Puchar Polski Laser (2022)

Ostatnia aktualizacja:


ILCA 4 M U16
M Załoga Klub Ur Punkty Puchar Miasta Gdyni X Regaty Kacper Sailor Otwarte Mistrzostwa Śląska Wiosenny Puchar JKW PUCHAR NYSY XXVIII MIĘDZYNARODOWE REGATY „PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR" OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA Puchar WOZŻ IV Dzierżno Cup Otwarte Mistrzostwa LOK Puchar TS KUŹNIA RYBNIK Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w klasie ILCA 4, ILCA 7, Europa Puchar ARKI - Otwarte Mistrzostwa Pomorza w klasach O’PEN SKIFF, ILCA4, ILCA6, ILCA7 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w klasie ILCA Lotos Nord Cup Gdańsk 2022 Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. I Puchar PSKL Puchar Pucka ILCA Europa Cup Poland Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań 2007 410.23 - - 13* - - 1
(25.00)
- - - - 2
(47.50)
- - 3*
(46.30)
4*
(45.16)
4
(96.30)
7
(91.43)
- 1
(150.00)
2 Maciej Dudek Nauticus YC Olsztyn 2008 405.85 2
(24.68)
- - - - - - - - - - - - - 1
(50.00)
3
(97.53)
1
(100.00)
54*
(36.90)
7
(133.64)
3 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 2007 396.94 5
(23.72)
- - - - - - - - - - 1*
(50.00)
- 1
(50.00)
8*
(38.71)
24*
(71.60)
2
(98.57)
20
(77.38)
2
(147.27)
4 Jakub Aleksander Rusiniak Nauticus YC Olsztyn 2007 392.10 1
(25.00)
- - - - - - - - - - - - 2
(48.15)
3*
(46.77)
15
(82.72)
3
(97.14)
35*
(59.52)
5
(139.09)
5 Szymon Kroczek Nauticus YC Olsztyn 2007 360.49 7
(23.08)
- - - - - - - - - - - - - - 1
(100.00)
6
(92.86)
33*
(61.90)
3
(144.55)
6 Karol Gaj TS Kuźnia Rybnik 2007 357.88 17*
(19.87)
2*
(23.91)
- 3*
(22.73)
- - - 1*
(25.00)
1
(25.00)
6
(41.07)
- - - - - 11
(87.65)
14
(81.43)
- 11
(122.73)
7 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 2007 351.76 4
(24.04)
- - - - - 17* - - - - - - - 6
(41.94)
6
(93.83)
13
(82.86)
50*
(41.67)
16
(109.09)
8 Michał Kornik Skawiński UKŻ Wiking Toruń 2007 349.99 6
(23.40)
- - - - - 10*
(10.94)
- - - - - - - 9
(37.10)
- 5
(94.29)
31
(64.29)
8
(130.91)
9 Maksymilian Luto Nauticus YC Olsztyn 2008 347.40 9
(22.44)
- - - - - - - - - - - - - 10
(35.48)
13
(85.19)
12
(84.29)
34*
(60.71)
12
(120.00)
10 Krzysztof Szklarski AZS UW Warszawa 2008 337.30 11
(21.79)
- - - - - 4*
(20.31)
- - - - - - - 15
(27.42)
22
(74.07)
9
(88.57)
37*
(57.14)
10
(125.45)
11 Bartłomiej Wrzosek KŻ Horn Kraków 2007 333.32 - - - - - - - - - 5
(42.86)
- - - - - 2
(98.77)
17
(77.14)
27*
(69.05)
14
(114.55)
12 Hubert Nowicki KS AZS AWFiS Gdańsk 2007 332.87 20
(18.91)
- - - - - - - - - - 5*
(39.47)
- 6
(40.74)
- 29
(65.43)
21
