Puchar Polski Laser (2022)

Ostatnia aktualizacja:


ILCA 6 K U21
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar Miasta Gdyni XXII Puchar Żubra X Regaty Kacper Sailor Otwarte Mistrzostwa Śląska Wiosenny Puchar JKW PUCHAR NYSY XXVIII MIĘDZYNARODOWE REGATY „PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR" OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA Puchar Warszawy IV Dzierżno Cup Otwarte Mistrzostwa LOK Puchar Starosty Poznańskiego Mistrzostwa Warszawy Puchar TS KUŹNIA RYBNIK Nauticus CUP Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w klasie ILCA 6, Finn, Snipe Puchar ARKI - Otwarte Mistrzostwa Pomorza w klasach O’PEN SKIFF, ILCA4, ILCA6, ILCA7 Lotos Nord Cup Gdańsk 2022 Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. I Puchar PSKL Puchar Pucka Puchar Polski Centralnej 2022 im. trenera Wiesława Kopra ILCA Europa Cup Poland Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Lilly May Niezabitowska JK Kotwica Tarnobrzeg 2004 532.01 - - - - - - - - - - - - - - - - - 4
(44.44)
- 1
(100.00)
4
(90.63)
- 2
(146.94)
1
(150.00)
2 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 2004 501.04 - - - - - - - - - - - - - - - - - 6
(40.74)
- 20*
(38.71)
3
(93.75)
2
(93.75)
8
(128.57)
2
(144.23)
3 Karolina Jałoszyńska KŻ Nysa 2006 489.60 - - - - 1*
(25.00)
- - - 1*
(25.00)
1
(25.00)
- - 2
(48.48)
- - - - 13*
(27.78)
2
(97.62)
7*
(80.65)
5
(87.50)
- 16
(104.08)
5
(126.92)
4 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 2004 484.85 - - - - - - - - - - - - - - - - - 7
(38.89)
- 3*
(93.55)
1
(100.00)
1
(100.00)
13
(113.27)
4
(132.69)
5 Danuta Grudzień UKS Silesia Opty 2006 452.26 - - - - - 1
(25.00)
- - - - - - - - - - 6
(39.13)
- 5
(90.48)
12
(64.52)
- - 4
(140.82)
11
(92.31)
6 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce 2005 438.82 - - - - - - - - - - - - - - - - - 10
(33.33)
1
(100.00)
6*
(83.87)
6
(84.38)
- 23
(82.65)
3
(138.46)
7 Aleksandra Borucka OŚ AZS Poznań 2006 434.19 8*
(17.71)
- - 2
(23.21)
- - - - - - - - - - 4
(35.00)
- - 15*
(24.07)
11
(76.19)
- 16
(53.13)
- 9
(125.51)
6
(121.15)
8 Julia Wróblewska YKP Gdynia 2006 389.30 - - - - - - - - - - - - - - - 11
(32.76)
- 11*
(31.48)
8
(83.33)
16*
(51.61)
12
(65.63)
8*
(56.25)
18
(97.96)
8
(109.62)
9 Maria Suchocka MKŻ Arka Gdynia 2006 367.39 - - - - - - - - - - - - - - - 16*
(24.14)
- 14
(25.93)
17
(61.90)
14*
(58.06)
14
(59.38)
9*
(50.00)
12
(116.33)
9
(103.85)
10 Adelina Wietki MKS Dwójka Warszawa 2006 339.28 - - - - - - - - - - - - - - - - - 16
(22.22)
6
(88.10)
8*
(77.42)
8
(78.13)
- 29
(64.29)
12
(86.54)
11 Alicja Akulicz ŻLKS Poznań 2006 336.51 - - - 6*
(16.07)
- - 3
(20.45)
- - - - - - - 2
(45.00)
- 8*
(34.78)
9*
(35.19)
14
(69.05)
15*
(54.84)
15
(56.25)
10*
(43.75)
25
(76.53)
15
(69.23)
12 Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa 2007 332.59 1
(25.00)
- - - - - - - - - - - - 3*
(41.67)
- - 4
(43.48)
8*
(37.04)
15
(66.67)
17*
(48.39)
11
(68.75)
- 40
(30.61)
10
(98.08)
13 Julia Szotyńska AZS UW Warszawa 2004 316.63 17*
(8.33)
- - - - - - 6
(20.83)
- - - - - - - - 5
(41.30)
23*
(9.26)
13
(71.43)
13*
(61.29)
13
(62.50)
- 37
(39.80)
13
(80.77)
14 Maria Prus-Głowacka KS AZS AWFiS Gdańsk 2004 311.40 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3
(95.24)
2
(96.77)
- 7*
(62.50)
11
(119.39)
-
15 Dominika Raszka MKS Dwójka Warszawa 2004 310.07 - - - - - - - 12
(15.83)
- - - - - - - - - 3
(46.30)
- 5
(87.10)
7
(81.25)
4*
(81.25)
24
(79.59)
-
16 Nawojka Ślusarska PKM LOK Poznań 2003 285.83 6
(19.79)
- - - - - 6*
