Puchar Polski Laser (2022)

Ostatnia aktualizacja:


ILCA 4 K U16
M Załoga Klub Ur Punkty OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA Puchar WOZŻ X Regaty Kacper Sailor Otwarte Mistrzostwa Śląska PUCHAR NYSY Wiosenny Puchar JKW Puchar Miasta Gdyni Otwarte Mistrzostwa LOK XXVIII MIĘDZYNARODOWE REGATY „PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR" Puchar ARKI - Otwarte Mistrzostwa Pomorza w klasach O’PEN SKIFF, ILCA4, ILCA6, ILCA7 Puchar TS KUŹNIA RYBNIK Lotos Nord Cup Gdańsk 2022 Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. I Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w klasie ILCA Puchar PSKL ILCA Europa Cup Poland Puchar Pucka
1 Julia Wawrzyniak JKW Poznań 2007 263.29 14* - - - 3
(20.83)
- - - - - 3*
(42.31)
2
(47.22)
- 3
(95.24)
- 1
(100.00)
2 Hanna Rogowska CHKŻ Chojnice 2008 253.01 - - - - - 5
(22.06)
- - 2
(47.37)
- 2*
(46.15)
7*
(33.33)
- 2
(97.62)
9
(85.96)
13*
(63.64)
3 Natalia Ziółkowska KS AZS AWFiS Gdańsk 2007 241.31 - - - - - 7
(20.59)
- - 3
(44.74)
- 6*
(30.77)
- - 6
(88.10)
- 5
(87.88)
4 Blanka Bobula JK Kotwica Tarnobrzeg 2007 231.82 - - - - - - - - - - 1
(50.00)
10*
(25.00)
- 1
(100.00)
- 7
(81.82)
5 Gita Van Der Voort KŻ Horn Kraków 2007 226.32 - - - - - - - - - 2
(46.67)
- 4*
(41.67)
- 7
(85.71)
- 3
(93.94)
6 Zofia Michałeczko JK Kotwica Tarnobrzeg 2007 216.02 - - - - - - - - - - - 1
(50.00)
- 14
(69.05)
- 2
(96.97)
7 Matylda Ferenc TS Kuźnia Rybnik 2007 193.60 - - - 4*
(20.83)
- 3
(23.53)
4*
(18.18)
- - 4
(40.00)
7*
(26.92)
6*
(36.11)
- 9
(80.95)
30
(49.12)
20*
(42.42)
8 Nina Mirowska AZS UW Warszawa 2008 189.27 - 3
(21.88)
- - - 8*
(19.85)
- - - - - 15
(11.11)
- 13
(71.43)
- 6
(84.85)
9 Martyna Seroka ŻLKS Poznań 2008 172.45 3
(21.15)
- - - 5*
(16.67)
- - - - - - - - 10
(78.57)
- 10
(72.73)
10 Natasza Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 2008 151.32 - - - - - 10
(18.38)
- - 6
(36.84)
- 8*
(23.08)
14*
(13.89)
- 23
(47.62)
46*
(21.05)
18
(48.48)
11 Martyna Stachowiak KŻ Mewa Poznań 2008 146.53 7
(13.46)
- - - 9*
(8.33)
20*
(11.03)
- - - - 4
(38.46)
- - 18
(59.52)
38
(35.09)
-
12 Patrycja Jałoszyńska KŻ Nysa 2010 146.03 - - - 5
(19.44)
- - 7*
(11.36)
- - - - 18
(2.78)
- 19
(57.14)
- 12
(66.67)
13 Zuzanna Bukowska YKP Gdynia 2008 144.77 - - - - - 17
(13.24)
- - - - - 11
(22.22)
- 20
(54.76)
35*
(40.35)
16
(54.55)
14 Zofia Pospieszna OŚ AZS Poznań 2007 142.44 - - - - 2
(22.92)
4*
(22.79)
- - - 3
(43.33)
- - - 11
(76.19)
- -
15 Kinga Szlachetka LOK Garland Gliwice 2008 141.63 - - - - - 13
(16.18)
6*
(13.64)
8*
(13.33)
- 7
(30.00)
- - - 22
(50.00)
- 19
(45.45)
16 Eliza Dudas KS Wiaterni Nowy Targ 2008 106.84 - - - - - - - 12
(6.67)
- 9
(23.33)
- - - 26
(40.48)
- 22
(36.36)
17 Julianna Ponto KS AZS AWFiS Gdańsk 2008 104.32 - - - - - - - - - - 5
(34.62)
- - - - 11
(69.70)
18 Julia Turniak UKS Żeglarz Wrocław 2008 97.66 - - - 9*
(13.89)
- 15
(14.71)
- - 12
(21.05)
- - - - 17
(61.90)
- -
19 Tetiana Fedorenko KŻ Horn Kraków 2009 88.65 - - - - - - - - - - - 12
