Puchar Polski Laser (2022)

Ostatnia aktualizacja:


ILCA 4 K
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar Miasta Gdyni X Regaty Kacper Sailor Otwarte Mistrzostwa Śląska Wiosenny Puchar JKW PUCHAR NYSY XXVIII MIĘDZYNARODOWE REGATY „PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR" OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA Puchar WOZŻ IV Dzierżno Cup Otwarte Mistrzostwa LOK Puchar TS KUŹNIA RYBNIK Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w klasie ILCA 4, ILCA 7, Europa Puchar ARKI - Otwarte Mistrzostwa Pomorza w klasach O’PEN SKIFF, ILCA4, ILCA6, ILCA7 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w klasie ILCA Lotos Nord Cup Gdańsk 2022 Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. I Puchar PSKL Puchar Pucka ILCA Europa Cup Poland Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Hanna Rogowska CHKŻ Chojnice 2008 403.01 5
(22.06)
- - - - - - - - - - 2
(47.37)
- 2*
(46.15)
7*
(33.33)
2
(97.62)
13*
(63.64)
9
(85.96)
1
(150.00)
2 Julia Wawrzyniak JKW Poznań 2007 402.18 - - 3
(20.83)
- - 14* - - - - 21* - - 3*
(42.31)
2
(47.22)
3
(95.24)
1
(100.00)
- 3
(138.89)
3 Michalina Pawelczyk MKS Dwójka Warszawa 2006 377.87 2
(24.26)
- - - - - 2*
(23.44)
- - - - - - - 5
(38.89)
5
(90.48)
4
(90.91)
24*
(59.65)
4
(133.33)
4 Weronika Folmer KST Elektryk Grudziądz 1999 361.87 1*
(25.00)
1
(25.00)
- - 2*
(23.33)
- - 1*
(25.00)
2*
(22.73)
1
(50.00)
- - - - - 15
(66.67)
9
(75.76)
- 2
(144.44)
5 Gita Van Der Voort KŻ Horn Kraków 2007 348.54 - - - - - - - - - 2
(46.67)
- - - - 4*
(41.67)
7
(85.71)
3
(93.94)
- 6
(122.22)
6 Martyna Seroka ŻLKS Poznań 2008 339.12 - - 5*
(16.67)
- - 3
(21.15)
- - - - 1
(50.00)
- - - - 10
(78.57)
10
(72.73)
- 7
(116.67)
7 Blanka Bobula JK Kotwica Tarnobrzeg 2007 331.82 - - - - - - - - - - - - - 1
(50.00)
10*
(25.00)
1
(100.00)
7
(81.82)
- 10
(100.00)
8 Nina Mirowska AZS UW Warszawa 2008 317.05 8*
(19.85)
- - - - - 3
(21.88)
- - - - - - - 15
(11.11)
13
(71.43)
6
(84.85)
- 5
(127.78)
9 Zofia Michałeczko JK Kotwica Tarnobrzeg 2007 310.46 - - - - - - - - - - - - - - 1
(50.00)
14
(69.05)
2
(96.97)
- 11
(94.44)
10 Matylda Ferenc TS Kuźnia Rybnik 2007 299.16 3
(23.53)
- - 4*
(20.83)
- - - - 4*
(18.18)
4
(40.00)
- - - 7*
(26.92)
6*
(36.11)
9
(80.95)
20*
(42.42)
30
(49.12)
9
(105.56)
11 Julia Maziarz LOK Garland Gliwice 2006 283.59 11*
(17.65)
- - 2
(23.61)
4*
(20.00)
- - 4*
(19.23)
5*
(15.91)
5
(36.67)
- - - - - 12
(73.81)
14
(60.61)
- 12
(88.89)
12 Martyna Stachowiak KŻ Mewa Poznań 2008 261.68 20*
(11.03)
- 9*
(8.33)
- - 7
(13.46)
- - - - 4
(42.50)
- - 4*
(38.46)
- 18
(59.52)
- 38
(35.09)
8
(111.11)
13 Natalia Ziółkowska KS AZS AWFiS Gdańsk 2007 241.31 7
(20.59)
- - - - - - - - - - 3
(44.74)
- 6*
(30.77)
- 6
(88.10)
5
(87.88)
- -
14 Kinga Szlachetka LOK Garland Gliwice 2008 231.86 13*
(16.18)
- - - 8*
(13.33)
- - 2
(23.08)
6*
(13.64)
7
(30.00)
- - - - - 22
(50.00)
19
(45.45)
- 13
(83.33)
