Puchar Polski Laser (2021)

Ostatnia aktualizacja:

M
Załoga
Klub
Ur
Punkty
Puchar Prezydenta Miasta Gdyni
Puchar Miasta Gdyni
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ILCA7, ILCA4, 29ER, EUROPA
Lotos Nord Cup Gdańsk
Mistrzostwa Warszawy
Puchar PZŻ cz.2
Puchar PSKL
ILCA Europa Cup Poland
Puchar Polski Centralnej 2021 im. trenera Wiesława Kopra
Puchar Pucka
Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich
Finał Pucharu Polski Klasy Laser Energa
1
Stanisław Klimaszewski
Giżycka Grupa Regatowa
1992
504.72
1 (25)
11 (18.9)
-
4 (44.64)
-
5 (43.33)
-
12 (54.17)
-
1 (100)
8 (130.91)
1 (150)
2
Konstanty Sawicki
Giżycka Grupa Regatowa
2002
466.62
2 (22.5)
30 (7.32)
-
13 (28.57)
-
13 (30)
13 (67.57)
17 (33.33)
1 (100)
-
14 (114.55)
4 (132)
3
Tomasz Trajnowicz
Giżycka Grupa Regatowa
2003
406.84
-
6 (21.95)
-
17 (21.43)
-
10 (35)
4 (91.89)
-
-
-
12 (120)
3 (138)
4
Tomasz Misiak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2001
326.15
-
15 (16.46)
4 (37.5)
11 (32.14)
-
12 (31.67)
11 (72.97)
-
-
2 (92.86)
17 (106.36)
-
5
Jakub Ławicki
MKŻ Arka Gdynia/WCSS
2002
315.58
-
-
-
-
-
-
6 (86.49)
-
-
-
16 (109.09)
6 (120)
6
Tymoteusz Walicki
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
2003
302.86
-
-
-
-
-
23 (13.33)
27 (29.73)
-
3 (85.71)
8 (50)
37 (51.82)
9 (102)
7
Hubert Maczyszyn
Giżycka Grupa Regatowa
2003
298.17
4 (17.5)
36 (3.66)
-
19 (17.86)
-
16 (25)
17 (56.76)
19 (25)
8 (50)
-
41 (40.91)
8 (108)
8
Jakub Rodziewicz
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
1998
297.27
-
-
-
2 (48.21)
-
1 (50)
-
1 (100)
-
-
2 (147.27)
-
9
Maciej Grabowski
MKŻ Arka Gdynia
1978
281.45
6 (12.5)
-
-
-
-
-
-
2 (95.83)
-
11 (28.57)
3 (144.55)
-
10
Hubert Polaczyk
Klub Żeglarski MEWA
2001
274.71
-
33 (5.49)
1 (50)
16 (23.21)
-
15 (26.67)
15 (62.16)
-
5 (71.43)
5 (71.43)
28 (76.36)
-
11
Dawid Kania
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W
1997
269.45
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (125.45)
2 (144)
12
Igor Barcikowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2004
265.22
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (92.86)
-
39 (46.36)
5 (126)
13
Mikołaj Silny
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
2002
264.38
-
5 (22.56)
-
1 (50)
-
3 (46.67)
-
13 (50)
-
-
4 (141.82)
-
14
Jakub Wiedeheft
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2003
256.80
-
28 (8.54)
-
10 (33.93)
-
6 (41.67)
10 (75.68)
-
-
-
30 (70.91)
16 (60)
15
Maksymilian Cymerman
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
2002
246.34
-
-
-
12 (30.36)
-
14 (28.33)
12 (70.27)
9 (66.67)
-
3 (85.71)
34 (60)
-
16
Jan Melzer
Giżycka Grupa Regatowa
2005
241.53
10 (2.5)
38 (2.44)
-
22 (12.5)
-
21 (16.67)
22 (43.24)
21 (16.67)
11 (28.57)
-
36 (54.55)
10 (96)
17
Wojciech Klimaszewski
Giżycka Grupa Regatowa
2001
235.99
-
19 (14.02)
-
9 (35.71)
-
11 (33.33)
3 (94.59)
3 (91.67)
-
-
-
-
18
Konrad Berezowski
RKS Lasery Zegrze
1977
229.24
-
-
-
-
5 (36.67)
-
-
-
4 (78.57)
-
-
7 (114)
19
Krzysztof Dobrowolski
UKS FIR Warszawa
1970
226.13
-
-
-
-
4 (40)
-
24 (37.84)
-
6 (64.29)
-
-
12 (84)
20
Michał Krasodomski
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
2003
195.06
-
25 (10.37)
-
8 (37.5)
-
2 (48.33)
-
-
-
-
6 (136.36)
-
21
Piotr Malinowski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
2001
191.22
-
12 (18.29)
-
7 (39.29)
-
9 (36.67)
-
-
-
-
7 (133.64)
-
22
Jędrzej Bering
Centrum Żeglarskie
2001
181.28
-
-
-
-
-
18 (21.67)
21 (45.95)
-
7 (57.14)
6 (64.29)
42 (38.18)
-
23
Maksymilian Burdziej
Centrum Żeglarskie
2003
166.14
-
-
-
-
-
-
-
10 (62.5)
-
-
18 (103.64)
-
24
David Goetz
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2003
161.21
-
34 (4.88)
6 (29.17)
18 (19.64)
-
22 (15)
28 (27.03)
-
-
9 (42.86)
35 (57.27)
-
25
Wojciech Antoniak
Centrum Żeglarskie
