Puchar Polski Laser (2022)

Ostatnia aktualizacja:


ILCA 6 M U17
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar Miasta Gdyni XXII Puchar Żubra X Regaty Kacper Sailor Otwarte Mistrzostwa Śląska Wiosenny Puchar JKW PUCHAR NYSY XXVIII MIĘDZYNARODOWE REGATY „PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR" OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA Puchar WOZŻ Puchar Warszawy IV Dzierżno Cup Otwarte Mistrzostwa LOK Puchar Starosty Poznańskiego Mistrzostwa Warszawy Puchar TS KUŹNIA RYBNIK Nauticus CUP Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w klasie ILCA 6, Finn, Snipe Puchar ARKI - Otwarte Mistrzostwa Pomorza w klasach O’PEN SKIFF, ILCA4, ILCA6, ILCA7 Lotos Nord Cup Gdańsk 2022 Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. I Puchar PSKL Puchar Pucka Puchar Polski Centralnej 2022 im. trenera Wiesława Kopra ILCA Europa Cup Poland Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Filip Olszewski MKS Dwójka Warszawa 2006 558.33 1*
(25.00)
- - - - - - 1
(25.00)
- - - - 1
(50.00)
- - - - - 3*
(47.87)
1
(100.00)
2*
(98.28)
2*
(98.18)
1
(100.00)
1
(150.00)
5
(133.33)
2 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 2006 529.54 3
(24.11)
- - - - - - - - - - - - - - - 2
(48.28)
- 8*
(42.55)
2
(98.73)
4
(94.83)
5*
(92.73)
4*
(89.29)
8
(138.59)
7
(125.00)
3 Filip Jarosiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 2006 499.80 4
(23.66)
- - - - - - - - - - - - - - - 7
(39.66)
- 16*
(34.04)
9
(89.87)
58*
(1.72)
20
(65.45)
- 10
(135.33)
2
(145.83)
4 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 2006 488.12 - - - - - - - 2
(23.75)
- - - - 4
(45.45)
- - - - - 15*
(35.11)
13
(84.81)
14
(77.59)
32*
(43.64)
- 20
(119.02)
4
(137.50)
5 Jan Pacheco-Śledź KŻ Horn Kraków 2006 469.88 - - - - - - - - - - - - - 4
(45.45)
- - - - 17*
(32.98)
6
(93.67)
11
(82.76)
11*
(81.82)
7*
(78.57)
15
(127.17)
8
(120.83)
6 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 2006 455.22 10
(20.98)
- - - - - - - - - - - - - 4*
(37.50)
- - 3
(46.43)
18*
(31.91)
10
(88.61)
15*
(75.86)
12
(80.00)
- 25
(110.87)
11
(108.33)
7 Igor Rudek YKP Gdynia 2006 380.37 - - - - - - - - - - - - - - - - 13
(29.31)
- 23*
(26.60)
18
(78.48)
19*
(68.97)
9
(85.45)
- 37
(91.30)
14
(95.83)
8 Iwo Barański AZS UW Warszawa 2006 372.70 17*
(17.86)
- - - - - - 5*
(20.00)
4
(22.50)
- - - 2
(48.48)
- - - - - 30*
(19.15)
- 17
(72.41)
35
(38.18)
- 32
(99.46)
15
(91.67)
9 Antoni Kiliszek MKS Dwójka Warszawa 2006 343.35 24*
(14.73)
- - - - - - - 5
(21.67)
- - - - 7
(40.91)
- - - - - 38
(53.16)
- 17
(70.91)
- 48
(73.37)
17
(83.33)
10 Oskar Sawicki KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2006 340.44 12
(20.09)
- - - - - - - - - - - - - - - - - 6
(44.68)
40*
(50.63)
18
(70.69)
15
(74.55)
- 13
(130.43)
-
11 Maksymilian Kruczyński OŚ AZS Poznań 2006 314.31 19*
(16.96)
- - - - - 2
(22.73)
- - - - - - - - 7