15 Zuzanna Bukowska YKP Gdynia 2008 222.55 17
(13.24)
- - - - - - - - - - - - - 11
(22.22)
20
(54.76)
16
(54.55)
35*
(40.35)
14
(77.78)
16 Natasza Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 2008 217.99 10
(18.38)
- - - - - - - - - - 6
(36.84)
- 8*
(23.08)
14*
(13.89)
23
(47.62)
18
(48.48)
46*
(21.05)
16
(66.67)
17 Patrycja Jałoszyńska KŻ Nysa 2010 197.74 - - - 5*
(19.44)
- - - 3
(21.15)
7*
(11.36)
- - - - - 18
(2.78)
19
(57.14)
12
(66.67)
- 19
(50.00)
18 Wiktoria Sajdak Stowarzyszenie Marina Poraj 2006 173.84 24*
(8.09)
3
(22.83)
- 7*
(16.67)
3*
(21.67)
- - 5*
(17.31)
9*
(6.82)
- - - - - - 43 8
(78.79)
- 15
(72.22)
19 Julia Turniak UKS Żeglarz Wrocław 2008 158.77 15
(14.71)
- - 9*
(13.89)
- - - - - - - 12
(21.05)
- - - 17
(61.90)
- - 17
(61.11)
20 Julianna Ponto KS AZS AWFiS Gdańsk 2008 143.21 - - - - - - - - - - - - - 5
(34.62)
- - 11
(69.70)
- 21
(38.89)
21 Zofia Pospieszna OŚ AZS Poznań 2007 142.44 4*
(22.79)
- 2
(22.92)
- - - - - - 3
(43.33)
5*
(40.00)
- - - - 11
(76.19)
- - -
22 Angelina Zubel CHKŻ Chojnice 2006 131.17 9
(19.12)
- - - - - - - - - - - - - 13
(16.67)
- 17
(51.52)
33
(43.86)
-
23 Kornelia Soćko KS AZS AWFiS Gdańsk 2007 111.83 23
(8.82)
- - - - - - - - - - 14
(15.79)
- 11*
(11.54)
- 28
(35.71)
28
(18.18)
- 22
(33.33)
24 Marta Wójciak TS Kuźnia Rybnik 2009 109.04 28*
(5.15)
12*
(13.04)
- 17*
(2.78)
- - - 6
(15.38)
- - - - - - - 27
(38.10)
- - 18
(55.56)
25 Eliza Dudas KS Wiaterni Nowy Targ 2008 106.84 - - - - 12
(6.67)
- - - - 9
(23.33)
- - - - - 26
(40.48)
22
(36.36)
- -
26 Emilia Bałdych UKS Żeglarz Wrocław 2006 106.35 - - - 11
(11.11)
- - - - - 11
(16.67)
- 18*
(5.26)
- - - 24
(45.24)
23
(33.33)
- -
27 Emilia Maziarz LOK Garland Gliwice 2008 90.83 14
(15.44)
- - 13*
(8.33)
11*
(8.33)
- - 7*
(13.46)
- - - - - - - 30
(30.95)
- - 20
(44.44)
28 Tetiana Fedorenko KŻ Horn Kraków 2009 88.65 - - - - - - - - - - - - - - 12
(19.44)
- 21
(39.39)
41
(29.82)
-
29 Wiktoria Grima TS Kuźnia Rybnik 2005 78.03 - - - - - - - - 3
(20.45)
- - - - - - - 15
(57.58)
- -
30 Hanna Kusztejko KN Lider Kraków 2008 69.66 - - - - - - - - - - - - - 9
(19.23)
- 32
(26.19)
26
(24.24)
- -
31 Danuta Grudzień UKS Silesia Opty 2006 69.44 6*
(21.32)
- - 1*
(25.00)
- - - - 1
(25.00)
- - - - - 3
(44.44)
- - - -
32 Amelia Kałużyńska PKM LOK Poznań 2007 68.63 19
(11.76)
- - - - 10*
(7.69)
- - - - 13
(20.00)
- - - - - 31
(9.09)
- 23
(27.78)
33 Natalia Chojnowska SSW MOS Iława 2007 67.40 - - - - - - - - - - - - - - 8
(30.56)
- - 37
(36.84)
-
34 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 2009 66.21 16*
(13.97)
- - - - - 6
(17.19)
- - - - 17*
(7.89)
- - 16
(8.33)
31
(28.57)
30
(12.12)
53*
(8.77)
-
35 Laura Kowalska KN Lider Kraków 2009 65.64 29*
(4.41)
- - - 10
(10.00)
- - - - - - - - 10
(15.38)
- 35
(19.05)
27
(21.21)
- -
36 Zofia Franecka SEJK Pogoń Szczecin 2008 60.11 30
(3.68)
- - - - - - - - - - - 4
(35.00)
- - 34
(21.43)
- - -