2002
155.95
-
-
-
-
-
17 (23.33)
18 (54.05)
20 (20.83)
-
4 (78.57)
-
-
26
Tadeusz Kubiak
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
1994
150.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (150)
-
27
Karol Eriksson
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2004
148.97
-
37 (3.05)
-
-
-
25 (10)
25 (35.14)
-
-
7 (57.14)
40 (43.64)
-
28
Filip Olszewski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
2006
147.58
-
-
-
-
2 (46.67)
-
-
-
-
-
19 (100.91)
-
29
Filip Rajchert
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
2003
133.78
-
14 (17.07)
-
-
-
8 (38.33)
9 (78.38)
-
-
-
-
-
30
Maciej Reck
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2004
133.15
-
-
10 (12.5)
-
-
-
20 (48.65)
-
-
-
-
14 (72)
31
Szymon Oleksiuk
KS Spójnia-Warszawa
2004
124.91
-
-
-
-
16 (0)
-
16 (59.46)
-
-
-
32 (65.45)
26 (0)
32
Igor Kuczys
MKŻ Arka Gdynia
2003
123.11
-
17 (15.24)
-
14 (26.79)
-
-
8 (81.08)
-
-
-
-
-
33
Kacper Stanisławski
Yacht Klub Polski Gdynia
2000
122.73
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (122.73)
-
34
Hubert Roszyk
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W
2005
120.76
-
-
3 (41.67)
-
-
-
-
-
-
-
27 (79.09)
-
35
Marcin Pietrzak
MKS „Dwójka” Warszawa
2004
113.33
-
-
-
-
9 (23.33)
-
-
-
-
-
-
11 (90)
36
Maciej Bardan
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
1963
113.03
9 (5)
-
-
-
-
28 (5)
31 (18.92)
-
-
13 (14.29)
48 (21.82)
18 (48)
37
Maxime Thommen
Yacht Klub Polski Gdynia
2004
111.82
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15 (111.82)
-
38
Antoni Borkowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2003
109.74
-
32 (6.1)
5 (33.33)
21 (14.29)
-
19 (20)
14 (64.86)
-
-
-
54 (5.45)
-
39
Dominik Śliwiński
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2003
101.82
3 (20)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
26 (81.82)
-
40
Filip Miłoszewski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
2003
100.83
-
-
-
-
-
-
-
8 (70.83)
-
-
45 (30)
-
41
Bartosz Andrzejak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY
2004
98.18
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (98.18)
-
42
Piotr Jóźwiak
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
2001
94.92
-
-
2 (45.83)
-
-
-
-
-
-
-
38 (49.09)
-
43
Stanisław Konarzewski
Giżycka Grupa Regatowa
2004
90.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
23 (90)
-
44
Wojciech Wionczek
Fala Brzeg
1973
87.33
-
-
-
-
6 (33.33)
-
-
-
-
-
-
17 (54)
45
Filip Kapała
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2004
87.27
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24 (87.27)
-
46
Michał Paciorek
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
1969
85.09
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
49 (19.09)
15 (66)
47
Marek Szczepankowski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
2005
84.55
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (84.55)
-
48
Marek Stańczyk
Giżycka Grupa Regatowa
1980
78.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (78)
49
Przemysław Okoński
KS Spójnia Warszawa
2003
75.99
-
-
-
-
-
-
23 (40.54)
-
-
-
43 (35.45)
-
50
Miłosz Michalak
Yacht Klub Polski Gdynia
2005
73.64
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
29 (73.64)
-
51
Kacper Dybiec
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
2005
68.18
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
31 (68.18)
-
52
Adam Sokołowski
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY
2003
62.73
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
33 (62.73)
-
53
Krzysztof Harnasz
TS "Kuźnia" Rybnik
1979
56.41
-
-
-
-
-
-
37 (2.7)
-
10 (35.71)
-
-
23 (18)
54
Jakub Rzeszotek
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
2006
55.64
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
51 (13.64)
