Puchar Polski Laser (2022)

Ostatnia aktualizacja:


ILCA 6 K
M Załoga Klub Ur Punkty OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA Puchar Starosty Poznańskiego Puchar WOZŻ XXII Puchar Żubra X Regaty Kacper Sailor Otwarte Mistrzostwa Śląska PUCHAR NYSY Wiosenny Puchar JKW Puchar Warszawy Puchar Miasta Gdyni Otwarte Mistrzostwa LOK XXVIII MIĘDZYNARODOWE REGATY „PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR" Puchar ARKI - Otwarte Mistrzostwa Pomorza w klasach O’PEN SKIFF, ILCA4, ILCA6, ILCA7 Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w klasie ILCA 6, Finn, Snipe Puchar TS KUŹNIA RYBNIK Lotos Nord Cup Gdańsk 2022 Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. I Puchar PSKL ILCA Europa Cup Poland Puchar Pucka Puchar Polski Centralnej 2022 im. trenera Wiesława Kopra Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich
1 Lilly May Niezabitowska JK Kotwica Tarnobrzeg 2004 382.01 - - - - - - - - - - - - - - - 4
(44.44)
- - 1
(100.00)
4
(90.63)
2
(146.94)
2 Karolina Jałoszyńska KŻ Nysa 2006 362.68 - - - - - 1*
(25.00)
- - - 1
(25.00)
- - - 2
(48.48)
- 13*
(27.78)
2
(97.62)
- 7*
(80.65)
5
(87.50)
16
(104.08)
3 Danuta Grudzień UKS Silesia Opty 2006 359.95 - - - - - - - - - - 1
(25.00)
- - - 6
(39.13)
- 5
(90.48)
- 12
(64.52)
- 4
(140.82)
4 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 2004 356.81 - - - - - - - - - - - - - - - 6
(40.74)
- 2
(93.75)
20*
(38.71)
3
(93.75)
8
(128.57)
5 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 2004 352.16 - - - - - - - - - - - - - - - 7
(38.89)
- 1
(100.00)
3*
(93.55)
1
(100.00)
13
(113.27)
6 Aleksandra Borucka OŚ AZS Poznań 2006 313.04 - - - - - - 2
(23.21)
- 8*
(17.71)
- - - 4
(35.00)
- - 15*
(24.07)
11
(76.19)
- - 16
(53.13)
9
(125.51)
7 Maria Prus-Głowacka KS AZS AWFiS Gdańsk 2004 311.40 - - - - - - - - - - - - - - - - 3
(95.24)
7*
(62.50)
2
(96.77)
- 11
(119.39)
8 Dominika Raszka MKS Dwójka Warszawa 2004 310.07 - - - - - - - 12
(15.83)
- - - - - - - 3
(46.30)
- 4*
(81.25)
5
(87.10)
7
(81.25)
24
(79.59)
9 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce 2005 300.36 - - - - - - - - - - - - - - - 10
(33.33)
1
(100.00)
- 6*
(83.87)
6
(84.38)
23
(82.65)
10 Alicja Spruch MKS Dwójka Warszawa 2001 291.23 - - 3*
(22.50)
1
(25.00)
- - - 2*
(24.17)
- - - - - - - 26
(3.70)
12
(73.81)
- 10*
(70.97)
2
(96.88)
20
(91.84)
11 Nawojka Ślusarska PKM LOK Poznań 2003 285.83 6*
(13.64)
- - - - - - - 6
(19.79)
- - - 1*
(50.00)
- 1
(50.00)
- 9
(80.95)
- 11
(67.74)
- 28
(67.35)
12 Julia Wróblewska YKP Gdynia 2006 279.68 - - - - - - - - - - - 11
(32.76)
- - - 11*
(31.48)
8
(83.33)
8*
(56.25)
16*
(51.61)
12
(65.63)
18
(97.96)
13 Alicja Akulicz ŻLKS Poznań 2006 267.28 3
(20.45)
- - - - - 6*
(16.07)
- - - - - 2
(45.00)
- 8*
(34.78)
9*
(35.19)
14
(69.05)
10*
(43.75)
15*
(54.84)
15
(56.25)
25
(76.53)
14 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 2003 266.18 - - - - - - - - - - - - - - - 19
(16.67)
16
(64.29)
- 4
(90.32)
- 19
(94.90)
15 Maria Suchocka MKŻ Arka Gdynia 2006 263.54 - - - - - - - - - - - 16*
(24.14)
- - - 14
(25.93)
17
(61.90)
9*
(50.00)
14*
(58.06)
14
(59.38)
12
(116.33)
16 Adelina Wietki MKS Dwójka Warszawa 2006 252.74 - - - - - - - - - - - - - - - 16
(22.22)
6
(88.10)
- 8*
(77.42)
8
(78.13)
29
(64.29)
17 Janina Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 2006 247.40 - - - - - - - - 7
(18.75)
- - - - - - - - 6
(68.75)
9
(74.19)
- 22
(85.71)
18 Julia Szotyńska AZS UW Warszawa 2004 235.86 - - - - - - - 6
