Puchar Polski Laser (2022)

Ostatnia aktualizacja:


ILCA 6 K U17
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar Miasta Gdyni XXII Puchar Żubra X Regaty Kacper Sailor Otwarte Mistrzostwa Śląska Wiosenny Puchar JKW PUCHAR NYSY XXVIII MIĘDZYNARODOWE REGATY „PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR" OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA Puchar Warszawy IV Dzierżno Cup Otwarte Mistrzostwa LOK Puchar Starosty Poznańskiego Mistrzostwa Warszawy Puchar TS KUŹNIA RYBNIK Nauticus CUP Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w klasie ILCA 6, Finn, Snipe Puchar ARKI - Otwarte Mistrzostwa Pomorza w klasach O’PEN SKIFF, ILCA4, ILCA6, ILCA7 Lotos Nord Cup Gdańsk 2022 Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. I Puchar PSKL Puchar Pucka Puchar Polski Centralnej 2022 im. trenera Wiesława Kopra ILCA Europa Cup Poland Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Karolina Jałoszyńska KŻ Nysa 2006 489.60 - - - - 1*
(25.00)
- - - 1*
(25.00)
1
(25.00)
- - 2
(48.48)
- - - - 13*
(27.78)
2
(97.62)
7*
(80.65)
5
(87.50)
- 16
(104.08)
5
(126.92)
2 Danuta Grudzień UKS Silesia Opty 2006 452.26 - - - - - 1
(25.00)
- - - - - - - - - - 6
(39.13)
- 5
(90.48)
12
(64.52)
- - 4
(140.82)
11
(92.31)
3 Aleksandra Borucka OŚ AZS Poznań 2006 434.19 8*
(17.71)
- - 2
(23.21)
- - - - - - - - - - 4
(35.00)
- - 15*
(24.07)
11
(76.19)
- 16
(53.13)
- 9
(125.51)
6
(121.15)
4 Julia Wróblewska YKP Gdynia 2006 389.30 - - - - - - - - - - - - - - - 11
(32.76)
- 11*
(31.48)
8
(83.33)
16*
(51.61)
12
(65.63)
8*
(56.25)
18
(97.96)
8
(109.62)
5 Maria Suchocka MKŻ Arka Gdynia 2006 367.39 - - - - - - - - - - - - - - - 16*
(24.14)
- 14
(25.93)
17
(61.90)
14*
(58.06)
14
(59.38)
9*
(50.00)
12
(116.33)
9
(103.85)
6 Adelina Wietki MKS Dwójka Warszawa 2006 339.28 - - - - - - - - - - - - - - - - - 16
(22.22)
6
(88.10)
8*
(77.42)
8
(78.13)
- 29
(64.29)
12
(86.54)
7 Alicja Akulicz ŻLKS Poznań 2006 336.51 - - - 6*
(16.07)
- - 3
(20.45)
- - - - - - - 2
(45.00)
- 8*
(34.78)
9*
(35.19)
14
(69.05)
15*
(54.84)
15
(56.25)
10*
(43.75)
25
(76.53)
15
(69.23)
8 Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa 2007 332.59 1
(25.00)
- - - - - - - - - - - - 3*
(41.67)
- - 4
(43.48)
8*
(37.04)
15
(66.67)
17*
(48.39)
11
(68.75)
- 40
(30.61)
10
(98.08)
9 Weronika Maciejczuk UKŻ Siódemka Białystok 2006 256.61 - 3
(20.45)
- - - - - - - - - - 17*
(25.76)
- - - 9
(32.61)
25*
(5.56)
19
(57.14)
18
(45.16)
22*
(34.38)
- 32
(55.10)
19
(46.15)
10 Janina Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 2006 247.40 7
(18.75)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - 9
(74.19)
- 6
(68.75)
22
(85.71)
-
11 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa 2007 191.20 3
(22.92)
- - - - - - - - - - - - 11*
(8.33)
- - 21*
(6.52)
20
(14.81)
30
(30.95)
31*
(3.23)
19
(43.75)
13*
(25.00)
45
(15.31)
16
(63.46)