(13.64)
- - - - - - - 1*
(50.00)
- 1
(50.00)
- 9
(80.95)
11
(67.74)
- - 28
(67.35)
-
17 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 2003 266.18 - - - - - - - - - - - - - - - - - 19
(16.67)
16
(64.29)
4
(90.32)
- - 19
(94.90)
-
18 Weronika Maciejczuk UKŻ Siódemka Białystok 2006 256.61 - 3
(20.45)
- - - - - - - - - - 17*
(25.76)
- - - 9
(32.61)
25*
(5.56)
19
(57.14)
18
(45.16)
22*
(34.38)
- 32
(55.10)
19
(46.15)
19 Janina Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 2006 247.40 7
(18.75)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - 9
(74.19)
- 6
(68.75)
22
(85.71)
-
20 Aleksandra Długołęcka ŻMKS Poznań 2005 238.56 4
(21.88)
- - 11*
(7.14)
- - 5*
(15.91)
- - - 6*
(16.07)
- - - 3
(40.00)
- 11*
(28.26)
21*
(12.96)
22
(50.00)
22
(32.26)
- - 38
(36.73)
17
(57.69)
21 Aleksandra Mac JK Kotwica Tarnobrzeg 2004 208.52 - - - - - - - - - - - - - - - - 15
(19.57)
22*
(11.11)
26
(40.48)
- 9
(75.00)
- 26
(73.47)
-
22 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa 2007 191.20 3
(22.92)
- - - - - - - - - - - - 11*
(8.33)
- - 21*
(6.52)
20
(14.81)
30
(30.95)
31*
(3.23)
19
(43.75)
13*
(25.00)
45
(15.31)
16
(63.46)
23 Angelina Zubel CHKŻ Chojnice 2006 184.20 - - - - - - - - - - - - - - - 18*
(20.69)
14
(21.74)
- 21
(52.38)
- - - 31
(58.16)
18
(51.92)
24 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 2002 172.60 - - - - - - - - - - - - - - - 28*
(3.45)
- 18
(18.52)
4
(92.86)
- - - 30
(61.22)
-
25 Zofia Wojcik AZS UW Warszawa 2005 165.52 - - - - - - - - - - - - - - - - 2
(47.83)
- 36
(16.67)
- - - 17
(101.02)
-
26 Julia Rogalska Giżycka Grupa Regatowa 2002 165.04 - - - - - - - - - - - - - - - - - 5
(42.59)
- - - - 10
(122.45)
-
27 Wiktoria Harnasz TS Kuźnia Rybnik 2005 163.10 11*
(14.58)
- 9*
(11.67)
- 7*
(17.11)
- - - 6
(18.42)
- - - 10
(36.36)
- - - - - 29
(33.33)
25*
(22.58)
24
(28.13)
- 46
(12.24)
21
(34.62)
28 Natalia Borusińska UKS Zalew Kielce 2002 160.66 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10
(71.88)
- 21
(88.78)
-
29 Zofia Pospieszna OŚ AZS Poznań 2007 158.24 - - - - - - - - - - - - - - 11 - - - - - - - 36
(42.86)
7
(115.38)
30 Laura Banach Giżycka Grupa Regatowa 2004 150.70 9
(16.67)
- - - - - - - - - - - - - - - 13
(23.91)
17*
(20.37)
27*
(38.10)
19
(41.94)
20
(40.63)
14*
(18.75)
41
(27.55)
-
31 Natalia Krysta UKS Wiking Zarzecze 2004 147.96 15*
(10.42)
- 10*
(10.00)
- 12*
(10.53)
5
(19.12)
- - 8*
(15.79)
11*
(7.14)
- - 22
(18.18)
- - - - - 28
(35.71)
23
(29.03)
28*
(15.63)
- 35
(45.92)
-
32 Natalia Malinowska JKW Poznań 2006 145.65 - - - - - - 12* - - - 7
(14.29)
- - - 5*
(30.00)
- 3
(45.65)
24*
(7.41)
7
(85.71)
- - - - -
33 Natalia Chojnowska SSW MOS Iława 2007 144.50 - - - - - - - - - - - - - 9
(16.67)
- - - - 18
(59.52)
30*
(6.45)
18
(46.88)
- 43
(21.43)
-
34 Oliwia Dróżyńska TKŻ Toruń 2004 136.90 - 4
(18.18)
- - - - - - - - - - - - - - - - 25
(42.86)
21
(35.48)
- - - 20
(40.38)
35 Hanna Rogowska CHKŻ Chojnice 2008 131.63 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7
(131.63)
-
36 Julia Wawrzyniak JKW Poznań 2007 127.14 - - - - - - - - - - - - - - 7
(20.00)
- - - - - - - 15
(107.14)
-
37 Natalia Burczyńska UKŻ Wiking Toruń 2005 121.71 - 2
(22.73)
- - - - - - - - - - 27*
(10.61)
- - - - 12
(29.63)
- 26
(19.35)
17
(50.00)
- - -
38 Blanka Bobula JK Kotwica Tarnobrzeg 2007 110.20 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 14
(110.20)
-
39 Marta Zwara MKŻ Arka Gdynia 2007 79.56 - - - - - - - - - - - - - - - 29*
(1.72)
18
(13.04)
- 35
(19.05)
- 29
(12.50)
- 48