(20.83)
17*
(8.33)
- - - - - 5
(41.30)
23*
(9.26)
13
(71.43)
- 13*
(61.29)
13
(62.50)
37
(39.80)
19 Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa 2007 234.51 - - - - - - - - 1
(25.00)
- - - - - 4
(43.48)
8*
(37.04)
15
(66.67)
- 17*
(48.39)
11
(68.75)
40
(30.61)
20 Weronika Maciejczuk UKŻ Siódemka Białystok 2006 210.46 - - - 3
(20.45)
- - - - - - - - - 17*
(25.76)
9
(32.61)
25*
(5.56)
19
(57.14)
- 18
(45.16)
22*
(34.38)
32
(55.10)
21 Aleksandra Mac JK Kotwica Tarnobrzeg 2004 208.52 - - - - - - - - - - - - - - 15
(19.57)
22*
(11.11)
26
(40.48)
- - 9
(75.00)
26
(73.47)
22 Wiktoria Gołębiowska SSW MOS Iława 2000 198.15 - - - - - - - - - - - - - - - 2
(48.15)
- - - - 1
(150.00)
23 Magdalena Kwaśna CHKŻ Chojnice 1998 193.88 - - - - - - - - - - - 1
(50.00)
- - - - - - - - 3
(143.88)
24 Agata Barwińska SSW MOS Iława 1995 187.76 - - - - - - - - - - - - - - - 1
(50.00)
- - - - 5
(137.76)
25 Aleksandra Długołęcka ŻMKS Poznań 2005 180.87 5*
(15.91)
6*
(16.07)
- - - - 11*
(7.14)
- 4
(21.88)
- - - 3
(40.00)
- 11*
(28.26)
21*
(12.96)
22
(50.00)
- 22
(32.26)
- 38
(36.73)
26 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 2002 172.60 - - - - - - - - - - - 28*
(3.45)
- - - 18
(18.52)
4
(92.86)
- - - 30
(61.22)
27 Zofia Wojcik AZS UW Warszawa 2005 165.52 - - - - - - - - - - - - - - 2
(47.83)
- 36
(16.67)
- - - 17
(101.02)
28 Julia Rogalska Giżycka Grupa Regatowa 2002 165.04 - - - - - - - - - - - - - - - 5
(42.59)
- - - - 10
(122.45)
29 Natalia Borusińska UKS Zalew Kielce 2002 160.66 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10
(71.88)
21
(88.78)
30 Laura Banach Giżycka Grupa Regatowa 2004 150.70 - - - - - - - - 9
(16.67)
- - - - - 13
(23.91)
17*
(20.37)
27*
(38.10)
14*
(18.75)
19
(41.94)
20
(40.63)
41
(27.55)
31 Natalia Krysta UKS Wiking Zarzecze 2004 147.96 - - - - 10*
(10.00)
12*
(10.53)
- - 15*
(10.42)
11*
(7.14)
5
(19.12)
- - 22
(18.18)
- - 28
(35.71)
- 23
(29.03)
28*
(15.63)
35
(45.92)
32 Natalia Malinowska JKW Poznań 2006 145.65 12* 7
(14.29)
- - - - - - - - - - 5*
(30.00)
- 3
(45.65)
24*
(7.41)
7
(85.71)
- - - -
33 Anna Weinzieher UKŻ Wiking Toruń 1990 134.69 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6
(134.69)
34 Angelina Zubel CHKŻ Chojnice 2006 132.28 - - - - - - - - - - - 18*
(20.69)
- - 14
(21.74)
- 21
(52.38)
- - - 31
(58.16)
35 Hanna Rogowska CHKŻ Chojnice 2008 131.63 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7
(131.63)
36 Natalia Chojnowska SSW MOS Iława 2007 127.83 - - - - - - - - - - - - - - - - 18
(59.52)
- 30*
(6.45)
18
(46.88)
43
(21.43)
37 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa 2007 127.74 - - - - - - - - 3
(22.92)
- - - - - 21*
(6.52)
20
(14.81)
30
(30.95)
13*
(25.00)
31*
(3.23)
19
(43.75)
45
(15.31)
38 Wiktoria Harnasz TS Kuźnia Rybnik 2005 127.17 - - - - 9*
(11.67)
7
(17.11)
- - 11*
(14.58)
- - - - 10
(36.36)
- - 29
(33.33)
- 25*
(22.58)
24
(28.13)
46
(12.24)
39 Julia Wawrzyniak JKW Poznań 2007 127.14 - - - - - - - - - - - - 7
(20.00)
- - - - - - - 15
(107.14)
40 Natalia Burczyńska UKŻ Wiking Toruń 2005 121.71 - - - 2
(22.73)
- - - - - - - - - 27*
(10.61)
- 12
(29.63)
- - 26
(19.35)
17
(50.00)
-
41 Blanka Bobula JK Kotwica Tarnobrzeg 2007 110.20 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 14
(110.20)
42 Oliwia Dróżyńska TKŻ Toruń 2004 96.52 - - - 4
(18.18)
- - - - - - - - - - - - 25
(42.86)
- 21
(35.48)
- -
43 Amelia Kałużyńska PKM LOK Poznań 2007 76.87 - 14
(1.79)
- - - - 14*
(1.79)
