistrzostwa Śląska Wiosenny Puchar JKW PUCHAR NYSY XXVIII MIĘDZYNARODOWE REGATY „PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR" OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA Puchar WOZŻ Puchar Warszawy IV Dzierżno Cup Otwarte Mistrzostwa LOK Puchar Starosty Poznańskiego Mistrzostwa Warszawy Puchar TS KUŹNIA RYBNIK Nauticus CUP Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w klasie ILCA 6, Finn, Snipe Puchar ARKI - Otwarte Mistrzostwa Pomorza w klasach O’PEN SKIFF, ILCA4, ILCA6, ILCA7 Lotos Nord Cup Gdańsk 2022 Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. I Puchar PSKL Puchar Pucka Puchar Polski Centralnej 2022 im. trenera Wiesława Kopra ILCA Europa Cup Poland Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Tymoteusz Wysocki Nauticus YC Olsztyn 2005 564.84 - - - - - - - - - - - 1
(25.00)
- - - - - - 1
(50.00)
24*
(70.89)
1
(100.00)
3
(96.36)
- 5
(143.48)
1
(150.00)
2 Filip Olszewski MKS Dwójka Warszawa 2006 558.33 1*
(25.00)
- - - - - - 1
(25.00)
- - - - 1
(50.00)
- - - - - 3*
(47.87)
1
(100.00)
2*
(98.28)
2*
(98.18)
1
(100.00)
1
(150.00)
5
(133.33)
3 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 2004 553.44 2
(24.55)
- - - - - - - - - - - - - - - 4*
(44.83)
- 2
(48.94)
8*
(91.14)
5*
(93.10)
1
(100.00)
2
(96.43)
6
(141.85)
3
(141.67)
4 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 2006 529.54 3
(24.11)
- - - - - - - - - - - - - - - 2
(48.28)
- 8*
(42.55)
2
(98.73)
4
(94.83)
5*
(92.73)
4*
(89.29)
8
(138.59)
7
(125.00)
5 Tomasz Bendlewski ŻLKS Poznań 2004 504.57 - - - 1*
(25.00)
- - 1
(25.00)
- - - - - - - - 1*
(50.00)
- 1
(50.00)
19*
(30.85)
7
(92.41)
10*
(84.48)
- 5
(85.71)
18
(122.28)
6
(129.17)
6 Filip Jarosiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 2006 499.80 4
(23.66)
- - - - - - - - - - - - - - - 7
(39.66)
- 16*
(34.04)
9
(89.87)
58*
(1.72)
20
(65.45)
- 10
(135.33)
2
(145.83)
7 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 2006 488.12 - - - - - - - 2
(23.75)
- - - - 4
(45.45)
- - - - - 15*
(35.11)
13
(84.81)
14
(77.59)
32*
(43.64)
- 20
(119.02)
4
(137.50)
8 Jan Pacheco-Śledź KŻ Horn Kraków 2006 469.88 - - - - - - - - - - - - - 4
(45.45)
- - - - 17*
(32.98)
6
(93.67)
11
(82.76)
11*
(81.82)
7*
(78.57)
15
(127.17)
8
(120.83)
9 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 2006 455.22 10
(20.98)
- - - - - - - - - - - - - 4*
(37.50)
- - 3
(46.43)
18*
(31.91)
10
(88.61)
15*
(75.86)
12
(80.00)
- 25
(110.87)
11
(108.33)
10 Szymon Janiak MKŻ Arka Gdynia 2005 422.38 13
(19.64)
- - - - - - - - - - - - - - - 10
(34.48)
- 34*
(14.89)
17
(79.75)
29*
(51.72)
13
(78.18)
- 33
(97.83)
10
(112.50)
11 Igor Rudek YKP Gdynia 2006 380.37 - - - - - - - - - - - - - - - - 13
(29.31)
- 23*
(26.60)
18
(78.48)
19*
(68.97)
9
(85.45)
- 37
(91.30)
14
(95.83)
12 Iwo Barański AZS UW Warszawa 2006 372.70 17*