12 Angelina Zubel CHKŻ Chojnice 2006 184.20 - - - - - - - - - - - - - - - 18*
(20.69)
14
(21.74)
- 21
(52.38)
- - - 31
(58.16)
18
(51.92)
13 Zofia Pospieszna OŚ AZS Poznań 2007 158.24 - - - - - - - - - - - - - - 11 - - - - - - - 36
(42.86)
7
(115.38)
14 Natalia Malinowska JKW Poznań 2006 145.65 - - - - - - 12* - - - 7
(14.29)
- - - 5*
(30.00)
- 3
(45.65)
24*
(7.41)
7
(85.71)
- - - - -
15 Natalia Chojnowska SSW MOS Iława 2007 144.50 - - - - - - - - - - - - - 9
(16.67)
- - - - 18
(59.52)
30*
(6.45)
18
(46.88)
- 43
(21.43)
-
16 Hanna Rogowska CHKŻ Chojnice 2008 131.63 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7
(131.63)
-
17 Julia Wawrzyniak JKW Poznań 2007 127.14 - - - - - - - - - - - - - - 7
(20.00)
- - - - - - - 15
(107.14)
-
18 Blanka Bobula JK Kotwica Tarnobrzeg 2007 110.20 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 14
(110.20)
-
19 Marta Zwara MKŻ Arka Gdynia 2007 79.56 - - - - - - - - - - - - - - - 29*
(1.72)
18
(13.04)
- 35
(19.05)
- 29
(12.50)
- 48
(6.12)
22
(28.85)
20 Amelia Kałużyńska PKM LOK Poznań 2007 76.87 - - - 14*
(1.79)
- - - - - - 14
(1.79)
- - - 10*
(5.00)
- 17
(15.22)
- 32
(26.19)
- - - 39
(33.67)
-
21 Zofia Michałeczko JK Kotwica Tarnobrzeg 2007 70.41 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 27
(70.41)
-
22 Alicja Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 2006 68.85 14*
(11.46)
- 13*
(5.00)
- 10*
(13.16)
9*
(13.24)
- - 9
(14.47)
10*
(8.93)
- - - - - - - - 31
(28.57)
24
(25.81)
26*
(21.88)
- - -
23 Aleksandra Zastawna YKP Gdynia 2006 55.21 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 38*
(11.90)
28
(12.90)
25
(25.00)
16*
(6.25)
- 24
(17.31)
24 Natasza Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 2008 52.04 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 33
(52.04)
-
25 Matylda Ferenc TS Kuźnia Rybnik 2007 48.98 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 34
(48.98)
-
26 Ida Kozło UKS Żeglarz Wrocław 2006 32.23 - - - - 15
(6.58)
- - - - - - - - - - - - - 39
(9.52)
27
(16.13)
31*
(6.25)
- - -
27 Michalina Pawelczyk MKS Dwójka Warszawa 2006 23.33 - - - - - - - 3
(23.33)
- - - - - - - - - - - - - - - -
28 Ewa Trochimczyk UKŻ Michałowo 2007 16.23 - 8
(9.09)
- - - - - - - - - - - - - - - - 40
(7.14)
- - - - -
29 Martyna Seroka ŻLKS Poznań 2008 15.00 - - - - - - - - - - - - - - 8
(15.00)
- - - - - - - - -
30 Martyna Stachowiak KŻ Mewa Poznań 2008 10.00 - - - - - - - - - - - - - - 9
(10.00)
- - - - - - - - -
31 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 2009 7.05 - - - - - - - 28
(2.50)
- - - 31
(4.55)
- - - - - - - - - - - -
32 Natasza Idkowiak UKŻ Pirat Bolesławiec 2007 3.95 - - - - - - - - 17
(3.95)
- - - - - - - - - - - - - - -
33 Anna Gronwald KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2006 1.04 24
(1.04)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2024 Upwind24. All rights reserved.