(30.00)
- - 21*
(28.72)
12
(86.08)
20*
(67.24)
7
(89.09)
- 40
(86.41)
-
12 Jeremi Ślusarski PKM LOK Poznań 2006 282.12 43*
(6.25)
- - 5*
(17.86)
- - 12* - - - - 4
(19.64)
- - - 9*
(23.33)
- 8
(37.50)
- 35
(56.96)
33
(44.83)
- - 66
(44.02)
18
(79.17)
13 Jan Kamieński JKW Poznań 2006 263.65 42*
(6.70)
- - 10*
(8.93)
- - 10*
(4.55)
- - - - 2
(23.21)
- - - 11*
(16.67)
- 7
(39.29)
- 28
(65.82)
- - - 56
(60.33)
19
(75.00)
14 Bartosz Bilicki SSW MOS Iława 2007 236.64 - - - - - - - - - - - - - - 10
(12.50)
- - - - 15
(82.28)
24
(60.34)
- - 43
(81.52)
-
15 Jan Suchocki MKŻ Arka Gdynia 2007 207.75 - - - - - - - - - - - - - - - - 14
(27.59)
- 42*
(6.38)
50
(37.97)
34
(43.10)
37*
(34.55)
- 68
(40.76)
23
(58.33)
16 Jakub Gil CHKŻ Chojnice 2006 206.28 21
(16.07)
- - - - - - - - - - - - - - - - 12
(30.36)
32*
(17.02)
34
(58.23)
36
(39.66)
- - 55
(61.96)
-
17 Kamil Szlachetka LOK Garland Gliwice 2006 198.13 30*
(12.05)
- - - - 7*
(16.18)
- - - 4
(21.05)
5*
(17.86)
- - - - - - - - 49
(39.24)
41*
(31.03)
33
(41.82)
- 75
(29.35)
21
(66.67)
18 Adam Cwojdziński ŻMKS Poznań 2006 161.65 - - - 9
(10.71)
- - - - - - - - - - - 14*
(6.67)
- 13
(28.57)
- 48
(40.51)
38
(36.21)
- - 65
(45.65)
-
19 Jakub Rzeszotek MKS Dwójka Warszawa 2006 158.04 16
(18.30)
- - - - - - - - - - - 14*
(30.30)
9
(37.88)
- - - - 20*
(29.79)
- - - 16
(46.43)
59
(55.43)
-
20 Jakub Aleksander Rusiniak Nauticus YC Olsztyn 2007 150.18 - - - - - - - - - - - - - - 2
(45.83)
- - - - - - - - 29
(104.35)
-
21 Kajetan Linow KŻ Mewa Poznań 2007 143.17 - - - 12*
(5.36)
- - - - - - - 9
(10.71)
- - - 13
(10.00)
- 24*
(8.93)
- 42
(48.10)
- 42
(25.45)
- 86
(11.41)
28
(37.50)
22 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń 2007 141.67 - - - - - - - - - - - - - - 7
(25.00)
- - - - - - - - - 9
(116.67)
23 Tymoteusz Mika KŻ Horn Kraków 2006 141.10 - - - - - - - - - - - - - 14
(30.30)
- - - - 45*
(3.19)
26
(68.35)
- 47
(16.36)
- 77
(26.09)
-
24 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 2007 137.71 - - - - - 4
(20.59)
- - - - - - - - - - - - - 39
(51.90)
- - - 53
(65.22)
-
25 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań 2007 136.34 - - - - - - - - - - - - - - - 2
(46.67)
- - - - - - - 38
(89.67)
-
26 Jakub Gąsienica-Wawrytko KS Wiaterni Nowy Targ 2007 132.53 - - - - - 16
(2.94)
- - - - - - - 24
(15.15)
- - - - - 65
(18.99)
50*
(15.52)
31
(45.45)
25*
(14.29)
- 25
(50.00)
27 Nikodem Górski AZS UW Warszawa 2006 120.87 34*
(10.27)
- - - - - - 16*
(6.25)
16
(12.50)
- - - - - - - - 26*
(5.36)
38
(10.64)
63
(21.52)
46
(22.41)
49*
(12.73)
- 60
(53.80)
-
28 Konrad Kunc MKŻ Arka Gdynia 2006 117.63 - - - - - - - - - - - - - - - - 25
(8.62)
- - 56
(30.38)
- - - 78
(24.46)
24
(54.17)
29 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 2007 109.66 - - - - - - - - 9
(18.33)
- - - 6
(42.42)
- - - - - - - - - - 63
(48.91)
-
30 Jan Rohde SSW MOS Iława 2008 109.06 - - - - - - - - - - - - - - 6