(17.86)
- - - - - - 5*
(20.00)
4
(22.50)
- - - 2
(48.48)
- - - - - 30*
(19.15)
- 17
(72.41)
35
(38.18)
- 32
(99.46)
15
(91.67)
13 Mateusz Gigielewicz Giżycka Grupa Regatowa 2005 368.16 9
(21.43)
- - - - - - - - - - - - - 1
(50.00)
- - 2*
(48.21)
13*
(37.23)
4
(96.20)
9*
(86.21)
4
(94.55)
10*
(67.86)
28
(105.98)
-
14 Oskar Ponto KS AZS AWFiS Gdańsk 2004 366.51 8
(21.88)
- - - - - - - - - - - - - - - 5
(43.10)
5*
(42.86)
- 14
(83.54)
12
(81.03)
- - 9
(136.96)
-
15 Leon Gniadek KŻ Horn Kraków 2004 357.25 - - - - - - - - - - - - - 1
(50.00)
- - - - 11*
(39.36)
5
(94.94)
3
(96.55)
- 9*
(71.43)
22
(115.76)
-
16 Konrad Wlazłowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2005 345.10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 28
(21.28)
16
(81.01)
28*
(53.45)
21
(63.64)
- 47
(75.00)
12
(104.17)
17 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 2004 343.60 - - - - - - - - - - - - - - - - 9*
(36.21)
- 10
(40.43)
27*
(67.09)
7
(89.66)
14*
(76.36)
3
(92.86)
19
(120.65)
-
18 Antoni Kiliszek MKS Dwójka Warszawa 2006 343.35 24*
(14.73)
- - - - - - - 5
(21.67)
- - - - 7
(40.91)
- - - - - 38
(53.16)
- 17
(70.91)
- 48
(73.37)
17
(83.33)
19 Oskar Sawicki KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2006 340.44 12
(20.09)
- - - - - - - - - - - - - - - - - 6
(44.68)
40*
(50.63)
18
(70.69)
15
(74.55)
- 13
(130.43)
-
20 Maciej Iliński KS AZS AWFiS Gdańsk 2004 319.30 5
(23.21)
- - - - - - - - - - - - - - - - 6*
(41.07)
9
(41.49)
22
(73.42)
22
(63.79)
- - 21
(117.39)
-
21 Tymon Gajdziński MKŻ Arka Gdynia 2005 315.24 25
(14.29)
- - - - - - - - - - - - - - - 12
(31.03)
- 25*
(24.47)
32
(60.76)
25
(58.62)
25*
(56.36)
21*
(28.57)
62
(50.54)
13
(100.00)
22 Maksymilian Kruczyński OŚ AZS Poznań 2006 314.31 19*
(16.96)
- - - - - 2
(22.73)
- - - - - - - - 7
(30.00)
- - 21*
(28.72)
12
(86.08)
20*
(67.24)
7
(89.09)
- 40
(86.41)
-
23 Julian Podwalski SSW MOS Iława 2005 301.66 - - - - - - - - - - - - - - 5*
(33.33)
- - - 14
(36.17)
19
(77.22)
16
(74.14)
19*
(67.27)
30* 23
(114.13)
-
24 Krzysztof Olejnik SEJK Pogoń Szczecin 2005 295.81 11
(20.54)
- - 7*
(14.29)
- - - - - - - - - - - - - - 39
(9.57)
20
(75.95)
- - 6
(82.14)
27
(107.61)
-
25 Marek Szczepankowski SEJK Pogoń Szczecin 2005 291.91 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4
(46.81)
- 26
(56.90)
- 11
(64.29)
17
(123.91)
-
26 Antoni Nazimek JKW Poznań 2005 290.90 7
(22.32)
- - - - - 4*
(18.18)
- - - - 3*
(21.43)
- - - 3*
(43.33)
- 4
(44.64)
26*
(23.40)
36
(55.70)
21
(65.52)
- - 30
(102.72)
-
27 Jeremi Ślusarski PKM LOK Poznań 2006 282.12 43*
(6.25)
- - 5*
(17.86)
- - 12* - - - - 4
(19.64)
- - - 9*
(23.33)
- 8
(37.50)
- 35
(56.96)
33
(44.83)
- - 66
(44.02)
18
(79.17)
28 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków 2005 279.24 - - - - - - - - - - - - - 3