(71.43)
- 6
(136.36)
13 Hieronim Hendler CHKŻ Chojnice 2008 300.04 8
(22.76)
- - - - - - - - - - 4
(42.11)
- - - 31
(62.96)
23
(68.57)
53*
(38.10)
18
(103.64)
14 Michał Godlewski LOK Garland Gliwice 2008 298.76 - - - 10*
(14.77)
3
(21.43)
- - 7*
(18.18)
4*
(19.64)
- - - - - - 12
(86.42)
8
(90.00)
- 19
(100.91)
15 Jan Konkol YKP Gdynia 2008 231.22 37
(13.46)
- - - - - - - - - - 7
(34.21)
- - 29*
(4.84)
26
(69.14)
52
(27.14)
81*
(4.76)
24
(87.27)
16 Ksawery Soćko KS AZS AWFiS Gdańsk 2009 231.22 67
(3.85)
- - - - - - - - - - 13*
(18.42)
- 7
(38.89)
30*
(3.23)
34
(59.26)
34
(52.86)
- 28
(76.36)
17 Piotr Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 2008 229.07 59
(6.41)
- - - - - - - - 21*
(14.29)
- - - 14
(25.93)
31*
(1.61)
23
(72.84)
32
(55.71)
- 31
(68.18)
18 KACPER MICHALSKI KŻ Nysa 2008 228.50 28*
(16.35)
- - 5*
(20.45)
1
(25.00)
- - - - 9
(35.71)
- - - - - - 28
(61.43)
- 17
(106.36)
19 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 2007 227.90 - - - 8
(17.05)
- - - - - 7
(39.29)
- - - 9*
(35.19)
12*
(32.26)
- 33
(54.29)
- 13
(117.27)
20 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń 2007 226.89 - - - - - - - - - 2*
(48.21)
- - - - 2
(48.39)
8
(91.36)
10
(87.14)
21*
(76.19)
-
21 Konrad Marlewski TKŻ Toruń 2008 221.19 56
(7.37)
- - - - - - - - 18
(19.64)
- - - - - 42
(49.38)
25
(65.71)
- 27
(79.09)
22 Jan Rohde SSW MOS Iława 2008 208.47 - - - - - - - - - - - - - - 11
(33.87)
10
(88.89)
11
(85.71)
42*
(51.19)
-
23 Michał Trzpis LOK Garland Gliwice 2008 205.99 40*
(12.50)
- - - 6*
(16.07)
- - 2
(23.86)
- - - - - - - 14
(83.95)
- - 20
(98.18)
24 Jędrzej Anioła JKW Poznań 2007 199.77 45*
(10.90)
- 4
(18.75)
- - 12*
(3.85)
- - - 25*
(7.14)
3
(45.00)
- - 8*
(37.04)
- 32
(61.73)
19
(74.29)
- -
25 Oskar Szpręglewski KST Elektryk Grudziądz 2007 197.45 64*
(4.81)
9
(16.30)
- - - - - - - 19
(17.86)
- - - - - 30
(64.20)
36
(50.00)
- 38
(49.09)
26 Mikołaj Madejak AZS UW Warszawa 2008 193.50 21
(18.59)
- - - - - 8*
(14.06)
- - - - - - - - 41
(50.62)
47
(34.29)
- 23
(90.00)
27 Mateusz Biały TKŻ Toruń 2009 186.87 68
(3.53)
- - - - - - - - 13
(28.57)
- - - - 32* 51
(38.27)
41
(42.86)
- 29
(73.64)
28 Franciszek Miłosz YKP Gdynia 2009 185.93 35
(14.10)
- - - - - - - - - - 9
(28.95)
- - 19*
(20.97)
52
(37.04)
37
(48.57)
72*
(15.48)
35
(57.27)
29 Tomasz Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 2009 183.81 22*
(18.27)
5*
(20.65)
- 4*
(21.59)
2
(23.21)
- - 4*
(21.59)
10*
(8.93)
10
(33.93)
- - - - - 28
(66.67)
29
(60.00)
- -
30 Jan Psiuk TS Kuźnia Rybnik 2008 178.03 46*
(10.58)
7*
(18.48)
- - - - - 6*
(19.32)