(29.17)
- - - - - - - - 44
(79.89)
-
31 Kacper Kadłubowski LOK Garland Gliwice 2007 106.77 - - 8*
(13.33)
- 16*
(5.26)
3
(22.06)
- - - 13*
(9.21)
- - - - - - - - - 46
(43.04)
- - - - 27
(41.67)
32 Maksym Kowalewski Akademia Żeglarstwa Prestige 2006 94.59 23
(15.18)
- - - - - - - - - - - - - - - 15*
(25.86)
10
(33.93)
- 61
(24.05)
- - 23
(21.43)
- -
33 Maciej Dudek Nauticus YC Olsztyn 2008 92.21 - - - - - - - - - - - - - - 12
(4.17)
- - - - - - - - 39
(88.04)
-
34 Jakub Krysiński KS Spójnia Warszawa 2007 90.18 - - - - - - - - - - - - 20
(21.21)
- - - - - - 59
(26.58)
- - - 67
(42.39)
-
35 Maciej Cymerman KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2006 82.92 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 35
(13.83)
- - 18
(69.09)
29 - -
36 Bartosz Dworakowski UKŻ Michałowo 2007 70.62 - - - - - - - 21* 15
(13.33)
- - - - - - - - 27
(3.57)
- 77
(3.80)
- 40
(29.09)
- - 32
(20.83)
37 Jan Michał Karnowski KS Spójnia Warszawa 2006 69.77 - - - - - - - - - - - - - - - - - 25
(7.14)
46*
(2.13)
55
(31.65)
- - - 74
(30.98)
-
38 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 2007 66.85 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 52
(66.85)
-
39 Nikodem Machejko Giżycka Grupa Regatowa 2008 60.35 37
(8.93)
- - - - - - - - - - - - - - - - 22
(12.50)
- 66
(17.72)
- - - 80
(21.20)
-
40 Marek Sokołowski AZS UW Warszawa 2006 53.86 55*
(0.89)
- - - - - - 14
(8.75)
26*
(4.17)
- - - 23
(16.67)
- - - - - 47*
(1.06)
76
(5.06)
- 53
(5.45)
- 82
(17.93)
-
41 Andrzej Pochopień KŻ Horn Kraków 2006 50.05 - - - - - - - - - - - - - 28
(9.09)
- - - - - 62
(22.78)
- 46
(18.18)
- - -
42 Konstanty Skwarło Akademia Żeglarstwa Prestige 2006 49.48 - - - - - - - - - - - - - - - - 26
(6.90)
- - 52
(35.44)
- - 27
(7.14)
- -
43 Wiktor Radziej KS AZS AWFiS Gdańsk 2008 49.33 47
(4.46)
- - - - - - - - - - - - - - - 23*
(12.07)
19
(17.86)
- - 53
(10.34)
- - - 33
(16.67)
44 Mateusz Kundzier KS AZS AWFiS Gdańsk 2008 47.51 44
(5.80)
- - - - - - - - - - - - - - - - 18
(19.64)
- 69
(13.92)
- - - 88
(8.15)
-
45 Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa 2006 40.91 - - - - - - - - - - - - 7
(40.91)
- - - - - - - - - - - -
46 Andrzej Nycz JKW Poznań 2006 37.19 - - - - - - 9*
(6.82)
- - - - 8
(12.50)
- - - - - 17
(21.43)
- - - - - 91
(3.26)
-
47 Maciej Kowalski LOK Garland Gliwice 2007 36.84 - - - - - - - - - 11
(11.84)
- - - - - - - - - - - - - - 31
(25.00)
48 Hieronim Hendler CHKŻ Chojnice 2008 35.87 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 71
(35.87)
-
49 Emil Rutkowski TKŻ Toruń 2006 35.60 - 9
(6.82)
- - - - - - - - - - - - - - - - 43
(5.32)
71
(11.39)
52
(12.07)
- - - -
50 Borys Łabędzki Sindbad Sailing 2008 33.33 - - - - - - - - - - - - 12
(33.33)
- - - - - - - - - - - -
51 Jakub Wegiera Sindbad Sailing 2006 31.82 - - - - - - - - - - - - 13
(31.82)
- - - - - - - - - - - -
