Puchar Polski Laser (2022)

Ostatnia aktualizacja:

M
Załoga
Klub
Ur
Punkty
Puchar WOZŻ
Otwarte Mistrzostwa LOK
OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA
PUCHAR NYSY
Puchar TS KUŹNIA RYBNIK
Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. I
Puchar Polski Centralnej 2022 im. trenera Wiesława Kopra
Puchar Pucka
1
Karol Gaj
Ts 'Kuźnia" Rybnik
2007
244.05
-
1 (25)
-
3 (22.73)
6 (41.07)
-
3 (96.55)
14 (81.43)
2
Krzysztof Szklarski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
2008
231.13
4 (20.31)
-
-
-
-
15 (27.42)
4 (94.83)
9 (88.57)
3
Maksymilian Luto
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2008
221.49
-
-
-
-
-
10 (35.48)
0 (101.72)
12 (84.29)
4
Jakub Rusiniak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2007
219.77
-
-
-
-
-
3 (46.77)
15 (75.86)
3 (97.14)
5
Maciej Dudek
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2008
218.97
-
-
-
-
-
1 (50)
19 (68.97)
1 (100)
6
Michał Kornik Skawiński
UKŻ "Wiking" Toruń
2007
218.19
10 (10.94)
-
-
-
-
9 (37.1)
15 (75.86)
5 (94.29)
7
Rafał Balicki
CHKŻ Chojnice
2007
216.59
-
-
-
-
-
8 (38.71)
13 (79.31)
2 (98.57)
8
Gustaw Zalewski
TKŻ Toruń
2007
216.56
-
-
-
-
2 (48.21)
2 (48.39)
12 (81.03)
10 (87.14)
9
Jakub Lipowski
KN Lider Kraków
2007
205.46
-
-
-
8 (17.05)
7 (39.29)
12 (32.26)
4 (94.83)
33 (54.29)
10
Michał Godlewski
KW LOK "Garland" Gliwice
2008
188.95
-
4 (19.64)
-
10 (14.77)
-
-
13 (79.31)
8 (90)
11
Szymon Kroczek
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2007
185.96
-
-
-
-
-
-
5 (93.1)
6 (92.86)
12
Jan Rohde
MOS SSW Iława
2008
183.37
-
-
-
-
-
11 (33.87)
22 (63.79)
11 (85.71)
13
Jan Wiśniewski
MKS „Dwójka” Warszawa
2007
176.52
17 (0)
-
-
-
-
6 (41.94)
29 (51.72)
13 (82.86)
14
KACPER MICHALSKI
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
2008
176.21
-
-
-
5 (20.45)
9 (35.71)
-
25 (58.62)
28 (61.43)
15
MICHAŁ KACZMAREK
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
2007
174.16
-
8 (12.5)
-
7 (18.18)
11 (32.14)
-
17 (72.41)
35 (51.43)
16
Mikołaj Majchrzycki
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W
2007
161.59
-
-
1 (25)
-
-
4 (45.16)
-
7 (91.43)
17
Hubert Nowicki
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
2007
161.09
-
-
-
-
-
-
7 (89.66)
21 (71.43)
18
Filip Szczepankowski
KS Spójnia-Warszawa
2007
159.07
-
-
-
-
-
-
9 (86.21)
20 (72.86)
19
Jan Psiuk
TS "Kuźnia" Rybnik
2008
157.54
-
3 (21.43)
-
-
-
-
19 (68.97)
24 (67.14)
20
Jędrzej Anioła
JKW Poznań
2007
150.80
-
-
12 (3.85)
-
25 (7.14)
-
21 (65.52)
19 (74.29)
21
Kacper Kadłubowski
KW LOK "Garland" Gliwice
2007
146.67
-
7 (14.29)
-
-
8 (37.5)
-
28 (53.45)
42 (41.43)
22
Mateusz Kajanek
KW LOK "Garland" Gliwice
2008
123.85
-
6 (16.07)
-
12 (12.5)
-
-
23 (62.07)
39 (45.71)
23
Bartłomiej Wrzosek
Klub Żeglarski Horn Kraków
2007
120.00
-
-
-
-
5 (42.86)
-
-
17 (77.14)
24
Konrad Marlewski
TKŻ Toruń
2008
119.83
-
-
-
-
18 (19.64)
-
39 (34.48)
25 (65.71)
25
Oskar Szpręglewski