3
(21.43)
- - - - - - 25
(70.37)
24
(67.14)
- 49
(19.09)
31 Filip Szczepankowski AZS UW Warszawa 2007 174.71 - - - - - - - - - - - - - 17
(20.37)
- 16
(81.48)
20
(72.86)
- -
32 Tobiasz Zabiegałowski MKŻ Arka Gdynia 2008 171.10 42
(11.86)
- - - - - - - - - - 11
(23.68)
- - 22*
(16.13)
37
(55.56)
15
(80.00)
- -
33 Krzysztof Knasiecki PKM LOK Poznań 2009 153.47 57*
(7.05)
- 8
(10.42)
- - 9*
(9.62)
- - - - 12
(22.50)
- - 22*
(11.11)
- 46
(44.44)
54
(24.29)
- 37
(51.82)
34 Szymon Łysik MKŻ Arka Gdynia 2008 152.65 48
(9.94)
- - - - - - - - - - 8
(31.58)
- 16*
(22.22)
- 45
(45.68)
- - 32
(65.45)
35 Piotr Grzesiek PKM LOK Poznań 2009 152.09 70*
(2.88)
- - - - 8
(11.54)
- - - - 16
(12.50)
- - - - - 31
(57.14)
- 30
(70.91)
36 Jakub Podziewski UKŻ Siódemka Białystok 2009 151.42 65
(4.49)
- - - - - - - - 20
(16.07)
- - - 21*
(12.96)
32* 57
(30.86)
43
(40.00)
- 34
(60.00)
37 Jakub Gulczyński ŻMKS Poznań 2007 147.32 73
(1.92)
- - - - - - - - - - - - 13
(27.78)
- 53
(35.80)
- - 26
(81.82)
38 Kacper Stęplowski LOK Garland Gliwice 2009 140.14 36*
(13.78)
- - 11*
(13.64)
7
(14.29)
- - 11*
(13.64)
12*
(5.36)
24
(8.93)
- - - - - 40
(51.85)
56
(21.43)
- 40
(43.64)
39 Stanisław Kasprzak PKM LOK Poznań 2009 138.58 - - - - - - - - - - 8
(32.50)
- - - - 27
(67.90)
- - 42
(38.18)
40 Jakub Kuźmiński YKP Gdynia 2009 137.90 41
(12.18)
- - - - - - - - - - 15*
(13.16)
- - 23
(14.52)
48
(41.98)
55
(22.86)
78*
(8.33)
39
(46.36)
41 Wojciech Wójcik TS Kuźnia Rybnik 2008 134.55 - - - - - - - 3
(22.73)
- - - - - - - - - - 15
(111.82)
42 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia 2008 128.18 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9
(128.18)
43 Maksymilian Kleszcz UKS Żeglarz Wrocław 2008 127.78 53*
(8.33)
- - 9
(15.91)
- - - - - - - - - - - 18
(79.01)
48
(32.86)
- -
44 Piotr Wójcik SEJK Pogoń Szczecin 2007 127.78 - - - - - - - - - - - - 1
(50.00)
- 21*
(17.74)
19
(77.78)
- - -
45 Kacper Wysocki UKS FIR Warszawa 2009 122.51 31
(15.38)
- - - - - - - - - - 16*
(10.53)
- - 20
(19.35)
35
(58.02)
62*
(12.86)
60
(29.76)
-
46 Maksymilian Koschel JKW Poznań 2007 120.45 - - - - - - - - - - 11
(25.00)
- - - - - - - 21
(95.45)
47 Wojciech Sikorski AZS UW Warszawa 2008 119.07 38
(13.14)
- - - - - 13*
(6.25)
- - - - - - - 26
(9.68)
58
(29.63)
53
(25.71)
- 41
(40.91)
48 Maciej Kowalski LOK Garland Gliwice 2007 113.91 29
(16.03)
- - 14*
(10.23)
10*
(8.93)
- - - 11*
(7.14)
17
(21.43)
- - - - - 49
(40.74)
46
(35.71)
- -
49 Maksymilian Pluciński ŻMKS Poznań 2010 113.56 - - - - - - - - - - 14
(17.50)
- - - - 55
(33.33)
- - 33
(62.73)