- - - - - 10*
(5.00)
- 17
(15.22)
- 32
(26.19)
- - - 39
(33.67)
44 Anna Gierasimiuk UKŻ Michałowo 2005 76.62 - - - 7*
(11.36)
- - - 11
(16.67)
- - - - - - 16
(17.39)
- 33
(23.81)
- - 27
(18.75)
-
45 Zofia Michałeczko JK Kotwica Tarnobrzeg 2007 70.41 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 27
(70.41)
46 Alicja Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 2006 67.62 - - - - 13*
(5.00)
10*
(13.16)
- - 14*
(11.46)
10*
(8.93)
9
(13.24)
- - - - - 31
(28.57)
- 24
(25.81)
26*
(21.88)
-
47 Julia Tomaszewska OŚ AZS Poznań 2000 65.29 - - - - - - 8*
(12.50)
- 5
(20.83)
- - - 6*
(25.00)
- 12
(26.09)
- - - - - 44
(18.37)
48 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań 2004 58.39 7*
(11.36)
- - - - - 3
(21.43)
- - - - - - - 7
(36.96)
- - - - - -
49 Aleksandra Ciwoniuk UKŻ Michałowo 2005 57.05 - - - 10*
(4.55)
- - - 24
(5.83)
- - - - - - 23
(2.17)
- 34
(21.43)
- - 32
(3.13)
42
(24.49)
50 Natasza Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 2008 52.04 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 33
(52.04)
51 Marta Zwara MKŻ Arka Gdynia 2007 50.71 - - - - - - - - - - - 29*
(1.72)
- - 18
(13.04)
- 35
(19.05)
- - 29
(12.50)
48
(6.12)
52 Sarah Goetz OŚ AZS Poznań 2005 49.33 11*
(2.27)
- - - - - - - 16
(9.38)
- - - - - 20
(8.70)
- - - - 23
(31.25)
-
53 Matylda Ferenc TS Kuźnia Rybnik 2007 48.98 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 34
(48.98)
54 Zofia Pospieszna OŚ AZS Poznań 2007 42.86 - - - - - - - - - - - - 11 - - - - - - - 36
(42.86)
55 Róża Stolarska MKS Dwójka Warszawa 2005 39.02 - - - - - - - - - - - - - 33
(1.52)
- - - - - 21
(37.50)
-
56 Aleksandra Zastawna YKP Gdynia 2006 37.90 - - - - - - - - - - - - - - - - 38*
(11.90)
16*
(6.25)
28
(12.90)
25
(25.00)
-
57 Izabela Legutko KS Wiaterni Nowy Targ 2004 36.08 - - - - - 11
(11.84)
- - - - - - - 18
(24.24)
- - - - - - -
58 Aleksandra Jędryka Stowarzyszenie Marina Poraj 2005 32.95 - - - - 15*
(1.67)
18*
(2.63)
- - 19
(6.25)
- 15*
(4.41)
- - - - - 37
(14.29)
- 31
(3.23)
- 47
(9.18)
59 Ida Kozło UKS Żeglarz Wrocław 2006 32.23 - - - - - 15
(6.58)
- - - - - - - - - - 39
(9.52)
- 27
(16.13)
31*
(6.25)
-
60 Michalina Pawelczyk MKS Dwójka Warszawa 2006 23.33 - - - - - - - 3
(23.33)
- - - - - - - - - - - - -
61 Anna Zwara Port Mechelinki 2004 22.72 - - - - - - - - 21
(4.17)
- - 22
(13.79)
- - 22*
(4.35)
27*
(1.85)
41
(4.76)
- - - -
62 Anna Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk 2004 20.38 - - - - - - - - - - - - - - 19
(10.87)
- - - 30
(6.45)
- 49
(3.06)
63 Agnieszka Binkiewicz KŻ Horn Kraków 2004 19.06 - - - - - - - - - - - - - - - 28 42*
(2.38)
- 29
(9.68)
30
(9.38)
-
64 Ewa Trochimczyk UKŻ Michałowo 2007 16.23 - - - 8
(9.09)
- - - - - - - - - - - - 40
(7.14)
- - - -
65 Julia Szymczak MKS Dwójka Warszawa 2003 15.91 - - - 5
(15.91)
- - - - 12*
(13.54)
- - - - - - - - - - - -
66 Martyna Seroka ŻLKS Poznań 2008 15.00 - - - - - - - - - - - - 8
(15.00)
- - - - - - - -
67 Martyna Stachowiak KŻ Mewa Poznań 2008 10.00 - - - - - - - - - - - - 9
(10.00)
- - - - - - - -
68 Zuzanna Szymanowicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 2005 7.29 - - - - - - - - 18
(7.29)
- - - - - - - - - - - -
69 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 2009 2.50 - - - - - - - 28
(2.50)
- - - - - - - - - - - - -
70 Anna Gronwald KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2006 1.04 - - - - - - - - 24
(1.04)
- - - - - - - - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.