(6.12)
22
(28.85)
40 Amelia Kałużyńska PKM LOK Poznań 2007 76.87 - - - 14*
(1.79)
- - - - - - 14
(1.79)
- - - 10*
(5.00)
- 17
(15.22)
- 32
(26.19)
- - - 39
(33.67)
-
41 Anna Gierasimiuk UKŻ Michałowo 2005 76.62 - 7*
(11.36)
- - - - - 11
(16.67)
- - - - - - - - 16
(17.39)
- 33
(23.81)
- 27
(18.75)
- - -
42 Zofia Michałeczko JK Kotwica Tarnobrzeg 2007 70.41 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 27
(70.41)
-
43 Alicja Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 2006 68.85 14*
(11.46)
- 13*
(5.00)
- 10*
(13.16)
9*
(13.24)
- - 9
(14.47)
10*
(8.93)
- - - - - - - - 31
(28.57)
24
(25.81)
26*
(21.88)
- - -
44 Aleksandra Ciwoniuk UKŻ Michałowo 2005 68.59 - 10*
(4.55)
- - - - - 24
(5.83)
- - - - - - - - 23
(2.17)
- 34
(21.43)
- 32
(3.13)
- 42
(24.49)
25
(11.54)
45 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań 2004 58.39 - - - 3
(21.43)
- - 7*
(11.36)
- - - - - - - - - 7
(36.96)
- - - - - - -
46 Julia Szymczak MKS Dwójka Warszawa 2003 55.30 12*
(13.54)
5
(15.91)
- - - - - - - - - 8
(39.39)
- - - - - - - - - - - -
47 Aleksandra Zastawna YKP Gdynia 2006 55.21 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 38*
(11.90)
28
(12.90)
25
(25.00)
16*
(6.25)
- 24
(17.31)
48 Natasza Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 2008 52.04 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 33
(52.04)
-
49 Róża Stolarska MKS Dwójka Warszawa 2005 49.62 - - - - - - - - - - - 26
(12.12)
33*
(1.52)
- - - - - - - 21
(37.50)
- - -
50 Sarah Goetz OŚ AZS Poznań 2005 49.33 16
(9.38)
- - - - - 11*
(2.27)
- - - - - - - - - 20
(8.70)
- - - 23
(31.25)
- - -
51 Matylda Ferenc TS Kuźnia Rybnik 2007 48.98 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 34
(48.98)
-
52 Anna Zwara Port Mechelinki 2004 45.80 21
(4.17)
- - - - - - - - - - - - - - 22
(13.79)
22*
(4.35)
27*
(1.85)
41
(4.76)
- - - - 23
(23.08)
53 Aleksandra Jędryka Stowarzyszenie Marina Poraj 2005 39.05 19*
(6.25)
- 15*
(1.67)
- 18*
(2.63)
15*
(4.41)
- - 15
(6.58)
- - - - - - - - - 37
(14.29)
31
(3.23)
- - 47
(9.18)
26
(5.77)
54 Izabela Legutko KS Wiaterni Nowy Targ 2004 36.08 - - - - 11
(11.84)
- - - - - - - 18
(24.24)
- - - - - - - - - - -
55 Ida Kozło UKS Żeglarz Wrocław 2006 32.23 - - - - 15
(6.58)
- - - - - - - - - - - - - 39
(9.52)
27
(16.13)
31*
(6.25)
- - -
56 Michalina Pawelczyk MKS Dwójka Warszawa 2006 23.33 - - - - - - - 3
(23.33)
- - - - - - - - - - - - - - - -
57 Anna Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk 2004 20.38 - - - - - - - - - - - - - - - - 19
(10.87)
- - 30
(6.45)
- - 49
(3.06)
-
58 Agnieszka Binkiewicz KŻ Horn Kraków 2004 19.06 - - - - - - - - - - - - - - - - - 28 42*
(2.38)
29
(9.68)
30
(9.38)
- - -
59 Ewa Trochimczyk UKŻ Michałowo 2007 16.23 - 8
(9.09)
- - - - - - - - - - - - - - - - 40
(7.14)
- - - - -
60 Martyna Seroka ŻLKS Poznań 2008 15.00 - - - - - - - - - - - - - - 8
(15.00)
- - - - - - - - -
61 Martyna Stachowiak KŻ Mewa Poznań 2008 10.00 - - - - - - - - - - - - - - 9
(10.00)
- - - - - - - - -
62 Zuzanna Szymanowicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 7.29 18
(7.29)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
63 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 2009 7.05 - - - - - - - 28
(2.50)
- - - 31
(4.55)
- - - - - - - - - - - -
64 Natasza Idkowiak UKŻ Pirat Bolesławiec 2007 3.95 - - - - - - - - 17
(3.95)
- - - - - - - - - - - - - - -
65 Anna Gronwald KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2006 1.04 24
(1.04)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.