50 Wiktor Gajda Stowarzyszenie Marina Poraj 2008 104.50 75*
(1.28)
15*
(9.78)
- 13
(11.36)
15* - - - 13*
(3.57)
- - - - - - 60
(27.16)
63
(11.43)
- 36
(54.55)
51 Ignacy Jabłkowski MKS Dwójka Warszawa 2009 104.42 30
(15.71)
- - - - - - - - 23
(10.71)
- - - - 27*
(8.06)
62
(24.69)
61*
(14.29)
70
(17.86)
43
(35.45)
52 MICHAŁ KACZMAREK KŻ Nysa 2007 101.75 - 10*
(15.22)
- 7
(18.18)
- - - 8*
(17.05)
8*
(12.50)
11
(32.14)
- - - - - - 35
(51.43)
- -
53 Filip Brzostowski AZS UW Warszawa 2007 100.95 39
(12.82)
- - - - - 12*
(7.81)
- - - - - - - - 65
(20.99)
45
(37.14)
79*
(7.14)
45
(30.00)
54 Igor Kinasz KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2007 99.10 33
(14.74)
- - - - - - - - - - - 2
(45.00)
- - 64
(22.22)
59
(17.14)
- -
55 Kacper Kadłubowski LOK Garland Gliwice 2007 96.88 23
(17.95)
- - - - - - - 7*
(14.29)
8
(37.50)
- - - - - - 42
(41.43)
- -
56 Stanisław Nadolski SSW MOS Iława 2009 93.17 - - - - - - - - - - - - - - 28
(6.45)
43
(48.15)
44
(38.57)
83*
(2.38)
-
57 Alexander Nowak Sindbad Sailing 2009 88.75 55*
(7.69)
- - - - - 5
(18.75)
- - - - - - - - - 22
(70.00)
- -
58 Kacper Kostarz UKS Silesia Opty 2007 88.15 14*
(20.83)
4*
(21.74)
- 2
(23.86)
- - - 5*
(20.45)
9*
(10.71)
- - - - - - - 26
(64.29)
- -
59 Bartosz Pluta SEJK Pogoń Szczecin 2007 84.32 - - - - - - - - - - - - 5
(30.00)
- - 38
(54.32)
- - -
60 Ryszard Grochowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2008 81.25 61
(5.77)
- - - - - - - - - - - - 20
(14.81)
- 56
(32.10)
51
(28.57)
- -
61 Tomasz Wojtkowiak KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2008 75.94 43
(11.54)
- - - - - - - - - - - 7
(20.00)
- - 47
(43.21)
- 84
(1.19)
-
62 Antoni Kramer JKW Poznań 2009 71.01 69*
(3.21)
- 6
(14.58)
- - 11*
(5.77)
- - - 15
(25.00)
19*
(5.00)
- - - - - 49
(31.43)
- -
63 Wiktor Chmielewski JKW Poznań 2008 69.68 - - 10
(6.25)
- - - - - - 22
(12.50)
17*
(10.00)
- - - - 54
(34.57)
- - 50
(16.36)
64 Bartosz Bilicki SSW MOS Iława 2007 68.89 - - - - - - - - - - - - - - 7
(40.32)
- - 61
(28.57)
-
65 Jakub Jaworski UKS Silesia Opty 2007 66.71 34*
(14.42)
6
(19.57)
- 6*
(19.32)
- - - 10*
(14.77)
5*
(17.86)
- - - - - - - 38
(47.14)
- -
66 Kacper Niewiadomski LOK Garland Gliwice 2007 65.23 58*
(6.73)
17*
(7.61)
- - 8
(12.50)
- - 14*
(10.23)
- - - - - - - - 57
(20.00)
- 44
(32.73)
67 Jerzy Gałęza JKW Poznań 2007 62.86 - - - - - - - - - - - - - - - - 27
(62.86)
- -
68 Mateusz Kajanek LOK Garland Gliwice 2008 61.78 49*
(9.62)
18*
(6.52)
- 12*
(12.50)
- - - - 6
(16.07)
- - - - - - - 39
(45.71)
- -
69 Borys Łabędzki Sindbad Sailing 2008 61.60 25
(17.31)
- - - - - 14*