(46.97)
- - - - 41*
(7.45)
21*
(74.68)
8
(87.93)
8
(87.27)
15*
(50.00)
58
(57.07)
-
29 Iwo Reński YKP Gdynia 2005 270.44 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 24
(25.53)
11
(87.34)
13
(79.31)
- - 45
(78.26)
-
30 Jan Kamieński JKW Poznań 2006 263.65 42*
(6.70)
- - 10*
(8.93)
- - 10*
(4.55)
- - - - 2
(23.21)
- - - 11*
(16.67)
- 7
(39.29)
- 28
(65.82)
- - - 56
(60.33)
19
(75.00)
31 Andrzej Nowakowski MKS Dwójka Warszawa 2004 251.23 - - - - - - - - 1
(25.00)
- - - - 5
(43.94)
- - - - 37*
(11.70)
68*
(15.19)
6
(91.38)
6
(90.91)
19*
(35.71)
- -
32 Szymon Maruszczak Nauticus YC Olsztyn 2005 247.36 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 29
(20.21)
23
(72.15)
23
(62.07)
28*
(50.91)
- 36
(92.93)
-
33 Bartosz Bilicki SSW MOS Iława 2007 236.64 - - - - - - - - - - - - - - 10
(12.50)
- - - - 15
(82.28)
24
(60.34)
- - 43
(81.52)
-
34 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa 2005 236.20 27
(13.39)
- - - - - - - - - - - - - 8*
(20.83)
- - 11
(32.14)
40*
(8.51)
47
(41.77)
42*
(29.31)
30
(47.27)
24*
(17.86)
69
(39.13)
22
(62.50)
35 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa 2005 229.76 - - - - - - - 4
(21.25)
- - - - - - - - - - 5
(45.74)
- 39
(34.48)
24
(58.18)
- 50
(70.11)
-
36 Jan Suchocki MKŻ Arka Gdynia 2007 207.75 - - - - - - - - - - - - - - - - 14
(27.59)
- 42*
(6.38)
50
(37.97)
34
(43.10)
37*
(34.55)
- 68
(40.76)
23
(58.33)
37 Jakub Gil CHKŻ Chojnice 2006 206.28 21
(16.07)
- - - - - - - - - - - - - - - - 12
(30.36)
32*
(17.02)
34
(58.23)
36
(39.66)
- - 55
(61.96)
-
38 Kamil Szlachetka LOK Garland Gliwice 2006 198.13 30*
(12.05)
- - - - 7*
(16.18)
- - - 4
(21.05)
5*
(17.86)
- - - - - - - - 49
(39.24)
41*
(31.03)
33
(41.82)
- 75
(29.35)
21
(66.67)
39 Michał Gonciarz UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 2004 194.83 - - 2*
(23.33)
- 3*
(22.37)
2*
(23.53)
- - - 2
(23.68)
3*
(21.43)
- - 11
(34.85)
- - - - - 29
(64.56)
- - - 49
(71.74)
-
40 Teodor Kasprzyk ŻMKS Poznań 2005 194.71 - - - 4
(19.64)
- - - - - - - 13*
(3.57)
- - - 10*
(20.00)
- 9
(35.71)
- 37
(54.43)
40
(32.76)
- - 61
(52.17)
-
41 Dominik Masłoń Stowarzyszenie Marina Poraj 2005 177.24 26*
(13.84)
- 4*
(20.00)
- 4*
(21.05)
10*
(11.76)
- - - 3
(22.37)
8*
(12.50)
- - 12
(33.33)
- - - - 31*
(18.09)
41
(49.37)
37
(37.93)
39*
(30.91)
- 72
(34.24)
-
42 Mateusz Balicki CHKŻ Chojnice 2004 173.62 - - - - - - - - - - - - - - - - 6
(41.38)
- - - - 29
(49.09)
- 42
(83.15)
-
43 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 2004 172.09 - - - - - - - - - - - - - - - - 3
(46.55)
- - - - - - 16
(125.54)
-
44 Miłosz MICHALAK YKP Gdynia 2005 171.63 - - - - - - - - - - - - - - - - 8
(37.93)
- - - - - - 11
(133.70)
-
45 Adam Cwojdziński ŻMKS Poznań 2006 161.65 - - - 9
(10.71)
- - - - - - - - - - - 14*
(6.67)
- 13
(28.57)
