Puchar Polski Laser (2022)

Ostatnia aktualizacja:


ILCA 6 M Masters
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar Miasta Gdyni XXIII Regaty o Puchar Prezydenta Krakowa Puchar Klubu Sportowego Wiaterni X Regaty Kacper Sailor Otwarte Mistrzostwa Śląska PUCHAR NYSY XXVIII MIĘDZYNARODOWE REGATY „PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR" Puchar WOZŻ Puchar Warszawy IV Dzierżno Cup Otwarte Mistrzostwa LOK Puchar Starosty Poznańskiego Mistrzostwa Warszawy Puchar TS KUŹNIA RYBNIK Puchar ARKI - Otwarte Mistrzostwa Pomorza w klasach O’PEN SKIFF, ILCA4, ILCA6, ILCA7 Lotos Nord Cup Gdańsk 2022 Puchar PSKL Puchar Pucka Puchar Polski Centralnej 2022 im. trenera Wiesława Kopra Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Vincent Peter UKS Żeglarz Wrocław 1981 172.78 - - - - 8
(15.79)
- - - - - 11*
(7.14)
9
(37.88)
15*
(28.79)
19*
(18.97)
- 45*
(44.30)
31
(48.28)
34*
(40.00)
20
(70.83)
2 Mariusz Kowalewski KS Spójnia Warszawa 1967 166.67 32*
(11.16)
- - - - - 11*
(12.50)
8
(19.17)
- - - - - - - 54*
(32.91)
30*
(50.00)
23
(60.00)
16
(87.50)
3 Wojciech Ślusarski AZS UW Warszawa 1981 123.26 - - - - - - - 14
(14.17)
- - - 10
(36.36)
- - - - - 16
(72.73)
-
4 Sławomir Chybiński UKS Żeglarz Wrocław 1975 109.62 - - - - 14*
(7.89)
- - - - - 10
(8.93)
- 16
(27.27)
- - - 43
(27.59)
- 26
(45.83)
5 Kuba Kaniszewski KS AZS AWFiS Gdańsk 1989 67.98 - - - - - - - - - - - - - 17
(22.41)
- 44
(45.57)
- - -
6 Krystian Nawrat LOK Garland Gliwice 1961 62.87 - - - 11
(8.33)
- - - - - 12*
(5.36)
12*
(5.36)
- 20
(21.21)
- - - - - 29
(33.33)
7 Tomasz Nitka LOK Garland Gliwice 1987 54.40 53*
(1.79)
- - 12*
(6.67)
19*
(1.32)
11
(10.29)
- - - 13*
(3.57)
- 24
(15.15)
30*
(6.06)
- - 67
(16.46)
54*
(8.62)
52*
(7.27)
34
(12.50)
8 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 1977 49.85 - - - - - - 9
(15.00)
- - - - 11
(34.85)
- - - - - - -
9 Karol Majda KS Spójnia Warszawa 1981 48.68 - - - - - - 18
(3.75)
- - - - 18
(24.24)
- - - - 47
(20.69)
48*
(14.55)
-
10 Paweł Kundzier KS AZS AWFiS Gdańsk 1981 46.84 - - - - - - - - - - - - - - - 43
(46.84)
49*
(17.24)
38*
(32.73)
-
11 Stanisław Elmer RKS Lasery Zegrze 1967 36.44 - - - - - - 17*
(5.00)
20
(9.17)
- - - - - - - - - 41
(27.27)
-
12 Paweł Brzozowski Sindbad Sailing 1979 29.43 - - - - - - 12
(11.25)
- - - - 22
(18.18)
- - - - - - -
13 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 1970 27.27 - - - - - - 21 - - - - 16
(27.27)
- - - - - - -
14 Hubert Wojcik AZS UW Warszawa 1978 26.79 - - - - - - - - - - - - - - 14
(26.79)
- - - -
15 Grzegorz Lesiuk RKS Lasery Zegrze 1968 22.31 - - - - - - 20
(1.25)
- - - - 28
(9.09)
- - - - - 54
(3.64)
35
(8.33)
16 Krzysztof Racz RKS Lasery Zegrze 1980 20.00 - - - - - - - 7
(20.00)
- - - - - - - - - - -
17 Grzegorz Wionczek KŻ FALA Brzeg 1971 13.64 - - - - - - - - - - - - 25
(13.64)
- - - - - -
18 Michał Grędziak RKS Lasery Zegrze 1983 8.33 - - - - - - - 21
(8.33)
- - - - - - - - - - -
19 Wojciech Wionczek KŻ FALA Brzeg 1973 7.58 - - - - - - - - - - - - 29
(7.58)
- - - - - -
20 Paweł Pawlik LOK Garland Gliwice 1986 7.35 - - - 14*
(3.33)
- 13
(7.35)
- - 18*
(2.63)
- - - - - - - - - -
21 Łukasz Wołyńczuk RKS Lasery Zegrze 1987 4.17 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 36
(4.17)
22 Piotr Bednar KS Wiaterni Nowy Targ 1981 3.13 - 9*
(2.78)
8
(3.13)
- - - - - - - - - - - - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.