KST "Elektryk" Grudziądz
2007
114.41
-
-
-
-
19 (17.86)
-
32 (46.55)
36 (50)
26
Maciej Kowalski
KW LOK "Garland" Gliwice
2007
112.20
-
11 (7.14)
-
14 (10.23)
17 (21.43)
-
33 (44.83)
46 (35.71)
27
Bartosz Bilicki
SSW MOS Iława
2007
111.01
-
-
-
-
-
7 (40.32)
18 (70.69)
-
28
Piotr Małachowski
UKŻ Siódemka Białystok
2008
107.93
-
-
-
-
21 (14.29)
31 (1.61)
37 (37.93)
32 (55.71)
29
Alexander Nowak
Uczniowski Klub Sportowy Sindbad
2009
107.72
5 (18.75)
-
-
-
-
-
48 (18.97)
22 (70)
30
Borys Łabędzki
UKS Sindbad Legionowo
2008
104.15
14 (4.69)
-
-
-
-
-
27 (55.17)
40 (44.29)
31
Antoni Kramer
JKW Poznań
2009
103.58
-
-
11 (5.77)
-
15 (25)
-
35 (41.38)
49 (31.43)
32
Mateusz Biały
TKŻ Toruń
2009
99.02
-
-
-
-
13 (28.57)
32 (0)
43 (27.59)
41 (42.86)
33
Tobiasz Zabiegałowski
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2008
96.13
-
-
-
-
-
22 (16.13)
-
15 (80)
34
Antoni Michalik
UKS FIR Warszawa
2007
89.19
9 (12.5)
-
-
-
-
24 (12.9)
22 (63.79)
-
35
Kacper Kostarz
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
2007
88.15
-
9 (10.71)
-
2 (23.86)
-
-
-
26 (64.29)
36
Wojciech Sikorski
AZS UW Warszawa
2008
86.47
13 (6.25)
-
-
-
-
26 (9.68)
33 (44.83)
53 (25.71)
37
Jan Sawicki
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2008
83.95
-
-
6 (15.38)
-
-
-
30 (50)
58 (18.57)
38
Tomasz Sobota
Stowarzyszenie Marina Poraj
2009
81.59
-
10 (8.93)
-
4 (21.59)
-
-
59 (0)
29 (60)
39
Jakub Podziewski
UKŻ 7 Białystok
2009
78.48
-
-
-
-
20 (16.07)
32 (0)
46 (22.41)
43 (40)
40
Kacper Stęplowski
KW LOK "Garland" Gliwice
2009
75.03
-
12 (5.36)
-
11 (13.64)
24 (8.93)
-
41 (31.03)
56 (21.43)
41
Franciszek Miłosz
Yacht Klub Polski Gdynia
2009
69.54
-
-
-
-
-
19 (20.97)
-
37 (48.57)
42
Piotr Grzesiek
PKM LOK Poznań
2009
68.68
-
-
8 (11.54)
-
-
-
-
31 (57.14)
43
Hieronim Hendler
Chojnicki Klub Żeglarski
2008
68.57
-
-
-
-
-
-
59 (0)
23 (68.57)
44
Mikołaj Madejak
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
2008
67.32
8 (14.06)
-
-
-
-
-
48 (18.97)
47 (34.29)
45
Jakub Jaworski
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
2007
66.46
-
5 (17.86)
-
6 (19.32)
-
-
-
38 (47.14)
46
Jerzy Gałęza
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2007
62.86
-
-
-
-
-
-
-
27 (62.86)
47
Kacper Wysocki
UKS FIR Warszawa
2009
56.35
-
-
-
-
-
20 (19.35)
45 (24.14)
62 (12.86)
48
Ksawery Soćko
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR
2009
56.09
-
-
-
-
-
30 (3.23)
-
34 (52.86)
49
Mateusz Kundzier
KS AZS AWFiS Gdańsk
2008
50.36
-
-
-
-
-
18 (22.58)
52 (12.07)
60 (15.71)
50
Maksymilian Kleszcz
UKŻ Żeglarz Wrocław
2008
48.77
-
-
-
9 (15.91)
-
-
-
48 (32.86)
51
Filip Brzostowski
AZS UW Warszawa
2007
46.67
12 (7.81)
-
-
-
-
-
58 (1.72)
45 (37.14)
52
Paweł Szelachowski
UKS FIR Warszawa
2007
45.77
17 (0)
-
-
-
-
25 (11.29)
39 (34.48)
-
53
Stanisław Nadolski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
2009
45.02
-
-
-
-
-
28 (6.45)
-
44 (38.57)
54
Igor Kinasz
Centrum Żeglarskie