- 48
(40.51)
38
(36.21)
- - 65
(45.65)
-
46 Jakub Rzeszotek MKS Dwójka Warszawa 2006 158.04 16
(18.30)
- - - - - - - - - - - 14*
(30.30)
9
(37.88)
- - - - 20*
(29.79)
- - - 16
(46.43)
59
(55.43)
-
47 Piotr Grabski SYC Zefir Drakkar Poraj 2005 153.32 - - 1
(25.00)
- 2*
(23.68)
6*
(17.65)
- - - 5*
(19.74)
2*
(23.21)
- - - - - - - - 25
(69.62)
- - - 57
(58.70)
-
48 Paweł Sikora PKM LOK Poznań 2004 151.48 - - - - - - 8*
(9.09)
- - - - 5
(17.86)
- - - 5
(36.67)
- 20*
(16.07)
- 58
(27.85)
35
(41.38)
- - 76
(27.72)
-
49 Jakub Aleksander Rusiniak Nauticus YC Olsztyn 2007 150.18 - - - - - - - - - - - - - - 2
(45.83)
- - - - - - - - 29
(104.35)
-
50 Bartosz Andrzejak Nauticus YC Olsztyn 2004 146.74 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3
(146.74)
-
51 Kajetan Linow KŻ Mewa Poznań 2007 143.17 - - - 12*
(5.36)
- - - - - - - 9
(10.71)
- - - 13
(10.00)
- 24*
(8.93)
- 42
(48.10)
- 42
(25.45)
- 86
(11.41)
28
(37.50)
52 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń 2007 141.67 - - - - - - - - - - - - - - 7
(25.00)
- - - - - - - - - 9
(116.67)
53 Tymoteusz Mika KŻ Horn Kraków 2006 141.10 - - - - - - - - - - - - - 14
(30.30)
- - - - 45*
(3.19)
26
(68.35)
- 47
(16.36)
- 77
(26.09)
-
54 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 2007 137.71 - - - - - 4
(20.59)
- - - - - - - - - - - - - 39
(51.90)
- - - 53
(65.22)
-
55 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań 2007 136.34 - - - - - - - - - - - - - - - 2
(46.67)
- - - - - - - 38
(89.67)
-
56 Jakub Gąsienica-Wawrytko KS Wiaterni Nowy Targ 2007 132.53 - - - - - 16
(2.94)
- - - - - - - 24
(15.15)
- - - - - 65
(18.99)
50*
(15.52)
31
(45.45)
25*
(14.29)
- 25
(50.00)
57 Jakub Trojnar KŻ Horn Kraków 2005 127.34 - - - - - - - - - - - - - 23
(16.67)
- - - - 44*
(4.26)
53
(34.18)
48*
(18.97)
22
(61.82)
28*
(3.57)
84
(14.67)
-
58 Nikodem Górski AZS UW Warszawa 2006 120.87 34*
(10.27)
- - - - - - 16*
(6.25)
16
(12.50)
- - - - - - - - 26*
(5.36)
38
(10.64)
63
(21.52)
46
(22.41)
49*
(12.73)
- 60
(53.80)
-
59 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 2004 118.71 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 12
(38.30)
- 44
(25.86)
26
(54.55)
- - -
60 Konrad Kunc MKŻ Arka Gdynia 2006 117.63 - - - - - - - - - - - - - - - - 25
(8.62)
- - 56
(30.38)
- - - 78
(24.46)
24
(54.17)
61 Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia 2005 115.40 14
(19.20)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 34
(96.20)
-
62 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 2007 109.66 - - - - - - - - 9
(18.33)
- - - 6
(42.42)
- - - - - - - - - - 63
(48.91)
-
63 Jan Rohde SSW MOS Iława 2008 109.06 - - - - - - - - - - - - - - 6
(29.17)
- - - - - - - - 44
(79.89)
-
64 Kacper Kadłubowski LOK Garland Gliwice 2007 106.77 - - 8*
(13.33)
- 16*
(5.26)
3
(22.06)
- - - 13*