(4.69)
- - - - - - - - - 40
(44.29)
- -
70 Jan Sawicki JKW Poznań 2008 61.45 - - 7*
(12.50)
- - 6
(15.38)
- - - - 10
(27.50)
- - - - - 58
(18.57)
- -
71 Wiktor Raszka MKS Dwójka Warszawa 2009 55.88 51
(8.97)
- - - - - - - - - - - - - - 44
(46.91)
- - -
72 Paweł Rusak UKŻ Siódemka Białystok 2011 54.27 - - - - - - - - - 27*
(3.57)
- - - 25
(5.56)
32* 66
(19.75)
66
(7.14)
- 48
(21.82)
73 Jan Suchocki MKŻ Arka Gdynia 2007 52.42 12
(21.47)
- - - - - - - - - - - - - - - - 59
(30.95)
-
74 Kajetan Linow KŻ Mewa Poznań 2007 50.19 16
(20.19)
- - - - 14* - - - - 9
(30.00)
- - - - - - - -
75 Hubert Frączkowski SEJK Pogoń Szczecin 2009 46.07 66
(4.17)
- - - - - - - - - - - 10
(5.00)
- - 72
(12.35)
- - 47
(24.55)
76 Mateusz Kayser PKM LOK Poznań 2009 44.52 78
(0.32)
- - - - - - - - - - - - 23
(9.26)
- 78
(4.94)
50
(30.00)
- -
77 Maksymilian Wróbel KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2007 43.01 54
(8.01)
- - - - - - - - - - - 6
(25.00)
- - - 64
(10.00)
- -
78 Aleksander Paczos MKŻ Arka Gdynia 2008 40.85 44
(11.22)
- - - - - - - - - - - - 12
(29.63)
32* - 71 - -
79 HUBERT KAJMOWICZ YC PTTK Beskid Nowy Sącz 2007 40.62 47
(10.26)
- - - - - - - - 12
(30.36)
- - - - - - - - -
80 Kajetan Poziemski KŻ Horn Kraków 2007 39.51 - - - - - - - - - - - - - - - 50
(39.51)
- - -
81 Mateusz Kundzier KS AZS AWFiS Gdańsk 2008 38.29 - - - - - - - - - - - - - - 18
(22.58)
- 60
(15.71)
- -
82 Jakub Krysiński KS Spójnia Warszawa 2007 37.75 19
(19.23)
- - - - - 16*
(1.56)
- - - - - - 18
(18.52)
- - - - -
83 Piotr Radziej KS AZS AWFiS Gdańsk 2008 33.45 60
(6.09)
- - - - - - - - - - - - - - 61
(25.93)
70
(1.43)
- -
84 Filip Poterski OŚ AZS Poznań 2009 33.05 71
(2.56)
- - - - - - - - - 18
(7.50)
- - 26*
(3.70)
- 70
(14.81)
- - 53
(8.18)
85 Krzysztof Łucyk MKŻ Arka Gdynia 2007 32.40 63
(5.13)
- - - - - - - - - - - - - - - - - 46
(27.27)
86 Fryderyk Julke Akademia Żeglarstwa Prestige 2007 31.03 - - - - - - - - - - - 19
(2.63)
- - - 59
(28.40)
- - -
87 Antoni Michalik UKS FIR Warszawa 2007 27.96 32
(15.06)
- - - - - 9*
(12.50)
- - - - - - - 24
(12.90)
- - - -
88 Jerzy Toliński KN Lider Kraków 2009 26.37 - - - - - - - 15
(9.09)
- - - - - - - 68
(17.28)
- - -
89 Alessandro Di Bugno KŻ Nysa 2010 25.36 - - - 15
(9.09)
- - - 16*
(7.95)
- 26
(5.36)
- - - - - - - - 52
(10.91)
90 Franciszek Kamola KS AZS AWFiS Gdańsk 2009 24.07 - - - - - - - - - - - - - 15
(24.07)
- - - - -
91 Jakub Rajmer KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2007 24.02 62
(5.45)
- - - - - - - - - - - 9
(10.00)
- - - 65
(8.57)
- -
92 Krzysztof Możejko KN Lider Kraków 2009 23.19 - - - - 11