2007
44.73
-
-
-
-
-
-
43 (27.59)
59 (17.14)
55
Nikodem Machejko
Giżycka Grupa Regatowa
2008
41.38
-
-
-
-
-
-
35 (41.38)
-
56
Jan Konkol
YKP Gdynia
2008
38.88
-
-
-
-
-
29 (4.84)
55 (6.9)
52 (27.14)
57
Jakub Kuźmiński
Yacht Klub Polski Gdynia
2009
37.38
-
-
-
-
-
23 (14.52)
-
55 (22.86)
58
Ignacy Jabłkowski
MKS Dwójka Warszawa
2009
35.34
-
-
-
-
23 (10.71)
27 (8.06)
53 (10.34)
61 (14.29)
59
Krzysztof Knasiecki
PKM LOK Poznań
2009
33.91
-
-
9 (9.62)
-
-
-
-
54 (24.29)
60
Jakub Krysiński
KS Spójnia Warszawa
2007
32.59
16 (1.56)
-
-
-
-
-
41 (31.03)
-
61
HUBERT KAJMOWICZ
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
2007
30.36
-
-
-
-
12 (30.36)
-
-
-
62
Mateusz Kayser
PKM LOK Poznań
2009
30.00
-
-
-
-
-
-
-
50 (30)
63
Ryszard Grochowski
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
2008
28.57
-
-
-
-
-
-
59 (0)
51 (28.57)
64
Tomasz Wojtkowiak
Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS
2008
24.14
-
-
-
-
-
-
45 (24.14)
-
65
Wiktor Gajda
Stowarzyszenie Marina Poraj
2008
22.79
-
13 (3.57)
-
13 (11.36)
-
-
-
63 (11.43)
66
Kacper Niewiadomski
KW LOK "Garland" Gliwice
2007
20.00
-
-
-
-
-
-
-
57 (20)
67
Paweł Rusak
UKŻ Siódemka Białystok
2011
19.33
-
-
-
-
27 (3.57)
32 (0)
54 (8.62)
66 (7.14)
68
Piotr Wójcik
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
2007
17.74
-
-
-
-
-
21 (17.74)
-
-
69
Stanisław Cholewicki
JKW Poznań
2007
17.44
-
-
13 (1.92)
-
-
-
50 (15.52)
-
70
Alessandro Di Bugno
KŻ NYSA
2010
14.45
-
-
-
15 (9.09)
26 (5.36)
-
-
-
71
Wiktor Chmielewski
JKW Poznań
2008
12.50
-
-
-
-
22 (12.5)
-
-
-
72
Maksymilian Wróbel
Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS
2007
10.00
-
-
-
-
-
-
-
64 (10)
73
Filip Sroczyński
Uczniowski Klub Sportowy Sindbad
2008
9.38
11 (9.38)
-
-
-
-
-
-
-
74
Krystian Linow
KŻ "Mewa" Poznań
2011
8.62
-
-
-
-
-
-
54 (8.62)
-
75
Jakub Rajmer
Centrum Żeglarskie Szczecin
2007
8.57
-
-
-
-
-
-
-
65 (8.57)
76
Olgierd Staszkiewicz
UKŻ Siódemka Białystok
2009
8.10
-
-
-
-
28 (1.79)
32 (0)
57 (3.45)
69 (2.86)
77
Jan Tomaszewski
UKS Żeglarz Wrocław
2007
7.95
-
-
-
16 (7.95)
-
-
-
-
78
Julian Bogacz
UKS Żeglarz Wrocław
2009
6.82
-
-
-
17 (6.82)
-
-
-
-
79
Stanisław Osiński
KST "Elektryk" Grudziądz
2009
5.71
-
-
-
-
-
-
-
67 (5.71)
80
Olek Ossowski
Centrum Żeglarskie Szczecin
2008
4.88
-
-
-
-
-
-
57 (3.45)
70 (1.43)
81
Adam Werner
Centrum Żeglarskie Szczecin
2008
4.29
-
-
-
-
-
-
-
68 (4.29)
82
Marek Pawełczak
Stowarzyszenie Marina Poraj
2008
3.41
-
14 (1.79)
-
20 (3.41)
-
-
-
-
83
Wiktor Radziej
KS AZS AWFiS Gdańsk
2008
3.15
-
-
-
-
-
-
58 (1.72)
70 (1.43)
84
Walerij Stanisławski
KS ENERGETYK
2007
2.27
-
-
-
21 (2.27)
-
-
-
-
85
Aleksander Paczos
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2008
0.00
-
-
-
-
-
32 (0)
-
71 (0)
86
Maksym Osiński
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W
2008
0.00
-
-
14 (0)
-
-
32 (0)
-
-
87
Kajetan Linow
KŻ "Mewa" Poznań
2007
0.00
-
-
14 (0)
-
-
-
-
-