(9.21)
- - - - - - - - - 46
(43.04)
- - - - 27
(41.67)
65 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 2004 101.09 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 31
(101.09)
-
66 MARCEL SKUBAŃSKI KŻ Nysa 2005 97.42 - - 3
(21.67)
- 6*
(18.42)
- - - - 12*
(10.53)
4*
(19.64)
- - 8
(39.39)
- - - - - - - 36
(36.36)
- - -
67 Maksym Kowalewski Akademia Żeglarstwa Prestige 2006 94.59 23
(15.18)
- - - - - - - - - - - - - - - 15*
(25.86)
10
(33.93)
- 61
(24.05)
- - 23
(21.43)
- -
68 Franek Kotlarek KS Spójnia Warszawa 2005 94.57 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 35
(94.57)
-
69 Maciej Dudek Nauticus YC Olsztyn 2008 92.21 - - - - - - - - - - - - - - 12
(4.17)
- - - - - - - - 39
(88.04)
-
70 Jakub Krysiński KS Spójnia Warszawa 2007 90.18 - - - - - - - - - - - - 20
(21.21)
- - - - - - 59
(26.58)
- - - 67
(42.39)
-
71 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 2004 84.78 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 41
(84.78)
-
72 Olek Ponto YKP Gdynia 2004 84.50 28
(12.95)
- - - - - - - - - - - - - - - - 15
(25.00)
33*
(15.96)
- 32
(46.55)
- - - -
73 Maciej Cymerman KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2006 82.92 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 35
(13.83)
- - 18
(69.09)
29 - -
74 Jakub Piesiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 2005 77.53 31
(11.61)
- - - - - - - - - - - - - - - 20
(17.24)
21*
(14.29)
- 57
(29.11)
- - - 81
(19.57)
-
75 Konstantyn Podwojski LOK Garland Gliwice 2005 72.47 45*
(5.36)
- 6*
(16.67)
- 5
(19.74)
- - - - - 7*
(14.29)
- - - - - - - - - - 27
(52.73)
- - -
76 Bartosz Dworakowski UKŻ Michałowo 2007 70.62 - - - - - - - 21* 15
(13.33)
- - - - - - - - 27
(3.57)
- 77
(3.80)
- 40
(29.09)
- - 32
(20.83)
77 Jan Michał Karnowski KS Spójnia Warszawa 2006 69.77 - - - - - - - - - - - - - - - - - 25
(7.14)
46*
(2.13)
55
(31.65)
- - - 74
(30.98)
-
78 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 2007 66.85 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 52
(66.85)
-
79 Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia 2005 66.45 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7
(43.62)
- - - - 79
(22.83)
-
80 Nikodem Machejko Giżycka Grupa Regatowa 2008 60.35 37
(8.93)
- - - - - - - - - - - - - - - - 22
(12.50)
- 66
(17.72)
- - - 80
(21.20)
-
81 Maciej Maciejczyk UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 2004 59.53 - - 7*
(15.00)
- 9*
(14.47)
12*
(8.82)
- - - 7
(17.11)
- - - 6
(42.42)
- - - - - - - - - - -
82 Marek Sokołowski AZS UW Warszawa 2006 53.86 55*
(0.89)
- - - - - - 14
(8.75)
26*
(4.17)
- - - 23
(16.67)
- - - - - 47*
(1.06)
76
(5.06)
- 53
(5.45)
- 82
(17.93)
-
83 Kuba Matysik YKP Kraków 2005 52.45 - - 5
(18.33)
- - - - - - - - - - 19*
(22.73)
- - - 16
(23.21)
- - - 50
(10.91)
- - -