(19.44)
- - 41
(29.82)
21
(39.39)
20 Kornelia Soćko KS AZS AWFiS Gdańsk 2007 78.50 - - - - - 23
(8.82)
- - 14
(15.79)
- 11*
(11.54)
- - 28
(35.71)
- 28
(18.18)
21 Hanna Kusztejko KN Lider Kraków 2008 69.66 - - - - - - - - - - 9
(19.23)
- - 32
(26.19)
- 26
(24.24)
22 Natalia Chojnowska SSW MOS Iława 2007 67.40 - - - - - - - - - - - 8
(30.56)
- - 37
(36.84)
-
23 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 2009 66.21 - 6
(17.19)
- - - 16*
(13.97)
- - 17*
(7.89)
- - 16
(8.33)
- 31
(28.57)
53*
(8.77)
30
(12.12)
24 Laura Kowalska KN Lider Kraków 2009 65.64 - - - - - 29*
(4.41)
- 10
(10.00)
- - 10
(15.38)
- - 35
(19.05)
- 27
(21.21)
25 Zofia Franecka SEJK Pogoń Szczecin 2008 60.11 - - - - - 30
(3.68)
- - - - - - 4
(35.00)
34
(21.43)
- -
26 Marta Wójciak TS Kuźnia Rybnik 2009 51.14 - - 12
(13.04)
17*
(2.78)
- 28*
(5.15)
- - - - - - - 27
(38.10)
- -
27 Lena Małecka KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2007 46.62 - - - - - 26
(6.62)
- - - - - - 3
(40.00)
- - -
28 Emilia Maziarz LOK Garland Gliwice 2008 46.39 - - - 13*
(8.33)
- 14
(15.44)
- 11*
(8.33)
- - - - - 30
(30.95)
- -
29 Alicja Maciąg KŻ Horn Kraków 2007 44.34 - - - - - - - - - - - - - - 50
(14.04)
24
(30.30)
30 Matylda Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 2009 38.00 - - - - - - - - - 12
(13.33)
- - - 39
(9.52)
- 29
(15.15)
31 KORNELIA KLIMAS UKS Silesia Opty 2007 37.56 - - 16*
(8.70)
14*
(6.94)
- 21
(10.29)
- - - - - - - - - 25
(27.27)
32 Milena Górna UKŻ Siódemka Białystok 2008 37.56 - - - - - - - - - 14*
(6.67)
12
(7.69)
- - 33
(23.81)
- 32
(6.06)
33 Paulina Piotrowska KST Elektryk Grudziądz 2009 34.29 - - - - - - - - - 10
(20.00)
- - - 37
(14.29)
- -
34 Julia Czerwiak YKP Gdynia 2008 25.77 - - - - - 22
(9.56)
- - - - - 17
(5.56)
- 40
(7.14)
56
(3.51)
-
35 Amelia Szygenda JKW Poznań 2008 24.02 - - - - - 25
(7.35)
- - - - - - - 36
(16.67)
- -
36 Amelia Kałużyńska PKM LOK Poznań 2007 20.85 10*
(7.69)
- - - - 19
(11.76)
- - - - - - - - - 31
(9.09)
37 Ewa Trochimczyk UKŻ Michałowo 2007 19.48 - 7
(15.63)
- - - - - - - - 13
(3.85)
- - - - -
38 Marta Sochacka UKS Żeglarz Wrocław 2008 16.07 - - - 16
(4.17)
- 33*
(1.47)
- - - - - - - 38
(11.90)
- -
39 Magdalena Psiuk TS Kuźnia Rybnik 2010 15.63 - - 14
(10.87)
12*
(9.72)
- 32*
(2.21)
8*
(9.09)
- - - - - - 41
(4.76)
- -
40 Marta Zwara MKŻ Arka Gdynia 2007 12.50 - - - - - 18
(12.50)
- - - - - - - - - -
41 Wiktoria Urbańska UKS Wiking Zarzecze 2008 11.96 - - 13
(11.96)
- - - - 13*
(5.00)
- - - - - - - -
42 Maria Ludwig LOK Garland Gliwice 2007 4.35 - - 20
(4.35)
- - 31*
(2.94)
- - - - - - - - - -
43 Alicja Dawidowska KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2008 3.77 - - - - - 34
(0.74)
- - - - - - - - - 33
(3.03)
44 Nina Kulka UKS Żeglarz Wrocław 2008 3.77 - - - 18
(1.39)
- - - - - - - - - 42
(2.38)
- -
45 Maja Szotyńska AZS UW Warszawa 2008 3.13 - 15
(3.13)
- - - - - - - - - - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.