37 Martyna Bystrowska KS Wiaterni Nowy Targ 2005 55.55 - - - 3
(22.22)
6*
(16.67)
- - - - 6
(33.33)
- - - - - - - - -
38 Julia Czerwiak YKP Gdynia 2008 47.99 22
(9.56)
- - - - - - - - - - - - - 17
(5.56)
40
(7.14)
- 56
(3.51)
24
(22.22)
39 Lena Małecka KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2007 46.62 26
(6.62)
- - - - - - - - - - - 3
(40.00)
- - - - - -
40 Aleksandra Zastawna YKP Gdynia 2006 44.69 12
(16.91)
- - - - - - - - - - 10*
(26.32)
- - 9
(27.78)
- - - -
41 Alicja Maciąg KŻ Horn Kraków 2007 44.34 - - - - - - - - - - - - - - - - 24
(30.30)
50
(14.04)
-
42 Milena Górna UKŻ Siódemka Białystok 2008 43.12 - - - - - - - - - 14*
(6.67)
- - - 12
(7.69)
- 33
(23.81)
32
(6.06)
- 27
(5.56)
43 Amelia Szygenda JKW Poznań 2008 39.02 25
(7.35)
- - - - - - - - - 15
(15.00)
- - - - 36
(16.67)
- - -
44 Matylda Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 2009 38.00 - - - - - - - - - 12
(13.33)
- - - - - 39
(9.52)
29
(15.15)
- -
45 KORNELIA KLIMAS UKS Silesia Opty 2007 37.56 21
(10.29)
16*
(8.70)
- 14*
(6.94)
- - - 9*
(9.62)
- - - - - - - - 25
(27.27)
- -
46 Paulina Piotrowska KST Elektryk Grudziądz 2009 34.29 - - - - - - - - - 10
(20.00)
- - - - - 37
(14.29)
- - -
47 Magdalena Psiuk TS Kuźnia Rybnik 2010 32.30 32*
(2.21)
14
(10.87)
- 12*
(9.72)
- - - 13*
(1.92)
8*
(9.09)
- - - - - - 41
(4.76)
- - 25
(16.67)
48 Alicja Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 2006 26.67 - - - - - - - - - 8
(26.67)
- - - - - - - - -
49 ZOFIA PRĘDKI KŻ Nysa 2006 21.54 - - - 15*
(5.56)
- - - 8
(11.54)
10*
(4.55)
13
(10.00)
- - - - - - - - -
50 Ewa Trochimczyk UKŻ Michałowo 2007 19.48 - - - - - - 7
(15.63)
- - - - - - 13
(3.85)
- - - - -
51 Weronika Kocieniewska KST Elektryk Grudziądz 2006 17.39 27*
(5.88)
8
(17.39)
- - - - - - - - - - - - - - - - -
52 Maria Ludwig LOK Garland Gliwice 2007 16.88 31*
(2.94)
20*
(4.35)
- - - - - 11
(5.77)
- - - - - - - - - - 26
(11.11)
53 Marta Sochacka UKS Żeglarz Wrocław 2008 16.07 33*
(1.47)
- - 16
(4.17)
- - - - - - - - - - - 38
(11.90)
- - -
54 Julita Jaworska UKŻ Pirat Bolesławiec 2006 12.50 - - - 10
(12.50)
- - - 10*
(7.69)
- - - - - - - - - - -
55 Marta Zwara MKŻ Arka Gdynia 2007 12.50 18
(12.50)
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
56 Wiktoria Urbańska UKS Wiking Zarzecze 2008 11.96 - 13
(11.96)
- - 13*
(5.00)
- - - - - - - - - - - - - -
57 Aleksandra Jędryka Stowarzyszenie Marina Poraj 2005 8.63 - - - - - - - - 11
(2.27)
15
(3.33)
- - - - - - 33
(3.03)
- -
58 Sarah Hugeth UKŻ Pirat Bolesławiec 2008 3.85 - - - - - - - 12
(3.85)
- - - - - - - - - - -
59 Alicja Dawidowska KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2008 3.77 34
(0.74)
- - - - - - - - - - - - - - - 33
(3.03)
- -
60 Nina Kulka UKS Żeglarz Wrocław 2008 3.77 - - - 18
(1.39)
- - - - - - - - - - - 42
(2.38)
- - -
61 Maja Szotyńska AZS UW Warszawa 2008 3.13 - - - - - - 15
(3.13)
- - - - - - - - - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.