84 Andrzej Pochopień KŻ Horn Kraków 2006 50.05 - - - - - - - - - - - - - 28
(9.09)
- - - - - 62
(22.78)
- 46
(18.18)
- - -
85 Konstanty Skwarło Akademia Żeglarstwa Prestige 2006 49.48 - - - - - - - - - - - - - - - - 26
(6.90)
- - 52
(35.44)
- - 27
(7.14)
- -
86 Wiktor Radziej KS AZS AWFiS Gdańsk 2008 49.33 47
(4.46)
- - - - - - - - - - - - - - - 23*
(12.07)
19
(17.86)
- - 53
(10.34)
- - - 33
(16.67)
87 Mateusz Kundzier KS AZS AWFiS Gdańsk 2008 47.51 44
(5.80)
- - - - - - - - - - - - - - - - 18
(19.64)
- 69
(13.92)
- - - 88
(8.15)
-
88 Damian Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 2004 43.00 38
(8.48)
- - - 17*
(3.95)
17*
(1.47)
- - - 14*
(7.89)
14*
(1.79)
- - 31
(4.55)
- - - - - 75
(6.33)
57*
(3.45)
43
(23.64)
- - -
89 Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa 2006 40.91 - - - - - - - - - - - - 7
(40.91)
- - - - - - - - - - - -
90 Mateusz Śledzik LOK Garland Gliwice 2005 40.84 54*
(1.34)
- - - - 14*
(5.88)
- - - - 9
(10.71)
- - - - - - - - 72
(10.13)
55*
(6.90)
45
(20.00)
- - -
91 Andrzej Nycz JKW Poznań 2006 37.19 - - - - - - 9*
(6.82)
- - - - 8
(12.50)
- - - - - 17
(21.43)
- - - - - 91
(3.26)
-
92 Aleksander Chojnowski MKS Dwójka Warszawa 2005 36.99 48*
(4.02)
11*
(2.27)
- - - - - - 23
(6.67)
- - - 25
(13.64)
32*
(3.03)
- - - - - 74
(7.59)
56*
(5.17)
51
(9.09)
- - -
93 Maciej Kowalski LOK Garland Gliwice 2007 36.84 - - - - - - - - - 11
(11.84)
- - - - - - - - - - - - - - 31
(25.00)
94 Michał Bortkiewicz UKS Żeglarz Wrocław 2005 36.27 52
(2.23)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - 64
(20.25)
51
(13.79)
- - - -
95 Hieronim Hendler CHKŻ Chojnice 2008 35.87 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 71
(35.87)
-
96 Emil Rutkowski TKŻ Toruń 2006 35.60 - 9
(6.82)
- - - - - - - - - - - - - - - - 43
(5.32)
71
(11.39)
52
(12.07)
- - - -
97 Borys Łabędzki Sindbad Sailing 2008 33.33 - - - - - - - - - - - - 12
(33.33)
- - - - - - - - - - - -
98 Jakub Wegiera Sindbad Sailing 2006 31.82 - - - - - - - - - - - - 13
(31.82)
- - - - - - - - - - - -
99 Kacper Wysocki UKS FIR Warszawa 2009 29.70 - - - - - - - - 19
(10.00)
- - - 21
(19.70)
- - - - - - - - - - - -
100 Piotr Kuźniarski KŻ Horn Kraków 2007 29.17 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 30
(29.17)
101 Filip Szczepankowski AZS UW Warszawa 2007 28.79 - - - - - - - - - - - - 15
(28.79)
- - - - - - - - - - - -
102 Szymon Gąsiorowski YKP Gdynia 2005 27.66 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 22
(27.66)
- - - - - -
103 Wiktor Sebastiański Akademia Żeglarstwa Prestige 2007 27.15 49
(3.57)
- - - - - - - - - - - - - - - 24
(10.34)
28*
(1.79)
- 78
(2.53)
59* - 26
(10.71)
- -
104 Wiktor Raszka MKS Dwójka Warszawa 2009 25.76 - - - - - - - - - - - - 17
(25.76)
- - - - - - - - - - - -
105 Marcin Pietrzak MKS Dwójka Warszawa 2004 19.70 - - - - - - - - - - - - - 21