(7.14)
- - 18*
(5.68)
- - - - - - - 69
(16.05)
- - -
93 Julian Bogacz UKS Żeglarz Wrocław 2009 20.40 - - - 17
(6.82)
- - - - - - - - - - - 71
(13.58)
- - -
94 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 2007 19.77 - - 11
(4.17)
- - 13*
(1.92)
- - - - - - - - - 79
(3.70)
- 75
(11.90)
-
95 Krzysztof Krauze MKŻ Arka Gdynia 2008 19.16 77
(0.64)
- - - - - - - - - - - - - - 67
(18.52)
- - -
96 Stanisław Osiński KST Elektryk Grudziądz 2009 18.89 - 19*
(5.43)
- - 9
(10.71)
- - - - - - - - - - 80
(2.47)
67
(5.71)
- -
97 Olgierd Staszkiewicz UKŻ Siódemka Białystok 2009 17.57 - - - - - - - - - 28*
(1.79)
- - - 27
(1.85)
32* 76
(7.41)
69
(2.86)
- 54
(5.45)
98 Jan Tomaszewski UKS Żeglarz Wrocław 2007 16.59 - - - 16
(7.95)
- - - - - - - - - - - 75
(8.64)
- - -
99 Aleksander Ossowski KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2008 16.43 - - - - - - - - - - - - 8
(15.00)
- - - 70
(1.43)
- -
100 Adam Werner KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2008 15.40 - - - - - - - - - - - - - - - 73
(11.11)
68
(4.29)
- -
101 Antoni Chojnowski MKS Dwójka Warszawa 2007 13.64 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 51
(13.64)
102 Marek Pawełczak Stowarzyszenie Marina Poraj 2008 12.31 - 23*
(1.09)
- 20
(3.41)
14*
(1.79)
- - 22*
(1.14)
14*
(1.79)
- - - - - - 77
(6.17)
- - 55
(2.73)
103 Paweł Szelachowski UKS FIR Warszawa 2007 11.29 - - - - - - 17 - - - - - - - 25
(11.29)
- - - -
104 Filip Sroczyński Sindbad Sailing 2008 9.38 72*
(2.24)
- - - - - 11
(9.38)
- - - - - - - - - - - -
105 Michał Musielak Nauticus YC Olsztyn 2009 8.65 52
(8.65)
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
106 Jan Tesarowicz UKŻ Pirat Bolesławiec 2008 6.82 - - - - - - - 17
(6.82)
- - - - - - - - - - -
107 Filip Przybyła JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 2009 5.36 - 22*
(2.17)
- - 12
(5.36)
- - - - - - - - - - - - - -
108 Miłosz Orszulak YC PTTK Beskid Nowy Sącz 2008 4.55 74*
(1.60)
- - - 13*
(3.57)
- - 19
(4.55)
- - - - - - - - - - -
109 Filip Mendyk KN Lider Kraków 2007 3.41 - - - - - - - 20
(3.41)
- - - - - - - - - - -
110 Jarema Kaźmierski UKŻ Pirat Bolesławiec 2008 2.27 - - - - - - - 21
(2.27)
- - - - - - - - - - -
111 Walerij Stanisławski KS Energetyk Jaworzno 2007 2.27 - - - 21
(2.27)
- - - - - - - - - - - - - - -
112 Jakub Cynowski KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2010 1.23 - - - - - - - - - - - - - - - 81
(1.23)
- - -
113 Maksym Osiński ŻLKS Poznań 2008 0.00 - - 13* - - 14 - - - - - - - - 32 - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.