52 Kacper Wysocki UKS FIR Warszawa 2009 29.70 - - - - - - - - 19
(10.00)
- - - 21
(19.70)
- - - - - - - - - - - -
53 Piotr Kuźniarski KŻ Horn Kraków 2007 29.17 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 30
(29.17)
54 Filip Szczepankowski AZS UW Warszawa 2007 28.79 - - - - - - - - - - - - 15
(28.79)
- - - - - - - - - - - -
55 Wiktor Sebastiański Akademia Żeglarstwa Prestige 2007 27.15 49
(3.57)
- - - - - - - - - - - - - - - 24
(10.34)
28*
(1.79)
- 78
(2.53)
59* - 26
(10.71)
- -
56 Wiktor Raszka MKS Dwójka Warszawa 2009 25.76 - - - - - - - - - - - - 17
(25.76)
- - - - - - - - - - - -
57 Tymoteusz Wysocki Nauticus YC Olsztyn 25.00 - - - - - - - - - - - 1
(25.00)
- - - - - - - - - - - - -
58 Antoni Michalik UKS FIR Warszawa 2007 18.11 - - - - - - - - 22
(7.50)
- - - 27
(10.61)
- - - - - - - - - - - -
59 Michał Kornik Skawiński UKŻ Wiking Toruń 2007 16.63 - - - - - - - - 13
(15.00)
- - - - - - - - - - - - - - 92
(1.63)
-
60 Jakub Kuźmiński YKP Gdynia 2009 16.30 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 83
(16.30)
-
61 Jakub Rozwadowski Akademia Żeglarstwa Prestige 2006 15.52 - - - - - - - - - - - - - - - - 21
(15.52)
23*
(10.71)
- - - - - - -
62 Andrei Dzhura UKS FIR Warszawa 2006 14.03 - - - - - - - - - - - - 34* - - - 27
(5.17)
- - 73
(8.86)
- - - - -
63 Krzysztof Dzilne ŻLKS Poznań 2006 13.33 - - - - - - - - - - - - - - - 12
(13.33)
- - - - - - - - -
64 Karol Rusin LOK Garland Gliwice 2006 13.16 - - - - - - - - - 10
(13.16)
- - - - - - - - - - - - - - -
65 Wiktor Łasak YKP Gdynia 2006 12.66 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 70
(12.66)
- - - - -
66 Jan Schwendimann AZS UW Warszawa 2006 10.91 - - - - - - - - 27
(3.33)
- - - 29
(7.58)
- - - - - - - - - - - -
67 Mikołaj Madejak AZS UW Warszawa 2008 10.83 - - - - - - - - 18
(10.83)
- - - - - - - - - - - - - - - -
68 Jan Konkol YKP Gdynia 2008 9.78 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 87
(9.78)
-
69 Maximilian Sitek UKŻ Pirat Bolesławiec 2006 9.21 - - - - 13
(9.21)
- - - - 19*
(1.32)
- - - - - - - - - - - - - - -
70 Wojciech Sikorski AZS UW Warszawa 2008 6.06 - - - - - - - - - - - - 30
(6.06)
- - - - - - - - - - - -
71 Filip Brzostowski AZS UW Warszawa 2007 5.00 - - - - - - - - 25
(5.00)
- - - - - - - - - - - - - - - -
72 Michał Klimko UKS Żeglarz Wrocław 2006 3.99 56
(0.45)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - 58
(1.72)
55
(1.82)
- - -
73 Paweł Szelachowski UKS FIR Warszawa 2007 3.86 - - - - - - - - 30
(0.83)
- - - 32
(3.03)
- - - - - - - - - - - -
74 Josh Kurzawa PKM LOK Poznań 2006 3.57 - - - 13
(3.57)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
75 Jędrzej Anioła JKW Poznań 2007 0.00 - - - - - - - - - - - - - - - 16 - - - - - - - - -
76 Krzysztof Szklarski AZS UW Warszawa 2008 0.00 - - - - - - - - - - - - 34 - - - - - - - - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.