(19.70)
- - - - 36*
(12.77)
- - - - - -
106 Antoni Michalik UKS FIR Warszawa 2007 18.11 - - - - - - - - 22
(7.50)
- - - 27
(10.61)
- - - - - - - - - - - -
107 Michał Kornik Skawiński UKŻ Wiking Toruń 2007 16.63 - - - - - - - - 13
(15.00)
- - - - - - - - - - - - - - 92
(1.63)
-
108 Jakub Kuźmiński YKP Gdynia 2009 16.30 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 83
(16.30)
-
109 Jakub Rozwadowski Akademia Żeglarstwa Prestige 2006 15.52 - - - - - - - - - - - - - - - - 21
(15.52)
23*
(10.71)
- - - - - - -
110 Andrei Dzhura UKS FIR Warszawa 2006 14.03 - - - - - - - - - - - - 34* - - - 27
(5.17)
- - 73
(8.86)
- - - - -
111 Krzysztof Dzilne ŻLKS Poznań 2006 13.33 - - - - - - - - - - - - - - - 12
(13.33)
- - - - - - - - -
112 Karol Rusin LOK Garland Gliwice 2006 13.16 - - - - - - - - - 10
(13.16)
- - - - - - - - - - - - - - -
113 Wiktor Łasak YKP Gdynia 2006 12.66 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 70
(12.66)
- - - - -
114 Jan Schwendimann AZS UW Warszawa 2006 10.91 - - - - - - - - 27
(3.33)
- - - 29
(7.58)
- - - - - - - - - - - -
115 Mikołaj Madejak AZS UW Warszawa 2008 10.83 - - - - - - - - 18
(10.83)
- - - - - - - - - - - - - - - -
116 Jan Konkol YKP Gdynia 2008 9.78 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 87
(9.78)
-
117 Maximilian Sitek UKŻ Pirat Bolesławiec 2006 9.21 - - - - 13
(9.21)
- - - - 19*
(1.32)
- - - - - - - - - - - - - - -
118 Wojciech Sikorski AZS UW Warszawa 2008 6.06 - - - - - - - - - - - - 30
(6.06)
- - - - - - - - - - - -
119 Noah Hugeth UKŻ Pirat Bolesławiec 2005 5.26 - - - - - - - - - 16
(5.26)
- - - - - - - - - - - - - - -
120 Filip Brzostowski AZS UW Warszawa 2007 5.00 - - - - - - - - 25
(5.00)
- - - - - - - - - - - - - - - -
121 Szymon Szymanowicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 4.91 46
(4.91)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
122 Michał Klimko UKS Żeglarz Wrocław 2006 3.99 56
(0.45)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - 58
(1.72)
55
(1.82)
- - -
123 Paweł Szelachowski UKS FIR Warszawa 2007 3.86 - - - - - - - - 30
(0.83)
- - - 32
(3.03)
- - - - - - - - - - - -
124 Josh Kurzawa PKM LOK Poznań 2006 3.57 - - - 13
(3.57)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
125 Filip Oleszczyk KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2005 3.13 50
(3.13)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
126 Kacper Rodziewicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 2.68 51
(2.68)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
127 Jędrzej Anioła JKW Poznań 2007 0.00 - - - - - - - - - - - - - - - 16 - - - - - - - - -
128 Krzysztof Szklarski AZS UW Warszawa 2008 0.00 - - - - - - - - - - - - 34 - - - - - - - - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.