19 (42)
55
Hubert Lipiński
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
2002
54.04
-
-
-
-
-
20 (18.33)
-
-
-
10 (35.71)
-
-
56
Piotr Sakowski
Jacht Klub Koszalin
1980
45.62
-
-
-
-
-
-
30 (21.62)
-
-
-
-
22 (24)
57
Mariusz Kowalewski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
1967
43.33
-
-
-
-
3 (43.33)
-
-
-
-
-
-
-
58
Mateusz Balicki
Chojnicki Klub Żeglarski
2004
38.49
8 (7.5)
-
-
-
-
27 (6.67)
29 (24.32)
-
-
-
-
-
59
Karol Ambrożewicz
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
1982
36.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (36)
60
Paweł Brzozowski
UKS Sindbad Legionowo
1979
34.29
-
-
-
-
10 (20)
-
-
-
13 (14.29)
-
-
-
61
Michał Szymaszek
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA
1995
33.04
-
41 (0.61)
-
-
-
-
26 (32.43)
-
-
-
-
-
62
Franek Kotlarek
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
2005
32.73
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
44 (32.73)
-
63
Andrzej Czokajło
Regatowy Klub Sportowy Lasery
1969
30.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21 (30)
64
Hubert Wojcik
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW
1978
27.27
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
46 (27.27)
-
65
Dobromir Sokołowski
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2004
25.00
-
-
-
27 (3.57)
-
-
-
-
12 (21.43)
-
-
-
66
Igor Haufa
ŻLKS Poznań
2003
25.00
-
-
7 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
67
Adam Słodownik
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
2004
24.55
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
47 (24.55)
-
68
Dominik Konieczny
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
2005
23.65
-
-
11 (8.33)
26 (5.36)
-
29 (3.33)
-
-
-
14 (7.14)
53 (8.18)
-
69
Bartłomiej Mierzwa
TS "Kuźnia" Rybnik
2003
21.43
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (21.43)
-
-
70
Stefan Marciniak
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2003
20.83
-
-
8 (20.83)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
71
Kacper Radzikowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2001
19.33
-
-
-
-
12 (13.33)
-
-
-
-
-
-
25 (6)
72
Mateusz Siedlecki
Giżycka Grupa Regatowa
2002
18.93
7 (10)
40 (1.22)
-
24 (8.93)
-
26 (8.33)
-
-
-
-
-
-
73
Karol Majda
RKS Lasery Zegrze
1981
16.67
-
-
-
-
11 (16.67)
-
-
-
-
-
-
-
74
Aleksander Unruh
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2000
16.67
-
-
9 (16.67)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
75
Wiktor Robaczewski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
2003
16.36
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
50 (16.36)
-
76
Gabriel Małecki
Centrum Żeglarskie
2004
13.51
-
-
-
-
-
-
33 (13.51)
-
-
-
-
-
77
Grzegorz Wionczek
Fala Brzeg
1971
12.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24 (12)
78
Mikołaj Warot
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2005
11.61
-
39 (1.83)
-
-
-
30 (1.67)
35 (8.11)
-
-
-
-
-
79
Michał Maciaszczyk
Centrum Żeglarskie
1997
10.91
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
52 (10.91)
-
80
Iwo Gogołkiewicz
Centrum Żeglarskie Szczecin
2006
10.81
-
-
-
-
-
-
34 (10.81)
-
-
-
-
-
81
Michał Chojnowski
MKS "Dwójka" Warszawa
1978
7.14
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (7.14)
-
-
-
82
Oskar Kapala
RKS "Lasery" Zegrze
1982
6.67
-
-
-
-
14 (6.67)
-
-
-
-
-
-
-
83
Kajetan Gliniecki
UKS FIR Warszawa
2002
5.41
-
-
-
-
-
-
36 (5.41)
-
-
-
-
-
84
Kajetan Linow
KŻ "Mewa" Poznań
2007
4.17
-
-
12 (4.17)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
85
Maciej Szczurek
STOWARZYSZENIE BIAŁE ŻAGLE CHEŁMŻA
1953
3.33
-
-
-
-
15 (3.33)
-
38 (0)
-
-
-
-
-
86
Szymon Małachowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
2006
2.73
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
55 (2.73)
-